PDA

View Full Version : Mathias3



gun10a
2nd May 2011, 02:34 AM
Neviem, či to je badmanner v pravom slova zmysle, ale chlapík vezme techiesa, strašný pán a za 50 min dá 1 kill a 2 assist a mne opakovane povie, že som dement a pod ...
Nechám na posúdenie...

nick : mathias3

P.S. keď nie BAN aspoň note "ťažký imbecil"

DiAboL
2nd May 2011, 07:18 PM
Nabuduce reportni niekoho, kto ti povie ze si lama alebo sa ti nepaci jeho nick. Fakt duchaplne reporty....

gun10a
2nd May 2011, 11:14 PM
Nabuduce reportni niekoho, kto ti povie ze si lama alebo sa ti nepaci jeho nick. Fakt duchaplne reporty....

Ide o ten štýl arogancie, akú tam predvádza ten hráč (neviem či si to ty, keď obhajuješ, alebo len jeho asslicker). Spôsob ako sa správa a celý komplex, proste strašný idiot a myslím, že to je manner rovnako.

DiAboL
4th May 2011, 06:19 PM
Neviem kamo, ci ma poznas, ked povies ze som asslicker.. V zivote by som neasslickoval taku lamu to je po prve. Po druhe: bad manners sa nedava za arogantnost, pod ktorou ty chapes, ze dany hrac nedava tak ako si to ty predstavujes. A fakt sa nabuduce zamysli, ze ci kazdeho ci to povie ze si dement reportnes. Lebo to by si musel byt na tomto fore stale....:beer2:

gun10a
4th May 2011, 06:29 PM
Neviem kamo, ci ma poznas, ked povies ze som asslicker.. V zivote by som neasslickoval taku lamu to je po prve. Po druhe: bad manners sa nedava za arogantnost, pod ktorou ty chapes, ze dany hrac nedava tak ako si to ty predstavujes. A fakt sa nabuduce zamysli, ze ci kazdeho ci to povie ze si dement reportnes. Lebo to by si musel byt na tomto fore stale....:beer2:

to by som musel dávať report každú hru ::happy2:
ale tento ma sral nad rámec noriem a jeho manner bol tiež nadrámec myslim :tiphat:

DiAboL
4th May 2011, 07:09 PM
Ja ti hovorim len tolko, ze pokial ten hrac mal nadmerne mnozstvo nadavok, alebo robil vyslovene gameruin tak si BM zasluzi. Ale nabuduce to lepsie popis ked sa o to pokusas. Inak to vyznieva len ako zbytocny report. Thats all....:)