PDA

View Full Version : WHATxxxFEEL



mankind
17th April 2011, 10:01 PM
ahojte, všetci ma dobre poznáte, tak by sa žiadalo mi dať naspäť LVL 2 :)
replay s CM módom nemám (ale hral som párkrát proti Arsonymu, tak hádam aspoň on vie, že pickovať viem)
NICK WhatYouFeel
manner Snažím sa už toľko nenadávať (aj keď pri rebríkovi sa mi to zatiaľ nedarí)
skill > HighSkill > nadpriemer priemerného hráča Ačka (ownili sme aj na LANCRAFTE)
Meno Viktor
Mesto Zvolen
Nejem Mäso (Sója, sója, láska moja)
Dotu hrávam dlho
v LOL-ku som tiež high skill
Som maturant
To by asi stačilo

mankind
17th April 2011, 10:04 PM
ešte pre mizigeho sem dám dáky dobrý text pesničky, lebo on to má tak rád


Bezpáteřní nuly, co velebí hrdiny zasraný doby, tolik by chtěly být jako oni, jenom ne chcípnout na bitevním poli. A pak se znovu skloní, minutu ticha se slzy roní a když potom salvy z pušek zazni, zní jako óda na chcípání. Pohrdaní je to co cítím, když vlají vlajky a hraje hymna. Pomníky v obleženi a všude stuhy, a všude modré klíny, hvězdy a pruhy. Chtěl bych je vidět hořet a potom přilít olej. Chtěl bych je vidět hořet ať vítr žene popel. Ať shoří, co náleží ohni!

grimasko
17th April 2011, 11:14 PM
LOL SOJA. Ban.

[W3PD]rebrik
18th April 2011, 12:13 AM
nepropaguj svoj trapny mekac so svojimi trapnymi menu.........
SUPPORT lepsi kapitan na acku nebol neni nebude

Ibalgin
18th April 2011, 12:38 AM
dajte mu to až po maturách pls!
Viki takto sa v BA neuvidíme, keď chceš owniť áčko a nezmaturuješ a neurobíš príjmačky :P

Eph3dr1ne
18th April 2011, 09:33 AM
Tohle bude asi rebrikuv kamarad :D
Když hrál chall proti mě tak pickoval podprůměrně, avšak zahrál to pěkně :-/

Laryk
18th April 2011, 10:15 AM
já četl masturbant, fuj mankinde

mankind
18th April 2011, 02:58 PM
ephe ale tie sračky, že som pickol podpriemerne si si mohol odpustiť ... to bolo LEN a LEN kvôli hráčom, ktorí to nevedeli zahrať ... akože sry ale keď má niekto za Batridera (ešte mi ten hráč tvrdil, že ho vie zahrať dobre) skóre 1/10/1
Kukac za clocka 2/9 (s ktorým za celú hru skočil dobre iba raz ... a po každom jeho Učku na TS povedal "občas nevíde no ...") tak akože sry :)

KukAc
18th April 2011, 03:32 PM
lol mankind, pls nejeb sa do mna ako fakt... sry za OT, ale mankind klud...

MiZiGe
18th April 2011, 04:00 PM
deny.
skús si najskôr ujasniť, čo tu vlastne chceš (EMOOOOO BAAAAAN, EMOOOO LEVEL DVAAAAA), a potom píš thready.

:tclosed: