PDA

View Full Version : ce miai explicat?



div_predator
4th May 2011, 07:08 PM
Ca am mintit eu?ca team injurat eu....esti patetic frate dar asta e ai puterea si o folosesti ca un neghiob;) invata sa recunosti ca ai gresit,dar tu sa fi sanatos si patetic....

div_predator
4th May 2011, 07:10 PM
aaa da si nu vreau sa-mi scoti banul,daca toti sunt ca tine chiar nu vreau sa joc cu persoane asa egoiste,dar vreau sa te vad ca recunosti ca ai gresit....FI BARBAT

-Decay-
4th May 2011, 08:20 PM
news flash, pt injuraturi aduse adminilor se da lock account asa ca sugerez sa incetezi pana nu il superi

BoBo
4th May 2011, 08:28 PM
Iti mai dau inca o sansa dovedeste ca am gresit si ca nu am eu dreptate .

Avalon
4th May 2011, 08:49 PM
Iti mai dau inca o sansa dovedeste ca am gresit si ca nu am eu dreptate .

nu vreau sa iau partea nimanui nustiu cine spune adevarul si putin ma intereseaza.insa ,poti tu bobo sa dovedesti ca el minte?

but in the end e cuvantul tau vs cuvantului lui,si normal ca o sa fie ca tn,insa asta nu inseamna ca tu poti sa dovedesti ca el chiar te a injurat,cum nici el nu poate dovedi ca nu tea injurat.

div_predator
5th May 2011, 03:12 PM
Am cautat replayul si se pare ca nu am salvat....dar iti pot demonstra ca forfecarul este accountul fratelui meu si ca nu am "mintit"cand am zis ca am 1 sg acount si nu am iesit din meciuri de dota,iar in legatura cu banul meu;eu atat imi aduk aminte ca am zis aceea fraza hilara si am primit ban,dar precum a zis si stealth este cuvantul meu impotriva la al tau....iar pentru decay;eu miam spus punctul de vedere la cum procedeaza cu cazul meu,dar daca tu nu faci diferenta intre punct de vedere si injuratura,na tu sa fi sanatos.

STIMA

RaouL
7th May 2011, 01:30 PM
Ok, have fun.
:tclosed: