PDA

View Full Version : GProxy !



Rhymak^
19th April 2011, 12:51 AM
Nechcem byt nevdacny mudrlant, ale neviem ci je velmi mudre davat GProxy povinne, kedze sa najde par ludi, ktorym to proste nefacha :)

Kamosovi na dvoch kompoch, mne tiez [stiahol som si sice to starsie gproxy, ktore sa (asi) robilo na orig bnet, ale dost to suxuje, na hry joinovat cez lan, whispy nevidim v tom commandlajne vobec atd :D ]

Celkom rad by som si rozbehal to od Stefosa, ale neviem naozaj ako, ani po reinstalle w3ky+ebnetu, tu branu mi proste nechce ukazat...
Resp. by ma potesilo ak by sa k tomu dali najst nejake FAQ [pozeral som si aj tech supp thread, ale nic....]

Vdaka :)

MiZiGe
19th April 2011, 01:28 AM
aké joinovať hry cez lan? My sme gproxy upravili, už funguje priamo s euroloaderom...

http://eurobattle.net/showthread.php?t=136495

Rhymak^
19th April 2011, 09:16 AM
Ja som si toto GProxy stiahol ako prve :) Pustil, zapol euroloader, ale ziadna nova brana sa mi neukazala, nech som skusal hocico :) Kamos mi este poradil stiahnut gateway editor, idem skusit to skombinovat....

Rhymak^
19th April 2011, 12:51 PM
Takze pre tych, ktorym by to nahodou neslo, ten gateway editor tiez nepomohol, rozbehal som to cez toto GProxy (tiez od stefosa btw) : http://playdota.eu/forum/index.php?topic=55425.0

Navod jak pre debilov, skusal som metody z readme c. 4 (nesla) a 1 (ide)...

Tak to asi closenite :)

Pabil
19th April 2011, 02:21 PM
Ale tam sa ti nema zobrazit brana , sak spustis napozadi gproxy normlane zapnet bnet pripojis sa na acko. A ak si to chces skontrolovat tak sa alt tabni do toho proxy a tam uwidis wispovanie a tak v tom okne skaredom :D . Ci som zle pochopil o co ti ide ? :)

Rhymak^
19th April 2011, 04:35 PM
"and in battle.net server gateways it will add 2 new "Eurobattle via GProxy off" and "Eurobattle via GProxy on"."

"otvorí sa vám nová brána "GProxy" a normálne sa prihlásite na svoj account"

Podla mna sa ta brana zobrazit ma :D (a uz sa mi aj zobrazila :) )

Pabil
19th April 2011, 04:38 PM
nakoniec ja to spustam zle :-D

Podfuck_jn
24th April 2011, 02:50 PM
pre tych co maju Vistu, ak taky vobec este su:
stiahol som gproxy od Stefosa a neslo mi to.
bolo treba manualne prepisat register Battle.net gateways
(start ->run->regedit -> HKEYS_CURRENT_USER ->software-> BlizzardE.->W3->Battle.net gateways)takto :
1001
06
uswest.battle.net
8
Lordaeron (US West) *Blizzard*
useast.battle.net
8
Azeroth (US East) *Blizzard*
europe.battle.net
8
Northrend (Europe) *Blizzard*
asia.battle.net
8
Kalimdor (Asia) *Blizzard*
fawkz.com
0
F#WKZbnet
server.eurobattle.net
1
Eurobattle.net (GProxy OFF )
localhost
1
Eurobattle.net (GProxy ON )