PDA

View Full Version : Hokej svk 2011



Pages : [1] 2

efko.wbs
29th April 2011, 02:31 AM
No,
kua uz len chvilu a ide sa na to :D
Vraj ako prve hrame proti Slovincom, kolko im dame? :)

Co myslite, dame rank 1 alebo zas to skonci typu 0-6 dansko?

Ibalgin
29th April 2011, 03:39 AM
ja myslím, že začneme skromne 4:1 :)

[W3PD]rebrik
29th April 2011, 01:08 PM
http://www.youtube.com/watch?v=Lik4Sqx0ZQsminimalne

Pabil
29th April 2011, 02:31 PM
5-2/3

Ibalgin
30th April 2011, 12:49 AM
takmer som trafil:D ale tých 100 eur na handikap mi našťastie vyšlo :DD

oB.Sweety
30th April 2011, 09:00 AM
no vidíte a málem ste dostali přes **** :) dneska se kluci divejte jak se to dělá..Názorná ukázka Česko vs Lotyšsko .. tipuju 4:1

[Spis]Borovicka
30th April 2011, 09:46 AM
ako my fandime lotysom.. nieze by sme nemali radi cechov ale lotysi su sympatickym muzstvom... skoda ze maju taku tazku skupinu :/ ale cechom vela stastia / sice to priat ani nemusim vsak oni maju stastie permanentne xD /

Nezmysel
30th April 2011, 10:27 AM
nj cesi taky luckeri to iba my musime dat 45 striel na 2 goly ak neratam do prazdnej :D

BossBoT
30th April 2011, 10:40 AM
nj cesi taky luckeri to iba my musime dat 45 striel na 2 goly ak neratam do prazdnej :d

+1

Ibalgin
30th April 2011, 11:41 AM
To sweet: pomer striel na bránu hovorí za všetko, len to proste nechcelo padnúť :) Ja držím aj pepanom, ale ako team sú mi nesympatickí :D

Nezmysel
30th April 2011, 12:49 PM
aby ste neboli ukrateny o TUTO peckovu HYMNU tak vam ju tu dam :D
http://www.youtube.com/watch?v=uUtLot5kcyg&feature=share
oslovi aj ne HipHop-ovich fandov dobra rytmicka ten text :D

BossBoT
30th April 2011, 03:57 PM
aby ste neboli ukrateny o TUTO peckovu HYMNU tak vam ju tu dam :D
http://www.youtube.com/watch?v=uUtLot5kcyg&feature=share
oslovi aj ne HipHop-ovich fandov dobra rytmicka ten text :D

oproti tym ostatnym srackam je tato bombova :D

Ibalgin
30th April 2011, 04:12 PM
No ako to vidíte zajtra? SVK-Nemci ? :O

Godlike[CZe]
30th April 2011, 05:44 PM
No ako to vidíte zajtra? SVK-Nemci ? :O

Němci GOGOGO :vuvu:

efko.wbs
30th April 2011, 06:23 PM
aby ste neboli ukrateny o TUTO peckovu HYMNU tak vam ju tu dam :D
http://www.youtube.com/watch?v=uUtLot5kcyg&feature=share
oslovi aj ne HipHop-ovich fandov dobra rytmicka ten text :D

nice one :)

tato je tiez moja oblubena:
aVQg2Zy6TaM

a vs nemci, prehrali sme proti nim niekedy? Ale vyzera to ze su kazdym rokom lepsi a lepsi.

Vcera proti tym slovincom to malo byt 5-0 po prvej tretine a oni sa tam s nimi hrali akoby to bolo dake finale vs canada. No uvidime.

Godlike[CZe]
30th April 2011, 06:34 PM
Borovicka;1300675']ako my fandime lotysom.. nieze by sme nemali radi cechov ale lotysi su sympatickym muzstvom... skoda ze maju taku tazku skupinu :/ ale cechom vela stastia / sice to priat ani nemusim vsak oni maju stastie permanentne xD /

Hokej je o štěstí. A permanentně ho nemáme tak zase nepřeháněj... Tu máš třeba ukázku kolikrát sme měli pěknou smůlu http://www.youtube.com/watch?v=SGPIBTQ0s_o

IcetEA_to_nedas
30th April 2011, 06:46 PM
omg omg nemci porazili rusov 2:0 a my sme do 30 minuty prehravali nad slovincami 0:1 PREHRAME!!! /irony on

Godlike[CZe]
30th April 2011, 06:49 PM
omg omg nemci porazili rusov 2:0 a my sme do 30 minuty prehravali nad slovincami 0:1 PREHRAME!!! /irony on

:happy2: Ice zase zaperlil :D:D:D

oB.Sweety
30th April 2011, 06:50 PM
hm sou dve moznosti bud
a) mate 45strel naD branu
b) nebo by tem vasim smatlakum mel nekdo vysvetlit ze neni ucelem trefit brankare do bricha ;-)


-------------------------------------------------------------------čára
pozn. pod čarou: Kolega z práce to včera komentoval hezky (slovák):

PRE KRISTOVE KOKOTY UZ BEREM HOKEJKU DO RUKY ESTE JEDEN A OBUVAM KORCULE BO TOTO TAK NEMOZE OSTAT´.

to preco ten lenon postavil do nasho tymu futbalistov? :D :D bo toto z nasej strany sa na hokej moc nepodoba :D hosi nevedia co tam maju robit :D :D

(padl gol) mam pocit ze nasi az teraz zistili ze pointa hry je dostat puk do superovej branky :D :D



:read: du na hokej tak si to pustte a ucte se :D

IcetEA_to_nedas
30th April 2011, 07:09 PM
hm sou dve moznosti bud
a) mate 45strel nad branu
b) nebo by tem vasim smatlakum mel nekdo vysvetlit ze neni ucelem trefit brankare do bricha ;-)


-------------------------------------------------------------------čára
pozn. Pod čarou: Kolega z práce to včera komentoval hezky (slovák):

Pre kristove kokoty uz berem hokejku do ruky este jeden a obuvam korcule bo toto tak nemoze ostat´.

To preco ten lenon postavil do nasho tymu futbalistov? :d :d bo toto z nasej strany sa na hokej moc nepodoba :d hosi nevedia co tam maju robit :d :d

(padl gol) mam pocit ze nasi az teraz zistili ze pointa hry je dostat puk do superovej branky :d :d



:read: Du na hokej tak si to pustte a ucte se :d

:-* lotyšsko do toho !!!!!!!!!!!!!!

[W3PD]rebrik
30th April 2011, 08:23 PM
sracky sracky sracky a tie hymny su sracky a to co pisete su sracky
a nech na toho tucneho skaredeho jagra vypustia ruutuho

Pabil
30th April 2011, 08:32 PM
rebrik bude hovnolog asi :D

BossBoT
30th April 2011, 08:55 PM
rebrik;1301008']sracky sracky sracky a tie hymny su sracky a to co pisete su sracky
a nech na toho tucneho skaredeho jagra vypustia ruutuho

my piseme sracky.....a rebrik hovadiny...

[W3PD]rebrik
30th April 2011, 09:45 PM
nato ze niesi plnolety si strasne vtipny +1

Ibalgin
30th April 2011, 10:11 PM
rebrik je zlatý

efko.wbs
30th April 2011, 11:58 PM
no nemam pocit ze by ste tych lotysov nejako vyownili.

Pabil
1st May 2011, 12:02 AM
Vidno ze uz polovica hra v KHL.

IcetEA_to_nedas
1st May 2011, 12:03 AM
3:1 > 4:2 noob sweety

[W3PD]rebrik
1st May 2011, 12:06 AM
tak utok nahoda klika štestena owni vzdy

Pabil
1st May 2011, 12:16 AM
Lol slovincov porovnat s lotysmi co hraju tolky v KHL :D :D Tento zapas (CZE-LOT) bol omnoho utocenjsi krasi o lepsom hokeji ako SVK -SLO , tam neni o com slovaci sa trapili jak svin. Snad sa to napravi do dalsich zapasov. Tak isto aj cesi musia dopilovat obranu a presilovky.

IcetEA_to_nedas
1st May 2011, 12:22 AM
jj :D :D :D :D sranda ze?

BossBoT
1st May 2011, 12:39 AM
rebrik;1301081']nato ze niesi plnolety si strasne vtipny +1

dakujem za kompliment :)

Ibalgin
1st May 2011, 01:33 AM
súhlasím bol to pekný hokej :)

KukAc
1st May 2011, 01:47 AM
dakujem za kompliment :)


rebrik;1301081']nato ze niesi plnolety si strasne vtipny +1

true, again...

BossBoT
1st May 2011, 09:14 AM
uz som si myslel ze sa kukac ani nevyjadri

ArtSvk
1st May 2011, 03:14 PM
hm sou dve moznosti bud
a) mate 45strel naD branu
b) nebo by tem vasim smatlakum mel nekdo vysvetlit ze neni ucelem trefit brankare do bricha ;-)


-------------------------------------------------------------------čára
pozn. pod čarou: Kolega z práce to včera komentoval hezky (slovák):

PRE KRISTOVE KOKOTY UZ BEREM HOKEJKU DO RUKY ESTE JEDEN A OBUVAM KORCULE BO TOTO TAK NEMOZE OSTAT´.

to preco ten lenon postavil do nasho tymu futbalistov? :D :D bo toto z nasej strany sa na hokej moc nepodoba :D hosi nevedia co tam maju robit :D :D

(padl gol) mam pocit ze nasi az teraz zistili ze pointa hry je dostat puk do superovej branky :D :D



:read: du na hokej tak si to pustte a ucte se :D

smatlaci? povedia pepici stastkovia no ja kapem

Nezmysel
1st May 2011, 03:16 PM
toto bude este zaujimavy hate topic :D

oB.Sweety
1st May 2011, 05:30 PM
kurva..ted sem vstaval...vykriceny hlasivky, vylitej jak vsechny reky v republice..no radost..

mmj ste hovada..hokej sice hezkej byl ale jak mame trenovat obranu kdyz jednoho z top obrancu malem poslali na vozicek...:omg:


edit: btw taky ste se tak smali kdyz ste videli svedy_?:D

[W3PD]rebrik
1st May 2011, 05:33 PM
jednoho z top obrancu

to si zabil ako ze laryk je na vrchole svojich moznosti :happy2::happy2:

Ibalgin
1st May 2011, 05:38 PM
edit: btw taky ste se tak smali kdyz ste videli svedy_?:D

po 61 rokoch :D gg:vuvu:

oB.Sweety
1st May 2011, 06:49 PM
Myslel sem jeden z NAŠICH top obránců..a to v současnosti Martínek je.. časy Jirky Šlégra sou dávno pryč:(

Kždopádně Noři uměli vždycky kousat, tentokrát to ukázali ve velkém.)

Pabil
1st May 2011, 07:14 PM
Ale aj slovincom to celkom ide . aj ked uz je 4 -2 zas ...

oB.Sweety
1st May 2011, 07:16 PM
4-3 =)

Pabil
1st May 2011, 07:21 PM
4-4 zomrem :D skoda ze nemam slovinsku vlajku :D

oB.Sweety
1st May 2011, 07:29 PM
4-4 zomrem :D skoda ze nemam slovinsku vlajku :D

+1 ¨

kez by to vyhrali..rusko by mohlo jit do skupiny o udrzeni kdyby do tohho vasi chlapci slapli:D


edit: :(

Pabil
1st May 2011, 07:33 PM
Hh moji chlapci jsou i tvoji ( oprava tvoji jsou i moji :D ) :D . Mam taky cesky obcanstvi :D . Taky je dost mozny ze mi zostane jen cesky diky nasim politikum co se jim to nelibi ...



Ale hej snad ich dame aj ked tobude tazke uz si vlezu dosvedomia ty rusaci asi .


Ale cital som fajn koment ze rusi do skupiny o zachranu nech aj kosicke restiky a hoteli zarobia :D .


ale aj tak pekne zahrali slovinci =) .

Felixar
1st May 2011, 08:42 PM
Rusaci 4 góly z haluze, ješte ubranili 2x 5 na 3... A tři minutky před koncem oslavovali proti slovincům jak kdyby měli titul :D

Pabil
1st May 2011, 09:07 PM
Tak hlasujte =P

http://www.iankety.sk/dotaznik/242752294/

IcetEA_to_nedas
1st May 2011, 09:42 PM
http://www.statnivlajky.cz/data/flags/normal/de.png

Pabil
1st May 2011, 09:48 PM
furt som nechapal slovakov co naschval nedopriali cechom , a zavidel cechom ze su tak nadvecou :D ...

Felixar
1st May 2011, 09:56 PM
Takhle se hrajou presilovky 5 na 3 ?:D

Pabil
1st May 2011, 09:58 PM
Ucili jsme to taky vasich , nevidel si snad vcera :D ?

Felixar
1st May 2011, 10:38 PM
v 5 na 3 nám neujízděli :D

PS: Někdo by měl za vás dát gola :D

Pabil
1st May 2011, 10:50 PM
v 5 na 3 nám neujízděli :D

PS: Někdo by měl za vás dát gola :D

Souhlasim ze tycek uz bylo tak akurat :D


Otocime Otocime !! =)

Ibalgin
1st May 2011, 11:16 PM
Felixare!!!!

IcetEA_to_nedas
1st May 2011, 11:30 PM
plačem :(

Ibalgin
1st May 2011, 11:31 PM
ty, čo si tu po prvej tretine vyvesil nemeckú vlajku? :D

IcetEA_to_nedas
1st May 2011, 11:39 PM
to je nemecka? sry, mam to pomylene tie farby

ArtSvk
1st May 2011, 11:41 PM
bohaaaaaa nemame proste stastie... a demitra na konci tutovku na remizu spalil skoda skoda .... :(

Pabil
1st May 2011, 11:45 PM
aby sa nestratilo : http://www.iankety.sk/dotaznik/242752294/

:D

[W3PD]rebrik
1st May 2011, 11:46 PM
halak kapitan :D you made my day

IcetEA_to_nedas
1st May 2011, 11:47 PM
rebrik;1301829']halak kapitan :D you made my day

? aky halak kapitan či čo? to z kade máš? :D

[W3PD]rebrik
1st May 2011, 11:54 PM
Open your fucking eyes

oB.Sweety
2nd May 2011, 12:00 AM
Co dodat...treti tretinu sem vas opravdu videl hrat hokej..ale 0:4 ?! to se hossa s handzusem moc nepredvedli:-O

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 12:01 AM
rebrik;1301833']Open your fucking eyes

aha...ja som tu anketu nevyplňoval :D až teraz...

Felixar
2nd May 2011, 12:03 AM
Němci nebudou mít oco hrát a porazí je Slovinsko potom jestli slovaci budou hrát jak třetí třetinu dnes tak porazí rusáky a do boje půjde ruská Sborná :D

Pabil
2nd May 2011, 12:07 AM
rebrik;1301829']halak kapitan :D you made my day

Ale dakto za neho aj hlasoval :D ci to ty ?

ArtSvk
2nd May 2011, 12:47 AM
aka tretia tretina? prva bola tiez dobra,,, len sme nemali stastie druhu sme zaspali a nemcuri vyuzili 3x brejk a bolo vymalovane... ked stastie nemas tak nemas 3x dat tycku je tiez umenie

Pabil
2nd May 2011, 12:52 AM
aka tretia tretina? prva bola tiez dobra,,, len sme nemali stastie druhu sme zaspali a nemcuri vyuzili 3x brejk a bolo vymalovane... ked stastie nemas tak nemas 3x dat tycku je tiez umenie

Nejak tak ale vyhovarat sa na stastie nejde :D . Hokej je o tych goloch a nemci lepsie vyuzili svoje sance takze pravom vyhrali. Potrestali kazdy nas fail tak sa to ma robit .

efko.wbs
2nd May 2011, 01:17 AM
este keby Demitra na konci tam trafil ten puk tak Nemci by sa posrali :D

Ibalgin
2nd May 2011, 01:45 AM
np, opijeme sa až v utorok no bóže :D

Nezmysel
2nd May 2011, 02:53 AM
o kurva sak nech mi nepovie ani zakomplexovanejsi cexh co sa pozeral triezvo na ten hokej ze sme neboli lepsi sice som najebany ádsko bonbastix ale to mas voj dovod ja som spokojny aok s vyrou ´hrlais me lepsi hokej ako nemci a proste nas stastie opusta dat 3 tycky jedno brvno a zahodit cistu tutovku ale v pohode v nasej krcme kazdy veril do konca anakocec vsetci spievali nenzasam fandov co po prehre naDAVAJU NA SLOVAKOV PRITOM HRALI URCITE 2X krajsi hokej ako nemci proste nemci dali 5 striel v druhej tretine a s toho 3 vgoly slovaci sa spamataju ako v 3 tretine a ukazu co je v nich presne ako to bolo vo vancouvri prose srdiecko nepusti . verim vam stale ste najlepsi :beer2::beer2::vuvu::vuvu:

Pabil
2nd May 2011, 03:12 AM
o kurva sak nech mi nepovie ani zakomplexovanejsi cexh co sa pozeral triezvo na ten hokej ze sme neboli lepsi sice som najebany ádsko bonbastix ale to mas voj dovod ja som spokojny aok s vyrou ´hrlais me lepsi hokej ako nemci a proste nas stastie opusta dat 3 tycky jedno brvno a zahodit cistu tutovku ale v pohode v nasej krcme kazdy veril do konca anakocec vsetci spievali nenzasam fandov co po prehre naDAVAJU NA SLOVAKOV PRITOM HRALI URCITE 2X krajsi hokej ako nemci proste nemci dali 5 striel v druhej tretine a s toho 3 vgoly slovaci sa spamataju ako v 3 tretine a ukazu co je v nich presne ako to bolo vo vancouvri prose srdiecko nepusti . verim vam stale ste najlepsi :beer2::beer2::vuvu::vuvu:


takto otrasne nepisem ani ja , ty musis byt na srot :D :beer2:

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 11:29 AM
Nejak tak ale vyhovarat sa na stastie nejde :D . Hokej je o tych goloch a nemci lepsie vyuzili svoje sance takze pravom vyhrali. Potrestali kazdy nas fail tak sa to ma robit .

rofl tebe asi jebe že? to čo si teraz napisal?? však hokej je väčšinou o štastí..naši hrali dobre strieľali snažili sa proste nevedeli sme dať ten gól ako aj proti slovinsku...nemáme doma štastie zatiaľ nejak...a to že právom vyhrali lebo hrali lepšie, to si radšej čo najrychlejšie editni nech tu niesi za najväčšíeho kkta... wake up

VoSaZnOsA
2nd May 2011, 03:15 PM
prestante nazývať vecí neustále šťastím, keď hráč vystrelí, zvyčajne niekde mieri, keď tam je brankár zvyčajne tam je preto, aby strelu chytil, keď dáme gól / nedáme, buď bola strela dobre / zle mierená, alebo brankár bol / nebol dobre postavený, toť vše, vyserte sa na šťastie, naši nepremenili vyložené šance, kombinovali až až a Nemci to vyhrali jednoduchou hrou... ale vôbec to nebolo o šťastí, to, že Češi vyhrali XY x majstrovstvá bolo ich zásluhou a nie šťastie... FEŤÁCI ste všetci, čo hatujete buď SVK, CZ, abo hociktorú inú krajinu, xenofóbne, rasistické a ešte neviem aké lampy ...

KukAc
2nd May 2011, 04:00 PM
:wav: SLOVENSKOOO SLOVENSKOOO SLOVENSKOOO

:banana2:

Imba smilíci :D koncim:D:D ten banana2 best :D

Godlike[CZe]
2nd May 2011, 04:05 PM
Imba smilíci :D koncim:D:D ten banana2 best :D

booože :D:D:D:happy2:

KukAc
2nd May 2011, 04:08 PM
Godlike ten vie :D :D :D

[W3PD]rebrik
2nd May 2011, 04:40 PM
prestante nazývať vecí neustále šťastím, keď hráč vystrelí, zvyčajne niekde mieri, keď tam je brankár zvyčajne tam je preto, aby strelu chytil, keď dáme gól / nedáme, buď bola strela dobre / zle mierená, alebo brankár bol / nebol dobre postavený, toť vše, vyserte sa na šťastie, naši nepremenili vyložené šance, kombinovali až až a Nemci to vyhrali jednoduchou hrou... ale vôbec to nebolo o šťastí, to, že Češi vyhrali XY x majstrovstvá bolo ich zásluhou a nie šťastie... FEŤÁCI ste všetci, čo hatujete buď SVK, CZ, abo hociktorú inú krajinu, xenofóbne, rasistické a ešte neviem aké lampy ...

teraz si myslis ze si pro ked si sem napisal to co vravel komentator??
/prva cast slovensky druha cast cesky komentator/

oB.Sweety
2nd May 2011, 04:42 PM
Hoši, o štěstí to neni... vemte si že ve druhé třetině němci vedli na střely 18:20 takže to taky štěstí nebylo..s těma tyčkama brzděte nebo si za chvílu začnu myslet že branka je jedna velká tyč a prostor na gól neexistuje.. upřímně hráli ste krom třetí třetiny kokot.. to se stává každému i nám..podívejte se na zápas s lotyšama..2třetiny sme brečeli a třetí se probudili.. navíc se nemáte za co stydět ..týmy jako je německo / lotyšy /švýcaři / dáni/ noři... to sou týmy který se umí prosadit svou jednoduchostí a němci to zatím dokázali nejen proti vám ale i proti sborné.. je to určité překvapení ale musí se s něma počítat..podcenit je je chyba.. hlavně ať si z toho ty vaše lopaty vemou ponaučení a rozsekáte rusko jinak ste ve velkém průseru...jit do dalších bojů bez bodů je zlo...GL a teď se poďme dávat na CZ vs Dánsko :-O :bless:

[W3PD]rebrik
2nd May 2011, 04:51 PM
20 18 na strely => 3 0

BossBoT
2nd May 2011, 04:55 PM
4:3 keby Demitra trafil branu mohol byt aspon bod lenze ten by netrafil ani keby siel sam a brankar by sa postavil mimo branky takze sme nemali sancu vyhrat

[W3PD]rebrik
2nd May 2011, 04:58 PM
wow boh sorry niesi najvacsi kokot

Felixar
2nd May 2011, 05:03 PM
Demitra se pro to natahoval dost takže mu to nemůžeš dát za vinu, šancí na vyrovnání bylo dost - to je prostě hokej to štestí tam i patří k tomu. Ale věrim že to vás slováky nakoplo - a pokud budete hrát takhle jako včera tu dotahovačku furt tak se nemusíte bát alespon na to čtvrtfinale a asi aji semifinále :) Nás taky rozjeli Norové a potom zase Švýcaři ale zapli sme. Ještě je dost zápasu a dá se to napravit :) Navíc slovensko to nezabalí protože je doma :)

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 05:06 PM
4:3 keby Demitra trafil branu mohol byt aspon bod lenze ten by netrafil ani keby siel sam a brankar by sa postavil mimo branky takze sme nemali sancu vyhrat

WTF ty si kokot :huh: áno, demitra je jeden z tých hráčov v rámci slovenského hokeja že "keby siel sam a brankar by sa postavil mimo branky" tak neda gol... čúrak jeden že vôbec prišiel hrať že? :D idiot važne...
btw; on za to ani nemôže, už sa naťahoval nechýbalo veľa ale nevydalo..a čo teraz?

KukAc
2nd May 2011, 05:08 PM
boss, proste ty nevies, kebz si tam ty by si dal 300metrov vedla branky... proste ten hrac je aj v strese a v tom jednom okamihu musi trafit branu, to nie je take lahke ako sa zda... SI RETARD RLY... Niezeby si podporil nas team, ale picujes jak chora vrana... uvedom sa

icetea +1

[W3PD]rebrik
2nd May 2011, 05:33 PM
norsko ftw

Felixar
2nd May 2011, 05:57 PM
Mohlo to bejt už 0:3 :D Njn Neměcko Norsko Švýcarsko se hokejově už slovákům vyrovnaj a i té užší světové šestce. (RUS USA CAN SWE FIN CZE)

grimasko
2nd May 2011, 06:22 PM
proste ten hrac je aj v strese a v tom jednom okamihu musi trafit branu, to nie je take lahke ako sa zda...

si retard rly

mankind
2nd May 2011, 07:01 PM
si retard rly
Grim vráť sa radšej k dote a nekomentuj hokej :vuvu:

BossBoT
2nd May 2011, 07:11 PM
mate zaujimave reakcie na to co som napisal,ja viem pravda sa niekedy tazko pocuva i ked nie je o vas.A to sa hovori ze uprimnost je najdolezitejsia vlastnost Oo

oB.Sweety
2nd May 2011, 08:04 PM
misto retardovani me zajima kde je to vase slavne: podivame se jak dnes cesi rupnou s danskem :D

+1 CZE ..nezklamali

Ibalgin
2nd May 2011, 08:18 PM
wp česi, verím v zajtrajší zápas s Rusmi, že to bude doposiaľ najlepší zápas šampionátu :)

BossBoT
2nd May 2011, 08:20 PM
to uz musime vyhrat inac sme viacmenej dosli

Ibalgin
2nd May 2011, 08:20 PM
ale prosím ťa... :D

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 08:26 PM
bossBOT pises sracky
..a netusis :D

BossBoT
2nd May 2011, 08:39 PM
tak my postupime aj tak dalej lenze ked v skupine budeme mat menej ako 3 body tak tam mame nulu a je dost nerealne ze by sme v dalsej skupine vyhrali vsetky zapasi je taK?

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 08:43 PM
veď teraz mame 3 body, a ak skončíme tretí pôjdeme proti 3. zo skupiny D čo je pohoda :D a nemusíme vyhrať v dalšiej skupine všetky zápasy

BossBoT
2nd May 2011, 08:47 PM
tiez pravda ale ja tak chcem aby sme dali rusov lebo kovalchuk ci kto zabil ze nad nami vyhraju na 100%

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 08:49 PM
aj demitra včera hovoril že dáme nemecko xD

Ibalgin
2nd May 2011, 08:52 PM
Golonka: „Od Hanlona sa hráči môžu naučiť iba angličtinu“
epic win :D 73 ročný alkoholik, komunista :D

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 08:54 PM
Golonka: „Od Hanlona sa hráči môžu naučiť iba angličtinu“
epic win :D 73 ročný alkoholik, komunista :D

filc > all ... hennlon low

Pabil
2nd May 2011, 08:57 PM
prestante nazývať vecí neustále šťastím, keď hráč vystrelí, zvyčajne niekde mieri, keď tam je brankár zvyčajne tam je preto, aby strelu chytil, keď dáme gól / nedáme, buď bola strela dobre / zle mierená, alebo brankár bol / nebol dobre postavený, toť vše, vyserte sa na šťastie, naši nepremenili vyložené šance, kombinovali až až a nemci to vyhrali jednoduchou hrou... Ale vôbec to nebolo o šťastí, to, že češi vyhrali xy x majstrovstvá bolo ich zásluhou a nie šťastie... Feťáci ste všetci, čo hatujete buď svk, cz, abo hociktorú inú krajinu, xenofóbne, rasistické a ešte neviem aké lampy ...

+100


icetea : mno jo ale postupime bez preneseho bodu potom

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 09:01 PM
prestante nazývať vecí neustále šťastím, keď hráč vystrelí, zvyčajne niekde mieri, keď tam je brankár zvyčajne tam je preto, aby strelu chytil, keď dáme gól / nedáme, buď bola strela dobre / zle mierená, alebo brankár bol / nebol dobre postavený, toť vše, vyserte sa na šťastie, naši nepremenili vyložené šance, kombinovali až až a Nemci to vyhrali jednoduchou hrou... ale vôbec to nebolo o šťastí, to, že Češi vyhrali XY x majstrovstvá bolo ich zásluhou a nie šťastie... FEŤÁCI ste všetci, čo hatujete buď SVK, CZ, abo hociktorú inú krajinu, xenofóbne, rasistické a ešte neviem aké lampy ...

aha, takze ak niekto vypáli na bránu z celej sily od čiary, tak to luck/unluck s tým nemá nič spoločné, že kde puk pôjde či prejde alebo nie... samí hokejisti stále vravia že "hokej je len o štasti" ak hrajú vyrovnané timy a toto mam najradšej keď niekto pred pc ide posudzovať kto ako hral alebo či to je o štastí alebo neni....
btw; ak CZ hatuju SK...a SK hatuju CZ tak na to sme si už zvykli ... ale ak slovak ide hatovat slovenský tým ak nevie to by som strieľal..

oB.Sweety
2nd May 2011, 09:08 PM
hm hosi vy to vidite jednoduse ale tak ja vam to priblizim:

Jestlize prohrajete s ruskem a nemecko porazi slovince (jakoze porazi) tak to znnamena nasledujici----

Cesi pujdou bud se 3 nebo 6 ti bodama
Finsko to same
Nemci 6 bodu
Rusko 3 body
dani/lotysi 0bodu..
slovensko 0 bodu

tzn ze byste museli vyhrat alespon 2 zapasy abyste meli sanci jit dal.. a verte ze my i fini nebudem lehci souperi.. pokud porazite jen dansko/lotyssko, skoncite se trema bodama a to same dokazou rusaci = 6 bodu pro ne
my a fini kdyz vyhrajem jen jedem znamena to ze je to 6-9 bodu
a nemci uz prakticky 6 bodu maji..
kdyz si rekneme ze postupujou prvni 4 tymy tak vase vyhlidky sou nic moc -.-

proto rikam snazte se at sou v te prdeli rusove a ne vy:)

ArtSvk
2nd May 2011, 09:41 PM
misto retardovani me zajima kde je to vase slavne: podivame se jak dnes cesi rupnou s danskem :D

+1 CZE ..nezklamali

este sklamu neboj sa :beer2::beer2::beer2::beer2:

najviac sa mi paci ze tu pisete cosi o stasti a vo vancouvri sa vsetci pepici stazovali ze nepostupili preto lebo nemali "stastie" xDDD

Godlike[CZe]
2nd May 2011, 10:09 PM
este sklamu neboj sa :beer2::beer2::beer2::beer2:

najviac sa mi paci ze tu pisete cosi o stasti a vo vancouvri sa vsetci pepici stazovali ze nepostupili preto lebo nemali "stastie" xDDD

Lepší sklamat dýl než v základní skupině a ještě doma ty Pepíku:happy2:

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 10:12 PM
;1302726']Lepší sklamat dýl než v základní skupině a ještě doma ty Pepíku:happy2:

pozor nato čo píšeš...ešte aby som sa ti nesmial v PMke za tento post 15. maja :D

Godlike[CZe]
2nd May 2011, 10:15 PM
pozor nato čo píšeš...ešte aby som sa ti nesmial v PMke za tento post 15. maja :D

a jaká je šance že se ty budeš smát 15. května? 1:10000?:happy:
--------
Je pravda že je možný všechno ale tomuhle zrovna nevěřím :D

Ibalgin
2nd May 2011, 10:18 PM
;1302726']Lepší sklamat dýl než v základní skupině a ještě doma ty Pepíku:happy2:

godlike nevie np:whip::banana2:

Godlike[CZe]
2nd May 2011, 10:18 PM
godlike nevie np:whip::banana2:

a ty víš co?:happy2:

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 10:19 PM
;1302733']a jaká je šance že se ty budeš smát 15. května? 1:10000?:happy:
--------
Je pravda že je možný všechno ale tomuhle zrovna nevěřím :D

maximalne :D ja naším verím npnp my nato mááme XD

Godlike[CZe]
2nd May 2011, 10:20 PM
maximalne :D ja naším verím npnp my nato mááme XD

správnej vlastenec :D

Ibalgin
2nd May 2011, 10:24 PM
jj,my s nesteam sme! gudlajk ban

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 10:26 PM
jj,my s nesteam sme! Gudlajk ban

: L

Godlike[CZe]
2nd May 2011, 10:29 PM
Iba nefetuj o tobě sem nic nepsal:D

Ibalgin
2nd May 2011, 10:32 PM
ja oslavujem sry za ot guud like :D

Godlike[CZe]
2nd May 2011, 10:33 PM
ja oslavujem sry za ot guud like :D

co oslavuješ?:D:D

Felixar
2nd May 2011, 10:34 PM
Fini očividně nechtěj 3 body :D

[W3PD]rebrik
2nd May 2011, 10:40 PM
posledny raz som otvoril tento topic..cya

Godlike[CZe]
2nd May 2011, 10:44 PM
rebrik;1302765']posledny raz som otvoril tento topic..cya

rebrik to už neunesl:banana2:

Ibalgin
2nd May 2011, 10:48 PM
hahahahahha SLovenskooooooooooooooooooooo a Horná Nitra!

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 10:50 PM
ZVOLEEEEEN ! gogogo radepur:tclosed::tclosed:

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 10:50 PM
som vam to closol :D

Ibalgin
2nd May 2011, 10:50 PM
: l :DDDDDDDD

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 10:57 PM
som sa ti vyjadril k UR :D

Ibalgin
2nd May 2011, 11:01 PM
ty si kar, lepšieho jakira pro uber nenajdeš :D :D :D

IcetEA_to_nedas
2nd May 2011, 11:04 PM
ty si kar, lepšieho jakira pro uber nenajdeš :D :D :D

:hf:

efko.wbs
2nd May 2011, 11:07 PM
My sme tu doma :d

Ibalgin
2nd May 2011, 11:10 PM
:hf:
+2/1 -1 .(const. x +2) log 10 :tiphat go ZVoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeN

ArtSvk
2nd May 2011, 11:11 PM
;1302726']Lepší sklamat dýl než v základní skupině a ještě doma ty Pepíku:happy2:

ved porozpravame sa neskor zatial nejde o nic prakticky... teda ide ale chleb sa bude lamat v s play-off
dobre ked sa ti nepaci pepik tak budes honzik :happy2:

Nezmysel
2nd May 2011, 11:51 PM
ved porozpravame sa neskor zatial nejde o nic prakticky... teda ide ale chleb sa bude lamat v s play-off
dobre ked sa ti nepaci pepik tak budes honzik :happy2:
Art nato ako si "dospely" sa spravas ako ty 15 rocny hateri co sa na topky.cz a .sk hatuju stale dookola a stale o tom istom !use brain. :tiphat:

ArtSvk
3rd May 2011, 12:24 AM
Art nato ako si "dospely" sa spravas ako ty 15 rocny hateri co sa na topky.cz a .sk hatuju stale dookola a stale o tom istom !use brain. :tiphat:

hokej je moja slabost to si musim vzdy rypnut :happy2:

oB.Sweety
3rd May 2011, 12:24 AM
Arte 1) vsichni kdo mluvi o nasem stesti nestesti sou slovaci...a 2) o dost de uz ted..nvm jestli si nepochopil co sem psal na konci 7mé strany ale je tu moznost ze se do toho playoff ani nepodivate..

ArtSvk
3rd May 2011, 12:28 AM
Arte 1) vsichni kdo mluvi o nasem stesti nestesti sou slovaci...a 2) o dost de uz ted..nvm jestli si nepochopil co sem psal na konci 7mé strany ale je tu moznost ze se do toho playoff ani nepodivate..

sweety?

http://www.mojevideo.sk/video/e0c8/test_rajskeho_plynu.html

takto sa smejem

VoSaZnOsA
3rd May 2011, 01:09 AM
aha, takze ak niekto vypáli na bránu z celej sily od čiary, tak to luck/unluck s tým nemá nič spoločné, že kde puk pôjde či prejde alebo nie... samí hokejisti stále vravia že "hokej je len o štasti" ak hrajú vyrovnané timy a toto mam najradšej keď niekto pred pc ide posudzovať kto ako hral alebo či to je o štastí alebo neni....
btw; ak CZ hatuju SK...a SK hatuju CZ tak na to sme si už zvykli ... ale ak slovak ide hatovat slovenský tým ak nevie to by som strieľal..


To nie je o hatovaní slovenského tímu, hatujem retardov bez ohľadu na pohlavie, vek, rasu, národnosť, keď je niekto tard, je mi jedno aký je, proste niečo ako šťastie ? WTF? The philosopher Didactylos suggested an alternative hypothesis: 'things just happen, what the hell'. --->>> Terry Pratchett :)
Neposudzujem, či to bolo, alebo nebolo o šťastí, Nemci vyhrali na jednoduchosť akcii, stručne a výstižne, ak máš iný názor, nebudem ti ho brať :tiphat:

Pabil
3rd May 2011, 01:41 AM
kto nehlasoval tak : http://iankety.sk/dotaznik/242752294/

Ibalgin
3rd May 2011, 03:31 AM
hehe, anketár, jeb sa nato, tu to nemá význam :-P

Pabil
3rd May 2011, 04:26 AM
hehe, anketár, jeb sa nato, tu to nemá význam :-P

a co tu ma vyznam okrem unban requestu :happy2: ?

Ibalgin
3rd May 2011, 04:43 AM
a co tu ma vyznam okrem unban requestu :happy2: ?

iba hate :(

Pabil
3rd May 2011, 06:07 AM
A ocenenie ziskava Pabil ze jeho nedocenitelny podiel na zvyseny urovne fora a prevedenie casti hatu do ankieet . Amen :bless:

Jasnee a cena je ze sa Posle saazdemu notice ze som alpaka a musia sa stym zmierit :vuvu: , A uz mi nikto total prevkapeny nebude vypisovat (lebo na acku samy pro playeri co maju mesacny plat 1000 ecok za hranie doty a ja ) ze co to ten pabil robii on postavil pipu huskarovi namiestoo armletuuu , gameeeeeruiin !


ps:



Len tak for fun ceknite replay ze ci patrim fakt na psychiatriu ak si myslim ze s auto suicide modom antinooba nemam nic spolocne :D ( plati pre prve dve jeho superman vypady )

http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=19365

Godlike[CZe]
3rd May 2011, 12:28 PM
Arte ty si prostě marný jak vaši hokejisti. S tebou nemá cenu diskutovat.

oB.Sweety
3rd May 2011, 07:50 PM
aha tak jestli sem dobre slysel tak nebudete mit nas ale kanadu belorusko a svycarsko coz byste mohli zvladnout:)
kazdopadne my mame ameriku a svedy :/

ArtSvk
3rd May 2011, 07:59 PM
aha tak jestli sem dobre slysel tak nebudete mit nas ale kanadu belorusko a svycarsko coz byste mohli zvladnout:)
kazdopadne my mame ameriku a svedy :/

a-d
b-c

IcetEA_to_nedas
3rd May 2011, 08:05 PM
4A-4D
4B-4C
2A-3D
1A-2D
1B-2C
1D-3A
1C-3B
4C-4A
4B-4D
3D-1A
3C-1B
2D-3A
2C-3B
1D-2A
1C-2B
4A-4B
4D-4C
3A-3D
3B-3C
2A-2D
2b-2C
1A-1D
xD

oB.Sweety
3rd May 2011, 08:50 PM
to vim taky ale doted sem mel za to ze A ste vy a my sme D

IcetEA_to_nedas
3rd May 2011, 11:29 PM
to je v pičííí všetko cely hokej je v pičí NEMALI SME STASTIE!!!
a podplateny rozhodca kokot

IcetEA_to_nedas
3rd May 2011, 11:34 PM
inak, hráme buď proti finom alebo cesku ? nechapem, niekde piše že v v skupine D je : USA,Rakusko,Nórsko,Svedsko a podla nového sa skupina C a D vymenila? -.-

oB.Sweety
3rd May 2011, 11:42 PM
hrajte proti nam finum a lotysum...enjoy ste v pekne velke prdeli..musite aspon 2 zapasy vyhrat a ve tretim dat alespon bod aby byla mala ale realna sannce postoupit:) btw se stestim a rozhodcima pss.. davat goly z offsajdu se nedela!

oB.Sweety
3rd May 2011, 11:46 PM
Arte?
http://www.mojevideo.sk/video/e0c8/test_rajskeho_plynu.html

takto se smeju .)

Ibalgin
3rd May 2011, 11:55 PM
joooj nejde to!! :( diváci opäť nepodržali

ArtSvk
4th May 2011, 12:01 AM
Arte?
http://www.mojevideo.sk/video/e0c8/test_rajskeho_plynu.html

takto se smeju .)

no nasi to posrali co dodat sklamali nemam co viac... cakal som od nich viac a toto bol posledny rok co mohli nieco robit lebo hraci ako gaborik hosa demitra sa uz nikdy neposkladaju... skoda... sanca stale zije ale u mna je to tak uz 10-5% skoda

Felixar
4th May 2011, 12:04 AM
Alespoň ste zachránili Divizi A a měli na 8mičku. Rusáci ani nevědí jak přišli k 6ti bodům...

ArtSvk
4th May 2011, 12:06 AM
zachranili diviziu A? ty vole bohuzial felixar mas pravdu a to sme kedysi take trubky ako bielorusov ci svajciarov pred desiatimi romi davali na 5/6-0 och boze jaky som sklamany

Felixar
4th May 2011, 12:10 AM
No je na čase si uvědomit, že Demitra Satan Hosa Chara(ten tam letos nebol). a ostatní slováci už si svoje nahráli a musí dostat prostor mladá generace... Problem je v tom, že asi něni prostě dost dobrá a musíte se smířit s obdobím horších výsledků - to je vidět posledn tři, čtyři výkony + ještě níst tu tíhu toho co se po domácích chce... Ale nevěšet hlavu o nás to taky řikaj už dva tři roky - prostě chce to tam dát mladý a aby spolu hráli delší dobu tak jako my 2009-2010 a pak to zas podle mě přijde :)

ArtSvk
4th May 2011, 12:20 AM
problem je v tom ze na slovensku sa podporuje hokej nijako co chodim behavat okolo zimaku tak to tam maximalne stavaju BMW mercedes a podobne auta ziadny talent. ak ams peniaze tak hras potom tak vyzera slovenska hokejova liga a mladi hraci ... proste zo slovenskym hokejom je koniec a ako hovoris preto som dufal zue tato posledna generacia ked sme aspon doma tak to dotiahne daleko ale ako vidim uz je neskoro

Pabil
4th May 2011, 12:21 AM
ta najmladsi nas hrac ma 26 , to je proste fuu...

taky cesi maju 4och mladsich

ArtSvk
4th May 2011, 12:25 AM
http://www.youtube.com/watch?v=jRxOcefjD54

kde su tie casy...

Nezmysel
4th May 2011, 01:44 AM
nasi hrali celkom slusne oni sa do toho dostanu ked hrate v zamori 40 ci kolko to je zapasov za sezonu v NhL na inom klzisku inu taktiku tak si hned proste nezvyknete na iny styl iny rozmer klziska ano zda sa to ale myslim ze tento faktor je dost relevantny.nasi sa zohraju a zvyknu si a nehrlai najhorsi hokej chybalo trocha staticka a vyhrali by sme tzn zasa tycka brvno a nabokov s pukom pod korculou.(icetea a art pls prestahujte sa a prestante sa nazyvat slovenskymi fanusikmi lebot akych mam najrdasej setko hned ojebu spoza televizora a vedia kokot a keby sme teraz zabrali a vyhrali zlato uz by boli pre vas hrdinovia sux slovensky narod hanbis sa za vas aj ked citam tie komenty na topkach ako vsetci picuju ze mame ist domov ze slovaci nic neukazali atd..)

oB.Sweety
4th May 2011, 02:04 AM
muj mily nacionalisto k tvemu romanu jen tolik ze slovaci nejsou jedini kteri maji hrace z NHL:)

Pabil
4th May 2011, 02:06 AM
do janponska ne :D ...


Ta ked sa nam podari postupit do stvrt finale tak budem aj spat v drese Satana a ne len chodit so salom Slovakia :D :cool2: Tesim sa na zapas CZ SK =)

Nezmysel
4th May 2011, 02:43 AM
muj mily nacionalisto k tvemu romanu jen tolik ze slovaci nejsou jedini kteri maji hrace z NHL:)

to je jasne ale niektory su doma uz dlhsi cas visna dal jedno rozkorculovanie a hosa tak isto sa nestihli ani ohriat.a uz ponich chcu aby davali 3 goly z dvoch striel :D

Pabil
4th May 2011, 03:04 AM
to je jasne ale niektory su doma uz dlhsi cas visna dal jedno rozkorculovanie a hosa tak isto sa nestihli ani ohriat.a uz ponich chcu aby davali 3 goly z dvoch striel :D

Hatersky fanusikovia su riadne Alpaky to jo . Treba verit ze sa uz rozbehnu. Visna je iny srdciar ze hra :tiphat:. Zober si ale takeho Florika ten sa dlho nemusel zohravat . Mozno je chyba v Hanlonovy ked to v podobnej zostave na olympiade slo (z Filcom ) a teraz to nejde. Navyse maju to tazke ked ich fanusikovia zenu do utokov a potom sa robia chyby.

ArtSvk
4th May 2011, 12:19 PM
nasi hrali celkom slusne oni sa do toho dostanu ked hrate v zamori 40 ci kolko to je zapasov za sezonu v NhL na inom klzisku inu taktiku tak si hned proste nezvyknete na iny styl iny rozmer klziska ano zda sa to ale myslim ze tento faktor je dost relevantny.nasi sa zohraju a zvyknu si a nehrlai najhorsi hokej chybalo trocha staticka a vyhrali by sme tzn zasa tycka brvno a nabokov s pukom pod korculou.(icetea a art pls prestahujte sa a prestante sa nazyvat slovenskymi fanusikmi lebot akych mam najrdasej setko hned ojebu spoza televizora a vedia kokot a keby sme teraz zabrali a vyhrali zlato uz by boli pre vas hrdinovia sux slovensky narod hanbis sa za vas aj ked citam tie komenty na topkach ako vsetci picuju ze mame ist domov ze slovaci nic neukazali atd..)

dobre prepac mame tam 25rocnych hracov na vrchole svojich schopnosti ktori budu reprezentovat krajinu dalsich 15 rokov.... demence, asi si neuvedomujes ze to su ich posledne spolocne majstrovstva, no co cakal som od nich viac tak tu zas neepicuj ze nazyvat slovenskymi fanusikmi, ja fandim vzdy dokonca akurat pisem ze som cakal viac tak tu laskavo moc nepicuj )

Felixar
4th May 2011, 01:32 PM
Inak rusáky ste při té hymně vypískat nemuseli, ať to byl kdokoliv tohle se prostě nedělá :)

oB.Sweety
4th May 2011, 03:43 PM
Frolík je jeden příklad ale lepší příklad je Plekanec, jeden den dojel z NHL druhej nastoupil na zápas a dal gol.. každopádně problém bych viděl v tom retardovaným Lenonovi.. to co tam dělal včera byl extrém..jinak na CZvsSVK se těším taky jak skutok na unban:) ale dneska nás čekaj Fini :(

Nezmysel
4th May 2011, 03:51 PM
ja som pocas banu hraval dotu an RGC takze zas tak out som nebol :D

IcetEA_to_nedas
4th May 2011, 05:28 PM
nasi hrali celkom slusne oni sa do toho dostanu ked hrate v zamori 40 ci kolko to je zapasov za sezonu v NhL na inom klzisku inu taktiku tak si hned proste nezvyknete na iny styl iny rozmer klziska ano zda sa to ale myslim ze tento faktor je dost relevantny.nasi sa zohraju a zvyknu si a nehrlai najhorsi hokej chybalo trocha staticka a vyhrali by sme tzn zasa tycka brvno a nabokov s pukom pod korculou.(icetea a art pls prestahujte sa a prestante sa nazyvat slovenskymi fanusikmi lebot akych mam najrdasej setko hned ojebu spoza televizora a vedia kokot a keby sme teraz zabrali a vyhrali zlato uz by boli pre vas hrdinovia sux slovensky narod hanbis sa za vas aj ked citam tie komenty na topkach ako vsetci picuju ze mame ist domov ze slovaci nic neukazali atd..)

hej skutok, ja som stale vedel ze si kokot, ale až taky? WTF? to si ma prekvapil :happy2: kde som picoval na to ako slovaci hraju alebo čo? myslel som všeobecne celý hokej lebo som mal také nervy :) btw neviem čo tu píšete .. proti rusom sme zahrali najlepšie ako sme mohli akurat aj oni predviedli najlepší vykon v ramci svojich moznosti... a rusi su iny borci :D
edit: a ak si hral pub RGC tak to si kurv* nebol out :D

ArtSvk
4th May 2011, 11:15 PM
v piatok svk-cze no budeme to mat tazke som pozeral zapas co ste teraz hrali s finmi mate fakt super taktiku v tom strede pola a vytlacat do stran ako respekt... uvidime tesim sa uz teraz

Laryk
5th May 2011, 12:56 AM
chudáčci, zas prohrajete

WINNER-
5th May 2011, 12:32 PM
cesi jim to pusti :D nebo bude remiza a slovaci vyhrajou najezdy aby se nereklo

oB.Sweety
5th May 2011, 03:53 PM
ted bez urazky ale tohle me dojebalo (navic to melo slovak na facebooku):

Sedí si tak malý kluk ve slovenském dresu na ulici a strašně brečí.. Jde kolem Bůh a říká: Proč pláčeš?.. Řekni mi co tě trápí a já to napravím-jsem přeci Bůh.. Malý kluk jen zvedne hlavu a řekne: V pátek hrajeme s Čechama... Bůh jen sklopí hlavu, sedne si vedle kluka a pláčou spolu...


:D:D

IcetEA_to_nedas
5th May 2011, 03:56 PM
ha-ha-ha-ha.
len ešte aby ste neboli prekvapení :)

Rhymak^
5th May 2011, 04:42 PM
Po pozreti si 2 ceskych zapasov mozem so sklonenou hlavou vyhlasit, ze na ich herny prejav nemame zatial ani zdaleka...

Nevravim, zazrak sa stat moze, ale z doterajsich zapasov sudiac, bude nam asi osudne, ze hrame s cechmi uz prvy zapas tej nasej sudden death... Ak by sme dostali tych danov a finov na rozbeh, tak by to mozno bolo veselsie....

huJhuJ
5th May 2011, 06:38 PM
omg hokej neni dota, hokej neni o taktike, hokej je o nahode

ArtSvk
5th May 2011, 09:26 PM
Čechov rozbijeme 5-1, Fínom naložíme aspoň 8-0 a Dáni alebo Lotyši ani nenastupia keď nás uvidia, takí budú posraní. 9 bodov doma a ideme do štvrťfinále, tam rozprášime čajových Švajčiarov, potom v semifinále niekoľkonásobne vrátime Nemcom prehru a vo finále dáme Kanadu tesne 9-5.
Nakoniec vypneme PlayStation, o rok ju zapneme znova, nastavíme obtiažnosť z Beginner na Normal a skúsime to znova


:)

grimasko
5th May 2011, 09:29 PM
Vestba hovori, ze vyhrame zlatu.

Godlike[CZe]
5th May 2011, 09:45 PM
Čechov rozbijeme 5-1, Fínom naložíme aspoň 8-0 a Dáni alebo Lotyši ani nenastupia keď nás uvidia, takí budú posraní. 9 bodov doma a ideme do štvrťfinále, tam rozprášime čajových Švajčiarov, potom v semifinále niekoľkonásobne vrátime Nemcom prehru a vo finále dáme Kanadu tesne 9-5.
Nakoniec vypneme PlayStation, o rok ju zapneme znova, nastavíme obtiažnosť z Beginner na Normal a skúsime to znova


:)

No tenhle se ti povedl :D

Godlike[CZe]
5th May 2011, 09:54 PM
Oléééééé Rusové opět prohrávají :happy2:

ArtSvk
5th May 2011, 09:59 PM
;1304976']Oléééééé Rusové opět prohrávají :happy2:

to je napicu musime preliezt cez danov doprdele

Godlike[CZe]
5th May 2011, 10:25 PM
to je napicu musime preliezt cez danov doprdele

No už vyhrávají :D

Godlike[CZe]
5th May 2011, 11:15 PM
Byl pozdní večer – šestý máj
šestý máj – byl Čechů čas.
Aloisův zval k hokeji hlas,
kde Čechům zaváněl ráj.
O Pavelcovi šeptal dnešní blesk;
že Slovákům zbyde po hokeji jen stesk.

Dali jsme góla, v Bratislavě náhlý bol
Brečel prý každý správný čobol
Hokej jsme vyhráli velká sláva
Slováky skolil jak horká láva
Další nás potká ten východní hnus…
Mám dojem, že to bude RUS ;)

ArtSvk
5th May 2011, 11:27 PM
;1305045']Byl pozdní večer – šestý máj
šestý máj – byl Čechů čas.
Aloisův zval k hokeji hlas,
kde Čechům zaváněl ráj.
O Pavelcovi šeptal dnešní blesk;
že Slovákům zbyde po hokeji jen stesk.

Dali jsme góla, v Bratislavě náhlý bol
Brečel prý každý správný čobol
Hokej jsme vyhráli velká sláva
Slováky skolil jak horká láva
Další nás potká ten východní hnus…
Mám dojem, že to bude RUS ;)

uvidime :)

_BoH_
5th May 2011, 11:48 PM
svk 7 - 1 cz

Nezmysel
5th May 2011, 11:56 PM
;1305045']Byl pozdní večer – šestý máj
šestý máj – byl Čechů čas.
Aloisův zval k hokeji hlas,
kde Čechům zaváněl ráj.
O Pavelcovi šeptal dnešní blesk;
že Slovákům zbyde po hokeji jen stesk.

Dali jsme góla, v Bratislavě náhlý bol
Brečel prý každý správný čobol
Hokej jsme vyhráli velká sláva
Slováky skolil jak horká láva
Další nás potká ten východní hnus…
Mám dojem, že to bude RUS ;)

sory ale asi sa ti nieco zle prisnilo gudlajku lebo vy dostanete zajtra 5 kuskov

huJhuJ
6th May 2011, 12:55 PM
hlavne nech češi nefauluju, lebo naši nedaju gol ani keby boli 5 proti 2 ...

http://www.tipujeme.sk/ms-2011-v-hokeji/icons/slovensko_hokej_znak_modry_dres_ilust_4.jpg

oB.Sweety
6th May 2011, 04:21 PM
Naši z lásky první třetinu budou hrát bez brankáře..na utužení mezinárodních vztahů..a druhou třetinu otočíme třema gólama, a ve třetí přidáme ještě dva na konečných 5:1 =))

Rhymak^
6th May 2011, 04:29 PM
"Večný optimista si praje viac šťastia v koncovke"

Titulok o Glenovi Hanlonovi.... Vtipny a strasne, ale strasne smutny :D

Ibalgin
6th May 2011, 07:29 PM
No kedže sa dnes môj psík napapal zo slovenskej misky, s poľutovaním musím oznamiť našim českým priateľom, že dnes prehrajú :)

IcetEA_to_nedas
6th May 2011, 08:55 PM
Pabil: Posts Per Day: 6.39 ma niekto lepšie? a to posledný týždeň ma nejak malo času alebo sa na ten spam konečne vysral

IcetEA_to_nedas
6th May 2011, 09:42 PM
oh no, halak nemal stastie :/

IcetEA_to_nedas
6th May 2011, 10:08 PM
wtf Pavelec nemal štastie

Ibalgin
6th May 2011, 11:50 PM
No kedže sa dnes môj psík napapal zo slovenskej misky, s poľutovaním musím oznamiť našim českým priateľom, že dnes prehrajú :)

psa som zabil, odteraz z misiek žerem ja.

WINNER-
7th May 2011, 08:50 AM
aspon muzete fandit cechum :D

IcetEA_to_nedas
7th May 2011, 01:22 PM
aspon muzete fandit cechum :D

ešte sme nevypadli, stačí ak dame dnes finov, v pondelok danov a rusi daju finov... nič ťažké :D
btw; http://sportky.topky.sk/c/64984/oveckin-je-uz-v-bratislave-bude-hrat-proti-cechom ... + pre nás nemal by byť pre nich problem Finsky hokej :D ak už aj ovechkin dosiel tak np

oB.Sweety
7th May 2011, 04:00 PM
s ovechkinem bude jeste sranda no.. ae dneska byste s finama nemeli ztratit ani bod abyste meli jeste sanci..tak gl


To Ibalgin: :clap::clap::respect:

IcetEA_to_nedas
7th May 2011, 04:06 PM
jn..ale tak zas nevýhoda je že tak dôležitý zápas hráme hneď druhý deň po sebe, zvlášť keď to už vyzera tak že slovaci na to jebu..."trener hanlon vcera po zapase povedal, ze zajtrajši trening je dobrovolný"... a dnes na trening neprišiel nikto :D chudak hanlon tam bol sam

oB.Sweety
7th May 2011, 04:24 PM
tak ono trenuj den po zapase kdyz ten samej den mas jit hrat.. spis nez ze na to jebou bych rekl ze se chcou zregenerovat

ArtSvk
7th May 2011, 06:04 PM
sorry ale vcera sme vsetci zhodnotili ze hanlon je dick a u slovenskej reprezentacii nema co robit
a cesi gj keby sme remizovali alebo nebodaj vyhrali nebolo by to zasluzene 2 a 3 tretinu sme hrali horsie ako nejaky francuzy... boli ste jednoducho lepsi

IcetEA_to_nedas
7th May 2011, 06:50 PM
jn češi nas dali hrali sme zle, ale aj tak ste lúzri => http://www.youtube.com/watch?v=3CQXSOYc8f4 .D

ArtSvk
7th May 2011, 07:02 PM
jn češi nas dali hrali sme zle, ale aj tak ste lúzri => http://www.youtube.com/watch?v=3CQXSOYc8f4 .D

+1 :happy:

BossBoT
7th May 2011, 10:38 PM
1:0 dame to dame :D

IcetEA_to_nedas
7th May 2011, 11:08 PM
1:0 dame to dame :D

sračky. 1:1

BossBoT
7th May 2011, 11:11 PM
sračky. 1:1

nie nie 2:1 :D

BossBoT
7th May 2011, 11:29 PM
prehrali sme :D koncime ...teraz aspon podrzim palce cechom aby si neurobili taku hanbu ako mya nieco dokazali takze gl cesi vyhrajte zlato :)

IcetEA_to_nedas
7th May 2011, 11:39 PM
lol ako môžeš fandiť čechom? ja by som už len kôli ľudom ako je SWEETY a spol v živote neprijal česku...kkti, čo sa len smejú slovakom :) tak nevyšlo no 4x zasebou prehrať o 1 gól + hrali sme bez nagyho no keď sa nedarí tak sa nedarí čo už..... ja verím, že starí hráči ktorí už nevladzu to konečne zabalia a najdu sa nové slovenské talenty ktoré budu vladať korčuľovať a niečo z nich bude..ale je to ťažke lebo art mal v tomto pravdu, že na slovensku sa neinvestuje do hokeja žiadny sponzori nič.. čo už RUSSIA GOGO

ArtSvk
7th May 2011, 11:41 PM
slovaci hrali otrasne posledne dva zapasy to si musime uznat vsetci ktori sme na to pozerali s cechmi total dojebany zapas a tento s finmi naivne mysliet ze ked vyhravame 1:0 ze to udrzime a len branit no koment

IcetEA_to_nedas
7th May 2011, 11:45 PM
slovaci hrali otrasne posledne dva zapasy to si musime uznat vsetci ktori sme na to pozerali s cechmi total dojebany zapas a tento s finmi naivne mysliet ze ked vyhravame 1:0 ze to udrzime a len branit no koment

veď my sme hrali dobre RAZ na celom turnaji..a to proti rusom... proste nech si teraz pičuje kto chce že čo sme za "fanúšikov" ale po tomto už sa nedá nehatovať náš tým...proste nevládzu korčulovať jebu to nc halak jedine dal ako pan

ArtSvk
7th May 2011, 11:55 PM
veď my sme hrali dobre RAZ na celom turnaji..a to proti rusom... proste nech si teraz pičuje kto chce že čo sme za "fanúšikov" ale po tomto už sa nedá nehatovať náš tým...proste nevládzu korčulovať jebu to nc halak jedine dal ako pan

podla mna za to moze ten super kanadska taktika hanlonova po tych rohoch klziska, a ano obhajovat nebudem proste hrali skaredu nedalo sa na to ani divat

IcetEA_to_nedas
8th May 2011, 12:00 AM
podla mna za to moze ten super kanadska taktika hanlonova po tych rohoch klziska, a ano obhajovat nebudem proste hrali skaredu nedalo sa na to ani divat

tak j aj hanlon za to môže, ale myslím, že keby sme mali niekoho iného tak slovenský hokej by to neoživilo...keď bol filc všetci picovali naňho ale toto je fakt expert :D ale hlavne je, že on POZNA KANADSKY HOKEJ A VIE PROTI NIM HRAT XDD

BossBoT
8th May 2011, 12:03 AM
proste kazdy teraz vravi ze co sme to za fanusikov ale mate pravdu to co robili je narodna tragedia

efko.wbs
8th May 2011, 12:14 AM
oficialne je to v pici, z 5 sme vyhrali 1 zapas proti outsiderovi. Neviem ci sme za poslednych nejakych 15 rokov dosiahli horsie vysledky.....

IcetEA_to_nedas
8th May 2011, 12:15 AM
a najväčšia irónia je, že to hráme doma a s takou elitou z NHL wp :D

Godlike[CZe]
8th May 2011, 12:53 AM
Historie se bude opakovat! :vuvu::D A teď Gogogo hateři slovácký do mě!!!:)

ArtSvk
8th May 2011, 01:40 AM
a najväčšia irónia je, že to hráme doma a s takou elitou z NHL wp :D

sak to ma sere najviac okrem charu a mesarosa tam mame vlastne vsetkych najlepsich hracov akych mozeme mat :unsure: teda mali sme :omg: neviem tento rok proste fail totalne nezohraty nesla im ta taktika nvm fakt co bolo s nimi

IcetEA_to_nedas
8th May 2011, 01:57 AM
sak to ma sere najviac okrem charu a mesarosa tam mame vlastne vsetkych najlepsich hracov akych mozeme mat :unsure: teda mali sme :omg: neviem tento rok proste fail totalne nezohraty nesla im ta taktika nvm fakt co bolo s nimi

nj...aj keď ten chára by tam toho spravil možno veľa škoda no... proste mne to príde tak že napr taky marian hossa, on prišiel sklamaný že vypadlo chicago z nhl a tieto ms "odohral" len aby bolo... a najradšej mám keď niekto napíše že už su starí... minulý rok vo vancouvri hrali ako draci :D ale to nebola NHL no a boli čerství ... tiež nechápem prečo nedajú MS po alebo pred NHL, fail !
btw; hanlon je kkt tie jeho nhl taktiky vôbec nejdú určite aj tam bude problém, filc by s takym matrošom vyhral MS ! xD

ArtSvk
8th May 2011, 01:58 AM
nj...aj keď ten chára by tam toho spravil možno veľa škoda no... proste mne to príde tak že napr taky marian hossa, on prišiel sklamaný že vypadlo chicago z nhl a tieto ms "odohral" len aby bolo... a najradšej mám keď niekto napíše že už su starí... minulý rok vo vancouvri hrali ako draci :D ale to nebola NHL no a boli čerství ... tiež nechápem prečo nedajú MS po alebo pred NHL, fail !
btw; hanlon je kkt tie jeho nhl taktiky vôbec nejdú určite aj tam bude problém, filc by s takym matrošom vyhral MS ! xD

z principu

IcetEA_to_nedas
8th May 2011, 02:04 AM
a tak čo už...na budúci rok to vyhráme :D...len dúfam, že po tomto to hanlon zabalí ...
filc comeback !

Ibalgin
8th May 2011, 04:19 AM
dufam že po tomto toho šaša Hanlona aj toho riťolezeckeho skurvysyna Pokoviča konečne vyhodia z lavičky !
filc dôhodok, ale nestea still in my heart: l gudljak ofc ban

Felixar
8th May 2011, 11:53 AM
Este je v sázce krásné 11 místo.

BossBoT
8th May 2011, 12:36 PM
uzasne 11 miesto lol

Pabil
8th May 2011, 01:12 PM
Este stale mozme fandit cechom

BossBoT
8th May 2011, 04:31 PM
mozme :) ale nemusime :D

ArtSvk
8th May 2011, 07:34 PM
http://imageshack.us/photo/my-images/148/22331310150179385418283.jpg/

Felixar
8th May 2011, 07:57 PM
Kočího/Šlégra/Nakládala na toho posranýho dojebanýho leninovce pičuchttina

Godlike[CZe]
8th May 2011, 08:06 PM
Se těšim až nějaký slováček začne psát že sme měli zase jenom štěstí:happy:

_sMl_
8th May 2011, 08:45 PM
omg godlike ty máš 10 rokov ?

[W3PD]rebrik
8th May 2011, 08:51 PM
;1306686']Se těšim až nějaký slováček začne psát že sme měli zase jenom štěstí:happy:

http://www.pictureup.cz/media/images/08052011/74f7ad756bf00ab9cb6ab232a05e15087374d30e.jpg

BossBoT
8th May 2011, 08:56 PM
vies co sa hovori cim si sprostejsi tym mas viac stastia

Godlike[CZe]
8th May 2011, 09:12 PM
žebřík neříkal si to náhodou v tomto topicu že ho už nikdy neotevřeš?:happy2:

Godlike[CZe]
8th May 2011, 09:13 PM
omg godlike ty máš 10 rokov ?

Ne debil ale pokaždé co sme hráli a vyhráli tak slovák se zmohl na slova "měli ste jen štěstí" tak sklapni prosím...děkuji :)

_sMl_
8th May 2011, 09:15 PM
:D rofl ..a ty si taký chudák že sa zmožeš iba na posmešky ..tak kto je na tom horšie lol:tiphat:

IcetEA_to_nedas
8th May 2011, 09:19 PM
smi, nevšímaj si toho Godlika, ved ma ban za manner, je to odpad spoločnosti ja by som na takého krypla ani nereagoval..

IcetEA_to_nedas
8th May 2011, 09:22 PM
;1306725']Ne debil

sleduj,ty sa ho niečo normálne spýtaš a on hneď takáto reakcia...to o niečom svedčí ten chlapec je fakt moc

ArtSvk
8th May 2011, 09:23 PM
;1306686']Se těšim až nějaký slováček začne psát že sme měli zase jenom štěstí:happy:

pozdravujeme z vancouvru a aj z afriky :happy:

_sMl_
8th May 2011, 09:24 PM
akože ja som čakal že v tomto topiku bude zdravé poštuchovanie ... ale žeby mal niekto taký komplex ,že v každom príspevku dokáže napísať iba "slováci toto, slováci hento" ...tak to je už fakt úbohé na to sa nedá nereagovať:oops:

Godlike[CZe]
8th May 2011, 09:24 PM
:D rofl ..a ty si taký chudák že sa zmožeš iba na posmešky ..tak kto je na tom horšie lol:tiphat:

v čem sem se v tom předchozím textu smál hm?

Godlike[CZe]
8th May 2011, 09:25 PM
akože ja som čakal že v tomto topiku bude zdravé poštuchovanie ... ale žeby mal niekto taký komplex ,že v každom príspevku dokáže napísať iba "slováci toto, slováci hento" ...tak to je už fakt úbohé na to sa nedá nereagovať:oops:

tak proč reaguješ?

Godlike[CZe]
8th May 2011, 09:26 PM
pozdravujeme z vancouvru a aj z afriky :happy:

z afriky?:D fotbal nesleduju tam jsou hráči naší reprezentace ...... a ke všemu nudná hra :)

IcetEA_to_nedas
8th May 2011, 09:26 PM
pozdravujeme z vancouvru a aj z afriky :happy:

aj z goteborgu :happy:

_sMl_
8th May 2011, 09:26 PM
"nedá neragovať" kámo ... vieš čo je to dvojitý zápor vobec ? a mne píš že som debil

[W3PD]rebrik
8th May 2011, 09:26 PM
;1306724']žebřík neříkal si to náhodou v tomto topicu že ho už nikdy neotevřeš?:happy2:

ja som len videl niaky iny nick pri poslednom komente tak som nato klikol a nevedel som ze je to tento topic :( a ked som videl tu tvoju sracku tak som sa neudrzal :D

[W3PD]rebrik
8th May 2011, 09:27 PM
;1306740']z afriky?:D fotbal nesleduju tam jsou hráči naší reprezentace ...... a ke všemu nudná hra :)

nudna hra???.. este vacsi kokot jak sme doufaly :(

peace xD

Godlike[CZe]
8th May 2011, 09:30 PM
booože rebrik se zase rozjel

Godlike[CZe]
8th May 2011, 09:30 PM
nezapomeň si zase něco zkopírovat do signature :D:D

IcetEA_to_nedas
8th May 2011, 09:30 PM
;1306746']booože rebrik se zase rozjel

Inak zdravy ta Kuzminova ty debil.

Godlike[CZe]
8th May 2011, 09:32 PM
Ice tebe mám rád s tebou debatovat radši nebudu.

IcetEA_to_nedas
8th May 2011, 09:33 PM
;1306749']Ice tebe mám rád s tebou debatovat radši nebudu.

tak jeb na tie poznamky na slovensko. dik

ArtSvk
8th May 2011, 09:33 PM
;1306740']z afriky?:D fotbal nesleduju tam jsou hráči naší reprezentace .....)

kks a v hokeji mas koho ? tam nemas hracov reprezentacie? ty vole nefukaj uz

Godlike[CZe]
8th May 2011, 09:35 PM
kks a v hokeji mas koho ? tam nemas hracov reprezentacie? ty vole nefukaj uz

art zkus zapojit nějaké mozkové buňky však nejsi tak hloupý a domysli si co sem chtěl napsat. Nebo radši ne...Chtěl sem napsat že hráči naší reprezentace ve fotbalu jsou totální sračky.