PDA

View Full Version : nezmyselny egohunt lorddevila voci mne



Nezmysel
10th April 2011, 06:22 PM
1.Ziadam mizigeho aby prehodnotil lorddevilove vyhodnocovanie unban a ban requestov z postoja zaujatosti a prehodnotenie jeho prace ktoru zacina vyuzivat pre vlastne ucely.

2.tymto nadalej ziadam unbany na svoje nicky Skutok a Nezmysel.
------------ok dokazi podme pekne od zaciatku--------------

1.Dostal som nezmyselnu cakaciu dobu na unban 2 tyzdne potom ako som v tom to requeste http://eurobattle.net/showthread.php?t=138969
objasnil dost podrobne situaciu co sa mi prihodila a musel som necakane odijst v hre som sa 2krat slusne ospravedlnil predtym ako som odisiel a napriek tomu som dostal cakaciu dobu aj napriek tomu ze to bol moj 2 unban request v tomto kalendarnom roku 2 tyzdne.(dovod neveri mi co sa stalo).
2.po podani 2 unban requestu http://eurobattle.net/showthread.php?t=139192
tam je vysvetlenie som bol ochotny od kamarata si poslat par fotiek a uploadnut ich na imgeshack cim som chcel dokazat svoju nevinnu upozornujem ze toto nikto nikdy robit nemusel dal som tu dost dokazov nato aby som dostal unban ale ban mi bol nezmyselne Dokonca predlzeny o este jeden dalsi tyzden.
3.A teraz pride ta sranda z dovodu toho ze som sa mu vyhrazal na TS naco nema po A ziadne dokazi a to ze sweety to moze potvrdit neberiem ako dokaz.vid priklad:stane sa vrazda spacha ju osoba A co je priatel osoby B a pride policajt a spyta sa osoby A a aj B oni povedia ze to bola samovrazda okej policajt to vezme odijde a bez jedineho dokazu to necha uzavrete na zaklade vypovede svedka A a B ze to bola samovrazda asi tazko.
B Co ma sakra spolocne TeamSpeakchat s eurobatllenetom a jeho pravidlami ktore sa tykaju len a len kanala a hier ktore sa nanom deju a nie toho ze on mi robil v skole zle a nadaval dostane ban moze mi to potvrdit cela trieda JOKE roka.
C ked uz sa tu chces ohanat vyhrazanim povedz mi co si robil ty ty si robil to iste (sebaobrana?) niesi ty nahodou admin ze mas mat MANNER mohol si si ma dat mute odijst do inej roomy cokolvek ale ty si to neurobil a pouzivam tvoj dokaz z bodu A ze mne to taktiez sweety moze potvrdit :D:D.
4.poviem to v skratke lord spravil si chybu ale vies co je natom najhorsie ty si to nedokazes priznat nechcel som po tebe ospravedlnenie ani nic podobne chcel som len jeden zasrany unban po dlhom dni co som makal a chcel som si zahrat nic viac ale ty si proste nedokazes za ziadnu cenu priznat chybu a zakopas sa stale hlbsie a hlbsie.

k bodu 3.C som zabudol dodat jednu vec nepamatam si kde ani kedy ale jeden zo stuffu (ak by si to potrboval z radostou to najdem)to vravel preco sa hadat clovek by mal dostat mute a ban ale ty si sa chcel hadat tak isto riesite bad manner requesty on zacne niekomu nadavat ale tan komu to bolo smerovane sa s nim hada tak isto tak vzdy dostali bany obaja za manner v tomto pripade si daj ban aj sebe podla pravidiel ktore si si prisposobil a pouzil na TS co nema nic spolocne s tou komunitou.Serete si do huby.


Mizige cakam na odpoved si hlavny admin ak mi povies ze sa kurva milim zoberiem to a Koncim s dotou na servery plnom Trollu.(hateri nezabudnite mi tu prispievat pravidelne viem ze vacsine z vas sa ulavy ked sa tak stane dakujem.TOTO je vsetko predlozil som kompletne vsetky svoje dokazi ak nebude treba nebudem to tu dalej komentovat cakam len na ODPOVED OD MIZIGEHO A jEH VYHODNOTENIE.

MiZiGe
10th April 2011, 06:39 PM
fyi, ebnet TS beží na mojich serveroch rovnako ako CZSK boti, je to oficiálna súčasť eurobattle.netu (ak ste teda boli na tom TSku)

Chápem to správne, že tento farebný post je o tom, že hráč s tvojou minulosťou a reputáciou dostal dlhý ban?
Poznáš roprávku o chlapcovi, čo kričal "vlk"?

[W3PD]rebrik
10th April 2011, 06:43 PM
fyi, ebnet TS beží na mojich serveroch rovnako ako CZSK boti, je to oficiálna súčasť eurobattle.netu (ak ste teda boli na tom TSku)

Chápem to správne, že tento farebný post je o tom, že hráč s tvojou minulosťou a reputáciou dostal dlhý ban?
Poznáš roprávku o chlapcovi, čo kričal "vlk"?

a tymto sa vsetci lucime zo skutkom byeeeeeeee

Nezmysel
10th April 2011, 06:44 PM
fyi, ebnet TS beží na mojich serveroch rovnako ako CZSK boti, je to oficiálna súčasť eurobattle.netu (ak ste teda boli na tom TSku)

Chápem to správne, že tento farebný post je o tom, že hráč s tvojou minulosťou a reputáciou dostal dlhý ban?
Poznáš roprávku o chlapcovi, čo kričal "vlk"?
nie na tom TS sme neboli ako myslis hrac s mojou minulostou a reputaciou s tebou som sa dostal do potycky hadam v druhy tyzdne co som bol na acku moje reputacia ? :D uz dost dlhy cas sa spravak slusne a vdaka tomu som dostal aj lvl2 snazim sa na xpame som zacal hrat ako 16 rocny od tej doby som trocha dospel a uvedomil svoje chyby ale to neznamena ze si tu bude robit niekto co sa mu zapaci.

Pabil
10th April 2011, 06:48 PM
A aj tak furt nadavas dakomu a to dokonca adminom :cool2:
Keby si mu nenadaval ani on by ti a nemal by si tolko problemov . Ale drzim ti palce ze dostanes sancu ;)

Nezmysel
10th April 2011, 08:23 PM
ok GL HF mozno niekedy inokedy a za inych okolnosti.

oB.Sweety
10th April 2011, 08:57 PM
A je po Dota-srazu na oravě...
Teď vážně..skutku.. máš zrovna ty tohle zapotřebí? říkaš jak si dospělej..tak se kurňa vyrovnej s tím že máš ban na určitou dobu..(za to co si předváděl na TS buď rád že je ta doba opravdu určitá) Proč se přidávat do stejné skupinky jako ti trollové o dva topicy níž.. vyspi se , vylij si hlavu, vyspi se, vylij si hlavu ..takhle pokračuj dva týdny a uvidíš že všechno bude ok ;-)

Nezmysel
10th April 2011, 09:11 PM
ide o to ze mam real life sweety ja som tam musel ist pridem domov unaveny ako chuj uzimeny a pridem si zahrat jednu spicenu dotu a mam ban a este mi na forum napise ze mi neveri nieje to kokot a ty sa cudujes mojej reakcii na TS vtedy som mu mal chut prijebat a tymto som proste skoncil nebudem si tu nicit nervy.

lock.

bUbEk
10th April 2011, 10:04 PM
pro skutok rubač dreva

ArtSvk
10th April 2011, 11:39 PM
skutok stredna tesarska? ;D

grimasko
11th April 2011, 12:08 AM
Na Orave nemaju skoly.

KukAc
11th April 2011, 12:14 AM
neznamena ze si tu bude robit niekto co sa mu zapaci.

sad, but true :[

gun10a
11th April 2011, 01:17 AM
Na Orave nemaju skoly.
na Orave je len najvačšie Gymnázium na Slovensku s 98% úspešnosťou pre prijatie na VŠ...
kámo sa zobuď, Orava ma ďaleko väčšiu kvalitu ako zbytok, toť fakty :)

[W3PD]rebrik
11th April 2011, 01:22 AM
gun ty nepatris medzi tych bystrejsich ze?:/
tu sa naklada skutkovy a vsetkemu co je s nim spojene (orava)

gun10a
11th April 2011, 02:37 AM
rebrik;1290243']gun ty nepatris medzi tych bystrejsich ze?:/
tu sa naklada skutkovy a vsetkemu co je s nim spojene (orava)


no tak nakladajte jemu, pretože ma to :bat: bytostne :bat: uráža :tiphat:

grimasko
11th April 2011, 12:16 PM
Tak to aby som s tym hned teraz prestal, lebo ma bude cakat nieco :bat: zle. :bat: