PDA

View Full Version : unban fulg3r



FuLg3r
23rd April 2011, 11:09 PM
salut am primit ban pe ro pentru ca a jucat un prieten de 2-3 ori pe contu meu cand el avea ban pe camban .

nu mi se pare normal sa primesc eu ban pentru ca a jucat pe contu meu . daca vreti puteti sa va uitati la ip sa vedeti ca eu am jucat cel mai mult pe contu fulg3r .

:tiphat:

RaouL
24th April 2011, 01:48 PM
E foarte normal sa primesti ban, e problema ta ca faci account-sharing , nu a noastra !

FuLg3r
24th April 2011, 06:16 PM
la tine nu s-a intamplat nici odata sa joci de la un prieten dota ?
daca nu ai fi admin ... si ai lua ban .. cum ti-ar fi

Avalon
24th April 2011, 06:24 PM
Ma indoiesc ca banul tau e permanent,deci poti sati faci alt acount pe care sa joci cat astepti sa primesti unban.
Daca ai dat accountul unui prieten iar acel prieten a facut ceva ce a dus la ban atunci e vina ta ca iai dat acountul.

LOGiStiK
24th April 2011, 09:26 PM
Contul vostru, responsabilitatea voastra.

FuLg3r
24th April 2011, 09:54 PM
Ma indoiesc ca banul tau e permanent,deci poti sati faci alt acount pe care sa joci cat astepti sa primesti unban.
Daca ai dat accountul unui prieten iar acel prieten a facut ceva ce a dus la ban atunci e vina ta ca iai dat acountul.

nu imi fac nici un cont ... partea proasta e ca nu a facut nimik .


@eu nu i-am dat cont ... doar ca parola o stia de la alte jocuri ... si nu aveam dece sa schimb parola ... oricum la cat de "Des" joc eu , numai pot ma doare burta de la dota ... in fine . eu zic ca e nemeritat banu'


oricum ne mai citim , ma bag la somn ... :beer2::beer2::beer2::beer2: power , :tiphat:

RaouL
25th April 2011, 12:27 PM
O data ce a primit ban pe contu tau, inseamna ca a gresit.

Deci, respins.