PDA

View Full Version : Ziadost o IP unban



madskill
9th April 2011, 07:16 PM
Moj nick: Madskill- bakusko

1. mizige
2. nadavam a hadam sa, to je pravda. vacsina hracov sa sprava povysenecky a drzo. Prvy som nikdy nezacal urazat ineho hraca. Je pravda, ze mam asi 4 nicky, ale kto z Acka nema? Kto z Acka nie je vulgarny? Dokonca aj total mistrovia ako eddy moon atd si otvoria hubu na spacir.. viem, dostanu aj oni ban, ale IP ban?
Preto ziadam moderatorov, aby mi spristupnili novy nick Madskill a zrusili IP ban, ktory ma postihol.
3. Zoberiem si ponaucenie a budem sa spravat slusne. Uz teraz, ked viem, ako funguje toto forum, tak mi bude potesenim filtrovat svoje emocie tu, resp. zasielat ziadosti o ban, ako bezducho sa rozculovat a nadavat hracom.

Dakujem

MiZiGe
9th April 2011, 07:37 PM
tvoja IP nemá ani nemala ban.

madskill
9th April 2011, 07:49 PM
mam asi 4 nicky, ktore su vsetky bloknute.. nechapem teda... a su bloknute tebou mizige.. Nicky- bakusko, bakus, boziaruka a madskill.

Preco mi nejde teda spustit W3?

MiZiGe
9th April 2011, 08:52 PM
s tvojím W3 som nič neurobil.
A ešte raz, ja som ti nelockol IP adresu. Len všetky tvoje nicky.

oB.Sweety
9th April 2011, 09:28 PM
Za to cos predvedl chces unban?
vazne?

madskill
10th April 2011, 12:25 AM
Ok, stratil som nervy, tebe sa to nikdy nestalo?
poucil som sa z chyby, naucil som sa, ako funguje forum a vsetky chyby, ktore som robil budem davat sem a vy rozhodnete, co dalej.
ale o unban ziadam stale.

MiZiGe
10th April 2011, 03:40 PM
nervy si stratil, tak vážnejšie, už po asi 4. krát.
A nemyslím si, že si sa odrazu, po 13tich minútach, polepšil.

Btw., tvoj nový nick "Dotak" dostal tiež ban na mesiac.

madskill
10th April 2011, 04:21 PM
takze kazdy novy nick co spravim dostane na mesiac ban? cize mesiac nebudem moct vstupit do eurobattlenetu?

MiZiGe
10th April 2011, 04:28 PM
neviem, či mesiac, ale určite nejdem rušiť ten ban po pár minútach, resp. po dni.

madskill
10th April 2011, 04:34 PM
Takze minimalne tak na tyzden si mam dat pohov od DOTY?
Potom sa mam ozvat sem o unban?

madskill
11th April 2011, 12:09 PM
Ozaj, ak nema moja IP ban, tak preco mi blokujete vsetky nicky? 100 hracov z acka ma zabanovane nicky a hraju dalej pod pseudo nickmi a vy o tom viete.. tak preco mne blokujete vsetky nicky?

oB.Sweety
11th April 2011, 07:47 PM
Protože neustale porušuješ pravidla?
a navíc moje máma není ta do které by ses měl navážet..takže už nech těchle výkřiků do tmy a smiř se s tím že sme tě chytli..

madskill
12th April 2011, 02:58 PM
Ok, ako dlho mi budete blokovat nicky?

madskill
12th April 2011, 03:00 PM
ok, tak teda, dajte mi zakaz na vstup do ACKA, ked tak velmi chcete, ale nechapem banovat mi vsetky nicky, ked mozem hrat pub?

MiZiGe
12th April 2011, 03:04 PM
pretože niečo iné je leavnuť hru - dostaneš ban na ligu, a niečo iné je bad manner, kde podľa serverových pravidiel máš ban na celý server.

server rules > section rules


100 hracov z acka ma zabanovane nicky a hraju dalej pod pseudo nickmi a vy o tom viete.. tak preco mne blokujete vsetky nicky?
nie, nevieme, kým to urodzení hráči z ačka nenahlásia. Ja za to nemôžem, že im nevadí hrať s leavermi a pod. Ale keď už to niekto reportuje, tak nemám dôvod ignorovať to.

madskill
12th April 2011, 03:06 PM
Ok, takze naposledy, mam odinstalovat battle.net, pretoze akonahle zalozim novy nick dostanem ban? dozivotne?

madskill
12th April 2011, 03:07 PM
Ok, takze mam dozivotny ban ? teda, akonahle loznem novy nick, tak mi na neho das hned ban, ano? cize vymazat w3?
dik za odpoved

MiZiGe
12th April 2011, 03:13 PM
ešte raz.
Ban nemáš perma, momentálne je nastavený na 1mesiac.
Kľudne o týždeň, dva, požiadaj o unban.

:locked: