PDA

View Full Version : POLOBOH alias MODERATOR



ArtSvk
18th April 2011, 06:45 PM
„tupost je to ze neumis cist pravidla..
ban protahuju o tyden za urážení moderátora“ sweety (http://eurobattle.net/showthread.php?t=138242)

„arte uz ma prestava bavit tvoje vyplakavanie po kazdom bane a zakladanie xy topicov o to ako to tu vedieme a preto pristupim k razantnejsim rieseniam.Artsvk lvl0 nepravo.art lvl0“ LordDevil
(http://eurobattle.net/showthread.php?t=138604&page=2)

7) vzhledem k tvemu "ban requestu" z minula kde si flejmoval zase jak u vytrzeni ti davam 14 dní ban.. sweety
(http://eurobattle.net/showthread.php?t=139959)


NEOPOVAZTE SA PRIDAVAT DEMOTE REQUESTY A PRIPOMIENKY NA HLAVY MODERATOROV A ADMINOV(hrozia vam nechutne dlhe bany za urazky typu "tupost" alebo dokonca delevel na 0 za zakladanie topicov vid lorddevilov komentar


platia tu dve pravidla:
1. admin(moderator) ma vzdy pravdu
2. ak pravdu nema plati pravidlo cislo 1
:unsure: musel som :happy2:

mankind
18th April 2011, 07:00 PM
aj keď si občas divný tak máš +1

TT_SNiP
18th April 2011, 07:53 PM
Uz zas? :omg:

ArtSvk
18th April 2011, 08:04 PM
Uz zas? :omg:

NEOPOVAZTE SA PRIDAVAT DEMOTE REQUESTY A PRIPOMIENKY NA HLAVY MODERATOROV A ADMINOV

je to v prvej vete tohoto topicu ja viem spravil som chybu :unsure:
uz sa to nezopakuje :unsure:

TT_SNiP
18th April 2011, 08:06 PM
K, deletni mi post ... oh wait.. :happy:

a) zacina to byt stary..
b) jsme v offtopicu (muj rajon, muzu spamovat jak chci weeeee!:happy2: )
c) je to stejny bullshit topic, jako vsechny od tebe v posledni dobe... :huh:

..takze,
"uz zas?":omg:

Pabil
18th April 2011, 08:09 PM
TT : aspon si na to spravil vlastny off topic topic :D kde si mozu zdielat svoju nespokojnost a nikoho stym neotravuju , kto si to ide citat musi vediet co ho caka :D a ide tu na vlastnu zodpovednost :D:D




Aspon mozno zistia kolky su ak zhodnotia ze dost . Tak si mozu prenejat Virutalny server tam si dat bota a mozu si hrat podla vlastnych pravidiel a skusit si to administrovat . ( Snad to neni anti reklama )

ArtSvk
18th April 2011, 08:23 PM
K, deletni mi post ... oh wait.. :happy:

a) zacina to byt stary..
b) jsme v offtopicu (muj rajon, muzu spamovat jak chci weeeee!:happy2: )
c) je to stejny bullshit topic, jako vsechny od tebe v posledni dobe... :huh:

..takze,
"uz zas?":omg:

Ja viem otvorit topic a napisat v nom ze si nespokojny s neopravnenym banom je CHYBA NAJVACSIEJ KATEGORIE lebo je kontroverzna s pravidlom cislo 1 a 2 ze :)
a esteze ty tu davas same inteligentne nazory snip :unsure: mozno ze to admini zas zoberu ako urazku a daju mi ip ban lebo asi vymyslim aj tretie pravidlo kamarati moderatorov a adminov su totozny s pravidlom cislo 1 :unsure:

-pome
18th April 2011, 08:26 PM
nejak nemusim arta,ale tedka ma pravdu:)

TT_SNiP
18th April 2011, 08:51 PM
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTgKVS2ytxb67yEBII3V4lAHsA_9i3Ma Z5t4ZRrk90XeJB7AR1D2g&t=1

grimasko
18th April 2011, 08:53 PM
Aspon mozno zistia kolky su ak zhodnotia ze dost . Tak si mozu prenejat Virutalny server tam si dat bota a mozu si hrat podla vlastnych pravidiel a skusit si to administrovat . ( Snad to neni anti reklama )

PROSIMTA NA KOLENACH, AK NIC NEVIES, TAK ANI NA NIC NEREAGUJ. Ja osobne viem, co to je moderovat. Moderoval som klan a fora od svojich 14tich a napriek tomu mam svoj nazor, ktory sa nestotoznuje s tunajsou "moderatorskou" ideou.

[W3PD]rebrik
18th April 2011, 09:18 PM
zabil ako vzdy :D
to topic cely art je bullshit a nechapem o co mu stale ide... na zaciatku vsetkych asslickoval a potom mu nieco spravia a vytvara tu hate topici ktore nechape ani on...

ArtSvk
18th April 2011, 09:22 PM
rebrik;1294668']zabil ako vzdy :D
to topic cely art je bullshit a nechapem o co mu stale ide... na zaciatku vsetkych asslickoval a potom mu nieco spravia a vytvara tu hate topici ktore nechape ani on...

na zaciatku vsetkych asslickova :unsure: podla teba sudim teba? :unsure:

Pabil
18th April 2011, 09:31 PM
grimasko tak
:D Ja to viem tez (Adminovanie ,moderator som nebol ) , aj ked nie dotu ale to nechajme tak. Pozri ja sa ti za tvoje nazory nesmejem ani ta neurazam za ne. Len MOJ NAZOR je co ta tu sledujem (neni len moj aj iny ho maju , tak ako aj tych co maju podobny ako ty je tiez vela ) ze tu bojujes z veternymi mlynmi. A mozno si ma len nepochopil takto skusim inak : Tunajsi adminy maju svoju vlastnu predstavu a mam pocit ze kopec hracov ju nezdiela, a okrem navrhovania zmien ( co sa mi tvoje navrhy moc pacili ) to tu riesia vseliak inak nevhodne (nevhodne v zmysle ze to nikam nevedie ) som vam navrhol si urobit ked tak vlastneho bota mozno aj ked neoficial. Ak vas alebo ta to uz napadlo a nie je to dobre riesenie tak prepac netusil som to.


PS: PROSIMTA NA KOLENACH, AK NIC NEVIES, TAK ANI NA NIC NEREAGUJ (toto si povedz aj pre seba kym budes reagovat nabuduce povysenecky voci mne lebo co ja vem to ti nemozes ani len tusit )

[W3PD]rebrik
18th April 2011, 09:36 PM
na zaciatku vsetkych asslickova :unsure: podla teba sudim teba? :unsure:

pekne si si to povedal

ArtSvk
18th April 2011, 09:41 PM
rebrik;1294679']pekne si si to povedal

ups vzbloudila sa chybicka :happy2::happy2::happy2::happy2::eek:
podla seba sudim teba :unsure: hadam si to nikto nevsimne :happy:

[W3PD]rebrik
18th April 2011, 09:43 PM
jo ja som asi druhy nejznamejsi asslicker
aj toto si pekne povedal

grimasko
18th April 2011, 10:34 PM
Pabil, znova sa opakujem, ak nevies o veci, o ktorej pises, ani mekke f, tak o tom radsej nepis. Napriklad aj ja, som navrhol pomerne vela zmien, s ktorymi hraci suhlasia, a NIC sa nemeni.

Pabil
18th April 2011, 10:40 PM
sak stym som suhlasil ze si navrhoval aj fajne zmeny.

Tak tu nemachruj uz ze vies co ja nevem a povedz mi to . Budem ti vdacny.

Laryk
21st April 2011, 06:58 AM
imo kkt

Arsony
21st April 2011, 11:35 AM
a to je snad něco nového? Na jakýkoliv web přijdeš vždy tam platí ADMIN = BŮH. Jak dlouho brázdíš kalné vody internetu že tohle základní pravidlo komunitních webů neznáš?o.O

ArtSvk
21st April 2011, 01:31 PM
a to je snad něco nového? Na jakýkoliv web přijdeš vždy tam platí ADMIN = BŮH. Jak dlouho brázdíš kalné vody internetu že tohle základní pravidlo komunitních webů neznáš?o.O

tak teraz si ma dostal :unsure::unsure::unsure:

Arsony
21st April 2011, 01:48 PM
Ty mě dostáváš už nějakou dobu.

ArtSvk
21st April 2011, 02:32 PM
Ty mě dostáváš už nějakou dobu.

fakt a čím? :read:

grimasko
21st April 2011, 02:40 PM
a to je snad něco nového? Na jakýkoliv web přijdeš vždy tam platí ADMIN = BŮH. Jak dlouho brázdíš kalné vody internetu že tohle základní pravidlo komunitních webů neznáš?o.O

Na akykolvek web prides, tam ADMIN = OSOBA, ktora pomaha rozvijat komunitu. This is not that case.

Arsony
21st April 2011, 03:14 PM
Ano ale jednoduše, admin ten web vlastní tudíž určuje pravidla, tudíž je bůh ;) yes it is this case.

Převedeno do tohoto případu mizige je "vlastník" tohoto komunitního fóra, tudíž určuje pravidla, tudíž je bůh, tudíž co řekne to platí. You still didng get it?

Medved_EDDY_xD
21st April 2011, 04:32 PM
qdDVtFvJwUc
:vuvu::vuvu:

grimasko
21st April 2011, 04:57 PM
You still didng get it?

Eeeeeeeeste raz si prosim precitaj co som napisal, potom otvor spoiler.

Did you get it?

KukAc
21st April 2011, 06:07 PM
a to je snad něco nového? Na jakýkoliv web přijdeš vždy tam platí ADMIN = BŮH. Jak dlouho brázdíš kalné vody internetu že tohle základní pravidlo komunitních webů neznáš?o.O


Ano ale jednoduše, admin ten web vlastní tudíž určuje pravidla, tudíž je bůh ;) yes it is this case.

Převedeno do tohoto případu mizige je "vlastník" tohoto komunitního fóra, tudíž určuje pravidla, tudíž je bůh, tudíž co řekne to platí. You still didng get it?

To QUOTE n.1: Možno to pravda je, ale vy ste moderátori a nie admini. To je v tom ten háčik. Možno ste bohovia tohoto malého revíru, ale nad vami je stále ešte niekto, kto vás môže demotnúť.
To QUOTE n.2: MadMax je vlastník... Možno aj MiZiGe, lebo on sem prispel toho dosť, ale to už neviem xd.

Arsony
21st April 2011, 06:36 PM
1. nevím kde jsem já řekl že já jsem bůh

2. já neřekl vlastník fóra, já řekl vlastník této sekce fóra, neboli tohohle komunitního fóra, měl jsem na mysli cz/sk komunitu na xpamu ne xpam komunitu.

grimasko
21st April 2011, 07:07 PM
Kukac je debil a nepochopil to.

Tbh, cakal som, kedy sa niekto ozve, ale tak kratky cas som netipoval. ;-x

KukAc
21st April 2011, 07:30 PM
Lol neflamujte ma :(

ArtSvk
21st April 2011, 07:51 PM
closnite to ja potrebujem lvl 1 na ArtSvk :( :( :(

TT_SNiP
21st April 2011, 09:03 PM
Kukac je debil a nepochopil to.
pure win :happy:


closnite to ja potrebujem lvl 1 na ArtSvk :( :( :(
V tom pripade nevim, proc furt zakladas tyhle tupe topicy a rypes do modu...

Arsony
21st April 2011, 10:53 PM
V tom pripade nevim, proc furt zakladas tyhle tupe topicy a rypes do modu...

http://images.sodahead.com/polls/001659823/1634503882_istockphoto_1535790_i_agree_answer_1_xl arge.jpeg

ArtSvk
21st April 2011, 10:59 PM
sak pisem ze closnite... :D budem uz dobrucky chlapec :D

[Spis]Borovicka
22nd April 2011, 01:00 AM
art art ...

ArtSvk
22nd April 2011, 10:57 AM
Borovicka;1296172']art art ...

what vole 1x som sa ozval na to že som nesuhlasil s tým že ste ma banli za to že som votekickol dakeho nooba(lebo som bol nasraný proste ) a za to mám mať level 0 nastalo? sak som povedal že som to olutoval a ospravedlnil som sa.... ja neviem co viac chcete... :huh:

grimasko
22nd April 2011, 11:22 AM
... a tak chlapec bezmocne krical do sveta. Opusteny, zanechany napospas krutemu osudu, nikto si nevypocul jeho nareky, a kto aj nieco zacul, hlavu stranou prudku tocil, nech Lord netresta ho vecnym vyhnanstvom.

KukAc
22nd April 2011, 12:17 PM
... a tak chlapec bezmocne krical do sveta. Opusteny, zanechany napospas krutemu osusu, nikto si nevypocul jeho nareky, a kto aj nieco zacul, hlavu stranou prudku tocil, nech Lord netresta ho vecnym vyhnanstvom.

osusu? :O osus, to co je za bestiu? :(

grimasko
22nd April 2011, 12:29 PM
Ty si vazne ko*ot.

KukAc
22nd April 2011, 12:30 PM
lol blow me Suck Cocker

[W3PD]rebrik
22nd April 2011, 01:02 PM
Vam to z tej doty PEKNE JEBE

Pabil
22nd April 2011, 01:19 PM
rebrik;1296370']vam to z tej doty pekne jebe

+1