PDA

View Full Version : Ahoj Ahoj Ahoj



.DELL.
4th May 2011, 06:00 PM
čauko admini,

měsíc uplynul jako voda a já se zdovolením hlásím o unban

předem děkuji za kladné vyřízení této žádosti

zatial zdarec .DELL.

[Spis]Borovicka
5th May 2011, 04:37 PM
ja si pamatam ze som ti zabanoval jeden z nickov asi tak pred 9 dnami.. neviem ci si zasluzis unban

.DELL.
5th May 2011, 08:05 PM
tu du dum dum .... pan je zase urazeny ze sem ho vyflamoval, no to me poser.. nevim no.. kdyby to stalo aspon za to, ale proste si to lamil, tak jsem ti to dal na jevo a ty z toho tady delas takovou komedii .. sak tys nikdy nikoho nezpicoval, kdyz lamil? Kazdy nadava, kdyz mu nekdo lami hru a to je proste urceno lidskou psychikou, ale to je zase na jiny rozbor. Flamuje uplne kazdej a at mi nikdo netvrdi ze ne akorat je tu aj spousta blbecku co sem hazou reporty a tech , kteří zase nevi jak se to dela..


Já mám prostě jen smůlu, že vždy když si kapánek zanadávám, tak je u toho vždy nějakej admin, no když se na to podíváte v celku, tak ten mu flam byl zlomek toho, co tak flamujou ostatni, proste to bylo jen pred moderatorem to je vsechno !!

IcetEA_to_nedas
5th May 2011, 08:13 PM
ziadny unban, absolutny nomanner
:locked:

.DELL.
5th May 2011, 08:28 PM
co ty se do toho plantáš gumová hlavo ptá se snad někdo na tvůj názor, že ty se mě pokusil vyflámovat a neuspěl si za to já nemožu ( no vlastne asi jo no :D ) bez se radsi vybrecet mamce do klína a nech dospělý se mezi sebou bavit...

IcetEA_to_nedas
5th May 2011, 08:32 PM
"že ty se mě pokusil vyflámovat a neuspěl si" ?:DDDDDDDDD toto napíše chudak ktorému došli argumenty po tom čo sa vypisal že si swapujem teamy potom si začal vymýšlať sračky, a nakoniec mi poslal PM nech ta už neflamujem a neriešim?:D
btw; http://eurobattle.net/showthread.php?t=141474 :) dúfam, že tebe UNban nedajú nikdy, 100000 warnov, napiču net plugguješ každú 5 hru a ešte ten manner... a kým si si pretrpel svoj mesáčny ban si si veselo leavoval za faky... (a teraz mi vôbec nejde o to čo medzi nami bolo) ale o to že si mi asi pred 2-3 týždňami leavol hru mal si maginu nedaval si a so slovami "mam vas v piči" si to ragequitol...mal si taky prijebaný nick ak chceš pohladam v replayoch..že si to ty som si to normalne uložil :))

.DELL.
5th May 2011, 08:38 PM
:D chlapče chlapče miluji naprosté ignoranty, co někde něco napíšou a potom si to nedokáží obhájit a toto je přesně tvůj případ. Jako to, že mi něco napíšeš a já ti odepíšu a nutím tě, aby ses taky projevil to je děs je vidět, že si opravdu ještě nevyspělý jedinec, co umí akorát si dobře vyhonit, poflámovat, ale názor neudrží ani pět minut.

A už mi sem laskavě nepiš. Stupidní komenty tvého typu opravdu nikoho nezajímají a mě už teda vůbec ne. Tak si bež laskavě spamovat jinde děkujeme odejděte!

.DELL.
5th May 2011, 10:26 PM
nežádám o ten unban, že bych to nutně potřeboval, ale o to že mi sweety řekl ozvi se za měsíc..

LordDevil
6th May 2011, 09:06 AM
urcite s tym bolo spojene aj tvoje spravanie.A ako vidim sa ti nejako to spravanie nezmenilo tak skus to zas niekedy ked sa to naucis.

PS:Icetea tebe som sa asi uz dlho nevenoval na serveru ze tu flamujes jeden topic za druhym.Asi si zas musim na teba ten cas najst.