PDA

View Full Version : New Account na Eurobattle.net



Dartholda
2nd May 2011, 12:45 PM
Zdar vsici, hravam na eurobattlu nejaky pul rok, za ucelem nauceni Doty jsem si vytvoril ucet (pozn. nemam na nem zadny BAN)
ted jsem se rozhodl vytvorit si ucet novy u prvniho pokusu bohuzel nastal fail z moji strany, kdy jsem zkonil emailovou adresu a misto na svuj sluzebni mail jsem odeslal request na neexistujici schranku:oops:...cekal jsem, ze po 48 hodinach kdy nikdo nepotvrdi validacni zpravu se acc automaticky smaze a ja budu moct chybu opravit. To nenastalo, takze na nove zalozeny email jsem provedl druhou registraci, a pro zmenu mi zadny validacni email neprisel... ted mi eurobattle hlasi vsechny nicky a emaily jako 'jiz pouzivane'...
muzete mi nekdo tuto situaci objasnit, popripade poradit 'jak ztohoven' ? ;)
predem diky :cool2:

FogyX
2nd May 2011, 01:00 PM
registrujes sa napr. centrum.sk ty si das create new account das si heslo meno a dole emailovu adresu ktoru si vytvoril nasledne ides na ten email a pride ti tam activacia kliknes na ten link a prides znovu sem a tu si activujes account kde je activate a mozes ist hrat a ked ti to nepojde napis vytvorim ti ucet sam :D

Dartholda
2nd May 2011, 01:09 PM
registrujes sa napr. centrum.sk ty si das create new account das si heslo meno a dole emailovu adresu ktoru si vytvoril nasledne ides na ten email a pride ti tam activacia kliknes na ten link a prides znovu sem a tu si activujes account kde je activate a mozes ist hrat a ked ti to nepojde napis vytvorim ti ucet sam :D
Diky za odpoved, ale asi jsi nepochopil muj problem, poprve jsem popletl adresu (cetl jsem, ze pokud to neaktivujes do 48 hodin ze se account automaticky maze, tudiz by uz nemel existovat a nemelo by mi to psat ze ten dany nick uz nekdo pouziva) podruhe mi na mail neprisel aktivacni email abych ho mohl potvrdit (ano zkousel jsem si na novy email postovat z jine adresy a maily klasicky chodi, ve spamu nic neni)...coz je zvlastni protoze Nicky a emailove adresy, ktere jsem zvolil mi ted pri dalsich pokusech hlasi jako 'jiz pouzivane'

FogyX
2nd May 2011, 01:59 PM
aha no tak to fakt neviem nestretol som sa s podobnym problemom ked chces napis mi pm aky chces nick a vytvorim ti ho a mas po probleme

Rhymak^
2nd May 2011, 03:49 PM
Validacny kod ti sice neprisiel, ale mal by si byt aj bez neho schopny prihlasit sa sem na forum na ten acc [ak ma pamat neklame] a poziadat si o znovazaslanie toho kodu...

Ja som mal podobny problem, pretoze som neklikol na ten kod, tak som nemohol postovat thready sem na forum, ale to som zistil az ked som si isiel otvarat thread na lvl2, tzn ze som na tom accounte hral, weird... :D
[asi som moc nepomohol, teda ak sa ti nepodari na to forum pod tym nevalidnutym acc prihlasit]

Dartholda
2nd May 2011, 04:10 PM
tak jsem to vyresil....zalozil jsem dalsi (uz druhy a naprosto zbytecny) email. Vymyslel si novy (naprosto jiny nez jsem chtel) nick a vytvoril account....
validacni email uz dosel a predtim mi bylo napsano : "Confirm Your Account
An email has been sent to your inbox for activation purposes. You must click on the link provided in the email in order to activate your account.

You must activate account before 48 hours or it will be deleted." => porad nechapu proc mi teda na nickname ktery jsem neaktivoval pise "this nickname is already used" ???, kdyz jsem ho zakladal nekdy minulou stredu...
a jestli se zalozil tak by se mel smazat za 6 mesicu

kazdopadne vam obema za snahu a kdyby nekdo vedel co se asi mohlo stat a jak to resit (pro ostatni a pro zajimavost) urcite napiste :)

zaťál :beer2:

Pabil
4th May 2011, 02:08 AM
tak jsem to vyresil....zalozil jsem dalsi (uz druhy a naprosto zbytecny) email. Vymyslel si novy (naprosto jiny nez jsem chtel) nick a vytvoril account....
validacni email uz dosel a predtim mi bylo napsano : "Confirm Your Account
An email has been sent to your inbox for activation purposes. You must click on the link provided in the email in order to activate your account.

You must activate account before 48 hours or it will be deleted." => porad nechapu proc mi teda na nickname ktery jsem neaktivoval pise "this nickname is already used" ???, kdyz jsem ho zakladal nekdy minulou stredu...
a jestli se zalozil tak by se mel smazat za 6 mesicu

kazdopadne vam obema za snahu a kdyby nekdo vedel co se asi mohlo stat a jak to resit (pro ostatni a pro zajimavost) urcite napiste :)

zaťál :beer2:


stalo sa mi to iste nepochopitelne =).