PDA

View Full Version : Bad manner - bany a nahrada



DRTIHLAV
11th April 2011, 09:26 PM
Zdravicko admin team, chcem podat ziadost banov nasledovnych hracov
-LetsgoDance has left the game voluntarily
-ThC_PwnEdSKILL has left the game voluntarily.
-FrodO^ has left the game voluntarily.

+ host comp.lex pretoze poslednym 2 nedal ban a nasledne dal RMK ...z coho sme pol hodinu som tam harasoval so swapkou wardoval a nakoniec nemam body ani nic :banned!::banned!::banned!::banned!::banned!:

replay ku stazeniu tu:
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1302549817

je nahrany na parsery takze vsetko vidno.... dakujem za CO NAJSKORSIE VYSETRENIE !!!! ;)
((( DUFAM ZE SPOMINANY HOST CO NEBANOVAL + DAL RMK DOSTANE DOSTATOCNY TREST SOM TU NOVY A DUFAM ZE SA TU DODRZIAVAJU PRAVIDLA A BANUJU TAKYTO ZMETCI)))

DRTIHLAV
11th April 2011, 09:38 PM
Zdravicko admin team, chcem podat ziadost banov nasledovnych hracov
-LetsgoDance has left the game voluntarily
-ThC_PwnEdSKILL has left the game voluntarily.
-FrodO^ has left the game voluntarily.

+ host comp.lex pretoze poslednym 2 nedal ban a nasledne dal RMK ...z coho sme pol hodinu som tam harasoval so swapkou wardoval a nakoniec nemam body ani nic :banned!::banned!::banned!::banned!::banned!:

replay ku stazeniu tu:
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1302550595

je nahrany na parsery takze vsetko vidno.... dakujem za CO NAJSKORSIE VYSETRENIE !!!! ;)
((( DUFAM ZE SPOMINANY HOST CO NEBANOVAL + DAL RMK DOSTANE DOSTATOCNY TREST SOM TU NOVY A DUFAM ZE SA TU DODRZIAVAJU PRAVIDLA A BANUJU TAKYTO ZMETCI)))

http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1302550595

TT_SNiP
11th April 2011, 11:20 PM
Pokud to dobre z parseru chapu, leavl lich v nejaky 25. minute + - a dostavali kotel vicemene celou hru. Tudiz hrat bez 5. hrace takhle zmrsenou hru je trochu opruz. A ty jsi jeste stezujes, ze ti dva leavli nejaky 2,3 minuty pred koncem? Uzasny, neuspokojilo ti to ego uz tak, ze jste jim dali pubstomp?

Jediny, kdo by mel byt imo potrestanej je lich. Pak taky vetsina lidi hraje dost retardovane v ty hre (viz tide uz jenom podle tech itemu/skillu), ale za skill se ocividne nebanuje...

To, ze leavli 2 hraci par minut pred koncem, kdyz uz to meli spocitany a nebranili, to je opravdu trivialni zato davat ban. Udelal bych asi to samy, jen bych neleavl, ale v takhle zmrsene hre uz bych urcite nebranil.

edit: Ten tide, prestoze asi byl lama, leavnul 10sec pred koncem pokud dobre koukam. Zato mu chces davat ban? Kdyz uz by mel ban dostat, tak uplne za neco jinyho, ale za takovy leave to je fakt smesny.

DRTIHLAV
12th April 2011, 04:57 PM
Pokud to dobre z parseru chapu, leavl lich v nejaky 25. minute + - a dostavali kotel vicemene celou hru. Tudiz hrat bez 5. hrace takhle zmrsenou hru je trochu opruz. A ty jsi jeste stezujes, ze ti dva leavli nejaky 2,3 minuty pred koncem? Uzasny, neuspokojilo ti to ego uz tak, ze jste jim dali pubstomp?

Jediny, kdo by mel byt imo potrestanej je lich. Pak taky vetsina lidi hraje dost retardovane v ty hre (viz tide uz jenom podle tech itemu/skillu), ale za skill se ocividne nebanuje...

To, ze leavli 2 hraci par minut pred koncem, kdyz uz to meli spocitany a nebranili, to je opravdu trivialni zato davat ban. Udelal bych asi to samy, jen bych neleavl, ale v takhle zmrsene hre uz bych urcite nebranil.

edit: Ten tide, prestoze asi byl lama, leavnul 10sec pred koncem pokud dobre koukam. Zato mu chces davat ban? Kdyz uz by mel ban dostat, tak uplne za neco jinyho, ale za takovy leave to je fakt smesny.

to si ako robite zo mna prdel tu? ja tu hram koli tomu ze tu je ladder a to ze som daval harass tak a boli z toho nervozny to je moj problem ze su skilovo na nizsej urovni?( to im mam nabuduce povedat ze wardujem a bacha ze budem gangovat 20minut v kuse??????? CO TO JE???) takze ak mam tomu dobre rozumiet ked budem dostavat strasne na prdel tak sa dohodnem s teamom nech leavneme 4 minutu pred koncom a posledny da RMK lebo ono to ide!!!!! to jako jaky ego boost? uvedomujes si co tu pises? uz ban len za to ze lich nebanoval a posledny dal RMK lebo ja z tej hry mam hovno, ani staty ani body a ty mi napies ze som smiesny? TO CO TU JE??? nestacim sa divit... ZIADAM BANY A VYJADRENIE OD INEHO ADMINA O PREHODNOTENIE SITUACIE

neziadam ban za skill ALE ZA LEAVE A NASLEDNE DALI RMK!!!!takze pol hodinu na tomto laderu v <<>>

LordDevil
12th April 2011, 06:13 PM
LetsgoDance ban na bota tyzden.
comp.lex perma ban na tento nick za zneuzitie prikazu.
ostatne bez banu mali ste push ked vam pisali ze uz nebrania a nie ist este rosh...

A TT_SNiP nieje clenom admin teamu aby si si to neplietol cize jeho vyjadrenie neber vazne kazdy clen admin teamu ma tu farebne sfarbeny nick.