PDA

View Full Version : DK vs CCM



TT_SNiP
12th April 2011, 02:12 PM
Jak tu pred par dny lubacos psal, tak je to tady:) Jeden z nejocekavanejsich zapasu top svetovych (cinskych) tymu:
DK vs CCM!!!

Stream je online ZDE:
http://www.own3d.tv/live/173/Cyberarena_TV_4
(zadny anglicky komentovany zrejme k dispozici neni, ale dikybohu alespon nas ukrajinsky guru v1lat streamuje :) btw... pokud vim, replaye k dispozici nebudou - aspon ne hned - takze koukejte dokud muzete:happy: )

enjoy

edit:
Game over:)

Vysledek:
2:0 pro CCM
gg hezke hry, skoda spatne kvality streamu

edit2: Replaye sice nejsou, ale v1lat uploadnul ty svoje VoDy na youtube. Takze komu nevadi trochu podprumerna kvalita a chce tyhle hry shlednout, check it out:
http://www.youtube.com/user/v1lat

Nezmysel
12th April 2011, 02:56 PM
strasne napicu kvalita obrazu robi mu to kocky dakedy + nieje to ostre nevidim ani ktory hero ma kolko hp many SUX to si pozriem radsej replay :(

TT_SNiP
12th April 2011, 03:00 PM
replaye k dispozici nebudou - aspon ne hned
Kvalita je mizerna, ale vetsinu casu rozeznam co se deje.:)

Ibalgin
12th April 2011, 03:02 PM
Ten streamer ma zabííííja :))) super hlášky :D ^^

TT_SNiP
12th April 2011, 03:04 PM
.. prekladej, vyber nejlepsi hlody ...:happy2:

Ibalgin
12th April 2011, 03:12 PM
veď keď early, čo mala spectra už vang ju nemohli zabiť si musel rozumieť :D "jak to tak dlho môže žiť ježiš bože" :D::D

TT_SNiP
12th April 2011, 03:13 PM
Hehe nj, kazdopadne spektra zacina byt tlusta a nejak neumira - jsem zvedavej jak to dopadne.

btw ted je nejaka pauza nebo co :omg:

Nezmysel
12th April 2011, 03:13 PM
nj to zabil typek ale teraz nechapem co ja za pauze suxs :D aj tak to maju vyhrate ccm

TT_SNiP
12th April 2011, 03:16 PM
Fandim CCM tak snad jo :)

Nezmysel
12th April 2011, 03:20 PM
jezis ten push otocia ked im sf skapalo to je na ban

Ibalgin
12th April 2011, 03:21 PM
to neviem tiež, lebo on sa tiež furt sťažuje a pitchoval hlavne na tie reklamy, čo tam behajú a na nenaklikávanie hrdinov že nevidí aké má itemy :D

Nezmysel
12th April 2011, 03:23 PM
skady win proste 2 cary vs spectra to sa neda ked ani manry furion nepostavi nic rozumne ale da mekans. Aegis + syr toto pushnu a je konec. to bolo jasne epick neviditelny clock od 20 minuty a furion tak isto nic moc :(

TT_SNiP
12th April 2011, 03:27 PM
Nice!!!
CCM x DK 1:0

Ibalgin
12th April 2011, 03:28 PM
gege, skoro ako chall na A :))

TT_SNiP
12th April 2011, 03:31 PM
skoro ako chall na A :))
:happy2:

Nezmysel
12th April 2011, 03:39 PM
hra ma sklamala ziadna akcnost napaditost vidno ze su to cinania iba farmit a farmit sf enigma bez dageru :(

TT_SNiP
12th April 2011, 03:41 PM
Co trepes? Jaka zadna napaditost? Ty teamfighty byly epicky. :happy:

A jinak, cinsky hry vetsinou konci relativne brzo, mnohdy i driv nez bezny evropsky, jelikoz cinani maj farmeni vetsinou v maliku => maji rychleji sve core itemy => nemaj duvod to protahovat.

Nezmysel
12th April 2011, 03:44 PM
snip s tych teamfightov mas ty ako aj ja velke hovno a napises tkau blbost pri tej viditelnosti som spectru v teamfighte ani nevidel az ked bola dalej od velkych herov ako enigma never a celkovo kvalita priserna vacsinou bolo vidno iba svetelne efekty po zeusovom ucku neverovom ucku enigme apatovi a jeden velky flak ked dala spectra ulty :D

TT_SNiP
12th April 2011, 03:46 PM
No nevim jak ty, ale ja jsem videl velice dobre, jak napr CCM krasne otocili ten fight u scourge baze :)

Nezmysel
12th April 2011, 03:50 PM
dalsia hra pick
Nerub wewer +lion+venga+necro+wind´=CCM
vs
morf+ES+storm+Sylla+rylay=DK

toto moze byt celkom zaujime som hlavne zvedavy na weawera a preco ho nezabanovali neviem :) ale ak storm postavi silencer bude to celkom sranda :D

TT_SNiP
12th April 2011, 03:55 PM
Jde se rehost. FB pro CCM btw -> storm dole:happy:

Nezmysel
12th April 2011, 03:57 PM
hore ten wewer moc crepov mat nebude chudak jak ho tam huntia az zavezu kurvy :D

TT_SNiP
12th April 2011, 04:00 PM
jj, tipuju, ze ten morf bude nejvetsi problem pro senty.. takhle ho tam nechat freefarm :huh:

Nezmysel
12th April 2011, 04:12 PM
jezis maria s pushu 2 veze som mal asi iba 6 velkych kociek a videl ze ktosi skapal spicena kvalita bozeeeeee agrrr keby to tak dotaport stremoval tam je popici obraz a ziadne kktiny.

TT_SNiP
12th April 2011, 04:13 PM
sakra padl mi net (tupa bourka, mozna jeste padne..) ... o co jsem prisel? :unsure:

edit: btw dotaport ani nikdo jinej nestreamuje protoze to je cinskej stream ... a navic tohle naco koukas je "stream streamu" ... muzes si najit ten "original" na pplive, ale to je takovej shitovej program, ze jsem ho ani neinstaloval..

TT_SNiP
12th April 2011, 04:24 PM
Huuuuusty teamfight ted :) CCM potocili!

Nezmysel
12th April 2011, 04:26 PM
j ted to bolo krasne :D prehral im to ten midovi push sentineli sice na 2ci 3 krat pushli ale dali a odvtedy co push to strana :)
CCM-DK
2-0

IcetEA_to_nedas
12th April 2011, 04:31 PM
pekne pekne...ten streamer ma zabija :D inak, nejak som nepochopil toho liona alebo kto to spravil, ako dal nejaký item na začiatku do rieky /asi IB ?/ a doteraz tam je, má to nejaký účinok?:D najprv som myslel že kôli slotu ale slotov mal dost aj keď mu prišla bottla mal +1
btw; CCM ftw potočili aj prvú hru aj tuto :)

TT_SNiP
12th April 2011, 04:38 PM
dží dží, skoda te kvality streamu no:) Ten posledni fight se mi sekl a nevidel jsem vubec nic, ale to je fuk, bylo to jasny uz jak dali ten fight na midu:)


pekne pekne...ten streamer ma zabija :D inak, nejak som nepochopil toho liona alebo kto to spravil, ako dal nejaký item na začiatku do rieky /asi IB ?/ a doteraz tam je, má to nejaký účinok?:D najprv som myslel že kôli slotu ale slotov mal dost aj keď mu prišla bottla mal +1
btw; CCM ftw potočili aj prvú hru aj tuto :)
Toho jsem si nevsim, nemyslis vetvicku? To je takovy bezny zvyk v tech "lepsich" hrach ze se hraci ani neobtezuji to prodat / odnest. Proste zahodi a cus :)

IcetEA_to_nedas
12th April 2011, 04:42 PM
Toho jsem si nevsim, nemyslis vetvicku? To je takovy bezny zvyk v tech "lepsich" hrach ze se hraci ani neobtezuji to prodat / odnest. Proste zahodi a cus :)

jojo, myslím že to byla vetvička, ale trošku nobrain teraz mi doplo urobil to storm jak na začiatku išiel do lesa a ES prišlo na mid :-D mal +2 sloty priletela mu bottla a on vyhodil vetvicku a stále mal +1...EPIC FAIL -1 ALL STATS !

TT_SNiP
12th April 2011, 04:44 PM
jj, vsak kvuli tomu prohrali - jde videt, ze ho pohltila nervozita :happy2:

han1k
13th April 2011, 01:10 PM
Hej vy naabs : ), nabuduce si kludne nainstalujte pplive, je to sice spamerska sracka ale mas to instalnute za 3 minuty a ta kvalita aj ked nie je uplne fantasticka ale je lepsia a mas to bez zasekov, bez delayu, neposkodzuje komp a nestiahnes s tym ziadne virusy, uz som to mal instalnute snad 10 krat a pohoda, mas to instalnute za 3 minuty a uninstalnute za 1/2 minuty, cize to potom za tie 2, 3 hodiny kvalitnej doty urcite stoji. A nezmysel, ty neviem aku hru si pozeral ale hra cislo 1 bola fantasticka, uzasne battle , skoda ze jak zabili morpha pouzili snad vsetky ucka, mal na vykupenie hned sli rosha a push, bo vedeli ze bez uciek to nedaju a to im vyhralo hru, niektory ludia sa dokonca vyjadrovali, ze sa nechal morph zajebat narocky, praj to bola sucast planu : ). pise lubacos len s hanikovho kompu

Pabil
14th April 2011, 12:01 AM
Preco vlastne z takych hier niesu replaye ? =) to sa pri finale vo w3 nestavalo ked som este to hraval.

grimasko
14th April 2011, 12:13 AM
Aby sa neleakovali taktiky. Vsetko je o peniazoch.

Pabil
14th April 2011, 12:17 AM
Aha, to ma nenapadlo . Ale na tom youtube su riadne stvorceky obcas a teraba si domyslat. Btw ale vo w3 replaye byvali volne dostupne tak isto aj v starcrafte a sice len hadam ale v tom boli vacsie love mam pocit. Aspon to tak vyzeralo z daktorych prenosov ked tam mali publikum studio sicko na to , teda japonci to mali nevem ci este dakto je taky svihnuty ako oni v tomto.