PDA

View Full Version : BR avengemenow



hollander
13th April 2011, 09:29 PM
Flamovani, tupost, no brain.
Do all chatu psat pico tupa, lamo skurvena apod. at si to resi pres PM a nelesti si internetove svaly.
Dale trochu i gameruin. Sli final push, chteli sme deff, ale hrdina avenge napsat, brante si to sami nebo neco v tom stylu a sel do pryc.

Celkove shrnuto : Namysleny arogantni clovek co by mel dostat par facek a jit kopat kanaly.

Hra : http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=16683

avenge.me.now
13th April 2011, 09:41 PM
Bol to osobny utok na midweja, lebo ma sere jeho pristup. Nestalo sa mi prvykrat, ze odo mna leavol hrac a hrdina midwej zasadne kategoricky odmieta dorovnat a pokazde ma zacne flamovat. Proste si musi 5v4 honit staty a mne bude tvrdit, ze mam dohrat ako chlap.

Na gameruin mozes rovno zabudnut, sa pozri, aky mali pick, levely, a ako ste zahrali. Bez invokera no chance. Nebudem branit o 2 minuty predlzovat jasnu hru, kedze ti borci odmietli tak ci tak dorovnat.

Pokojne nech mi supnu na primeranu dobu ban za manner, ale logicke poznamky typu, ze som pokazil hru, si mozes nechat pre seba.

hollander
13th April 2011, 10:01 PM
Jako kdyby si to neznal, na pubu ti nikdo nedorovna kdyz nekdo padne. Rvat na ne at dorovnaji a zacit flamovat, timto nikoho k rozumne domluve neprinutis.

K tomu gameruinu, chteli jsme to skusit branit, ale diky tobe ze jsi odesel pryc kdyz nas pushovali a zamerne napsal vetu ve smyslu : Brante si to sami ! Jsi nam moznost branit odeprel, podle me to byl jasny zamer. Ono i kdyz prohravas tak porad trochu sance a muzeme je aspon potrapit, ale to by jsme nesmeli hrat s tebou.

A k tomu osobnimu utoku. Priste si to vyrid pres PM, opravdu nemam naladu vecer po celodeni praci na diplomce a jeste ve zkouskovem cist si takoveto necivilizovane vylevy jako z doby kamene.

.DELL.
14th April 2011, 07:50 AM
hollander nevím co tady řešíš za kraviny avenge je proste nervák a jinak to nebude a jedu důvody k flámu, jsou vždy něčím odůvodněné, což admin team nikdy nepochopí..

edit: a jeste jsem chtel dodat, že podle mého názoru, co se týče nadávek je blbost banovat nekoho, kdo rekne "si pica" nebo neco v tom smyslu, samozrejme nadavky do rodiny jsou nepripustne ale kolikrat denne ti nejakej kamos rekne zdar vole neco ty si kkt proste je to dnes naprosto normalni mluva pro lidi tohoto veku, ale proste nekdo nesnese to, ze mu nekdo nada ze je lama a takovy lidi jsou pro dotu nepouzitelni, myslim ty, co se nepouci z vlastnich chyb !!

Eph3dr1ne
14th April 2011, 10:38 AM
Tady ten chudak už zabanovan byl, ted by to chtělo delší trest !! :D nejhorší člověk z ačka

avenge.me.now
14th April 2011, 10:56 AM
Teba sa niekto na neico pytal, efedrin? Ty ma pokazde flamujes ako male dieta a mas tu drzost sa tu vyjadrovat.

Ban som mal za leav za 30s pred koncom hry. Takze si rad pozriem, ako mi daju vacsi trest za "opakovany" priestupok.

PROtip pre efedrina: prestan si ma vsimat a zamyslaj sa nad vlastnym spravanim a zivotom. Vyrazne tym pomozes celemu ludstvu. DIk

Eph3dr1ne
15th April 2011, 01:46 AM
Kdyby tohle nebyl Tvůj BR tak už bys psal capslokem jaky jsem "kok*t, čur*k, dem*nt atd." jak to Ty máš rád.
Každy o Tobě už nějaké mínění má, tak je pravdou že to tady nemusím opakovat,
avšak tohlě už tady bylo že borec leavnul před koncem hry, bylo mu odpovědi, že měl byt do konce i kdyby kousali strom a navíc co jsi v te hře psal...

Tebe asi málo bili doma, nebo máš mezi nohama diru s vajcama nebo nějaký další důvod, kvůli kterému si to kompenzuješ flejmem na ostatní.

PS: (23:41) avenge.me.now: midvej, ty pica skurvena pubska
PS2: (23:41) avenge.me.now: ty mas nasrate v hlave akurat
PS3: (23:41) avenge.me.now: lama pojebana
PS4: (25:06) avenge.me.now: pico tupa
PS5: (25:10) avenge.me.now: skurvena pubska
PS6: (22:20) avenge.me.now: a ja kokot som omylom kupil 3. rukavicu

LordDevil
15th April 2011, 06:18 AM
avenge.me.now channel ban 4dni ban na bota 2 tyzdne.