PDA

View Full Version : Dotaznik o heroch



Pabil
10th April 2011, 11:17 AM
Spravil som taky mensi dotaznik v ramci moznosti ( nedalo sa dat hocikolko herov na vyber do otazok ) Takze kto chce nech vyplni potom sem dam vysledky =) brat s nahladom otazky =) . Ak to patri do off topic tak sorry a presunte =) .

link : http://www.iankety.sk/dotaznik/240673975/

Pabil
10th April 2011, 11:21 AM
A vopred sa ospravedlnujem za uvodnu screen kde musite vyplnat vek atd . nejde to odstranit =)

TT_SNiP
10th April 2011, 11:22 AM
Hmm?
http://farm1.static.flickr.com/131/319047856_dbf1ef3e92.jpg

Pabil
10th April 2011, 11:26 AM
co hmm ?

A pri prvej otazke vas poprosim vyberat stale 3 nech to ma relevanstost =)

grimasko
10th April 2011, 11:30 AM
Prosim, =) pouzivaj =) menej tychto =) debilnych smajlikov. =) Dakujem Ti. =) =)

TT_SNiP
10th April 2011, 11:30 AM
Na zaklade ceho jsi prosimte ty hery vybiral? Ze tam mas spoustu bullshit heru kteri se hrajou jednou za uhersky rok ale blbou medusu jsem treba mezi carry herama nenasel (no jo pravda, vlastne ona je "tank" ... k, nevermind ... what is this "tank" shit anyway?:huh: )

Pabil
10th April 2011, 11:35 AM
No tak carry herov je vela nevojdu tam vsetci. Tak som vybral co som praveze poslednu dobu videl najviac a najlepsie zahrat dps stilom. A tankov som daval fakt takych co maju vela zniest ak sa ide taky build a ne su to hunteri + som tam dal dvoch netypicych co som videl zahratych na replayoch ako tankov a to su medusa a lone druid . Ako kludne mozes alebo mozte vymysliet vlastnu anketu a ja vam ju spravim alebo si ju tam spravte sami ide to lahko o.O . Pripadne mozem aj priamo na cez kod spravit lepsiu len nevem ci je vobec zaujem to vylpnat tak skusam anjprv takuto low kvality ako prieskumnu ci ma zmysel robit vlastnu.

[W3PD]rebrik
10th April 2011, 11:36 AM
kto nedal shakera za oblubeny tank nech sem ani nepise!!!
kde su niake vysledky?:/

Pabil
10th April 2011, 11:38 AM
Planoval som ho dat medzi oblubene Aoe hera =). Prsene koli tomu tam je druha otazka kde si napise kazdy co len chce .A ako pisem je to hlavne pre informaciu ci sa najdu ludia co to budu vyplnat . Potom spravim daku relevantejsiu.

mankind
10th April 2011, 11:42 AM
ale keď sem nebude písať, ako potom zistíš, že ho dal za obľúbeného tanka ?

[W3PD]rebrik
10th April 2011, 11:43 AM
ja chcem videt vysledky tt

grimasko
10th April 2011, 11:48 AM
No, tak carry herov je vela, nevmestia sa tam vsetci. Tak som vybral to, co som ???praveze??? za poslednu dobu videl najviac a najlepsie zahrat dps stylom. A tankov som daval fakt takych, co maju vela zniest, ak sa ide taky build a nie su to hunteri + som tam dal dvoch netypickych, ktorych som videl zahratych na replayoch ako tankov a tymi boli medusa a lone druid. Ako, kludne mozes alebo mozte vymysliet vlastnu anketu a ja vam ju spravim alebo si ju tam spravte sami, ide to lahko o.O. Pripadne, mozem aj priamo ???na??? cez kod spravit lepsiu, len nevem ci je vobec zaujem to vylpnat, takze skusam najprv takuto low Quality ako prieskumnu, ci ma zmysel robit vlastnu.

My eyes .... AAAAAAAAARGHH.

Anyway, tych herov si vyberal podla public hier? Napr. ten dps styl.

Ahoj LAMKIND. Aka bola cesta? xD

Pabil
10th April 2011, 11:49 AM
No hned ako bude 30 Hlasujucich zverejnim to sem (mozno priebenze aj skor ) a potom urobim Kvaltinejsi aj na zaklade vasich dotazov. Napr som netusil ze ked je otazka s viacej odpovedami tak nekles jej hodnota tym cim viac vyberes. Co je smutne a skolacka chyba (ich webu ) Takze preto poprosim aby kazdy volil presne 3, nechcem to tam prepisovat lebo upozornuje to ze sa tym mozu poskodit vysledky a uz hlasovalo 8 ludi . Takze je to take testovacie tak majte pochopenie ale pripomienky urcite piste. Ak to nepojdetam spravit podla vasich pripomienok tak urobim rucne vlastnu stranku je na to dokonca zakladna kostra kodu zverejnena a len si ju upravim :) .

[W3PD]rebrik
10th April 2011, 12:10 PM
grimasko zabyl

IcetEA_to_nedas
10th April 2011, 12:14 PM
kto ti tu je top flamer? :/

Pabil
10th April 2011, 12:16 PM
Ak napiste sem zoznam dakych category a pak aj herov co tam chcete mat tak to dobudcna spravim , takze budem vam vdacny ak to sem pastnete =).

A hlavne by mohla byt aj daka kategoria o hracoch =) len ich zoznam skade brat kedze je ich vysse 6000 :D ...


Budem vdacny za podobny napomocny prispevok. A za gramaticke a ine chyby sorry obcas pisem strasne rychlo a tak to dopadne ;).

WINNER-
10th April 2011, 01:03 PM
nejvetsi flamer rebrik s kukacem :D nejlepsi carry lachtan nejlepsi pudge lachtan a nejlepsi leader ryba a nejlepsi nick winyy :D:D a nemusis delat anketu :D

[W3PD]rebrik
10th April 2011, 01:04 PM
jo ja som flamer zato ze parkrat (2-3) za hru napisem niekomu ze je retard...

Pabil
10th April 2011, 01:29 PM
No a ten zoznam nikto ale stazovat ze nemas taura ze neni medzi tankami a pritom ma tolko skillov taknerskych :D to hej

njn ta neviem preco musite nadavat tym ludom ;) da sa im to aj normlane povedat a mam pocit ze to aj viac posobi lebo nadava ta kazdy na kazdeho to ani neberu uzz.

WINNER-
10th April 2011, 01:57 PM
ty si flamer zebziku bo tu mas 439 prispevku :D

Pabil
10th April 2011, 02:17 PM
hh uz 10 ludi hlasovalo :
1. Vyberte najlepsieho carry hrdinu! Cim viac hlasov date tym znizujete vahu svojich hlasov =
16.7% > Morphling - The Morphling ; Dark Terror - The Faceless Void ; Mortred - The Phantom Assassin

2. Napiste vaseho najoblubenejsieho hrdinu . Piste pls nie mena ale classy. (napr . Nie Magina ale Anti-Mage alebo nie Tiny ale The Stone Giant, alebo nie Kel`Thuzad ale Lich! )

Invoker

ale najviac sa mi paci wtf ?


3. Zvolte jeden najoblubenjsi (Cistokrvny v ramci moznosti ) Tank !
Rigwarl - The Bristleback 40%

MiZiGe
10th April 2011, 02:19 PM
?

vyplnaj ako xes=)sven carry??
medusa, kunka a asi 10ďalších ako tank?

Pabil
10th April 2011, 02:36 PM
Napis svoj zoznam rad ho tam dam.

K meduse som sa uz vyjadril.


Daj svena akimu a uvidis ze je zneho carry.

[W3PD]rebrik
10th April 2011, 03:23 PM
daj venge kurokymu a uvidis aka je carry...

Pabil
10th April 2011, 03:36 PM
tak to dohodime dakych ich suboj :D . Ako co dokaze aki s uplne low teamom mi pride pozoruhodne =) za to ho uznavam.

grimasko
10th April 2011, 07:18 PM
tak to dohodime dakych ich suboj :D . Ako co dokaze aki s uplne low teamom mi pride pozoruhodne =) za to ho uznavam.

aki je velky pan, ked to dokaze s uplne low teamom

TT_SNiP
10th April 2011, 07:20 PM
aki je velky pan, ked to dokaze s uplne low teamom
jojo, Aki je VNVNA
vyssi nez vysoky nadpriemer acka :happy:

grimasko
10th April 2011, 07:22 PM
:-x To je o 2 lvli vyssie, nez sme my. GG

Smato
10th April 2011, 08:41 PM
?
sven carry??
medusa, kunka a asi 10ďalších ako tank?
netreba riesit :D

btw nejake realne vyuzitie tohto dotazniku?

[W3PD]rebrik
10th April 2011, 08:58 PM
realne vyuzitie dotazniku => jebe ti?

[W3PD]rebrik
11th April 2011, 12:23 AM
ty si flamer zebziku bo tu mas 439 prispevku :D

+1 ok :D

Pabil
11th April 2011, 06:22 PM
no taky realny vyznam :D ze zistim ci ma zmysel urobit daky poriadnejsi a toho realne vyuzitie bude hmmm . ziadne :D


a neziarlite tolko na akiho :D

Pabil
14th April 2011, 01:04 AM
Takze hlasovalo ,,len'' 19 ludi cize nema zmysel sa drbat z dakou lepsou anketou.

Keby nahodou dakoho zaujimali vysledky tak :

Vyberte najlepsieho carry hrdinu! Cim viac hlasov date tym znizujete vahu svojich hlasov =)

Morphling - The Morphling and Mortred - The Phantom Assassin


Napiste vaseho najoblubenejsieho hrdinu . Piste pls nie mena ale classy.

Shadow fiend


Zvolte jeden najoblubenjsi (Cistokrvny v ramci moznosti ) Tank !

Rigwarl - The Bristleback

KukAc
14th April 2011, 12:23 PM
nejvetsi flamer rebrik s kukacem :D nejlepsi carry lachtan nejlepsi pudge lachtan a nejlepsi leader ryba a nejlepsi nick winyy :D:D a nemusis delat anketu :D

?! :eek: ... klokotina

BossBoT
14th April 2011, 01:56 PM
?! :eek: ... klokotina

myslis?

KukAc
14th April 2011, 02:29 PM
myslis?

asdasdadasdad, ty mi uz nepis pls :( NIKDY!