PDA

View Full Version : Am primit ban de 2 luni pt o tampenie...



div_predator
3rd May 2011, 05:12 PM
Tin minte ca era johnny bravo cu aere si inca 1 player nu ii mai tin minte nick name....dar ce pot sa va zik ca am zis aceasta fraza individului si ma banat"tu minti ori mananci rahat,dar nu cred ca minti" la care johnny bravo ce ma esti smecher hau hau si am primit ban ....ciudat e ca putea pur si simplu sa=mi de=a mute nu ban pt asa ceva.Si nici macar nu e cine stie ce,daca stam sa ne gandim mai bine rahat este ceva delicios cu care se face prajituri si alte bunatati,dar na romanu pana nu arata cine e barosanul nu se lasa.Stima pt cei care stiu ce inseamna respect...
nick name:div_predator

SoulCry
3rd May 2011, 07:40 PM
"rahat este ceva delicios cu care se face prajituri si alte bunatati" maxim =))))

RaouL
3rd May 2011, 08:25 PM
Din pacate esti banat de catre Bobo + ca ai lvl 0.


<FROM: RO_Guard> [div_predator] vouched by BoBo.
<FROM: RO_Guard> lvl(0) captain wins: 0 losses: 0. from(RO) First join (2010-06-24)
<FROM: RO_Guard> Priv Rank(4071) points(1000)
<FROM: RO_Guard> Pub Rank(6564) points(0)
<FROM: RO_Guard> No warnings in db.
<FROM: RO_Guard> BANNED!!! from BoBo at 2011-04-03 reason RO Pro`ss #3 Permanent lvl 0

div_predator
3rd May 2011, 08:47 PM
Si eu acum ce trebuie sa fac?sa imi fac alt acount?doamne cata stupiditate si da soul cry ce mama ta nu ti-a dat rahat pana acum?sau tu stii numai un singur tip de rahat...atunci imi cer eu scuze pt ce am zis daca e asa:)).Stima man.Revenind la subiect, deci bobo e god daca el da ban gata.Ce stupiditate:)).Stii ce ma oftic ca nu am injurat frate cum trebuie barem sa stiu de ce l-am luat,dar na ASTA E ROMANIA,PLINA DE CACATI....Stima si respect moderatoriilor adevarati

L.E.S.
3rd May 2011, 09:03 PM
sa-ti explic eu faza ca Joker nu ti-a explicat pe limba ta... banul primit nu e ptr flame sau cine stie ce minuni care se "pedepsesc" cu 7 zile ban, ci scrie acolo clar ca ai ban permanent, probabil dintr-un motiv mai grav, sau poate doar l-ai suparat peste masura...
ps: e urat sa numesti oamenii cacati si rahati, oamenii pot fi nesimtiti, fara caracter, prosti sau multe altele dar cacati nu vor fi niciodata :)

BoBo
3rd May 2011, 09:41 PM
Daca ai ban permanent inseamna ca este permanent .
Cerere Respinsa