PDA

View Full Version : Tancujuci Medved



Pabil
10th April 2011, 09:19 AM
Ahojte.

1. Interlude to manner xD : Mam 23 rokov, Titul z FEI a pracujem v nemeckej medzinarodnej IT firme ktora si vyzaduje urcity skill co sa tyka culture of cummucation =) (berte z nadhladom nebudem vam tu pisat ako musim vo firme xD )
2. Manner : Nenechavam sa uniest nezdarom a flameri mi robia len usmen na tvari =) .
3. Mal som dvojrocnu pauzu predtym som hraval ako PujdesKeDnu (vtedy som bol v celku kamos s mizigem a lordom aj ked uz som zistil ze lord si ma uz nepamata =) ). Je celkom mozne ze nesplnam atributu na 2lvl , som tu kratko odkedy su cz sk boty tak este nie som uplne zorietovany. Ale zdate sa mi rozumny tak to skusim ( Casi ked mizige hraval len Minera a ked nevidalo leavoval su uz asi prec =) tak isto sweety velmi prometne vybavil ziadost o unban co som ani necakal kedze pred dvoma rokmi sme vychadzali dost zle jedonzacne sa zlespil jeho manner :D ) .
4. Vsimol som si ze nie vsetci dodali replaye aj ked mozno sa az potom zmenili pravidla v smere ze ich je potreba ale kedze som v praci a potom odcahdzam na cestu prec dodam ich neskor ak bude treba.
5. Hlavny dovod preco by som rad mal 2 lvl je ze kym som sa vratil spat tak pred tymi dvoma rokmi som mal bota na ktorom sme hravali takmer vylucne (90 percent ) len fakt privatne (friend) kvalitne hry ( ja som tam bol jednoznacne najhorsi hrac v tych hrach :D ) spamovane len cez f list pripadne priamo hracom o ktorych som vedel ze to vedia dobre hrat . A ktomuto stylu by som sa chcel vratit . V tomto stave totiz nie je mozne robit privatky kedze ludia si zvykli na body a staty a nechcu bez nich hrat. Mozno si pamate moje hry skoro stale sa volali : lucifuk ci gelkQ .Velmi casto som hraval s Squallom a N0.bodym (preto som aj dve roky nehral lebo odisli nevedmo kam :D typujem WOW ) . Tak isto casto hravali aj bad manner hraci ako gatto,bublyfuck,pwnt[xd] (vtedy este bad manner :D ). A kopec dalsich tych lepsich hracov si myslim , asi nema zmysel ich sem vypisovat . Takze verim ze ako lvl 2 by som taketo hry zas mohol organizovat. Co by mozno zvysilo kvalitu . Urcite su lepsie hry dobrych (Pro tu nie je asi nikto tak by som toto slovko nerad pouzil :D . ) vs dobrym ako vseliake prehadzania najme potom ako si niektory hosti radi preswapuvaju hracov ( Aj tak ze za vyhru dostanu len jeden bod ) .
6. Urcite nepatrim k top hracom hrou ale nemyslim ze ulohou kapitana je byt najlepsi. Najviac ma irituju kapitani co hraju carry a celu hru sa stazuju ze to nejde lebo supp ich slabo supportuje . =)


ps : dufam ze vas citanie tohto prispevku neunavilo a neznechutilo :D .

ps2 : Asi off topic Mozno mierne pomoze referencia z inej hry ( je to strategia kde riadite asi tak 20 hracov , mozno kus podobne ako kapitan :D )
http://www.rimske-imperium.sk/sekcia.php?ll=legendy

Legendy RI - Pravidla výběru hráče

3. Za své doby měl slávu, respekt, moc, vědomosti a schopnosti pro činění velkých věcí. Byl osobností, jejíž nick je hráči vyslovován i po několika věcích s respektem. Nesmazatelně se zapsal do historie hry.

Ta hra sa hra 6 rokov a jeden vek trva tak mesiac aby bolo jasne preco tam je ,,az'' tolko mien

MiZiGe
10th April 2011, 03:28 PM
Casi ked mizige hraval len Minera a ked nevidalo leavoval také časy neboli. Nepleť si ma s Moonom, dík.

Pabil
10th April 2011, 03:35 PM
Nepltiem si ta, s moonom som nehraval skoro nikdy , tebe som vyspoval svoje hry ,ale kedze si anito nepamtas co sa nedivim bolo to davno a zas nie mega casto sme spolu hrali tak sa nedivim. ale mas selektivnu pamat ak si pamatas len to ze si hraval tinkera fest rad a to ze si 1 z 5 hier leavol nepamtas . Ja som tie dve roky nehral takze sa mi to nema scim pliest.

MiZiGe
10th April 2011, 03:43 PM
ja som hry neleavoval.

Pabil
10th April 2011, 03:46 PM
Replaye nemam ani screeny tak ta nezhodneme, nezalezi na tom v tejto chvili.

MiZiGe
10th April 2011, 04:02 PM
mne hej. Nevidím dôvod nechať sa zbytočne ohovárať.

Pred dvoma rokmi som už bol členom eurobattle.net crew, zároveň som aktívne hrával dotu klanovo. Určite by som neleavoval tak, ako to tu opisuješ - či už z dôvodu prestíže alebo len obyčajnej slušnosti.

Pabil
10th April 2011, 04:16 PM
pamatas si vobec ze si ma mal v friend liste ? ak nie skoda sa o tom vobe bavit. a ano uz vtedy si bol admin cz sk kanalu . Dokonca sme spolu velmi dobre vychadzali. Suhlasim bolo hlupe vraviet ze si leavol lebo sa nedarilo , neviem preco si leavol. A bolo mi to aj jedno a navrhujem ak sa chceme o tomto dalej bavit vyuzit postu . Ak suhlasis odpoved posli postou a toto cele nase dohoadovanie pomaz :)

MiZiGe
10th April 2011, 04:27 PM
yup, do /f listu som si dával všetkých aktívnych hráčov, čo vedeli ako tak hrať

btw., na lvl2 potrebuješ replay...resp. dva.

Pabil
10th April 2011, 04:33 PM
okej dodam koncom buduceho tyzdna ak to nebude problem . ten prispevok som mal pisat cas teraz aj chut :D .

Pabil
10th April 2011, 04:54 PM
Jaj toto riesit :D ale fajn , nie som doma (viem ajo technologi wordu a nalsdeneho uploadnu na email ... ) no ale zvolil som tento postup . Jupee . Replay dodam ak to vadi tak to rovno zabudnite na cely request ... :D . Dokonca rozumiem aj tomuto ze admini nemaju radi nedodrzanie danej formy , urcite ich to nebavi nejak extra to riesit . Ked nepockaju tak co sa da robit ale myslim ze teraz uz je to jedno ;)

Godlike[CZe]
10th April 2011, 05:38 PM
Minner a leavoval? to si trošku pleteš s felixařem :D:D ( -Hf ) ;-P

Pabil
10th April 2011, 05:42 PM
jeziiis tak to je iny fail :omg::oops:



OK mizige tak sa ti silno ospravedlnujem ty si sice somnou hraval aj fliste sme sa mali ale ten miner a leaver bol -hf ... trapas jak bejk ale su to dva roky . Mas u mna pivo :beer2: :D


ps : dik godlike =) ach :D uz sa mi to stalo druhy krat , aj avengeovi som vykladat ako furt hraval kunkku somnou a desne sa mi smial :D .. a bol to pwnt[xd] nakoniec :D

Eph3dr1ne
11th April 2011, 04:10 PM
Pabil nezlob se, ale jak hrávám často chally, tak jsem Tě snad nikdy neviděl v poolu, nedáš sem žádný replay a už bojuješ o lvl2.

Buď to musíš být věřící, nebo jsi ten topic otevřel z důvodu reklamy na http://www.rimske-imperium.sk tvého klanu.
Tak nám to vysvětli prosíííím ^^

[Spis]Borovicka
11th April 2011, 06:04 PM
na to aby si spravil reklamu podal dost dlhy request :D okej ja cakam na replaye :) a btw aky to mas aktualny nick ? vidim ako sa volas a aku mas skolu.aky si mal vtedy nick ale iny nie.

Pabil
11th April 2011, 07:30 PM
sak TancujuciMedved


a Rimske imperium uz nehravam ,, lol reklamu :D ne som tam admin ani nic ;) ,, ne su tam klany btw ;)


ne som doma (som odcestovany a mal som volny xvilu tak som request si napisal ...)pak dam replay ;)

Osl1c3k
15th April 2011, 11:42 PM
U tebe manner nebude problém ani trochu, pamatuju si tě z pár her, ale na kapitování to fakt s tím skillem ještě není... :)

[Spis]Borovicka
18th April 2011, 08:23 PM
no rad by som uz videl tie replaye :) zaspamovane mas cele forum pomaly ale tunakaj nam stale cosi chyba :P

Pabil
18th April 2011, 08:33 PM
To jo bo pisat sa da z kadejakeho pc (edit : plus nepotrebujem na to 50 minut za sebou :D ) a hram len ked som doma . A pravda je ze som odvtedy hral len 4 hry . Maybe je to dovod na to ze mi to nedate , nebudem sa divit hravam narazovo raz vela inokedy vobec . Ide o to ze nemam cm za tento nick :D a hral som jedno so sssnakom aj s Lord Devilom a bola to strasna hra tak tu sem nedam O:-) ( cely den som mrvil hry a body a staty si , proste zly den :D ) Ale tak ma napadlo ze by sme mohli dat rovno proti sebe. Mam cas od Dnes do stvrtku po 23tej az do dlhej noci. Alebo ak nie tak sa dohodnime ze ak to sem nedam do konca tohto tyzdna tak to closni a je jasne ze namam cas na cptovanie .


Ps : Devil ma otrasny hlas :D:D

Arsony
20th April 2011, 02:08 PM
Za mě deny, myslím že na to ještě nemáš, potkal jsem tě v pár hrách a neměl jsi dobrý herní úsudek. Možná se můj názor časem ještě změní (zkus třeba odehrát nějaký chall a hodit sem replay) ale zatím to vidím takhle.

Pabil
26th April 2011, 09:01 AM
Btw Sweety somnou Chall resp. CM mode hral. Tak nech sa vyjadri a s bororom uz ma tez dohodnuty len sa miname :D .


A ked nikto znich neda supp tak zbytocne davat replay aby sa mi tu niekto vysmieval :D:D ( Nemyslene samozrejme na teba arsony =) )


edit : Arsony no jo ked som neprisiel na to co stym tvojim invokom tak som bol vyvedeni zmiery . Ale thats my lame skill suhlasim =) .


aspon daky supp replay aj ked je to public no challenge hra takze skor len for fun pozrietie (cekni hlavne ten item build pudgeho :D ) :
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=17856


ps : tu challenge sweetym sme prehrali bo mi chybalo na dagger lebo som kupil bracer tak to sem davat nebudem. O:-)

[Spis]Borovicka
26th April 2011, 12:44 PM
ten invoker u scourge to bol neaky arsonyho fake ne ? :D

Pabil
26th April 2011, 12:49 PM
Nie nie on on ,origo arsony , ale nemam repley toho bo hanba :D ... A tak ma nasral ze dalsiu hru zas som sel mid a zas som kkt spravil :D Ale aspon som ho uz nefeedol no aj nafarmil celkom ok , akurat som bol presveceny z stym herom ho rozoberem :D skoda ze si uz nepamatam co som mal ani sktorym nickom som hral .


Edit : Ci pockaj ty hovoris o tomto replayii :D boze brzdiiiim :-X . :D:D

Rhymak^
26th April 2011, 02:28 PM
Ty hravas na nicku .pabil. ?

Arsony
26th April 2011, 09:05 PM
Borovicka;1298319']ten invoker u scourge to bol neaky arsonyho fake ne ? :D

Takové low urážky

[Spis]Borovicka
26th April 2011, 10:00 PM
neurazaj sa mojko :) ja som to tak nemyslel :-*

Laryk
27th April 2011, 03:27 AM
to je velice kvalitní replay, vs total pub, leaver, rushnutý rapier u carry, za support 0 obs (když už si ten support hrál), ach j

Pabil
27th April 2011, 07:44 AM
to je velice kvalitní replay, vs total pub, leaver, rushnutý rapier u carry, za support 0 obs (když už si ten support hrál), ach j


Taaaak sak tam je for fun. Navyse hnusak vyzierac aki mal kupovat wardy :bat:

Ak chces cm tak tu , je to ale rmk preto je ap . Davam to sem preto ze cekujte toho uber pudgeho :happy2:
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=18553

mozno najdem aj hru proti sweetymu ale neviem naco to sem davat on somnou hral naco tu musia vsetci vidiet ked tam neni nic funny ...

Eph3dr1ne
27th April 2011, 08:28 AM
Zabanoval první ban enigmu, pak magnusa atd atd....
proti trojlince poslal pudgeho bez ostychu, no podívejte se na ten replay a umřete smíchem :D

Pabil
27th April 2011, 08:38 AM
Zabanoval první ban enigmu, pak magnusa atd atd....
proti trojlince poslal pudgeho bez ostychu, no podívejte se na ten replay a umřete smíchem :D


jaj neviieees , trepeeeees prvy bol clock :vuvu:


A takto hrajuceho pudge(konkretne tuto hru co uber vysla :D ) aj na 5 linkuuu :bat:



ps : tie vase ,,typicke'' cm picky su total boooriiing , nehrame pro ale for fun ne ;)

[Spis]Borovicka
27th April 2011, 09:45 AM
ako ta venge to mi bolo cosi. to kto bol ??? :D za mna deny. este nemas na to aby si hral chally s ostatnymi kapitanmi na acku. ale ja ta este velmi rad vyzvem nech je sranda :D

VoSaZnOsA
27th April 2011, 09:53 AM
Sry, ale v tejto hre som sa skoro zgrcal, keď som videl ako pickujete... tým myslím oboch...lebo aj Borovica pickoval ako dopitý, čo potrvdzoval aj Nevi na TS, keď nám vravel, že mu písal, máš tam Licha, Bata, Nerubiana etc a on tam vezme Venge na FP, potom Potmu a Nevera...:o + Pabilove bany, asi s tajnou myšlienkou dať odtiaľ preč ultymátky, WTF? :O
Táto hra bola vyhraná skrze low team playu, lamereniu sentinelov, nechápem ako to mohli vlastne prehrať...
Pabil toto nie je o tom pickovať to isté, ale pickovať tak aby si outpickol, aby ti to hráči uhrali aj herov, ktorých napickuješ, aby ste pokombili, musíš vedieť napísať linky, nám si ani nenapísal, kde sme mali ísť, bol tam chaos na zač, etc...
Dajte lvl 2 každému a bude pokoj :-)

Pabil
27th April 2011, 10:09 AM
Daky kamikazee s depkou podla mna :D


No jo to zas bude reci :D To kto je ten kapitaan :D ? Daky utecenec z ustavu ??? :hf:



edit : Vosaznosa ktory si bol ty :D nech ti viem odpovedat :P

Pre zaciatok len tolko ze rozdelenie padlo dobre (myslim to ze kto bol skym na lajne a kto sam , to ze uz bol pudge vs 3 bolo horsie ale zjavne sa bavil a slo mu to tak naco to menit ) .

A to je vlastne cele ked to ide naco dakomu prikazovat nech robi daco ine nech si robi co ho bavi ak sa dari . Uplne naj su hry kde nemusim nic komandovat. Sice za posledne 2 tyzdne som hral len 3 chally resp cm ale vsetky hry prebiehaly podobne. Jednu sme sice prehrali lebo som kupil bracer a nebolo na dagger ale to uz je iny pribeh .

To iste aj k CM ktore mala na salame prist stunut warlocka a robila svoje ale kedze sme ich davali tak som v tom nevidel problem aj keby zbierala jahody v lese.

A to ze som mal slow auru az na lvl 4 bol my fail mohol ist war dole aj bez CM uznavam :D .


A ak ty xes capitovat inym stylom neberem ti to . Tvoj nazor som si precital respketujem ho ale robit to tak nebudem :P .

A stym banvoanim podla ultin si to scasti trafil . Total boring su hry kde rozhoduje master uber ulty aoe herovia.

Nezmysel
27th April 2011, 11:42 AM
A stym banvoanim podla ultin si to scasti trafil . Total boring su hry kde rozhoduje master uber ulty aoe herovia.

Su iba 2 moznosti ako napickovat a to je hrat na carry a hrat na push takticks alebo.Uz davno som nevidel napickovat nejaky only aoe pick DOVOD:ze je to mega uber tazke na zohranie a zo zaciatku strasne trpis na lajnach kedze stavias hru na aoe a musis zobrat takych herov ktory proti solam ako invoker bat wewer clock ATD proste nepotocia + si gangovany. :tiphat:

Pabil
27th April 2011, 11:56 AM
alebo hrat na uber pudgeho :D .


Ale jo sak mas pravdu, akurat nemam pocit ze chally hraju take lamy co si nevedia zladit aoecka plus ktomu nabalia daketo carry co sa pritom nafeedy a uz sa mi ta hra nepaci =) .


Btw ten push som este dobre odohrany (tu na acku ) nevidel. Pozrel by som si ako venom , war, furion to prepushuju a vyhraju =) (zatial som videl len 2x fail toho ,ztoho som bol raz war ja tazke to bolo mozno tym :D ) . Ked daco take bude xem byt obs =) .
Aj ked si myslim ze to proste nemoze tuna vyjst proti 3x aoe hero plus daka dobra carry ,ale rad sa poucim ked to uwidim .

grimasko
27th April 2011, 11:59 AM
To co ste mali za pick preboha ziveho?

Pabil
27th April 2011, 12:16 PM
To co ste mali za pick preboha ziveho?


master blaster pick :cool2:

VoSaZnOsA
27th April 2011, 12:57 PM
Ja som Kompotisko, ale toto som jakživ ešte nevidel.
Ako ja mám rád liberálne picky, ale aspoň trošku inteligentné, v tomto som postrádal inteligenciu a všetko, vyhrali sme to na mega monster uber FAILY Borovici a ich tímu, nič viac. Neverím, že s niečim takýmto, by si mohol potočiť v serióznej hre. :-)
Toť môj skromný názor. :tiphat:

Pabil
27th April 2011, 01:11 PM
Ta ja nevem v com takom mali o tolko mega vela lepsi pick . Tak mi to niekto objasnite prosim =)

grimasko
27th April 2011, 01:17 PM
Replay?

Pabil
27th April 2011, 01:22 PM
Replay?

...

VoSaZnOsA
27th April 2011, 03:37 PM
Písal som, že Borovicov FAIL, sola mal dať POTMu a SF, dole dať 3 linku a brnkačka... axe to nemal hrať furt na les..ale ja to je ich fail... nič viac...náš pick nebol zlý až tak, ako dalo sa tam pokombiť etc, ale... ten spôsob akým ste sa obaja dopracovali k takému picku a celkovo, chvíľu som myslel, že sa dogrcám :-)

Eph3dr1ne
27th April 2011, 04:04 PM
Grimasko vidět replay umřeš smíchem :D

Pabil k Tobě pár slov:
Kdybych si nevyžádal pick weavera kterýho nevim proč Boro nechal, tak tam pickneš nějakeho murlocka a nevyhraš nic.

Navíc jsi měl hrat suport/gang.... nedošel jsi dole ani mid ani raz gang.
Jedine štěstí že axe z toho měl srandu, potm nevšímala hry a ja to stihal gangovat 2 linky a les.
Spectre kterou jsi suportil na tebe celou hru stěžovala a po hře napsal, že když lvl2 dostaneš Ty, tak každy kdo má za hru 3 deny si zaslouží taky.

Když máš taky srandovní přístup tak si hraj public a tam si na AP davej AOE picky s kamarády a nemusíš nic řešit klid pohoda, o to ti přece celou dobu šlo.

PS: Jako že hraju s kvalitními hráči ve Feed need WEED nějaký ten pátek, AoE pick jsme si nikdy nedovolili vzít

Nezmysel
27th April 2011, 05:20 PM
Grimasko vidět replay umřeš smíchem :D

Pabil k Tobě pár slov:
Kdybych si nevyžádal pick weavera kterýho nevim proč Boro nechal, tak tam pickneš nějakeho murlocka a nevyhraš nic.

Navíc jsi měl hrat suport/gang.... nedošel jsi dole ani mid ani raz gang.
Jedine štěstí že axe z toho měl srandu, potm nevšímala hry a ja to stihal gangovat 2 linky a les.
Spectre kterou jsi suportil na tebe celou hru stěžovala a po hře napsal, že když lvl2 dostaneš Ty, tak každy kdo má za hru 3 deny si zaslouží taky.

Když máš taky srandovní přístup tak si hraj public a tam si na AP davej AOE picky s kamarády a nemusíš nic řešit klid pohoda, o to ti přece celou dobu šlo.

PS: Jako že hraju s kvalitními hráči ve Feed need WEED nějaký ten pátek, AoE pick jsme si nikdy nedovolili vzít
presne to som mu vravel on si mysli ze aoe pick je lahke zahrat to je tazsie ovela este ako push pick to musi byt zohratost ludi co to hraju 10 krat tyzdenne spolu stale.top klany ako mym,dts atd som videl hrat aoe pick mozno par krat aj to proti lofasom proti skusenym hracom si to dovolit som nevidel.(to je ako si vsetci myslia vezmeme SK enigmu tida licha a shakra a enigma skoci a potom ich zabijeme to su myslienky malych deti :D:D lebo ty tym uckom nikdy vsetkych netrafis a oni si to postrazia :) takze tak )

IcetEA_to_nedas
27th April 2011, 05:29 PM
hrat cm na AoE ucka je dost napiču, stači ak si carry spraví bkb a nejaky support k tomu pipu a uber mass pro aoe pick môže čakať v baze do 30 minuty na !ff :happy2:

grimasko
27th April 2011, 06:14 PM
Pabil:
"bla bla zabanujem aoe picky a vyhram bla bla"

Nezmysel:
"bla bla nikto ti aoe nezahra bla bla"

Icetea:
"bla bla carry spravi bkb a support pipu bla bla"

Hrat to cisto na ultimatky je demencia, LENZE pri dobrom skombinovani (solo seer, solo enigma, triple cm, razor, venom) ti to TAK DO P*CE KU*EVSKY PREPUSHUJE, ze nebudes stihat kontrolovat stav vezi.
Samozrejme, da sa to kounterovat niektorymi hrdinami, ktore samozrejme ZDRAVO ROZMYSLAJUCI kapitan zabanuje (es, pugna, ancient). Takze sa to da kounterovat stylom - "nechame late game massive fucking dickhead 1v5 carry farmit a 4ja behame po mape", LENZE toto ti nikto nespravi, lebo a) nemas na to pick (suckcocker cpt ti pickne 3 carry na 3 linky), b) hraci sa budu snazit farmit s potmou/sfkom/batriderom/lichom/skckom/tinym, c) hraci nebudu na tak vysokej skillovej urovni, ze udrzia dokonaly mapcontrol, nebudu vediet nosit porty, rozbiehat akcie a ten lategame carry nebude vediet farmit (aka "z 20 creepov si dam 5").


...

Diky za ochotu. Ale uz som si to nasiel.

Ak chces hrat "zabavne cm picky", tak pickuj podla farby/rasy/pohlavia a podobnych p*ovin, lebo ked sa pozrem na ten pick, co si mal, tak si poviem "omni da repel spectre, potma nema diffus, spectra vyhra 1v5, nuda". Keby nie su v Scourge 10x lepsi hraci nez v Sentinel, tak dostanete 50000/0 ponizovacku.

Pabil
27th April 2011, 06:32 PM
grimas ja som to tvoje replay zle pochopil :D ,,akoze co sa pytas pozri si replay alpaka '' :D . Neva stava sa .


A zvysok no hura prezente , vyhrotte , zvlecite :bless: .


ps; Kompot tez nebol ani raz hore gang ale ja som zase alpaka .

[W3PD]rebrik
27th April 2011, 07:49 PM
naposledy ked hrac pickoval podla farby/rasy/pohlavia a podobnych p*ovin tak som mal daviona 0/17 :/

grimasko
27th April 2011, 07:52 PM
Cim to bude?

[W3PD]rebrik
27th April 2011, 08:49 PM
pickom?

VoSaZnOsA
27th April 2011, 09:22 PM
Kompot nebol ani raz hore gang, lebo celé zle bez aury ? a potom som už nebol ani pri vás, keď si si ju dal... )

Pabil
27th April 2011, 10:56 PM
Ta keby si prisiel gang skor tak davame wara hned a nasa spectra je kludna :D . Ale mne je fuk vyhrali sme =) mne aura stacila :D .

TT_SNiP
28th April 2011, 03:27 AM
2grim: Ja myslel, ze ty podporujes hlavne myslenku 5 a vice carry :happy:

btw muzu se vas zeptat, co si probuh predstavujete pod pojmem "aoe pick"? Jako 5 heru s aoe uckama? Wut? :eek: Jiste, ze se to nehraje, jelikoz je to blbost :) Na druhou stranu, hraje se spousta picku, ktere maji silna ucka a silny teamfight ... takova Enigma, SFko, CMka, Lich, Levi, Venom, Shaker atd atd... Vsechno jsou to velice hrany hera se silnyma uckama do teamfightu a maj dulezitou roli v tymu, ale neda se stavet kombo ciste jen na sile teamfightu, na spolecne kombinaci ucek.. V takovem pripade proti vam souper posadi nejake push kombo (tinker style!), se kterym stiha protlacit vice stran najednou (= donuti vas se rozdelit) a/nebo to vyturtli s nejakym teplym late carrym, kterej to pak rozskube vicemene sam no.

Jinak grim to celkem vystih, neda se od hracu na xpamu ocekavat, ze zahraji nejake slozite kombo, ktere treba nahodou zvlada nejaky top team (slozite zejmena ve smyslu kooridance tymu, teamplay). Ty picky musi byt trochu hratelny a jednoduchy (ale taky je fajn, kdyz maj hlavu a patu..)

Pabil
28th April 2011, 07:16 AM
daco take som sa presne snazil povedat. az na ten koniec o combe =) .

grimasko
28th April 2011, 11:01 AM
Cmka sa nepickuje kvoli ucku. >.< A Lichove ulti je strasne overrated, teda samozrejme, ak nemas fucking huge luck.

Inak, toho Tinkera ti zahra tiez malokto, kedze s Hexom, GS, Shivou, BoT, Bottlou a Rearmom potrebujes tak 10000 apm.

Pabil
28th April 2011, 11:14 AM
Tha ked lichove spojis s dakym inym fajnym aoe (co ma slusny dmg a zbavi ta vacsiny otravnych creepov ) uz staci o nieco menej lucku :D

grimasko
28th April 2011, 12:26 PM
Hadaj preco top timy nehravaju Seer + Enigma? ~_~

Pabil
28th April 2011, 12:55 PM
Lebo im to nenehcaju picknut napr :D

TT_SNiP
28th April 2011, 01:45 PM
Cmka sa nepickuje kvoli ucku. >.< A Lichove ulti je strasne overrated, teda samozrejme, ak nemas fucking huge luck.

Inak, toho Tinkera ti zahra tiez malokto, kedze s Hexom, GS, Shivou, BoT, Bottlou a Rearmom potrebujes tak 10000 apm.

Rekl jsem snad, ze se pickuji kvuli ucku? Ne. Rekl jsem, ze jsou to velice popularni hera se SILNYMI ucky a "SILNYM teamfightem". CMka se pickuje, jelikoz je to paradni gank/support a neni nejak extra slozita na zahrati + pokud mate dobre rozjetou hru a muze si dovolit i koupit tu a tam nejaky item pro sebe, tak ma velkou sanci to ucko dobre vyuzit (viz. NSho cmka..). A lichovo ucko je paradni nastroj pro pro rozmrskani oponentu do spatny pozice. Bud se nechaj "poskakat" nebo tomu musi zdrhnout a nato se pak da navazat a vyuzit toho, kdyz jsou "rozhazeni" (samozrejme, kdyz hraje licha nekdo jako ja, tak to ucko automaticky skace po nejblizsim creepovi, zejmena po neutralech:omg: ). Lich je ale stejne hlavne popularni diky obrovskemu harassu, kterej dokaze na lince (+ frost armor zacal byt popularni, co se takhle jezdi farmici carry s fyzickym dmgem).

A nevim co je tak slozity na Tinkerovi, kdyz ho na acku zahraju solidne i ja, tak to nemuze byt tak tezky:) Jo, kdyz chces byt buhvijaky uber pro a neztratit ani sekundu, nevyplacat ani jeden bodik many zbytecne, pak se musis trochu otacet. Ale prumernyho tinkera s nejakou BoTou, hexem (popr shivou, soul ringem apod) si myslim, ze neni tezky zahrat.. Jen se nesmis flakat a vyuzivat neustale ten rearm. (z tech lepsich za zminku stoji treba Yamatehuv tinker nebo tusim Mania to hral za MYM v jednom hezkym push kombu).

A jinak Seer + Enigma ... Enigma se hraje furt, ale Seer se nehraje vetsinou proto, ze to je pro dnesni popularni styl hry celkem marny hero. Kam bys ho posadil? Na trojlince je naprd, leda nekam na solo a to si muze dovolit jen proti nekterym herum, aby tam moc nefailnul a zaroven byl schopnej neco nafarmit. Mimoto kdyz je ve hre Enigma, tak se vetsinou hraje na stejnou linku, na kterou bys poslal Seera (solo dlouha), coz je dalsi duvod, proc se tihle dva herove prilis nepotkavaj. Jednoduse jsou lepsi volby nez Seer momentalne.

grimasko
28th April 2011, 02:23 PM
Enigma sa moze vpohode zahrat ako na mide, tak aj na trojlinke. Deto Seer.
"Na druhou stranu, hraje se spousta picku, ktere maji silna ucka a silny teamfight ... takova CMka"

Je sice pravda, ze ma silne ucko, ale massfight nie je vdaka nej silnejsi. Porovnaj si pomer pouzitych ultimatiek u ostatnych vymenovanych herov k CMke v serioznych hrach.

"kdyz ho na pube zahraju solidne i ja" => pisal som o hrach na vyssej urovni (tym nemyslim challenge). Zahrat ho proti creepom dokaze aj pepa2049.

btw, preco tiez spominas Licha medzi hrdinami, ktore rozhoduju massfighty, ked to vobec nie je hlavnym dovodom jeho pickovania?

TT_SNiP
28th April 2011, 03:02 PM
Enigma sa moze vpohode zahrat ako na mide, tak aj na trojlinke. Deto Seer.
"Na druhou stranu, hraje se spousta picku, ktere maji silna ucka a silny teamfight ... takova CMka"

Je sice pravda, ze ma silne ucko, ale massfight nie je vdaka nej silnejsi. Porovnaj si pomer pouzitych ultimatiek u ostatnych vymenovanych herov k CMke v serioznych hrach.

"kdyz ho na pube zahraju solidne i ja" => pisal som o hrach na vyssej urovni (tym nemyslim challenge). Zahrat ho proti creepom dokaze aj pepa2049.

btw, preco tiez spominas Licha medzi hrdinami, ktore rozhoduju massfighty, ked to vobec nie je hlavnym dovodom jeho pickovania?
Enigma se na midu "da" zahrat, co by ne. Koneckoncu, proti nekterm herum by sel i ten seer. Ale kdy jsi naposled videl Enigmu na midu? Jde o to, ze se tam lip hodi jiny hera...

Jak massfight neni kvuli CMce silnejsi? Wut? Za predpokladu, ze ma prostor to ucko pouzit, tak je to rachot. Problem je, ze vetsinou tu moznost nemas. Zalezi na kombu co je na vasi strane a co maj protivnici, ale take je tu fakt, ze jeji ucko stoji kotel many a kdyz spamujes kostku / novu tak nato vetsinou uz nevyjde (proto jsem rikal jen v pripade, ze je dobre rozjeta hra a mas moznost si koupit nejake itemy, ktere ti to trochu ulehci).

Definuj hru na vyssej urovni. Ja myslel, ze se ve vysledku stale vztahujeme na Acko, kdyz uz se bavime v promote requestu nejakyho ackare :) Ja jen rikam, ze na Acku se tinker da myslim v pohode zahrat a zvladla by ho tu bez vetsich obtizi spousta lidi.. V tech "serioznejsich" hrach uz vetsinou neni tolik popularni, jelikoz se tolik nehraje jeho styl hry (a navic fakt, ze je to takovy caster semi-carry mu prilis nepridava na popularite). Ale verim, ze tu a tam by se stale moh v nekterych kombech objevit.

A lichovo ucko samozrejme neni "hlavni duvod" proc brat licha, ale rozhodne to neni ani nejaky nepouzitelny odpad. Dobre hozene lichovo ucko muze SAKRA hodne rozhodnout o teamfightu, tak nevim co tu tlacis. :huh:

grimasko
28th April 2011, 03:19 PM
Ja len vsetko prirovnavam k realnym moznostiam.
CMka vycasti ulti 1x za 10 hier.
Lich da dobre ulti 1x za 3 hry.

VoSaZnOsA
28th April 2011, 03:37 PM
len tak pre zaujímavosť, CM hrať na ulty = mass pro fail, v poriadnej hre sa k BKB nedostaneš a bez BKB nehodíš U, v poriadnej hre... preto sa za CM do učka ani nejde... minimálne ja ju na U nehrám a ani ju hrať na chally nikdy nebudem...

Lichovo účko vie narobiť echt bordel grimas, a dokáže dať aspoň 1 dobre v každej hre, licha mám už obohratého, takže o tom viem svoje, ako aj o CM ;)

Eph3dr1ne
28th April 2011, 03:46 PM
"Lich da dobre ulti 1x za 3 hry." To myslel svojeho licha ne ?:D

btw snip cmka určitě není hero lehký na zahrání, ja osobně hraju suport/gang a je snad jediny hero co nezahraju...prostě slabý gang a musí jit v decidu 2 aby něco rozjeli.

PS: Toto je že req. lvl2 ? po 2 stránce jsem zapomněl xD

grimasko
28th April 2011, 04:42 PM
Na acku ti kazdy idiot hodi dobre ucka.

[W3PD]rebrik
28th April 2011, 04:59 PM
Zahrat ho proti creepom dokaze aj pepa2049.


tak urcite ked uz vie naco je aegis

TT_SNiP
28th April 2011, 05:41 PM
Ja len vsetko prirovnavam k realnym moznostiam.
CMka vycasti ulti 1x za 10 hier.
Lich da dobre ulti 1x za 3 hry.
Tak ale to neznamena, ze by meli spatny ucka. Maj v pohode ucka, v nekterych teamfightech to dokaze dost ovlivnit hru, kdyz se zadari. Ale samozrejme netvrdim, ze ucka jsou jejich nejsilnejsi stranka, jen rikam, ze jsou vyuzitelny.


len tak pre zaujímavosť, CM hrať na ulty = mass pro fail, v poriadnej hre sa k BKB nedostaneš a bez BKB nehodíš U, v poriadnej hre... preto sa za CM do učka ani nejde... minimálne ja ju na U nehrám a ani ju hrať na chally nikdy nebudem...
Bullshit, kdys naposled videl CMku s BKB? To tak nejaka carry CMka na Acku mozna. Je naprosto jasny, ze v kazdy "rozumnejsi" hre bude CMka support/gank a jako takova nebude mit prachy na bkb. To je prioritni item tak pro SFko, ktery farmi, CMka si vetsinou nemuze dovolit brat farm ostatnim. Ale kdyz se zadari a tvuj tym ma navrch v early (dobre rozgankovana hra napr) a i CMka ma nejaky prachy nazbyt, aby si koupila nejaky core itemy (napr "rychlou" tredku, popr phasky apod) + dobre se ji levluje, muze se dostat do pozice kdy to ucko zacne vyuzivat. Problem je, ze to chce dobrou tymovou koordinaci (idealne nejaky solidni stun/jiny disable) aby alespon chvili to ucko vydrzela castit a hned ji to nekdo nezrusil. Rikam, kouknete treba na NSovu CMku, umi ji dost solidne zahrat a videl jsem od nej hodne pekny ucka v serioznich hrach.


btw snip cmka určitě není hero lehký na zahrání, ja osobně hraju suport/gang a je snad jediny hero co nezahraju...prostě slabý gang a musí jit v decidu 2 aby něco rozjeli.
Easy to play, hard to master. Na prvni pohled na ni neni nic sloziteho (jeji ability dokaze naklikat spravne kazdy publikar), pak to ale chce vypilovat styl hry a snazit se pokud to jde byt jako spravny support tam kde je treba a omezit zbytecny smrti (nekdy to jde, nekdy to nejde - samozrejme zalezi i na souhre tymu).


PS: Toto je že req. lvl2 ? po 2 stránce jsem zapomněl xD
Uz to tak moc nevypada, co?:happy:

mankind
28th April 2011, 06:26 PM
snip, ty nemáš fakt nič iné na robote, len tu vypisovať polstranové eseje ? :spammer: ber si príklad od rebríka, jeho komenty aspoň niekto číta :read:

IcetEA_to_nedas
28th April 2011, 09:25 PM
snip, ty nemáš fakt nič iné na robote, len tu vypisovať polstranové eseje ? :spammer: ber si príklad od rebríka, jeho komenty aspoň niekto číta :read:

+1 kto to má čítať a v podstate je to stále o tom istom :happy:

VoSaZnOsA
28th April 2011, 11:34 PM
+1 kto to má čítať a v podstate je to stále o tom istom :happy:

+2

TT_SNiP
29th April 2011, 01:14 AM
Umim byt i strucnejsi.:)
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ8mIVrtzNX0i88SjgSNhWhTxdPvNpZC Lww5pQY6_uGK8BA06FE&t=1

mankind
29th April 2011, 01:36 AM
Umim byt i strucnejsi.:)
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ8mIVrtzNX0i88SjgSNhWhTxdPvNpZC Lww5pQY6_uGK8BA06FE&t=1

a hlavne umíš být i vtipnejší ...
http://www.eyeondna.com/wp-content/uploads/2007/12/loldog-funny-pictures-you-got-it-babe.jpg

Pabil
29th April 2011, 01:04 PM
Je jasne ze lvl 2 nedostanem tak tu aspon fajn dikuse ;)

[Spis]Borovicka
30th April 2011, 12:56 AM
v zhladom na co Pabil povedal

LordDevil
30th April 2011, 04:33 PM
tu to nieje diskuzni kruzok nato mate offtopic