PDA

View Full Version : Unban request ken_block



ken_block
21st April 2011, 10:20 AM
hostu mi-a dat kick ,adica a dat votekick si dupa mi-a dat ban pt leave. what the fuck ? recunosc ca am jucat prost tare meciul ala dar chiar kick + ban ????

RaouL
21st April 2011, 11:23 AM
Dovezi ?

ken_block
22nd April 2011, 09:15 AM
mdeah ... lucruri ca in romania. 1 la mana de unde plm era eu sa stiu ca dobitocul ala dupa ce mi-a dat kick o sa-mi dea si ban , adica cum naiba sa iti aduc dovezi ( vroiai prt scr sau ce sa fac ) . imi vine sa rad . incredibil. nu cred asha ceva. voi nu aveti replay or smth ??? de aia nu imi place sa joc cu romani in general . am jucat si eu de 2 3 ori acolo si dupa ce mi-a dat kick, mi-am luat ban si voi faceti misto de mine si imi cereti dovezi ??? INCREDIBIL . uita-te pe playdota.eu sa vezi acolo ce inseamna dota/ si tot ce tine de forum dota si alte chestii ...

nu dau doi BAN pe chestia asta numita channel romania sau ma rog ...

RaouL
22nd April 2011, 10:43 AM
Domnu' PRO , playdota.eu e o institutie publica, si acolo daca iei ban si vrei unban , trebuie sa le lasi replay !

1. Aveai LastReplay.w3g
2. Puteai da un Search pe www.RO-DotA.com dupa replay... (numele jocului) si postai link aici, era foarte simplu, ce doresti sa le caut eu pentru tine, fara sa depui nici un efort ?

3. Daca nu dai 2 "ban" atunci ramai banat, toate cele bune !