PDA

View Full Version : Hall of Shame



MiZiGe
3rd May 2011, 11:23 PM
privítajme ľudí, čo inšpirovali tento topic:

pathetic stat hunters (ostanú v hre aj dve hodiny, aby si nafarmili XXX killov pre tabuľku...)

van_helsing__ 175/3
sab1ciatk0 125/0
pinzeta 113/2
firecrest 105/2
pwnt[xd] 102/2
[i^m]antinoobs 86/2
cechy_svk 78/7
.wendy. 75/6
ondro_svk 72/10
[exc]necrophore 63/0
d^k 59/2
_pwnt[xd] 57/0
thunder^storm 51/4no manner flamers a iné trosky ľudskej spoločnosti:

Diabol
Skutok
Dell/Molda
^Eddy^
Coldrex
HaniZZ

Pabil
3rd May 2011, 11:28 PM
pwnt a antinoob zomrem :D A zdali sa byt psychicky ok :D Hanbaaa .

KukAc
3rd May 2011, 11:33 PM
mne ten antinoob nikdy nesedel

[W3PD]rebrik
3rd May 2011, 11:42 PM
diabol + skutok + dell < jediny a jedinecny eddy !!!

KukAc
3rd May 2011, 11:51 PM
to s tym jedinecny mas masakralnu pravdu, lebo len on dokaze pisat "W" nemiesto "V" a s tolkymi gramatickymi chybami...

Nezmysel
4th May 2011, 12:01 AM
privítajme ľudí, čo inšpirovali tento topic:

pathetic stat hunters (ostanú v hre aj dve hodiny, aby si nafarmili XXX killov pre tabuľku...)


no manner flamers a iné trosky ľudskej spoločnosti:
jasne mizige :D:D clovek co dostane nepravom ban za ktory sa ospravedlnil v hre je troska ludskej spolocnosti.Za posledny rok som sa spraval najslusnejsie ako som vedel nikto nemal somnou problem cim to bude?. http://www.youtube.com/watch?v=Y2qdlqIHwDY

grimasko
4th May 2011, 12:16 AM
haters gonna hate

FogyX
4th May 2011, 07:58 AM
kazdy si obcas nafarmi staty pred studnou a keby len to :D:D staty,top kazdy chce byt na vrchole ake by to tu bolo keby nebol bot?asi nudnejšie ale nerobili by sa tu tímy.Ešte ma napadlo že na playdote funguje nejaky prikaz !balance dozvedel som sa že to rozhodi hračov podla bodovania !sd pokial to funguje spravne apelujem na to keby sa dalo tak pridať na czskbota

Ondro_Svk
4th May 2011, 10:33 AM
Kamo ja som vtedy ani nevedel ze to po !ff dava staty.. len tak sme to s cechym hrali ze dame 100 ale nakoniec ani to nevydalo.. inac poslal som ti PM mizige a nic.. pobehuje tu kopa hovad co od zaciatku hry flamuju bezdovodne a sam feeduje a ja dostanem ban za jednu hru 4fun.. tak ju zmaz mne to je jedno co tam staty.. len nemam chut hrat za iny nick (ked tento mam 6 rokov) ako daky leaver aby som si musel zakladat..

[W3PD]rebrik
4th May 2011, 03:23 PM
Kamo ja som vtedy ani nevedel ze to po !ff dava staty.. len tak sme to s cechym hrali ze dame 100 ale nakoniec ani to nevydalo.. inac poslal som ti PM mizige a nic.. pobehuje tu kopa hovad co od zaciatku hry flamuju bezdovodne a sam feeduje a ja dostanem ban za jednu hru 4fun.. tak ju zmaz mne to je jedno co tam staty.. len nemam chut hrat za iny nick (ked tento mam 6 rokov) ako daky leaver aby som si musel zakladat..

keby si to dal na menej riadkov tak si to dam ako signature :D

Ondro_Svk
4th May 2011, 05:09 PM
rebrik :D.. tak ale vazne s takym chumajom som hral.. co od levelu 1 mal blbe keci a nakoniec celu hru nafeedoval a cely cas mal tu drzost pindat do vsetkych ze ako to hrame.. a potom ze si idem dat na napravenie chute a BAN za takuto hlupost.. ked uz tak akoze dokedy bude trvat takyto hura BAN?.. preco si tu slusny clovek musi davat unban requesty a hocijaky chumaj hra dalej na XY-kontach..

DiAboL
4th May 2011, 05:26 PM
Pekne mizige pekne. Vzdy si hovorim ,ze ci ta bavi mi lockovat kazde acc. Neviem ci chodis na ten battle len kvoli mne alebo doma fakt nemas co robit a cely den si nalozeny pred PC...cakam ze ma budes ignorovat tak kludne vymaz koment.

IcetEA_to_nedas
4th May 2011, 06:28 PM
ste chudáci, je mi z vas zle !

[W3PD]rebrik
4th May 2011, 06:57 PM
rebrik :D.. tak ale vazne s takym chumajom som hral.. co od levelu 1 mal blbe keci a nakoniec celu hru nafeedoval a cely cas mal tu drzost pindat do vsetkych ze ako to hrame.. a potom ze si idem dat na napravenie chute a BAN za takuto hlupost.. ked uz tak akoze dokedy bude trvat takyto hura BAN?.. preco si tu slusny clovek musi davat unban requesty a hocijaky chumaj hra dalej na XY-kontach..

lebo keby mali tie bany casovy ramec tak by niektori moderatori nemali co robit

muhammat
4th May 2011, 08:54 PM
taky nechapu proc to neni automaticky nastaveny na unban po konkretni dobe, asi reklama na forum :)

jinak dobre, ze se zverejnili stat hunteri :)

grimasko
4th May 2011, 09:49 PM
taky nechapu proc to neni automaticky nastaveny na unban po konkretni dobe, asi reklama na forum :))

lejzi biatches

Eph3dr1ne
5th May 2011, 03:16 AM
Proc nejsem taky v nomanners okénku ?:-(
Malo jsem se asi snazil :D

gun10a
5th May 2011, 07:35 AM
Proc nejsem taky v nomanners okénku ?:-(
Malo jsem se asi snazil :D

neboj ty budes vo flame okienku ....:spammer:

"to je ten co mi vyzral Rosha, BAN na 100 ROKOV BAN BAN BAN "

KukAc
5th May 2011, 07:58 AM
neboj ty budes vo flame okienku ....:spammer:

"to je ten co mi vyzral Rosha, BAN na 100 ROKOV BAN BAN BAN "

nj mass cry xd

ja nie som nikde, najs!

grimasko
5th May 2011, 10:02 AM
neboj ty budes vo flame okienku ....:spammer:

no manner =! i flamer? ;-O


"to je ten co mi vyzral Rosha, BAN na 100 ROKOV BAN BAN BAN "

Toto je flame? ;-O

Medved_EDDY_xD
5th May 2011, 04:17 PM
no manner flamers a iné trosky ľudskej spoločnosti:
Quote:
Diabol
Skutok
Dell/Molda


LOOOL niesom tam.. :)))

huJhuJ
5th May 2011, 05:35 PM
ako pre koho

MiZiGe
5th May 2011, 07:11 PM
LOOOL niesom tam.. :)))
pravda, added.

IcetEA_to_nedas
5th May 2011, 07:24 PM
dajte mi unban:D

MiZiGe
5th May 2011, 09:21 PM
keď nezabudnem, doplním tam dnes aj ich staty, ktoré nahuntili

Ondro_Svk
5th May 2011, 11:39 PM
ja by som rad vedel kedy mozem cakat unban.. vysvetlil som snad dost jasne o co slo neviem ci si nieco dokazujes ze banujes ludi co dlhodobo hraju, hraju dobre a pod tym istym nickom.. a problem chudakov co rujnuju hry jednu za druhou a maju 50nickov za mesiac nikto neriesi
//edit: jasne daj sem kto kolko nafarmil :D.. ked ti to tak strasne vadi tak tu hru zmaz neviem kde je problem..? a bolo by celkom slusne odpovedat..

MiZiGe
6th May 2011, 12:01 AM
ja? Čo si JA dokazujem? Čo si vy dokazujete tým, že robíte takéto veci...

Ibalgin
6th May 2011, 12:33 AM
Ja by som si chcel v tomto trošku Ondra zastať...poznám ho, je to decent hráč.. to, že nahuntil v jednej hre staty, je síce epic, ale unban by si mu mohol dať, pokúsil sa ti vysvetliť ako to bolo a určite nechce "prísť" o main nick :O

Eph3dr1ne
6th May 2011, 01:59 AM
Někteří co v te tabulce "ubožáku" jsou tak se dokonce domluvili, hrali proti sobě a pak leavery posílali na smrt a navzájem se farmili

btw: mě by té hodiny bylo líto

grimasko
6th May 2011, 12:04 PM
_pwnt[xd] 57/0

Lol, take skore mam bezne.

[W3PD]rebrik
6th May 2011, 12:09 PM
aj ja len naopak

DiAboL
6th May 2011, 03:54 PM
Add Eddyho len kvoli tej pokecovej fotke. Dajte tam aj iceteaho. Mizige, get a life. Vieme ze pocitac je tvoj zivot ale existuje aj okolity svet. Skus raz ten PC vypnut, aj ked je to pre teba tazke a prejst par krokov von. Uvidis aky budes spokojny. Ja budem este spokojnejsi, lebo si zahram 2 hry bez toho aby si mi nedal lock. Fakt ,skus to

grimasko
6th May 2011, 04:29 PM
Diabol, to je tak tazke sa vysrat na xpam?

Ondro_Svk
6th May 2011, 06:11 PM
grimas a kam ist hrat ked chcem prist a dat si proste jednu hru..? nie cakat dlho dlho na daku kvazi privatku.. aj ked uroven je uz biedna ale na odreagovanie od skoly to staci

grimasko
6th May 2011, 06:14 PM
Nedavno sa otvorila 6. (tusim) gaming platforma pre dotu. -.-

.DELL.
6th May 2011, 06:22 PM
nevim kdo o me porad siri, ze sem flamer ja sem mirumilovna osoba se slabymi nervy...

a MolDa mi rikaj akorat pratele z realu tak to kdyz tak smazni ..

DiAboL
6th May 2011, 06:29 PM
Hej grimo, ale sak nemam chut to hravat stale. A na xpame uz hravam vela rokov...

IcetEA_to_nedas
6th May 2011, 07:36 PM
Dajte tam aj iceteaho.

??????? nechapem, prečo by ma tam mal dať s mizigem som hral dosť x a vie že môj manner je ok. akurat mam slabšie pripojenie :D a preto tolko banov

Ondro_Svk
6th May 2011, 07:58 PM
tiez to tak beriem.. ale neviem co je to tu za system.. kazdy hunti body swapuje si teamy pustaju sa dopredu rozhodnute hry a mna tu zdrbe za taku strasnu sprostost.. ked ti lepsi odidu tak si tu budes moct moderovat forum adminov lebo ti nubi co maju XY nickov ti sem nepridu..

DiAboL
7th May 2011, 09:26 AM
Sry icetea som si ta pomylil asi s niekym. Ty si ten lfns? Sef klanu lfns, kde je aj mizige? Sa mi zda ze vy strasne ownite pub, proti vam uz nikto nechce hrat...

huJhuJ
7th May 2011, 11:21 AM
kazdy hunti body swapuje si teamy pustaju sa dopredu rozhodnute hry
+1 ... Ja sa čudujem tým ľudom čo hraju 5 poskladaný tým proti pozberancom (staty ani nehovorim), ked dobre vedia ze ajtak vyhraju... :omg:

IcetEA_to_nedas
7th May 2011, 12:51 PM
ano som to ja ale v tom clane som len shaman :) ten nick som si vytvoril až o niečo neskôr keď bol tento úspešny clan na svete (xpame) aby som ich mohol asslickovat tak som začal hneď menom

MiZiGe
15th May 2011, 03:02 AM
Tak diabol si vytvoril účet LGD^D.GoD...a než som sa k tomu dostal, tak si zarobil sám na ban leavnutím hry.
Hlavne že stále plače o tom, ako je nevinný, a že už sa polepšil.
jeho nový vtipný account im.better.now som už ale zabanoval skôr, než to zvládne on.

DiAboL
15th May 2011, 10:38 AM
Keby si sa pozrel lepsie, videl by si ze leave to nebol. Kukni si ten replay, mal som ping 1200, siel som afk vyriesit to a potom ma museli kiknut ked vypisalo ze som afk. Bola to asi 2. minuta. Toto je presne ten pripad ze nevies situaciu a ides tu vypisovat....

Ajora
28th May 2011, 06:46 PM
Prestaň žiť v omyle Diabol, a ako tak čítam. Nieje to len jeden omyl.

.DELL.
29th May 2011, 04:45 PM
no manner flamers a iné trosky ľudskej spoločnosti:
Quote:
Diabol
Skutok
Dell/Molda
^Eddy^
Coldrex
HaniZZ

Jako panove nebudu vam lhat, jenze trosky spolecnosti si predstavuju trosicku jinak. A ted neobhajuju jenom sam sebe, ale kdyz sem hral s diabolem a pak aj se skutkem tak bylo naprosto vsehno v pohode zadny flame zadne nadavky nic. Jestli ste si nevsimli, tak nadavky nikdy nejsou jednostranne vzdy si nadavame navzajem a to ze dostavame bany my je celkem dost ubohe od vas moderatoru/adminu, ze jste jen zaslepeni nejakou touhou davat bany zrovna nam. Vy ani neresite tu situaci vy se jen podivate kdo do toho byl zakomponovanej a uz rozdavate bany aniz byste si zjistili jak to ve skutecnosti je.

Proto tímto příspěvkem prosím všechno moderatory/adminy, aby se sami nad sebou zamysleli a přestali banovat jen tak z osobního rozmaru, Vždyť přece o nic nejde někdo je hold trošku prudší, když ho někdo nasere, ale to by nemělo znamenat, že postih bude mít pouze ten, kdo reaguje na něco a ne ten, co krizovou situaci vytváří.

děkuji za pozornost váš *Pan Milovaný*

Edit: tím samozrejme nechci narazet na vykon, ci fungovani moderatoru/adminu a s jejich pusobenim jsem navysost spokojen, jen nebyt tech prokletech klapek na ocich ohledne banu

IcetEA_to_nedas
29th May 2011, 11:18 PM
ach dell, tie hádky s tebou ma už omrzeli, ale napíšem ti to čo ty mne pred /pár?/ mesiacmi do PM, neber si ma do huby, zvlášť ked nevieš...napišeš ze stále z toho vyváznem v pohode tak nato ani nejde reagovať najprv si over fakty a potom niečo take napiš. a nicky mam 2 ktoré používam už dlhu dobu ;)
ale inak s tebou súhlasim, davaju sa tu nezmyselne bany dobrým hráčom kvôli manneru a potom tie hry stoja za kkt a na channely vidim same faky čo ma už dosť znervoznuje :D

DiAboL
29th May 2011, 11:21 PM
Chlapec ale teraz seriozne mas 100% pravdu. Pretoze ja som dostal nejake reporty ale setko uplne kktiny. Stacilo keby sa na to trosku pozreli a videli ze to vobec nie je tak. Lenze oni videli iba report...ok mas ban a hned potom lock. Myslim si ze je na acku milion hracov ktori maju horsi manner a nadavaju viac, je to len o smole ze ta nejaky chudak ktory to nevie hrat, kompenzuje tym ze ti moze dat report. Ale to ze mal 0:10, pol hodiny provokoval, uplne pokazil vsetkym hru to je v poriadku. Chyba je, ze mu napises ci mu jebe, on si da screen a hned na forko= a hned Diabol nomanner.

Fakt by sa zislo niekedy blizsie pozret tie replaye a zamysliet sa nad danou situaciou ci by ste aj vy nepouzili nadavku. Kazdy ma svoje hranice a obcas ich niekto prekroci a prasknu nervy....

Ajora
29th May 2011, 11:59 PM
"davaju sa tu nezmyselne bany dobrým hráčom kvôli manneru" ..

Dobrý hráč bez manneru je asi veľmi ťažko dobrý .... napríklad s Dellom mal asi niekto zlé skúsenosti, ja osobne nikdy. Zato Diabol alebo SKutok ... to su kapitoly sami o sebe + ani na fórko nedokáže Diabol napísať normálny post bez toho aby v ňom nebola nadávka.

.DELL.
30th May 2011, 12:09 AM
pol hodiny provokoval

jako nechci tvrdit (a to ani v nejmensim), že jsem nejaci svatousci, ale to provokovat, to je to slovo proste kazdy vi jaci sme ale nemuze si odpustit tu provokaci z akce vznika reakce a tyto tupe reporty jsou na světě(dle mého názoru, by měli být bannováni i provokatéři, nejen ti, co reagují)


čajíček: nemyslím si sice, že máš lepsí manner, jak my jmenovaní, ale nebudem to teď rozvádět už na to kašlu .) :peace: :peace: :peace:

Nezmysel
30th May 2011, 01:06 AM
"davaju sa tu nezmyselne bany dobrým hráčom kvôli manneru" ..

Dobrý hráč bez manneru je asi veľmi ťažko dobrý .... napríklad s Dellom mal asi niekto zlé skúsenosti, ja osobne nikdy. Zato Diabol alebo SKutok ... to su kapitoly sami o sebe + ani na fórko nedokáže Diabol napísať normálny post bez toho aby v ňom nebola nadávka.

WTF ? to akoze si myslis ze ked domna jebu ostatny mozes aj ty jo ? po A:vzdy ked hram proti tebe dostanes taku palku ze dotu potom tyzden nezapnes B:donedavna ked som prisiel na pub kde si mal ty vytvorene vzdy si si ma swapoval k sebe WTF ? kamo ty ani nevies koho mas asslickovat end of story bro really.

grimasko
30th May 2011, 09:04 AM
Aka to banda idiotov. :laugh:

Ajora
30th May 2011, 10:54 AM
WTF ? to akoze si myslis ze ked domna jebu ostatny mozes aj ty jo ? po A:vzdy ked hram proti tebe dostanes taku palku ze dotu potom tyzden nezapnes B:donedavna ked som prisiel na pub kde si mal ty vytvorene vzdy si si ma swapoval k sebe WTF ? kamo ty ani nevies koho mas asslickovat end of story bro really.


Tvoj nick presne pomenúva to čo si napísal. A pokial si ten za koho ťa považujem tak si bol so mnou v teame na orbitové želanie miláčik a nie na moje tak tu nevrešti a nerozdrapuj sa, a samozrejme pálky od teba ... nedaj sa vysmiať.

DiAboL
30th May 2011, 04:13 PM
Ajora vies co je vtipne? ze hrac tvojich kvalit, prepac nekvalit, sa tu ide vyjadrovat. Hral si proti mne jednu hru aj tu som ja s osobnych dovodov nechcel s tebou hrat tak tu nepis nezmyselne komenty.Keby nie je s tebou v klane mizige, tak sa tu vobec nevyjadrujes. Takymto sposobom sa snazis len podporit vec ktora sa ta 1. netyka, 2. nemas o nej ani ponatia... K tej nadavke: ak napises jednu nadavku v komente je to hrozne? Zato ze ty nepouzivas nadavky tak ani nikto iny...

Neviem, ty zjavne podporujes dotu, v ktorej 10 ludia nenapisu jedine slovo za celu hru(maximalne -water red aj to je pre teba nomanner). Podla tvojej mierky je 98% hracov na acku nomanner, aj moderatory, ktori raz za cas napisu ,,kurva,,

IcetEA_to_nedas
30th May 2011, 04:40 PM
samozrejme pálky od teba ... nedaj sa vysmiať.

ako môžeš niečo take napísať hráčovi, čo to hraje 1000x lepšie (skutok tu mas ten asslick) tak k tomu sa radšej nevyjadruj ajora...



ty zjavne podporujes dotu, v ktorej 10 ludia nenapisu jedine slovo za celu hru(maximalne -water red aj to je pre teba nomanner),

vtipkár jak vždy :))))))) tichoučko

Ajora
30th May 2011, 08:37 PM
Hej no pekný asslick ... žite si na svojej malej planétke "úspechov" a akože skillu :vuvu:

[W3PD]rebrik
30th May 2011, 09:00 PM
vy ste divna komunita:unsure:

grimasko
30th May 2011, 09:30 PM
Nemozem nesuhlasit s neuveritelne nestranym komentarom od tak neinteligentneho neandertalca akym je rebrik.

Eph3dr1ne
23rd September 2011, 09:45 PM
+add
Eph3dr1ne
++add
Laryk

Sadomasochista
24th September 2011, 09:40 AM
vidis efe, teraz si na listine to mas za to ze si sa pustal do laryka :D

The_DiAboL
24th September 2011, 11:20 AM
My sme s artemom legendy, mozme si to dovolit.

the_qq
24th September 2011, 11:47 AM
Efe tažký no manner :D

VoSaZnOsA
24th September 2011, 07:38 PM
rofl tu je 50% áčka(možno aj viac) v hall of shame... :D

Eph3dr1ne
25th September 2011, 01:02 AM
Flejmuju jenom v challach, bo tam když člověk dá sign tak má poslouchat kapitána a nekupovat za suport topaknu a jít tam kde je solo clock vs 3line.....ale já ten flejm v chalech myslím z lásky, kdo se mnou chaly hrává tak ví :D

EDIT: Někdy se i na pubu stává :-DDDD

Mengel
11th October 2011, 12:28 AM
rofl dajte tam aj kompota niekedy niekedy ma flamuje tak ze ma to aj tyzden mrzi :(

Klerik
7th November 2011, 11:48 AM
Je to nahoda jak jsem na to prisel. Hral jsem s nim hru tak koukam vzdy na staty hracu a pise to tam aj tu nejlepsi hru. U queegera to bylo 26/0/74 ..tak si rikam ten hrac nehraje nejak extra good to je divna hra, bylo rano nudil jsem se nasel jsem si hru dle game id a koukl se na to. Usudte sami ze toto je oprvadu sprostota.
http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=39963

Reskillovali je u studny kdyz leavli. A pak tito hraci maji imba staty a hraji velke hovno. Proto si rikam jak taci lide mohou mit vubec take staty.

Nick: Queeger a dalsi co je killovali u studny
Neni to zamerene proti queegerovi atd. Jen mi bylo divne skore 26/0/74 xD

MolDa
7th November 2011, 04:48 PM
Je to nahoda jak jsem na to prisel. Hral jsem s nim hru tak koukam vzdy na staty hracu a pise to tam aj tu nejlepsi hru. U queegera to bylo 26/0/74 ..tak si rikam ten hrac nehraje nejak extra good to je divna hra, bylo rano nudil jsem se nasel jsem si hru dle game id a koukl se na to. Usudte sami ze toto je oprvadu sprostota.
http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=39963

Reskillovali je u studny kdyz leavli. A pak tito hraci maji imba staty a hraji velke hovno. Proto si rikam jak taci lide mohou mit vubec take staty.

Nick: Queeger a dalsi co je killovali u studny
Neni to zamerene proti queegerovi atd. Jen mi bylo divne skore 26/0/74 xD

Ty Mentále jeden od toho je příkaz !ff aby se to tu nedělalo, když někdo nedá !ff je to čistě jeho problém, tak své osobní spory nech na hru a nedávej sem kraviny

FogyX
7th November 2011, 05:42 PM
molda nedivim sa že podporuješ taku pliagu ačka ked žiadny normalný hráč by to neurobil lebo ty normalný niesi už len tie tvoje výbuchy ked som s tebou dnes hral ... oni mali 7 minutu a písali o rmk lebo hrali 5v4 a nikdo im rmk zo sentinelu nedal a to není fér aby čakali na for feit do 27 minuty a potom si ich davajú pred studnou ved o tom ta dota není pane bože kedy to ludia pochopia každý chce dobre skore tak nech ho má ale právom

Klerik
8th November 2011, 05:05 PM
molda nedivim sa že podporuješ taku pliagu ačka ked žiadny normalný hráč by to neurobil lebo ty normalný niesi už len tie tvoje výbuchy ked som s tebou dnes hral ... oni mali 7 minutu a písali o rmk lebo hrali 5v4 a nikdo im rmk zo sentinelu nedal a to není fér aby čakali na for feit do 27 minuty a potom si ich davajú pred studnou ved o tom ta dota není pane bože kedy to ludia pochopia každý chce dobre skore tak nech ho má ale právom

Mas pravdu, nebot zacinam zastavat nazora ze do te 10, 15, max 20min by se melo rmk pokud se hraje 5v4, nebot to jsou ty okamziky, ktere vetsinou rozhoduji hru a kdyz uz od 5 min hrajes v "oslabeni". Me proste vadi pathethic hunters kteri si udelaji staty a ve finale hraji velkou <>

Navic moldo, vsici z te hry od scourge leavli nebo sentinel jim nedal rmk...tot vse. To je otazka toho jestli umis objektivne posuzovat situace, coz od cloveka s malym iq nelze.

MolDa
12th November 2011, 02:22 PM
Mas pravdu, nebot zacinam zastavat nazora ze do te 10, 15, max 20min by se melo rmk pokud se hraje 5v4, nebot to jsou ty okamziky, ktere vetsinou rozhoduji hru a kdyz uz od 5 min hrajes v "oslabeni". Me proste vadi pathethic hunters kteri si udelaji staty a ve finale hraji velkou <>

Navic moldo, vsici z te hry od scourge leavli nebo sentinel jim nedal rmk...tot vse. To je otazka toho jestli umis objektivne posuzovat situace, coz od cloveka s malym iq nelze.

ehm.. tak samozrejme ze objektivne posoudil dovedu jasny ze pokud ti v 5, minute nekdo leavne tak je okamzity rmk s tim nemam nikdy sebemensi problem, jenze to si ty nenapsal a ja to nemohl vedet a vlastne sem reagoval tak jak sem reagoval bo me sere ze neumis hrat tak sem si akorat potreboval vyliz zlost srry kamo:oops:

Klerik
12th November 2011, 07:13 PM
ehm.. tak samozrejme ze objektivne posoudil dovedu jasny ze pokud ti v 5, minute nekdo leavne tak je okamzity rmk s tim nemam nikdy sebemensi problem, jenze to si ty nenapsal a ja to nemohl vedet a vlastne sem reagoval tak jak sem reagoval bo me sere ze neumis hrat tak sem si akorat potreboval vyliz zlost srry kamo:oops:

v jednom mas pravdu vubec to neumim hrat xD

_ARTAS_
13th November 2011, 07:43 PM
my sme s artemom legendy, mozme si to dovolit.

:d