PDA

View Full Version : Nu am stiut unde sa postez !(ptr joker)



camban
27th April 2011, 08:57 PM
Scriu aici deoarece partea aceasta a forumului se numeste "Taverna Romanilor".

Joker cine esti u sa zici ca parerile mele sunt d 2 lei? Ale tale sunt mai interesante?

In acel topic in care t apuci u sa zici ca parerile mele sunt d 2 lei NICI NU IMI DADEAM CU PARAREA.

C sunt figurile astea?!! Vezi cum vb ca la cum ceri u respect asa il cer si eu

Esti admin si nu esti in masura sa zici u d parerile mele ca sunt d 2 lei.. oK?

Nu iti convine ca ii zicea lui beer ca se baga peste tot? Ale lui sunt mai ok ca ale mele ca t pupa p u undeva toata ziua ? sau p toti adminii d altfel !

PATETIC SALUT!!!

LOGiStiK
27th April 2011, 09:03 PM
Daca prin: "PATETIC SALUT!!!"
Te referi la tine, asta-i o parere buna.

RaouL
27th April 2011, 09:10 PM
" t pupa p u ", vine Veta Birish si citeste acest thread nu intelege nimic.

Eu zic sa mai lasi limbaju de messenger / sms in alta parte, sau unde ii locul.

Nu sunt interesante parerile mele, nici nu trebuie sa fie, ca ar atrage prea mult atentia.

Omu (i like beer) si-a exprimat parerea dintr-un punct de vedere pozitiv si cat se poate de adevarat. ( DA ASTA E PERMIS )

Dar cand vii tu, individul CAMBAM care se baga el in seama, si il compara pe celelalt individ cu x y z, asta nu mai e permis, da' poate iti spuneai si tu parerea in legutura cu pozele alea, nu in legatura cu ...beer .

O seara buna ! :tiphat:

demon-storm
27th April 2011, 09:26 PM
O fi camban un om needucat si necivilizat, dar are dreptate cu pupincurismul... mereu vad vreo 3-4 paraziti pe ro forum cum se baga in seama pe fiecare thread cand tocmai posteaza un admin :-j

camban
27th April 2011, 09:54 PM
Ma Joper, nu mi-am exprimat nici-o parere si nici nu m-am luat d u sau d parerile tale. Eu am observat ca Beer se baga peste tot si mi se acreste... eu tot c ziceam ca nu isi are rost sa se bage altii... discutia trb sa se tina intre voi asa zisi "admini" si cei 2.

Cat despre modu in care scriu p forum. SE NUMESTE SCRIS CU PRESCURTARI P CARE MA ASTEPT SA IL CUNOSTI CA AI O VARSTA FRAGEDA CA SI A MEA SI SUNT SIGUR CA AI PRINS MIRC/MESENGER/MSN. Aici nu sunt intr-o conversatie libera sa imi demonstrez capacitatea intelectuala intre Emitator si Receptor.Si daca crezi ca u scrii corect sau mai corect ca mine ai putea scrie si cu diacritice ca ultima oara vorbeam ROMANA. hai salut ca deja vad ca ai 1 orgoliu mult prea mare ptr a putea duce o discutie! salut!

Cat desp u demon... get a life ca esti lafel d troll ca astia d la sectiunea "contestare ban"

i.liKe.BeeR
27th April 2011, 10:13 PM
Shoot yourself + get a life ! Si tu ti-ai dat cu parerea de 2 lei amaratule, ca eu am jucat cu cel ce a cerut unban si ii stiam comportamentul, doar am incercat sa-l fac sa inteleaga ca greseste, pe cand tu tilicar de 2 lei (ca si parerile tale de altfel) te-ai bagat in seama sa te iei de mine cand eu nici nu am vreo treaba cu tine taranoiule. eu am adus ceva argumente in threadul acela, daca vreau sa ajut comunitatea asta nu inseamna ca pup pe nimeni, nicaieri. Ai sarit ca un mancator de cacat acolo sa te iei de mine cand nici macar n-ai avut vreo treaba cu threadul respectiv, nici cu acel post.
P.S. Nu inteleg la ce va pierdeti timpul cu incultul acesta, nu vedeti ca e cu 10 clase sub toti? Se ia si de demon, care din cate vad incearca sa ii dea o oarecare dreptate, dar mnah....daca ai un caracter de cacat, egal cu 0 si atata il duce capul asta e. Eu zic ca merita warn pt comportament neadecvat pe forum fata de mine ("spunzar-te, impusca-te, etc") si fata de admini si alti useri de aici. Daca i se acreste de posturile noastre sa isi dea delete la cont sau sa nu mai intre pe forum FTW

demon-storm
27th April 2011, 10:16 PM
Pe langa tine sunt mic copil :>

T-Pain
27th April 2011, 10:16 PM
Ma Joper

ii mai si pocesti numele :)) si daca e Moderator/Admin pe romania nu inseamna ca este Dumnezeu , unii poate il respecta ca asa le place lor sa respecte lumea , asta nu inseamna ca este pupincurist sau altceva , doar suntem in Comunitatea Romana nu? de ex la astia le spui ceva...lu joker...dar lu bobo? dc nu ii spui ceva :)) (Ca toti avem respect unii fata de ceilalti:) )

i.liKe.BeeR
27th April 2011, 10:20 PM
Bogdane, daca nu ai cu cine...nu ai. Eu nici macar nu am avut treaba cu Joker in threadul respectiv si m-am comportat frumos cu O.x., explicandu-i de ce nu e greseala ceea ce a facut Sir.Pain, la care vine acest mancator de gandaci si sare pe mine ca asslick. Cui i-am facut eu ass-lick mai agramatule?
Long live "ONE" style a.k.a. camban a.k.a. fan stilul Oprisan

camban
27th April 2011, 10:21 PM
Ultima oara cand mai zic cva si gata puteti sa inchideti.

1. C poti sa ii reprosezi lui BoBo? Pana la urma daca nu era el nu aveam unde juca toti intr-un sg loc.

2.Bogdan eu zic aceasi chestie dar obs ca nu n intelegem deloc.

3.I-am zis Joper ptr ca si el mi-a zis cambam... daca el e "smecher" eu dc nu as fi?

M-am calmat si imi cer scuze ptr atata tam-tam dar totusi daca esti admin nu inseamna ca esti mai smecher... SI pana la urma care e dif intre beer si alex satan? asta are 20 si ala 16? Si are dreptate cu 1 sg lucru acest umil si loial om cu numele 'Beer" si anume "sa numai intrii p forum", chiar asta o sa fac. AM INCHIS MOZZILA. NB SALUT GG NUMAI BINE!!! MULTA BAF

L.E: doar prin faptu ca ceri warn ptr mne esti patetic ... da-mi warn sterge-mi contu d p forum ... chiar nu ma mai int..

i.liKe.BeeR
27th April 2011, 10:23 PM
Si tu 12 :) Si eu nu m-am bagat cu posturi inutile ca tine, bai campeanule sau ce ii fi tu. Taran tractat de cai. Am exprimat o parere cu niste argumente in folosul comunitatii si spre a lamuri un player despre un lucru. Tu tot ce ai facut a fost fail troll si te-ai ales probabil si cu warn :)))))

P.S. Pana sa ajung eu sa va pup pe voi in fundulet animatori subnutriti cu 10 clase ar trebui sa va mai nasteti de vreo 2 ori.

OsiRyS
28th April 2011, 02:07 AM
Ma Joper, nu mi-am exprimat nici-o parere si nici nu m-am luat d u sau d parerile tale. Eu am observat ca Beer se baga peste tot si mi se acreste..."
Inca nu ai cunoscut adevaratii spam-eri ai forumului:)
Astia de pe ro sunt minciuna fata de alti:)

DRG-
28th April 2011, 08:09 AM
Inca nu ai cunoscut adevaratii spam-eri ai forumului:)
Astia de pe ro sunt minciuna fata de alti:)

Asta asa e. Forumul de pe RO inca nu e asa populat, deci nu putem vorbi despre spameri in toata regula. Daca cineva isi posteaza opinia la subiect nu-i bai. Daca cineva vine cu cun comentariu off-topic sau alte chestii care nu au legatura cu thread-ul atunci e spam/bagare in seama etc.

i.liKe.BeeR
28th April 2011, 05:36 PM
Exact cum a facut campean asta. Bine ca el acuza pe altii de spam lmao :O

mapY^
28th April 2011, 06:33 PM
Singura voastra problema e ca vi s'au urcat "adminele" la cap, si ati cam uitat de unde ati plecat, si cine "v'a chemat aici" sa fiti admini, k altfel ati fii vechii anonimi de care'i durea'n pix pe toti.
Sincer din pct asta de vedere oricine poate sa zica ce vrea cocoshelul lui(nu si'n cazu posesorilor ilegali de scula) dar eu unu mi'am pastrat parerile si cand am fost si cand n'am fost "mare moderator" .
Acum problema vine din faptul ca majoritatea dintre voi pretindeti respect ( si aici sunt subiectiv), mi s'a spus de N ori ca nu respect pe Joker, pe BoBo sau pe vechii admini (claudiu/raptor).
Am respectat la inceput, am fost dezamagit, daca v'as intreba pe fiekre in parte in fatza dak ma respectati, raspunsu va fi acelasi, NU. In primu rand respectul de sine voua va lipseste, faceti marea gresala sa confundati respectu si stima de sine, cu ingamfarea, sentiment care va cam copleseste in ultima vreme. Si daca tu, Adminu X, nu te respecti pe tine, de aici rezulta automat ca'i tratezi de sus pe restu, doar pentru ca, ai cateva comenzi in plus pe un Bot/Channel iarasi anonim. Voi sustineti ideea ligii publice, cand ai o astfel de comunitate, nimeni nu te va respecta, poate doar ii va fi frica de Ban. Asta e o alta gresala tipic Romaneasca.. a nu confunda frica si supunerea cu respectu, poate d'aia nici nu m'ati avut vreodata la inima, avand in vedere ca nu am fost prea intimidat de maretele voastre icoane albastre cu oranj. In legatura cu spusele lu Camban, are partial dreptate, dar fiecare om are si parti bune si parti rele, trebuie acceptate partile bune, dar si rele si facuta o diferenta. Daca partile bune le depasesc in "volum" pe cele rele, atunci merita sa'i acorzi atentie, daca nu, poti sa te usurezi pe el, indiferent de cat e de "smecher".Acum tu Camban, inainte sa postezi oriunde ar fii, sau sa ataci pe X'ulescu, incearca sa discerni putin bunele si relele, de multe ori dupa ce'ai sa cantaresti situatia, o sa te abtii de la typing. Scz de "filozofii" m'am invatat prost dl scoala :-S
P.S. Nu ma astept sa intelegeti postul ca un "intreg", oricum majoritatea dintre voi sunteti incapabili sa formati o fraza corecta si bogata in limba materna, asa ca nu m'ar mira unele reactii dure.

i.liKe.BeeR
28th April 2011, 06:38 PM
Tu macar ai analizat sau ai vazut ce a facut camban? Sau vii si postezi si tu aiurea ca el? Nu am treaba cu nici un admin, nu ii cunosc, cu mine toti 4 care sunt s-au comportat corect si frumos. Doar am incercat sa fac ceva in folosul acestei comunitati, si hop-tzop au aparaut din neant agarici precum acest "campean". Deci nu-i poti da dreptate, fara macar sa citesti threadul urmator: http://eurobattle.net/showthread.php?t=140759

mapY^
28th April 2011, 06:42 PM
Da tu te'ai uitat ce'am postat eu la adresa lui Camban? probabil nici n'ai inteles ce'am zis :) Uita'te mai atent :|
P.S. Nici'o problema :)

i.liKe.BeeR
28th April 2011, 06:44 PM
Ooooo...scuze, nu am vazut ultima parte :(. Ai dreptate ! :D

LOGiStiK
28th April 2011, 07:58 PM
Singura problema e ca fiecare isi deschide un "of" si treceti de la "of" la "of" facand imposibila terminarea cu o concluzie a unui topic.
Asa ca as vrea sa incerc sa va dau o concluzie:


Vezi cum vb ca la cum ceri u respect asa il cer si eu

Esti admin si nu esti in masura sa zici u d parerile mele ca sunt d 2 lei.. oK?
Tin sa amintesc ca a juca aici e un privilegiu nu un drept.

[RO]Claudiu
28th April 2011, 08:20 PM
Singura voastra problema e ca vi s'au urcat "adminele" la cap

Tu vorbesti mah ? care te-ai imbatat numai din trial mod =))

RaouL
28th April 2011, 08:26 PM
Acelasi mapy 5 km text, pacat ca "dl scoala" nu ti-a aratat cum sa aranjezi in pagina !

mapY^
28th April 2011, 08:26 PM
Claudiu;1300002']Tu vorbesti mah ? care te-ai imbatat numai din trial mod =))

Ce'are pizda cu ficatu ? Daca ai fii la zi cu cele intamplate, ai stii si tu faptu ca nu mi s'a urcat nimic la cap, si altele au fost probleme, incepand de la antecedente de "user banat des" si de la rahatzi ca tine&raptor care'si baga nasu'n fundu adminilor de pe server :-?
P.S. Ptr aranjarea in pagina, iti fac doc. pe Word, dar cred ca deja te'am pierdut de mult pe drum, ce rost mai are :)

demon-storm
28th April 2011, 09:55 PM
Sincer mie imi face placere sa citesc wall of texturile lui mapy chiar daca sunt aiurea "aranjate in pagina" =))
Sa nu mai spun k are dreptate intr-o anumita masura..

L.E.S.
29th April 2011, 01:59 PM
daca v'as intreba pe fiekre in parte in fatza dak ma respectati, raspunsu va fi acelasi, NU.
aici nu ai dreptate, esti unul pe care ii respect cel mai mult pe acest forum, altii spre exemplu ar fi Raptor, ancient priest, aky, paki_pao, bobo etc... (mai sunt) stii dc? ptr ca sunt OAMENI (cu caracter), nu maimute care arata ca un om si numa gura de ei. Moderatorii nu au nevoie de asslick, de multe ori nici nu inteleg dc unii o fac, nu au nimic de castigat, ei pot fi mai nobi sau mai pro decat unii si atat, munca lor e sa dea ban ptr leave, hack si alea-alea, nu sunt mai presus decat oricare pe forum, ba chiar... au mult mai multa bataie de cap si nervi + ca unii isi omoara mult timp si lucru pe server...
cat despre beer ii dau putina dreptate la camban, adevarul nu trebuie sa fie cu suparare, nu face spam omu dar este cand e deranjant cateodata, prin cuvinte bine deghizate si pozitionate, cauta circ omu... si e fara rost, si daca ai inteles mesajul, te enervezi si tu iesi cel prost, nu cel care a inceput cu adevarat... oricum nasoala faza,hai ca termin ca o dau in prostie deja

p.s. bagami-as p**a-n spirt =))

i.liKe.BeeR
29th April 2011, 03:37 PM
Escalada-mi-ai ceva tu :))))) Nu am avut nici o intentie ascunsa, am mai spus-o si o repet.
Asta e in mintea voastra, nimea-n drum si morti de foame! Camban a facut un circ, eu am incercat sa ajut pe O.X. :D E o mica, dar mare diferenta ! Plec si eu la tara ca e de lucru, fraguri placute si farm la fel. Un week-end placut !

BoBo
29th April 2011, 04:46 PM
Mapy tu ai luat ban pe toate ligile in care ai jucat mai nou poate nu stii ai lock pe user ce dovedeste asta ?

L.E.S.
29th April 2011, 04:54 PM
va zic eu care e treaba cu mapy: are o parte buna si una rea, partea buna e demna de respect, dar cand isi arata partea urata paleste cea buna... la tatzi ni greu... :)

mapY^
29th April 2011, 05:34 PM
Ce sa'i faci ma BoBo, nu pot sa nu spun lucrurilor pe nume si n'am sa pot nciodata sa respect un prost, indiferent de pozitia lui, posibil se trage de acolo :-?? Oricum e o perioada in care nu mai sunt asa "activ" pe jocuri, nu ma intereseaza pe unde iau ban, si ca sa stii si tu amice, o persoana importanta e aia care are multi invidiosi in urma si multi hateri, deopotriva multi fani. Oricum ma bucur ca va satisface faptu ca'mi dati ban :-?? Pacat ca e o lume "virtuala", in afara ei tot niste nimeni ramaneti si nu'mi afectati cu nimic viata de zii cu zii :-? Think about it, tema ptr acasa :)
P.S. Pe singura liga "importanta" pe care am jucat (SS/EDL) nu am avut niciodata ban, sau observatii, explicatie ?!

demon-storm
29th April 2011, 06:15 PM
balkan liga importanta... pt skillul tau bobo o fi importanta :)

[RO]Claudiu
30th April 2011, 12:23 AM
balkan liga importanta... pt skillul tau bobo o fi importanta :)

uite ca e importanta -> http://eurobattle.net/showpost.php?p=1300280&postcount=8 tocmai adminu sef a rezolvat cererea de banare =))

LOGiStiK
30th April 2011, 01:03 AM
Ce sa'i faci ma BoBo, nu pot sa nu spun lucrurilor pe nume si n'am sa pot nciodata sa respect un prost, indiferent de pozitia lui, posibil se trage de acolo :-?? Oricum e o perioada in care nu mai sunt asa "activ" pe jocuri, nu ma intereseaza pe unde iau ban, si ca sa stii si tu amice, o persoana importanta e aia care are multi invidiosi in urma si multi hateri, deopotriva multi fani. Oricum ma bucur ca va satisface faptu ca'mi dati ban :-?? Pacat ca e o lume "virtuala", in afara ei tot niste nimeni ramaneti si nu'mi afectati cu nimic viata de zii cu zii :-? Think about it, tema ptr acasa :)
P.S. Pe singura liga "importanta" pe care am jucat (SS/EDL) nu am avut niciodata ban, sau observatii, explicatie ?!

Deja o dai in arogante sincer.
Nu-s toti prosti si tu destept, dar n-ai stat sa analizezi niciodata probabilitatea asta, uneori te mai si inseli, dar tu din ce ai zis, instigi ca nu-i defapt asa:

nu pot sa nu spun lucrurilor pe nume si n'am sa pot nciodata sa respect un prost, indiferent de pozitia lui,



o persoana importanta e aia care are multi invidiosi in urma si multi hateri, deopotriva multi fani.
Asta suna deja a manea, hai sa avem cu cat mai multi dusmani si invidiosi ca doar asa ne putem simti importanti.


Think about it, tema ptr acasa
Cum am zis..... aroganta si iar aroganta.

mapY^
30th April 2011, 02:09 AM
Nu c'ai fi vizat de vreun cuvant din ce scrie pe acolo, sa inteleg ca te deranjeaza indirect ? :-?
Si da, oricine se inseala inclusiv eu, diferenta e ca eu imi accept greselile si recunosc in fata cand o fac :)

[RO]Claudiu
30th April 2011, 02:44 AM
eu imi accept greselile si recunosc in fata cand o fac :)

apoi faci altele cu nesimtire :-? si iar le accepti si recunosti ca le faci. oaw ce suflet nobil <3 :* >:D<

mapY^
30th April 2011, 03:41 AM
Depinde de "mediu" in care le fac, de exemplu pe DotA nu mi se pare atat de important sa fii "the good one" + ca am incercat si varianta ta cand "ma imbatam cu trial mod" si crede'ma, am fost injurat mai des decat inainte/dupa .. asa ca de ce sa'ti bati capu :-??

[SyS]-Killer
30th April 2011, 08:44 AM
daaaaaaaaaaaaaaaaaaa

LOGiStiK
30th April 2011, 10:17 AM
sa inteleg ca te deranjeaza indirect ? :-?
Pai da, in fond ti se cam bat niste lucruri cap in cap:
- recunosti ca faci greseli dar dupaia le faci iar pe aceleasi, desi teoretic ar trebui sa fi invatat pana acum.
- recunosti ca ai gresit insa tot aia care au luat masuri impotriva greselilor tale sunt prosti.

Cat despre "mediul virtual"... sincer duma asta o aud peste tot.
Este o diferenta intre comportamentul virtual si cel real, dar nu prea mare. De ce? Pentru ca tot tu esti ala care gandeste acele lucruri. Daca aici injuri la fiecare lucru care nu-ti convine, asta da de inteles clar ca nici in viata reala n-ai un temperament bun, poate ca nu poti injura asa "liber" dar asta nu inseamna ca esti calm, esenta se retine.
Pe de alta parte, in "spatiul virtual" tot cu oameni comunici. Ca unii isi permit sa faca pe smecherii ca-s in spatele unui monitor e partea a 2-a, dar hai sa nu ne coboram toti la nivelul acela pur si simplu pentru ca putem.

Raptor7
30th April 2011, 01:39 PM
HAHAHA ce funny e :d Defapt sunt mai multe parti funny, si anume:

1. Mapy acuma k e banat cam peste tot unde se poate sa fie banat, o da pe victima pe forum k toti au ceva cu el, k toti sunt impotriva lui, noi suntem prosti iar el un geniu neinteles de lumea in care traieste. :D Parca-i un adolescent din ala din filmele americane ( putin si emo daca se poate sa adaug ). Ideea e k acuma cand nu mai are ce face, da cu piatra si se leaga de toate lucrurile de care isi poate aduce aminte.

Si bineinteles faptul k el si-a luat ban, e vina lui Raptor si Claudiu pentru ca "isi baga nasurile in fund la admini" si nicidecum faptul k el se comporta ca unul crescut in crang.

2. Demon storm face post in fiecare thread in care idolul sau MAPY ! ! !oneone111 posteaza ceva in contradictie cu altii. Si prin fiecare post tine in mod neaparat sa ne mentioneze cat de moral, bun, destept, inteligent, intelectual, fabulos, fantastic, bun samaritean, intelegator etc este Mapy.

Iaaaaaaaaar, daca cineva are curajul obraznic sa spuna ca asta e "asslick" se dezlantuie iadul peste el k a indraznit asa ceva.

3. Aceleasi persoane sunt mereu in aceleasi discutii. Am plekat din "aceasta lume virtuala" ( ca sa il citez pe mapy ) acuma 3 luni si ceva, si am mai dat din cand in cand pe forum sa vad ce face lumea. Mereu aceleasi persoane se cearta / impaca / cei mai buni prieteni / dushmani.

Daca mi se accepta, va dau si eu un sfat: nu mai puneti dragilor atata suflet in acest joc. Intelegeti ca daca distractia dispare jocul isi pierde menirea si farmecul.

Multa bafta, tuturor, RapTORT7 :P

L.E.S.
30th April 2011, 02:48 PM
raptor is back si o spune mai pe fatza ca niciodata.:cool2:

Leemn
30th April 2011, 03:12 PM
http://img64.imageshack.us/img64/4382/demonep.jpg

demon-storm
30th April 2011, 03:20 PM
Dupa cum vezi, pe prima pagina eu am avut primul post, nu mapy. Dar ma rog, raptor trebuie sa fie singurul cretin care vine intr-un thread pentru a posta ceva fara a argumenta :D Noroc in viata, sper sa nu-ti dea nimeni in cap la cat de leguma esti.
PS: Tu ai plecat din aceasta lume virtuala de cand ti s-a scos adminu'... iti dai seama cat orgoliu si ipocrizie? :S
Sau mai bine spus, daca as fi avut curajul in trecut sa fiu de acord cu o persoana, era insta asslick in mintea ta raptor :> vorbind de cine e crescut in crang

Raptor7
30th April 2011, 06:53 PM
:) ca sa sti si tu copilash drag, acu 1 luna mi s-a oferit oportunitatea de a reveni in staff-ul Romaniei si sa fiu promovat ca moderator pe toate sectiunile de DotA ( exceptand SS ), insa am refuzat.

Asa k nu, nu este vorba despre ipocrizie si nici orgoliu :) Si uite asa iara te-ai bagat ca musca in lapte si ai vorbit fara sa ai habar despre subiect. Sper ca esti mandru de tine.

demon-storm
30th April 2011, 10:03 PM
Care subiect? cel cu care esti paralel total?

[SyS]-Killer
30th April 2011, 10:27 PM
sunteti paraleli amandoi!
lemn le zice mai bine ca mircea badea.

Raptor7
30th April 2011, 11:35 PM
domnul killer...tot emo ati ramas?

BoBo
1st May 2011, 06:17 AM
:) ca sa sti si tu copilash drag, acu 1 luna mi s-a oferit oportunitatea de a reveni in staff-ul Romaniei .

Ti s-a oferit pe dracu mai termina cu minciunile astea .

i.liKe.BeeR
1st May 2011, 10:54 AM
Ti s-a oferit pe dracu mai termina cu minciunile astea .

=))

Lemn GG! :tiphat:
Ciudat unde s-a ajuns cu threadul asta de 2 lei. Close?

RaouL
1st May 2011, 11:33 AM
Nu inca.

DRG-
1st May 2011, 11:57 AM
Tare va place sa vorbiti mult si degeaba :)

L.E.S.
1st May 2011, 12:32 PM
nu e mult si degeaba, e fight arena, cei ca demon acuma simt ca traiesc.

demon-storm
1st May 2011, 01:08 PM
nu e mult si degeaba, e fight arena, cei ca demon acuma simt ca traiesc.
Imi pare rau les, eu nu traiesc pe un forum cum faci tu :) ca tot veni vorba de pupincurism :unsure: acum dute si hraneste-ti copiii

i.liKe.BeeR
1st May 2011, 01:22 PM
Owned :) Cred ca s-a mutat aici chit-chat topic!
::spammer::

mapY^
1st May 2011, 02:31 PM
nu e mult si degeaba, e fight arena, cei ca demon acuma simt ca traiesc.

Scza'ma ca'ti zic ... dar n'a fost THREAD pe forumu asta (inclusiv alte sectiuni gen SS/EDL) unde sa postez si eu si sa nu APARI TU, cu vreun post bine plasat si gandit calumea, asa ca nu vad DE CE'ti permiti sa zici de altii ca traiesc aici :-?? Daca ai vreun argument cat de cat plauzibil, te rog, daca nu shush :|

mapY^
1st May 2011, 02:34 PM
:) ca sa sti si tu copilash drag, acu 1 luna mi s-a oferit oportunitatea de a reveni in staff-ul Romaniei si sa fiu promovat ca moderator pe toate sectiunile de DotA ( exceptand SS ), insa am refuzat Ti s'a oferit p..a, si TU'ti permiti sa zici de altii ca's aSSlickeri, cand tu cu asta te ocupi de cand l'ai cunoscut pe extasy si compania :|
P.S. Ce sa cauti tu ca moderator al Dotei ma ?? Tu nu realizezi ca te bate harta ? Te face si Ursu^miezu p tine, si fara tastatura :|

L.E.S.
1st May 2011, 04:51 PM
Scza'ma ca'ti zic ... dar n'a fost THREAD pe forumu asta (inclusiv alte sectiuni gen SS/EDL) unde sa postez si eu si sa nu APARI TU, cu vreun post bine plasat si gandit calumea, asa ca nu vad DE CE'ti permiti sa zici de altii ca traiesc aici :-?? Daca ai vreun argument cat de cat plauzibil, te rog, daca nu shush :|

nu am postat de dragul tau mapy, si n-am avut nici un cuvant rau spre tine sau altu... si de dragul de a explica ca ptr copii de 5 ani: "simti ca traiesti" inseamna: te simti in largul tau, te simti bine sau vezi un lucru ce-ti aduce bucurie, implinire, atunci se zice: parca simti ca traiesti, nicidecum nu am vrut sa zic ca traiti pe forum, se pare ca si tu si demon ati inteles altceva, la demon inteligenta doare, tu macar ai vorbit omeneste...

(inclusiv alte sectiuni gen SS/EDL)
am avut curaj sa postez si eu acolo (EDL) cat timp am facut parte din acea comunitate

p.s. mapy, in afara de unele probleme legate de flame la adresa catorva persoane, pare cumsecade, poate ar merita unban sau unlock pe server.
ps.2 nu stiu dc tot sar scantei intre voi Raptor si Mapy

demon-storm
1st May 2011, 04:52 PM
el a refuzat =)))))))))))))))))))))))))))) erai ultimul om pentru mine care era in stare sa minta intr-un asemenea hal :| in ce stare ai ajuns raptore...

mapY^
1st May 2011, 08:02 PM
Hardstyler :D nu m'am atacat de faza cu simte ca traieste, nici nu m'am gandit k mi'ar fii adresata, doar am zis ce gandesc, ca tu postezi peste tot unde am eu vreo problema, de ce ?
P.S. Intre mine si raptor sar "scantei" de cand eram in acelasi team, si nu'l suportam pe skype- ma aducea in stari de kkt cand il injuram pe skype si chestii de genu, dar personal n'am nimic cu el, doar ca'i fals si eu nu'nghit falsii + pocait(om care nu se bucura de viata pe deplin) - in schimb joaca teatru p'aici, si el ca si tine (si claudiu) posteaza peste tot unde postez si eu :-??

Raptor7
1st May 2011, 08:06 PM
Poftim retardatilor mintali (bobo, mapy si minionul sau: demon-storm) care spuneti ca mint:


Hello Guys,

We are trying to close the gaps and holes in our staff.

So we have to check section by section and do the needed changes to activate every single section in our community and that's the reason of this Private Message.

This is the currently situation in DotA section:

General DotA Discussion - mistiQue
Competitive DotA News - Raptor7
Strategy - SinaQ

I want you guys to take care of these 3 sub-forums in DotA section, instead of 1 per sub-forum, all of you will have access in General Dota, Competitive DotA News and Strategy.

You're not obligated to accept, but if you deny we'll have to chose someone else to replace you.

What you say ?


Cat despre Romania, BOBO idiotule, cand smurf si-o luat demote, extasy a zis sa vin iara eu in staff, k de cand eu cu Claudiu am plekat s-o dus dracului tot. Asa k bucurate k am zis k nu vreau k altfel acuma nu mai faceai tu tot ce te taie capu.

Si bineinteles, k mapy si minionul lui demon-storm ( aka haters gonna hate) apare aici sa rada crezandu-l pe BOBO, care desi cik e Romanian Representative habar nu are ce se intampla in comunitatea asta, sau ce parere au admini si restul despre el.

Spre deosebire de tine mapy, eu nu am nevoie sa pup curu nimanui sa ajung sus. Daca era asslick atunci acceptam pozitia oferita. Si ca Dota Moderator si ca Romania Admin altii au venit si m-au rugat sa ma ocup...deci asta oricum ai lua-o nu poate fii numita ASSLICK. Nu mai vorbi daca nu ai habar..nu te fa si tu de cacat k demon-storm...

Si nu uita k in momentul in care ai luat demote pe romania, ai venit la mine pe mess sa imi zici k am avut dreptate k Bobo e un om fara caracter si lingau si nu mai stiu ce...deci tot la vorbele mele ai ajuns.

T-Pain
1st May 2011, 08:50 PM
vai :))) ce vorbe..intra-n inima xD

p.s Respect raptor7 baiat de treaba !

PerditioN
1st May 2011, 08:54 PM
De fapt suferiti toti ca nijte pizde. Just play the fucking game.

Leemn
1st May 2011, 09:14 PM
Pai the fucking game playem, jucam jocu' mintii sau pe romaneste cine e mai jmecher. :D

Oirucm o sa mananc 3 pufarine in cinstea lu' killer ca si-a doborat recordu' de 2 cuvine pe post. =))

demon-storm
1st May 2011, 09:32 PM
Raptore nu intelegi de ce sunt de acord cu mapy in unele puncte, poate pentru ca tu nu ai avut prieteni in viata ta. La dumneata, fiecare post facut de mine este un asslick. Revenind la sintagma haters gonna hate.
Si ca tot venind vorba de depromovarea voastra de la admini, romania este mai populata si mai activa ca niciodata. Cum sa nu va dea demote cand voi, in loc sa va ocupati de comunitate, postati 16 pagini intr-un thread bazat pe RELIGIE, argumentand. Acum revenind la o alta sintagma "Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded." Sunteti geniali. Deja am inceput sa iau si eu in serios threadu asta, so I will stop feeding the trollz. Dar tot tu esti omul care se agita cel mai mult intr-un thread cand cineva te ataca, mai ales cand e vorba de pozitia ocupata. Chill down.

Daca mi se accepta, va dau si eu un sfat: nu mai puneti dragilor atata suflet in acest joc. Intelegeti ca daca distractia dispare jocul isi pierde menirea si farmecul.
Prietene, tu nu te vezi deloc.

[SyS]-Killer
1st May 2011, 09:37 PM
Poftim retardatilor mintali (bobo, mapy si minionul sau: demon-storm) care spuneti ca mint:




Cat despre Romania, BOBO idiotule, cand smurf si-o luat demote, extasy a zis sa vin iara eu in staff, k de cand eu cu Claudiu am plekat s-o dus dracului tot. Asa k bucurate k am zis k nu vreau k altfel acuma nu mai faceai tu tot ce te taie capu.

Si bineinteles, k mapy si minionul lui demon-storm ( aka haters gonna hate) apare aici sa rada crezandu-l pe BOBO, care desi cik e Romanian Representative habar nu are ce se intampla in comunitatea asta, sau ce parere au admini si restul despre el.

Spre deosebire de tine mapy, eu nu am nevoie sa pup curu nimanui sa ajung sus. Daca era asslick atunci acceptam pozitia oferita. Si ca Dota Moderator si ca Romania Admin altii au venit si m-au rugat sa ma ocup...deci asta oricum ai lua-o nu poate fii numita ASSLICK. Nu mai vorbi daca nu ai habar..nu te fa si tu de cacat k demon-storm...

Si nu uita k in momentul in care ai luat demote pe romania, ai venit la mine pe mess sa imi zici k am avut dreptate k Bobo e un om fara caracter si lingau si nu mai stiu ce...deci tot la vorbele mele ai ajuns.

wow, mistique, sina si raptor, tripple lane de toate zilele, unu mai babalau ca altu sa moara bizniz de ciuda

mapY^
1st May 2011, 09:43 PM
Tu mi'ai zis k BoBo se foloseste kt are nev dupa uita si asa mai departe, si ca nu'si accepta greselile etc + face ce'l taie capu si tampenii, si ti'am spus da ca sunt de acord... legat de caracteru lui n'am treaba ca nu'l cunosc personal, cert e ca face unele lucruri negandite, dar oricum are voce marfa :D + Ca eu nu ma uitam la ce zisese bobo, nci nu observasem, iti zisesem "amical" ca ti s'a oferit PULA :)) nush ce'ai inteles tu de pe acolo...
P.S. ^^^^^killer are completa dreptate ... ce sa faceti voi la dota moderate cand pe toti 3 va bate harta ...

Avalon
1st May 2011, 09:57 PM
cata drama e in topicul asta

nu inteleg de ce trebuie sa fie atatea argumente cearta si etc.
Cea mai buna decizie care sar putea lua,ar fi sa inchideti threadul acesta,si sa va discutati probleme pe PM sau intre 4 ochi,avand in vedere faptul ca acum ,voi toti,tot ce faceti este sa aratati cat de romani sunt romanii.

OsiRyS
1st May 2011, 10:09 PM
vai :))) ce vorbe..intra-n inima xD

p.s Respect raptor7 baiat de treaba !

Fara ezitare,copilul ratacitor a vrut sa pupe ceva,saliva,nu avea ce...
I-a vazut posteriorul lui Raptor si a zis:"Asta e sansa mea,yummy"



Si ca tot venind vorba de depromovarea voastra de la admini, romania este mai populata si mai activa ca niciodata.

Prietene, tu nu te vezi deloc.
Demone,care inca crezi in Zana Maseluta si seara ti-e frica de Bau-Bau,invata sa scrii gramatical corect,lasa cacofoniile deoparte,termina-ti scoala si dute si te culca ca acusi vine mami si iti scoate calculatorul din priza,e deja prea tarziu pentru tine...Fii tu corect si daca reusesti acest lucru iti dau voie sa corectezi si pe altii...Btw Romania are peste 20 mil de locuitori de mult,nu e populata peste noapte
Cuvantul depromovare nu exista,poate doar in vocabularul tau...




Audienta este maxima,care vine cu popcornul?

LOGiStiK
1st May 2011, 10:16 PM
Si cu acest topic, a crescut activitatea forumului cu 50%.

Raptor7
1st May 2011, 10:29 PM
MApy esti n/c amice...uiti de unde ai pornit si unde esti...Cand vine vorba de competitive Dota putini sunt pe serverul asta care sa stie ce s-a intamplat cum stiam eu, pentru simplu fapt k eram si in GosuGamers crew si toate vestile care apareau le vedeam printre primii. Acest lucru i-au facut pe admini sa imi ofere acel post. Si daca pe mine ma batea harta, atunci si tu erai la fel amice...

Si demoane...nu ma agit, doar k atunci cand faci pe un om mincinos...eu zic k ai nevoie de argumente inainte sa scrii un post de genu.

mapY^
1st May 2011, 10:42 PM
Bine zis, eram :) tu ai ramas :* cius, last post

Raptor7
1st May 2011, 11:02 PM
aham....esti mare jucator profesionist acuma...asa am auzit :)

BoBo
2nd May 2011, 02:14 AM
Poftim retardatilor mintali (bobo, mapy si minionul sau: demon-storm) care spuneti ca mint:

Cat despre Romania, BOBO idiotule, cand smurf si-o luat demote, extasy a zis sa vin iara eu in staff, k de cand eu cu Claudiu am plekat s-o dus dracului tot. Asa k bucurate k am zis k nu vreau k altfel acuma nu mai faceai tu tot ce te taie capu.

Stii cu ce se pedeapsa primesti cand insulti un moderator ?
Astept un raspuns prima oara de la tine .
Cat despre aceste minciuni nu are rost sa mai comentez te fac vedeta si nu esti .

camban
2nd May 2011, 02:26 AM
EXACT LA ASTA MA REFEREAM spartANUSILOR ... eu vb cu beer si joker ... c drq cautati voi p aici(demon, mapy, raptor, lemn etc...) paralalipezi cu frustrari... FRATILOR AVETI PROPRIILE FRUSTRARI duceti-va si faceti-va propriul thread... la asta se ajunge faptu ca voi lasati p toti sa se implice... INTELEGETI ACUM? prea multe pareri creeaza haos... c a ajuns acest forum? HAOS... incercati sa va inspirati din forumuri gen LINKMANIA unde daca nu esti implicat primesti ban.

L.E; stiu ca am zis ca numai postez dar nu m-am putut abtine la cat d patetici sunteti.

Leemn
2nd May 2011, 02:50 AM
Poate daca faceai topic pe linkmania cu titlul "(ptr Joker)" ti se inchidea si ti se spunea sa dai mesaj privat?

Sau care era ideea, tu te certi cu joker care e mai jmecher si noi mancam floricele? =))

camban
2nd May 2011, 03:06 AM
Nu am vrut sa ma cert cu nimeni... tot c am vrut sa zic in toata chestia asta este ca: In momentul in care au loc teme sensibile gen banul unui user care este rostu altor pareri decat celor implicati (cei 2 useri si adminii care se ocupa d caz)?

Sincer aveti replay, aveti absolut totul... motiv d ban etc... pana la urma voi impuneti un anume tip d cerere d ban... dc trb sa vina beer sau alex satan sa se implice? voi nu sunteti in stare?... aveti Taverna romanilor sa vb intre voi cat vreti si sa va impartasiti idei, dc e nevoie sa se bage peste tot? chiar nu poate fi treaba simpla si curata?

-Decay-
2nd May 2011, 06:15 AM
nop. nu mai e fun atunci

DRG-
2nd May 2011, 08:18 AM
Ok, sper ca o sa incetati cu cearta asta stupida. Nici nu stiu care si cum se cearta, mapy+demon vs raptor7 vs bobo sau care mai e.
Raptor- nu am nimic cu tine, nu cred ca am schimbat nici 3 vorbe cu tine de cand joc pe server dar trebuie sa zic ca ce ne spui tu noua nu ne intereseaza. Poate ca a vrut extasy sa te bage din nou in staff, am auzit asta, dar daca stafful nu te-a vrut inapoi... Cat despre dota mod, nu ma bag.
Mapy - tot ala esti :)

Fratilor, e un joc... il jucati, va simtiti bine, ce e cu atata cearta? Pana la urma, daca esti prieten cu extasy sau ca esti dota mod sau ro admin nu inseamna ca ai o asa mare putere si autoritate incat sa transformi jocul in viata reala. Nu are rost de discutii de genu' pt un joc. Parerea mea ...

L.E.S.
2nd May 2011, 08:31 AM
transformi jocul in viata reala
BINGOOOO!!!!!!!!!

emo dota players :))

spun o parare, daca se poate:
Raptor+Joker+Claudiu isi faceau bine treaba, sunt si oameni cumsecade, la fel si Bobo, dc nu puteti sta jos la discutii si lasati dracu afara userii din problemele de staff, lasati dracu pe demon, pe mapy sau oricare e mai "inteligent" ca voi... il mai aveti pe drg la fel om cu minte la cap, se zice ca intr-o relatie comunicarea e totul, va bateti aici in piept degeaba, mai ales cei care n-aveti nici o treaba cu subiectul... RESTUL E CANCAN. cheers.

Raptor7
2nd May 2011, 10:12 AM
Bobo in cazul in care nu te-ai prins din faptul k de vreo 3 luni de zile n-am mai intrat pe server decat de vreo 2 ori, ma doare in cot de infractionul pe care o sa mi-l dai.

Atata timp cat tu iti permiti sa ma insulti, facandu-ma mincinos, fara sa ai un argument valid ( ba in plus inca eu iti arat dovezi k e asa cum am zis, iar tu continui sa iti sustii baligvernele) , si eu imi permit sa te insult pe tine....as simple as that.

Daca tu ca "moderator" nu ai respect fata de mine ca user, eu de ce sa am fata de tine? K ti se pare tie k esti mai jmecher?

i.liKe.BeeR
2nd May 2011, 10:29 AM
Camban saracu' tot pe langa subiect si same troll a ramas. A fost un thread inutil facut de un irecuperabil inapt care putea da un PM pt Joker nu sa faca New thread. Dar el are tupeul sa vb de spam si bagare de seama. La ce au dus actiunile sale? La cearta intre admini/fosti admini si intre useri fara motiv, poate a crescut un pic activitatea pe forum :)).
Dar intr-o oarecare masura ne-am mai intalnit prin povesti aici :))) :tiphat:

mapY^
2nd May 2011, 12:43 PM
Gashca de retardati, get over it :| close

[SyS]-Killer
2nd May 2011, 02:54 PM
ei sunt, se destreaza

BoBo
2nd May 2011, 06:51 PM
Bobo in cazul in care nu te-ai prins din faptul k de vreo 3 luni de zile n-am mai intrat pe server decat de vreo 2 ori, ma doare in cot de infractionul pe care o sa mi-l dai.

Atata timp cat tu iti permiti sa ma insulti, facandu-ma mincinos, fara sa ai un argument valid ( ba in plus inca eu iti arat dovezi k e asa cum am zis, iar tu continui sa iti sustii baligvernele) , si eu imi permit sa te insult pe tine....as simple as that.

Daca tu ca "moderator" nu ai respect fata de mine ca user, eu de ce sa am fata de tine? K ti se pare tie k esti mai jmecher?

Iti mai dau o sansa sa vezi ca nu sunt baiat rau daca iti ceri scuze scapi de ban

-Decay-
2nd May 2011, 07:32 PM
pt cei care tot sustin ca dota e "doar un joc"
news flash: jocurile au evoluat la un nivel la care deja pot fi numite sporturi, se castiga bani, se face advertising, pt cei care chiar vor poate sa devina chiar un job
so enough with "e doar un joc", dreq stie de unde se scoala urmatoru vigoss

demon-storm
2nd May 2011, 09:01 PM
A invatat decay sa joace dota si are sperantze :S

[SyS]-Killer
2nd May 2011, 10:42 PM
el e demon storm, zicea undeva ca nu e dependent de forum da are o opinie peste tot :)) , e mai dependent ca femeile alea de 50 de ani de pe port.ro.

nigga please

mapY^
2nd May 2011, 11:04 PM
Demon-Storm -> Forumizda :D

iFound.WRATH
3rd May 2011, 05:38 AM
as fi tot beat daca as avea cate o bere pentru fiecare "asta ii ultimu post, salut"

P.S.: voi ma faceti sa cred era mai fain mai demult cand daca te enerva unu il provocai la duel pac pac si gata, s-a facut "dreptate"

Raptor7
3rd May 2011, 10:13 AM
Bobo imi pare rau de ce am spus la fel de mult cat iti pare si tie pt ce ai zis :) Asa ca, fa ce ai de facut si pe mine nu ma ameninta ca nu iti merge. Cius.

[MooN]Pain
3rd May 2011, 12:38 PM
De la mine pentru voi:
http://img18.imageshack.us/img18/4946/36468375.jpg (http://img18.imageshack.us/i/36468375.jpg/)

si http://www.youtube.com/watch?v=kLeXFSD1c_Q

Ps: am mai multe awards ca voi :X

DRG-
3rd May 2011, 01:15 PM
Pain;1303156']De la mine pentru voi:
http://img18.imageshack.us/img18/4946/36468375.jpg (http://img18.imageshack.us/i/36468375.jpg/)

si http://www.youtube.com/watch?v=kLeXFSD1c_Q

Ps: am mai multe awards ca voi :X

Ca mine nu :)

[MooN]Pain
3rd May 2011, 01:20 PM
ce awards ai tu si ce awards am eu :-s
:bless:

L.E.S.
3rd May 2011, 01:21 PM
si http://www.youtube.com/watch?v=kLeXFSD1c_Q
mai bine se baga bin laden intre ei cu avionu

OsiRyS
3rd May 2011, 01:24 PM
Pain;1303156']De la mine pentru voi:
http://img18.imageshack.us/img18/4946/36468375.jpg (http://img18.imageshack.us/i/36468375.jpg/)

si http://www.youtube.com/watch?v=kLeXFSD1c_Q

Ps: am mai multe awards ca voi :X
Manelistule,manca-te-ar puricii:)

Leemn
3rd May 2011, 01:52 PM
manelistule,manca-te-ar puricii:)

+1

L.E.S.
3rd May 2011, 01:57 PM
se pare ca suntem deacord cu totii: no "manea" alowed in this forum. :)

DRG-
3rd May 2011, 02:01 PM
se pare ca suntem deacord cu totii: no "manea" alowed in this forum. :)

!deny

FuriaLuSalam
3rd May 2011, 02:33 PM
lemn socheres merundo? hardstyle sukar san merav anda tu has moro car

L.E.S.
3rd May 2011, 03:08 PM
si tie la fel salam :)
ce ar fi sa insemne deny? esti manelist?

iFound.WRATH
3rd May 2011, 09:02 PM
Moar spam pls !!!1!

demon-storm
3rd May 2011, 09:41 PM
^ cine este acest feeder? :(

-Decay-
4th May 2011, 02:00 PM
as fi tot beat daca as avea cate o bere pentru fiecare "asta ii ultimu post, salut"
nu puteai sa nu zici u asta acum uite ce'ai facut...ai oprit drama...:(

[RO]Claudiu
4th May 2011, 02:11 PM
as fi tot beat daca as avea cate o bere pentru fiecare "asta ii ultimu post, salut"


mai ia una si din partea mea =))

-asta ii ultimu post,salut,bitch! :beer2:

i.liKe.BeeR
4th May 2011, 02:30 PM
Hai sa schimbe careva numele threadului si sa-l transformam in ceva ... :)) ::beer: Cum facem sa il imbatam pe WRATH. Presupun ca i-ar conveni, daca ar fi MOCA :))

L.E.S.
4th May 2011, 02:40 PM
discutii bune ptr "chit-chat" thread, oricum... asta e ultimul meu post aici =))

i.liKe.BeeR
4th May 2011, 02:47 PM
Da. Chit-chat e gol golut. Aici deja sunt 7 pagini :))
Last post. NOT ! Dar oricum ii dau o bere lui WRATH si lui Joker (sa nu uitam datorita lui s-a deschis threadul asta, ba e si cu dedicatie =)) )

-Decay-
4th May 2011, 02:54 PM
deja il bagati pe saracu baiat in coma alcoolica...

Immortal.Dani
4th May 2011, 05:41 PM
wrath sugi acadele pt ieri

[RO]Claudiu
4th May 2011, 07:10 PM
deja il bagati pe saracu baiat in coma alcoolica...

mai bine in coma alcoolica decat in Romania, imo.

DRG-
4th May 2011, 08:57 PM
Claudiu;1304160']mai bine in coma alcoolica decat in Romania, imo.

Si ce vrei sa zici cu asta? Sau e doar gluma proasta :)

[RO]Claudiu
4th May 2011, 09:59 PM
Si ce vrei sa zici cu asta? Sau e doar gluma proasta :)

vb de tzara nu de canal.
Chiar crezi k mi-as bate joc de canal dupa ce l-am pus pe picioare personal ? :>

OsiRyS
4th May 2011, 11:55 PM
Drg baga limba-n gura :))

Leemn
5th May 2011, 12:13 AM
Ce-aveti ma e foarte bun titlul, e un nou joc "Nu am stiut unde sa postez".

Nu am stiut unde sa postez ca are TWIX la promotie, 2 la pret de 1.

ps: asta e ultimul post

-Decay-
5th May 2011, 06:16 AM
Promotie la twix???? Omfg brb sa ma ingras!

i.liKe.BeeR
5th May 2011, 10:34 AM
Claudiu;1304160']mai bine in coma alcoolica decat in Romania, imo.
=)) Epic :D. Nu chiar in coma, dar in stadiul apropiat e bine sa fii mereu :))):beer2::beer2::beer2:

TWIX :X

ceausescu
2nd June 2011, 03:15 AM
1---Foarte interesant ....daca ma tinut 8 pagini la citit continu :).
2---Acum luativa (aka"_luati-va_") de mine ....ca urmeaza sa zic: ....:)
3---Pupincuristi la greu aici....multi,enorm de multi.


.............................Asta da asezare in pagina................................
ps. nu-mi place romana






Merita continuat ,e fascinant...


..

i.liKe.BeeR
2nd June 2011, 09:47 AM
^ +1 :beer2:

DRG-
2nd June 2011, 10:03 AM
-1