PDA

View Full Version : VR lvl 2 DRTIHLAV



DRTIHLAV
17th April 2011, 08:39 PM
Michal H.(sorry nevidim vyznam pisat osobne udaje :), DRTIHLAV, 20

Hrávat chally co ine sa tu s tym da robit... Hravam RGC tam sa hravaju len CM mody je tam 70% dobrych hier lenze bohuzial tych 30% to je ze sa napojite mate proti sebe team s nulami date ich 3x a poleavuju

Podctivo sa na nom pracuje . Dakedy zhresim lebo musim troska vyburcovat team , ale ak sa to neuznava mozem radikalne obmedzit

Myslim ze vysoke hh teda na uroven acka ... kapitanujem dost casto na RGC no uvidime aky su tu skilleri :)
---------------------------------------
tu je rylai ward bitch a daky ten harass
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=16014

tu je swapka
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=16048


carry nema význam asi dávať nieje problem tu hodit replay so skore 20-0 lebo carry su carry no... tak hlavne tie supporty myslim ze tam vidno viac skill myslim teda, ak bude potreba dat test game pohoda jahoda mozme dat aj hned

IcetEA_to_nedas
17th April 2011, 09:39 PM
tie pub replaye.. http://www.youtube.com/watch?v=6eLm4dMj2w8&feature=channel_video_title

DRTIHLAV
17th April 2011, 10:33 PM
tie pub replaye.. http://www.youtube.com/watch?v=6eLm4dMj2w8&feature=channel_video_title

j idem zahrat na rgc postnem hned :)

http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1303071896

hm sice som z toho mal mega obrazky pretoze brat pozeral filmy ale dalo sa

Eph3dr1ne
18th April 2011, 10:59 AM
Proti tomuto jsem hrál jakýsi pub a Neviho ogre, co měl 2promile, si točil DRTIHLAvového dooma na midu.
Ať zahraje nějaky chall na ačku, na RGC mám 20:1,
takže ta jejich pub komunita je horší jak A.

Pabil
18th April 2011, 03:38 PM
Ja som snim hral jednu klasicku hru a hral nadpriemerne .

DRTIHLAV
18th April 2011, 05:25 PM
Proti tomuto jsem hrál jakýsi pub a Neviho ogre, co měl 2promile, si točil DRTIHLAvového dooma na midu.
Ať zahraje nějaky chall na ačku, na RGC mám 20:1,
takže ta jejich pub komunita je horší jak A.

to mas pravdu bez ward a bez kurata sa hra tazko ked superov team ma full supp... u nas totiz swapka ani jakiro item ward nepoznal... a ked hras este s poskladanym tymom a ogre si ma daval? co ma dal 1x ? troska naivita ci sa mi to zda? btw urob prosim ta replay z RGC chcem vidiet to tvoje 20:1 lebo co tam hravam tak tam je samozrejmost slovo SUPPORT wardy a chicka harass...
dik ukaz sa eph ty drak :)

ZeeKee
18th April 2011, 06:37 PM
Hele, já tu hru hrál... ale je rozdíl to nupit kvůli tymu a špatným supportům... a nupit kvůli no-skillu. Nevím, třeba se ti jen nedařilo nebo ti prostě Doom nejde... ale byl nejvíc marny, viz Účka na Pudgeho... WUT?!

PS: poskládáný tým to mohl být jakkoli, ale byl to FF pick a gameplay... takže se na vaše hrotiče nevymlouvej. :-)

Z.

DRTIHLAV
18th April 2011, 06:58 PM
Hele, já tu hru hrál... ale je rozdíl to nupit kvůli tymu a špatným supportům... a nupit kvůli no-skillu. Nevím, třeba se ti jen nedařilo nebo ti prostě Doom nejde... ale byl nejvíc marny, viz Účka na Pudgeho... WUT?!

PS: poskládáný tým to mohl být jakkoli, ale byl to FF pick a gameplay... takže se na vaše hrotiče nevymlouvej. :-)

Z.

- noobit koli zlym supportum? nemyslis ze je rozdiel ked mas map control a ze vies kde mas v pohode farmit a kde sa kedy zdekovat?
-ucko do pudgeho? no asi preto ked si slahne root tak nech sa vyzere sam aj s mojim uckom
-luciho ano hraval som ho malo lebo to je vcelku pre mna nudny hero ale tak nvm proste som si ho chcel zahrat lebo som ho dlho nehral( ak vies ty vsetkych herov na 110% tak klobuk dole)
- poskládáný tým to mohl být jakkoli, ale byl to FF pick-to mas pravdu bez vote das AP teda nvm ci si bol ty host ale pohoda na to sa neda obhajovat a k tomu no-skillu tzvnemu tvojmu ...no nevyslo budis ale ten snad nieje o jednej hre

[Spis]Borovicka
18th April 2011, 07:39 PM
okej chalani. z jednej hry nebudeme hodnotit.
Drtihlav. potrebujeme replay z CM kde robis kapitana. skus hodit ak mas nieco z RGC ale rad by som ta videl hrat aj proti ackovim hracom CM lebo ich poznam a viem ako hraju tak nech mozem porovnavat. aj test game mozme dat jasne. len co dojdem domov bo teraz nemam podmienky

DRTIHLAV
18th April 2011, 07:47 PM
Borovicka;1294600']okej chalani. z jednej hry nebudeme hodnotit.
Drtihlav. potrebujeme replay z CM kde robis kapitana. skus hodit ak mas nieco z RGC ale rad by som ta videl hrat aj proti ackovim hracom CM lebo ich poznam a viem ako hraju tak nech mozem porovnavat. aj test game mozme dat jasne. len co dojdem domov bo teraz nemam podmienky
ten uz som pridaval vyssie asi si ho nevsimol :)
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1303071896

a j sak pisem ze najobjektivnejsia bude test game, a ked nebudeme hodnotit z jednej hry sak hore som dal dva replaye dalsie z takeho isteho "pubu" ako spominal tuto efedrin toho lucifera...a ta test game dnes vecer ci ako ? :)

ZeeKee
18th April 2011, 08:06 PM
S prominutí jsem nečetl ty tvoje bláboly popsané výše, ale zřetelně jsi nepochopil z mojí zprávy, že to všechno byly teorie...

[Spis]Borovicka
18th April 2011, 08:20 PM
no tie uplne hore su publicy a to co potom dodal bolo z rgc kde neviem ani aka je uroven ale ked na chall das pudga proti batovi na mid. no neviem. dnes vecer nemozem. najskor v stredu. vsak ale niesom tu sam. kukni sa na acko mozno tam stretnes sweetyho/devila/arsonyho niekto s tebou hadam bude mat ochotu zahrat :) ale tvoj pristup sa mi lubi ;)

DRTIHLAV
18th April 2011, 08:38 PM
Borovicka;1294630']no tie uplne hore su publicy a to co potom dodal bolo z rgc kde neviem ani aka je uroven ale ked na chall das pudga proti batovi na mid. no neviem. dnes vecer nemozem. najskor v stredu. vsak ale niesom tu sam. kukni sa na acko mozno tam stretnes sweetyho/devila/arsonyho niekto s tebou hadam bude mat ochotu zahrat :) ale tvoj pristup sa mi lubi ;)

nj tak prepickoval som ho :D nj toho pudga posral s prepacenim, .. ale tak ono ide o to ze na tom spominanom servery sa hraju only CM mody , tak to pickovanie trenujuem trenujem uz riadne dlhu dobu a uz cosi viem co na koho plati. ale dobre odpisem az ked zahram challenge tu a dodam replay ak teda so mnou niekto zahra

LordDevil
18th April 2011, 09:34 PM
fakt ten chall daj na acku aspon to bude za nieco aj stat:)

Eph3dr1ne
19th April 2011, 01:45 AM
20:1 myslím na výhry, viz. nick : Eph3dr1ne, pokud hraješ v eu room, protože czsk-pickup room to nevypada :D

Dneska 5 pokusu s nim o chall, pokaždé někdo padl při picku, ale snaha se cení ^^
PS: pickoval dobře

grimasko
19th April 2011, 01:03 PM
PS: pickoval dobře

Staci checknut gosugamers.net/dota/replays a pickovat (klikat na IMBA UBER OVERPOWERED heroes) sa "nauci" kazdy za 10 minut. ;D

TT_SNiP
19th April 2011, 02:20 PM
Staci checknut gosugamers.net/dota/replays a pickovat (klikat na IMBA UBER OVERPOWERED heroes) sa "nauci" kazdy za 10 minut. ;D

+1
Jak rika Artstyle, dneska se da vyhrat (skoro) se vsim. Zalezi spis jak to chces zahrat. :)

IcetEA_to_nedas
19th April 2011, 03:25 PM
tak vedieť "klikat na IMBA UBER OVERPOWERED heroes" je jedna vec to vie každý zvlášť ak tie chally na ačku stále sa pickuje to iste nikto neskúša nejake špecialne picky... (česť vynimkam, ale tak zas ak sú hry napr. efe vs people ktory proti mne pickol sp trolla xD) ale vedieť outpicknut a rozmýšľať pri tom je iná...

Pabil
19th April 2011, 03:34 PM
To si nevidel este moje out of space picky :P :D

DRTIHLAV
19th April 2011, 03:55 PM
Staci checknut gosugamers.net/dota/replays a pickovat (klikat na IMBA UBER OVERPOWERED heroes) sa "nauci" kazdy za 10 minut. ;D

kukac imba picky super... ale ked napr pickne nevera tak asi mu tam dam na to clocka a moze ist vies co :)

TT_SNiP
19th April 2011, 04:22 PM
kukac imba picky super... ale ked napr pickne nevera tak asi mu tam dam na to clocka a moze ist vies co :)

Ne... co?

BossBoT
19th April 2011, 04:40 PM
kukac imba picky super... ale ked napr pickne nevera tak asi mu tam dam na to clocka a moze ist vies co :)

mozno keby ho chytil do cogu inac nvm

Pabil
19th April 2011, 04:50 PM
Daj tvoj counter na nevera ;)

[W3PD]rebrik
19th April 2011, 04:56 PM
akiho sven?

Pabil
19th April 2011, 05:01 PM
ten je counter snad na vsetko :D :D , ci to len ja mam luck na hry kde aki total owni :D

KukAc
19th April 2011, 05:40 PM
kukac imba picky super... ale ked napr pickne nevera tak asi mu tam dam na to clocka a moze ist vies co :)

co ja? inac clock strasni counter na SFko xd

DRTIHLAV
19th April 2011, 07:14 PM
ak o to ide mam ulozeny jediny replay co sa mi podaril zahrat aspom tych 10minut ci kolko trva lebo ked som s niekym chcel nikto nechcel a jedine hulvat to vydrzal a dali sme asi 5x rmk kym sme zahrali aspon tento 10 minutovy "challenge" ktori skoncil rmk cize nvm ci je vhodne ho tu davat ale tak nvm zatial sa mi nic ine nepodarilo :D potrebujem tu test game no

http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1303229480

grimasko
19th April 2011, 07:38 PM
Clock je totalny counter na SFko, hlavne ked ma bkb.
SRSLY FUCKING NOT

Nieco k tvojmu pickovaniu:
1st ban CM -> 1 fuck*ng reason?
Potom zabanujes ES a Clocka, tiez z nepochopitelnych dovodov. Mas first pick a ty si zabanujes POWERFUL ES a jeho countera? gn
1st pick VS -> Fajn hrdina, dobry stun s nizkym mana costom a dobry iniciator fightov, LENZE, radsej si mohol picknut nejakeho OP hera, ktoreho sa takmer neda outpicknut alebo hrdinu, ktory je OP sam o sebe, vdaka jeho skillom -> AA/Pugna/Visage.
Zvysok prvej faze si zvladol vyborne. Prakticky si outpickol AA a WR.
2. banovacia faza:
Z akeho dovodu banujes Naixa? Za 1., bonbon v tej hre nebol a za druhe Naix sa tak LAHKO v MG a LG vycounteruje, az to je smutne. Zaroven si pickol Pugnu, ktora decrepom totalne zrusi Naixa. 2. ban je Lion. Naco? To podla mna nebol moc smartmove. Myslis, ze by hulvat pickol Liona, ktoreho spelly stoja 1000 many, proti Pugne? Radsej si mohol odstranit Lucifera, ktory Ti zrusi Pugnu, a napriklad Razora, ktory je v poslednych verziach casto pickovany vdaka powerful spellom. Zvysok picku bol dobry.
Sice netusim, co sa Ti prehanalo hlavov v case picku, ale sudim, ze si to chcel zahrat na massfight, vo fazi, ked spelly rozhodovali bitky a late game zahrat na Morpha a Invokera.

Inak nechapem, ako si mohol mat s Morphom za 7 minut len 15 ck.

DRTIHLAV
19th April 2011, 07:55 PM
Clock je totalny counter na SFko, hlavne ked ma bkb.
SRSLY FUCKING NOT

Nieco k tvojmu pickovaniu:
1st ban CM -> 1 fuck*ng reason?
Potom zabanujes ES a Clocka, tiez z nepochopitelnych dovodov. Mas first pick a ty si zabanujes POWERFUL ES a jeho countera? gn
1st pick VS -> Fajn hrdina, dobry stun s nizkym mana costom a dobry iniciator fightov, LENZE, radsej si mohol picknut nejakeho OP hera, ktoreho sa takmer neda outpicknut alebo hrdinu, ktory je OP sam o sebe, vdaka jeho skillom -> AA/Pugna/Visage.
Zvysok prvej faze si zvladol vyborne. Prakticky si outpickol AA a WR.
2. banovacia faza:
Z akeho dovodu banujes Naixa? Za 1., bonbon v tej hre nebol a za druhe Naix sa tak LAHKO v MG a LG vycounteruje, az to je smutne. Zaroven si pickol Pugnu, ktora decrepom totalne zrusi Naixa. 2. ban je Lion. Naco? To podla mna nebol moc smartmove. Myslis, ze by hulvat pickol Liona, ktoreho spelly stoja 1000 many, proti Pugne? Radsej si mohol odstranit Lucifera, ktory Ti zrusi Pugnu, a napriklad Razora, ktory je v poslednych verziach casto pickovany vdaka powerful spellom. Zvysok picku bol dobry.
Sice netusim, co sa Ti prehanalo hlavov v case picku, ale sudim, ze si to chcel zahrat na massfight, vo fazi, ked spelly rozhodovali bitky a late game zahrat na Morpha a Invokera.

Inak nechapem, ako si mohol mat s Morphom za 7 minut len 15 ck.
ano lebo som chcel first pick batridera a typni si ktori herovovia nanho platia podla banov lenze troska som sa prepocital pretoze mi ho banol posledne kolo , ban naixa? no na trojke s WD by povodil swapku vena keby ho vedel dakto od ich tymu hrat tak si nas late rozseka ako nic, i ked pugna ma decr. naix co vyleze z lesa farmli je velmi bolestivy ked mame take papieriky ake sme mali...a lion? potreboval este support tak som mu jeden z tych vybornych banol i ked pravda ta pugnina warda by ho rozsekala, a ako pises chcel som co najpohodlnejsi farm pre nase carrycka....

[Spis]Borovicka
19th April 2011, 08:19 PM
este zže hrava grimo v nasej komunite

Pabil
19th April 2011, 08:26 PM
ale aspon vecna diskusia =) :starwars:

grimasko
19th April 2011, 08:33 PM
CMka, Shaker a Clock platia proti Batriderovi? Ze si zo mna robis p**u? :laugh:
Inak, Bat je v tychto casoch permabanned, takze dufat, ze ti ho super necha, je strasne naivne.

DRTIHLAV
19th April 2011, 08:38 PM
CMka, Shaker a Clock platia proti Batriderovi? Ze si zo mna robis p**u? :laugh:
Inak, Bat je v tychto casoch permabanned, takze dufat, ze ti ho super necha, je strasne naivne.
tak vies add 1. vec ze mu zrusia ucko raz dva a add 2. vec ked chcem pickovat prveho bata myslis ze by nevzal shakerA? to si zas nerob zo mna <> ty :pet:

ale vidim ze mas naucene picky naspamat ako si pominal z nejakej stranky ci co... vidis ja som pick neziskal na to uroven pozeranim ale skusanim ale rob ako chces

huJhuJ
19th April 2011, 08:39 PM
Inak, Bat je v tychto casoch permabanned
Nech si poda unban request

grimasko
19th April 2011, 08:55 PM
Add 1. Batove ucko nie je channeling
Add 2. Ja som Ti nevytkol, ze si zabanoval Shakera, ale ze si zabanoval Shakera a jeho ultimatny counter.


ale vidim ze mas naucene picky naspamat ako si pominal z nejakej stranky ci co... vidis ja som pick neziskal na to uroven pozeranim ale skusanim ale rob ako chces

Dufam, ze len trollujes, lebo ak to myslis vazne, tak vecsiu p***vinu som v zivote nevidel. =))

Ja som sa Ti len snazil vysvetlit, co si spravil zle, a co dobre, co mozes vylepsit, co nerobit, atd., a ty ma posles do pice. GJ!

DRTIHLAV
19th April 2011, 09:06 PM
Add 1. Batove ucko nie je channeling
Add 2. Ja som Ti nevytkol, ze si zabanoval Shakera, ale ze si zabanoval Shakera a jeho ultimatny counter.



Dufam, ze len trollujes, lebo ak to myslis vazne, tak vecsiu p***vinu som v zivote nevidel. =))

Ja som sa Ti len snazil vysvetlit, co si spravil zle, a co dobre, co mozes vylepsit, co nerobit, atd., a ty ma posles do pice. GJ!

A ved dobre ja si to cenim ,ak si to zobral ako urazku tak sorrka ja som dobra kopa cloveka :)

DRTIHLAV
19th April 2011, 11:19 PM
ok nezasluzim si to close topic...

Eph3dr1ne
19th April 2011, 11:30 PM
Tak jsme dali hru, tohle už nevymyslel solo morf proti 3 a nahore nocarry hero :-/
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=17555

Rhymak^
20th April 2011, 10:43 AM
ake nocarry? ja som mal dk predsa :D

ale ja som myslim po par hrach stratil pravo rozpravat ludom do picku [aj ked som sa snazil povedat, ze morph vs 3 zje :D

Hexxx
20th April 2011, 11:32 AM
lich, clock a wever v jednom teamu to sem dlouho nevidel. Myslím že bg už po picku a lajnách. Zajímala by mě ta myšlenka picku drtihlava ale asi není třeba.

imo horší pick+horší hráčí=bg

Arsony
20th April 2011, 02:06 PM
Pokud to chápu správně byla trojlinka DK+cm+undy proti solo clockovi a solo morf proti vaší trojlince? To je fet???

Anyway takhle brutálně se nechat outpicknout to už je něco.

Artuš sice pickuje dobře ale tohle je čistý fail. Za mě slabší deny , zkus se víc koukat na replaye a zkoušej častěji hrát chally s zkušenějšími hráči kteří ti poradí. Co jsem tě potkal pod kamufláží v hrách, manner si měl slušný akorát vědomosti pokulhávají. Tu 30ti postovou diskusi si ani číst nebudu.

[Spis]Borovicka
21st April 2011, 04:14 PM
za mna bohuzial deny na zaklade testgame

[Spis]Borovicka
21st April 2011, 04:16 PM
a naziadost Drtihlava closed