PDA

View Full Version : Demote sweety



DiAboL
7th April 2011, 07:53 PM
Takze zdravim, poprosil by som prehodnotit moderatorsky post Ob.sweetyho. Zo zaciatku si robil co mal, vsetko v poriadku... Ale postupom casu sa zacal az pri velmi venovat svojim kamaratom. Dnes som dostal od neho ban, samozrejme no reason. Zacalo to na challe ked sa dopikovali, musel som ist afk(zobrat auto z opravovne), normalne sa dalo rmk. Prisiel som potom na channel a hrac zeekee mi bez dovodu zacal nadavat do kokotov. A nasledne zalozil pub hru ze ,, diabol smrdi,, Nasledne som whispol sweetymu ze take gn nemoze davat. Sweety odpisal ze sa mam ukludnit, lebo mi da ban za to afk. Odpisal som mu, ze co to je za moderatora ked podporuje svojich kamaratov a neni ferovi. Odpisal mi ze zato ze sa do neho navazam, dostavam ban.(samozrejme bezdovodny). A dopisal este, ze kludne pokracuj. Myslim si ze je to z jeho strany az pri velmi drze a neni nemal by si dovolovat to co si dovoluje...

IcetEA_to_nedas
7th April 2011, 08:04 PM
to máš tak, ak niesi sweetyho kamarát nepochodíš :D
ten sweety je strašne pro moderátor najlepšie ako všetkych unbanuje si tu robia čo chcú vtedy čo evil a mass tuším leavli dostali ban na 3 dni a na druhy den už hral na svojom nicku very najs :D...
ale ja to už neriešim pred 42 minutami som ÚSPEŠNE ODINŠTALOVAL W3! mate pokoj od mojich fakov :( inak Kvetinac pro?:D

MiZiGe
7th April 2011, 08:16 PM
akoby ste nevedeli, že rečami sa nič nezmení.
Ja chcem vidieť screenshoty, replaye...nemôžem ani nemám ako dať len na to, čo jedna paní povedala; nehovoriac o pani, ktorá dostala x banov za bad manner.

[W3PD]rebrik
7th April 2011, 08:18 PM
1. kvetinac pro retard
2. odinstaloval si war3 tak tahni za eddym
3. imo sweety>arsony

KukAc
7th April 2011, 08:22 PM
Takze zdravim, poprosil by som prehodnotit moderatorsky post Ob.sweetyho. Zo zaciatku si robil co mal, vsetko v poriadku... Ale postupom casu sa zacal az pri velmi venovat svojim kamaratom. Dnes som dostal od neho ban, samozrejme no reason. Zacalo to na challe ked sa dopikovali, musel som ist afk(zobrat auto z opravovne), normalne sa dalo rmk. Prisiel som potom na channel a hrac zeekee mi bez dovodu zacal nadavat do kokotov. A nasledne zalozil pub hru ze ,, diabol smrdi,, Nasledne som whispol sweetymu ze take gn nemoze davat. Sweety odpisal ze sa mam ukludnit, lebo mi da ban za to afk. Odpisal som mu, ze co to je za moderatora ked podporuje svojich kamaratov a neni ferovi. Odpisal mi ze zato ze sa do neho navazam, dostavam ban.(samozrejme bezdovodny). A dopisal este, ze kludne pokracuj. Myslim si ze je to z jeho strany az pri velmi drze a neni nemal by si dovolovat to co si dovoluje...

Lol, hodis sem toto bez screenu atd. nespravi sa mu nic a najblizsie to uz robit nebude! Aspon sa uz nebude spravat spontanne ako mod, takze fail. Alebo sem prihod nejake screeny.

IcetEA_to_nedas
7th April 2011, 08:25 PM
akoby ste nevedeli, že rečami sa nič nezmení.
Ja chcem vidieť screenshoty, replaye...nemôžem ani nemám ako dať len na to, čo jedna paní povedala; nehovoriac o pani, ktorá dostala x banov za bad manner.

no, mozno screeny ani replaye niesu, ale dosvedčí to 9 ľudí z toho challu (vrátane mna) a ak sweety poprie že si nezaložili hru s gn "diabol smrdi" a že ho neflamovali na kanáli bez toho aby sweety niečo napísal tak sa musi v prvom rade sám pred sebou cítiť ako kokot :( aj keď do tých whispoch už nevídi nikto tak k tomu sa musí vyjadriť sweety osobne no...+ videlo to určite zopár ľudí ktorí videli ako to spamuju...
to rebrik: eddy hraje nie? videl som ho na fakoch a pred včerom alebo kedy mu dal ibalgin ban za leav :-D

grimasko
7th April 2011, 08:34 PM
Hej, diabol afkoval. Dajte mu ban.

Smato
7th April 2011, 08:37 PM
ja som tiez za demote, moderator ma byt spravodlivy a objektivny, sweety neni ani jedno, navyse dava demoty a bany podla nalady, nadava a hada sa, nema manner na to byt adminom

[W3PD]rebrik
7th April 2011, 08:41 PM
(v rátane mna)

ZABIL




to rebrik: eddy hraje nie? videl som ho na fakoch a pred včerom alebo kedy mu dal ibalgin ban za leav :-D
nevim mne pisal ze pride v jeseni ale je to dickhead a mutant takze nevim no

DiAboL
7th April 2011, 08:49 PM
Hej tym afkovanim som nikomu neublizil, bolo to hned po pikovani a dalo sa rmk. Nemusi potom zeekee nadavat do kokotov a sweety nic nenapise+ ani na to gn nereagoval, iba si kludne vosiel do tej hry akoby nic. Jedine borovicka upozornil zeekeeho nech zmeni to gn. Inac by to nehal az do startu.....

grimasko
7th April 2011, 08:54 PM
Dalo sa rmk, lenze sme na teba cakali 20 minut ako kokoti, lebo si napisal "za 5 minut som spet".

DiAboL
7th April 2011, 08:59 PM
1) Neuprednostnim dotu pred realom, nevedel som to dopredu, skratka musel som ist
2)nepokazil som vobec hru
3)nemuseli ste na mna cakat kedze ste uz dali rmk, nie som nenahraditelny
4)nie je to dovod aby mi hrac nadaval a moderator sa len prizeral

oB.Sweety
7th April 2011, 09:01 PM
A teď z mého pohledu..

Začal challenge kde si byl i ty, dávala se kvůli tobě pauza, čekalo se bez mála 20minut, což si myslím že je až moc pro člověka který má (jak už bylo řečeno) x banů. Nicméně odhlasoval se rmk a hned po tom co sme se objevily na kanále si dal !res. V pohledu všech to vypadalo že si to dělal schválně a konkrétně zeekeeho to naštvalo, tak že založil inkriminované gn. Já přitom byl afk (řešil jsem UR atp. na fóru) a když sem přišel už si mi psal, tak sem joinnul tu hru a napsal mu, ať to gn změní. Jenže sem nenapsal hned tobě jak si asi potřeboval tak si začal s hláškama jaké jsou na fotkách.

"diabol1" je před banem, než jsem ti stihl cokoliv napsat. Pak sem ti opravdu řekl ať si to necháš pro sebe (v téhle chvíly už bylo gn změněné), že bys vzhledem ke své minulosti mohl dostat ban(ať už je za afk, nebo za manner, nebo taky za to že máš ban a hraješ si vesele na fakenicku..). Měl si na to zase nějakou blbou připomínku, tak si svůj ban opravdu dostal. Poté přišla fotka "diabol2".

Jinak nevím o co se tu pořád všichni snažíte.. uvědomte si že my to neděláme jak si pořád myslíte aby sme si něco kompenzovali, ale proto aby tu bylo dýchatelno pro normální lidi, takže si nechte svoje kecy o kamarádíčkách a podobně. S takovýma jako jsi ty diabole, jako je icetea, eddy, kebbo, kepa, coldrex a další hromada vám podobných trollů, se já opravdu mazat nebudu. Jestli je na vás někdo mírnější, je to každého věc, ale veční průseráři tu imo nemají vůbec co dělat a rád vám dám osobní doporučení pro dasnet a podobné odpadní komunity kde je "trolling" vítanej.
Nefunguje tu žádný dvojí metr, zeptej se těch mých kamarádíčků sám a uvidíš. Např. grimasko a skutok po mě chtěli unban - ignoruju to dokud to není na fóru a podle pravidel, takovej Hippo a Nevi už ode mě dostal i ban. Zeekeemu tam doteď svítí warn. Takže ty tvé řečičky tu nejsou opravdu na místě..

Ibalgin
7th April 2011, 09:17 PM
OMG Nesťák :/ : l :(

Smato
7th April 2011, 09:20 PM
jo davam hru kde mi dal demote, sami posudte, nemyslim ze bol outpick, aj keby bol nic to neznamena, zvacsa ma jeden hrac lepsi pick. povedal mi ze demote dostavam za to ze neviem ovladat hracov: necrovi som stale opakoval nech ide gang lebo clock to rozganguje, nech pomoze na trojke, pretoze sweety to tam kvalitne nafeedil, 13 minut sa ani nepohol necro z midu a nekupil ani 1 item, cize uplne zbytocny bol. Suporty beznajdene, pretoze wardy sme mali raz za hru aj to neskoro, neviem ako hrali to vie skor sweety ked bol s nimi, to ze posrali trojku to je maximalne ich problem, lebo ta trojka sa dala uhrat v pohode, a ja som nafarmil rovnako ako naix ktory bol proti mne, hoci po 7 minutach ked nas rozgangovali to uz bolo jedno ...
a ja som sice kapitan, ale ja hracom len mzoem povedat co maju spravit, viac nemozem nic, co ich niekam do prievidze pojdem zbit alebo co ...
dalej som zevraj dostal demote za skill, tak to uz nechapem vobec, a demote za pickovanie myslim, ak sa rata aj pred restartom statov tak mam 50/50 chalenge, cize myslim ze celkom v norme, obcas dostanem outpick, obcas vyhram, toto bolo prehrane hracmi, aj keby som zlyhal ako kapitan, 1 chalenge nic neriesi!!!

dalej poprosim, vsimnite si sweetyho manner, vkuse sa hada, co neni prvy krat, toto robi velmi casto, aj ked to mi je ukradnute, gustav dostal po hre
ban na 24 hodin
sweety psychicky nezvladol hru a cisto za to som dostal demote, tymto prosim aj o navratenie levelu

Hej a este nieco, vela kamaratov sa nanho stazuje, ze stale nadava a chyba mu maner, ze si bany rozdava ako chce, poznam vela hracov co chcu aby dostal demote tak dufam ze sa to nejak rozumne vyriesi, kludne nech ostane moderatorom pokial sa nauci chovat

[W3PD]rebrik
7th April 2011, 09:24 PM
smato mam ta rad ale teba mat za kapitana je za trest:omg:

mas u mna plusko za tu prievidzu :happy2:

IcetEA_to_nedas
7th April 2011, 09:31 PM
inak, jeho manner je naozaj podivuhodný, nemám žiadne screeny ani replay nič, takže viem že to píšem v podstate zbytočne :-) len keď prehráva tak svoj team flamuje ako besný, keby som toto robil v hre ja čo sweety tak mesiac dozadu ked mal weavera a hral proti nám s lordom a prehral, tak už mam ďalších 20 banov :D pokračoval aj na channely a lord mu ešte písal že nech sa kľudni že nech to nebere tak vážne :-D...
to Ibalgin: jn, je mi to ľúto :(( ale dospel som k názoru, že dota mi nerobí dobré, vôbec ma to nebaví už hram to len z principu a len sa pri tom nervujem, je to fakt zle radšej sa budem venovať realnemu životu ako sedieť 4 hodiny pri dote a nemať z toho ani len zábavu, len nervy...dúfam že mi vydrží čo najdlhšie nehrať dotu :D
;pls dajte edymu ban na forum, toto je už aj na mňa moc :D

DiAboL
7th April 2011, 09:43 PM
Sweety ja sa viem vzdy zasmiat na tych tvojich odpovediach... Pekne si si ulozil iba screeny po tom bane. ALe predtym banom screeny tam uz radsej nedas, lebo by bolo jasne vidiet ze si nemal dovod dat mi ban. Tak sa tu teraz nehraj za ochrancu acka

oB.Sweety
7th April 2011, 09:46 PM
Mno smato..tohle bylo trochu mimo misu..co je mezi mnou a jarem je jedna vec, zname se uz nejakou dobu hravali sme spolu a že on se chová jak tard neznamená že já budu sedět a koukat(nicméně whinoval sem slušně=.= )

Teď k tomu kdo mě napomíná za manner a chce zpátky kapitána (ha zase ty)
1:46 [All] Smato (Alchemist): kokot
1:47 [All] Smato (Alchemist): ty pica
[All] Smato (Alchemist): nastavujem latenciu
[All] Smato (Alchemist): a ten kokot ma jebe
10:16 [Allies] Smato (Alchemist): dio pice

etc etc... nicm0n2 tvoje kapitánské pokyny jako: spectra di farm up (spectra lvl4 naix lvl8,5) O.o clever one!
jinak když už tě outpickl(resp. outpickl ses sám) tak si mohl aspoň poskládat linky.. wardy sis taky vůbec jako kapitán nepohlídal a podobně.
Jestli chceš hrát hru "jedna babka říkala" není problém.. každej se ti směje jak proti tobě rád hraje chally že si s peopleshitem nejmarnější kapitán.. teď si o tom přesvědčil i mě, takže jestli chcem zvyšovat úrověň tak je potřeba začít u těch co mají zvládnout ovládat ostatní..

oB.Sweety
7th April 2011, 09:49 PM
Sweety ja sa viem vzdy zasmiat na tych tvojich odpovediach... Pekne si si ulozil iba screeny po tom bane. ALe predtym banom screeny tam uz radsej nedas, lebo by bolo jasne vidiet ze si nemal dovod dat mi ban. Tak sa tu teraz nehraj za ochrancu acka

Ehm vtip? nemám? uvedl jsem tam snad málo důvodů?

[W3PD]rebrik
7th April 2011, 09:49 PM
jo smato jeb sa na reallife a pozri si niake replaye aby si nemusel pickovat presne to co ti niekto iny napise...

Nezmysel
7th April 2011, 10:28 PM
A teď z mého pohledu..

Začal challenge kde si byl i ty, dávala se kvůli tobě pauza, čekalo se bez mála 20minut, což si myslím že je až moc pro člověka který má (jak už bylo řečeno) x banů. Nicméně odhlasoval se rmk a hned po tom co sme se objevily na kanále si dal !res. V pohledu všech to vypadalo že si to dělal schválně a konkrétně zeekeeho to naštvalo, tak že založil inkriminované gn. Já přitom byl afk (řešil jsem UR atp. na fóru) a když sem přišel už si mi psal, tak sem joinnul tu hru a napsal mu, ať to gn změní. Jenže sem nenapsal hned tobě jak si asi potřeboval tak si začal s hláškama jaké jsou na fotkách.

"diabol1" je před banem, než jsem ti stihl cokoliv napsat. Pak sem ti opravdu řekl ať si to necháš pro sebe (v téhle chvíly už bylo gn změněné), že bys vzhledem ke své minulosti mohl dostat ban(ať už je za afk, nebo za manner, nebo taky za to že máš ban a hraješ si vesele na fakenicku..). Měl si na to zase nějakou blbou připomínku, tak si svůj ban opravdu dostal. Poté přišla fotka "diabol2".

Jinak nevím o co se tu pořád všichni snažíte.. uvědomte si že my to neděláme jak si pořád myslíte aby sme si něco kompenzovali, ale proto aby tu bylo dýchatelno pro normální lidi, takže si nechte svoje kecy o kamarádíčkách a podobně. S takovýma jako jsi ty diabole, jako je icetea, eddy, kebbo, kepa, coldrex a další hromada vám podobných trollů, se já opravdu mazat nebudu. Jestli je na vás někdo mírnější, je to každého věc, ale veční průseráři tu imo nemají vůbec co dělat a rád vám dám osobní doporučení pro dasnet a podobné odpadní komunity kde je "trolling" vítanej.
Nefunguje tu žádný dvojí metr, zeptej se těch mých kamarádíčků sám a uvidíš. Např. grimasko a skutok po mě chtěli unban - ignoruju to dokud to není na fóru a podle pravidel, takovej Hippo a Nevi už ode mě dostal i ban. Zeekeemu tam doteď svítí warn. Takže ty tvé řečičky tu nejsou opravdu na místě..

lasko unban som ti vravel na TS ale az ked som si podal ten UR len som chcel aby si sa vyjadril hned ci ho dostanem hned alebo az o 3 dni vid moj unban request ze to nebolo naschval ani nijak emotivne vedene.Som chcel proste huntit bodiky :oops:

oB.Sweety
7th April 2011, 10:29 PM
Já myslím ten v minulosti momentálně:P

JAnci2D
7th April 2011, 10:32 PM
jo davam hru kde mi dal demote, sami posudte, nemyslim ze bol outpick, aj keby bol nic to neznamena, zvacsa ma jeden hrac lepsi pick. povedal mi ze demote dostavam za to ze neviem ovladat hracov: necrovi som stale opakoval nech ide gang lebo clock to rozganguje, nech pomoze na trojke, pretoze sweety to tam kvalitne nafeedil, 13 minut sa ani nepohol necro z midu a nekupil ani 1 item, cize uplne zbytocny bol. Suporty beznajdene, pretoze wardy sme mali raz za hru aj to neskoro, neviem ako hrali to vie skor sweety ked bol s nimi, to ze posrali trojku to je maximalne ich problem, lebo ta trojka sa dala uhrat v pohode, a ja som nafarmil rovnako ako naix ktory bol proti mne, hoci po 7 minutach ked nas rozgangovali to uz bolo jedno ...
a ja som sice kapitan, ale ja hracom len mzoem povedat co maju spravit, viac nemozem nic, co ich niekam do prievidze pojdem zbit alebo co ...
dalej som zevraj dostal demote za skill, tak to uz nechapem vobec, a demote za pickovanie myslim, ak sa rata aj pred restartom statov tak mam 50/50 chalenge, cize myslim ze celkom v norme, obcas dostanem outpick, obcas vyhram, toto bolo prehrane hracmi, aj keby som zlyhal ako kapitan, 1 chalenge nic neriesi!!!

dalej poprosim, vsimnite si sweetyho manner, vkuse sa hada, co neni prvy krat, toto robi velmi casto, aj ked to mi je ukradnute, gustav dostal po hre
ban na 24 hodin
sweety psychicky nezvladol hru a cisto za to som dostal demote, tymto prosim aj o navratenie levelu

Hej a este nieco, vela kamaratov sa nanho stazuje, ze stale nadava a chyba mu maner, ze si bany rozdava ako chce, poznam vela hracov co chcu aby dostal demote tak dufam ze sa to nejak rozumne vyriesi, kludne nech ostane moderatorom pokial sa nauci chovat

Co sa tyka tejto hry, tiez sa pripajem, minimalne by som mu zrusil moznost banovat a demote hracov...je psychicky labilny clovek ;-) uz moc zavisly... mal by chodit aspon na hodku na zdravotne prechadzky, nech sa trochu da dokopy. Navyse nadavky + vyhrazky...to nie je na moderatora.

oB.Sweety
7th April 2011, 10:38 PM
Zeptám se jinak.. ještě nějaký "noname" kterého jsem zabanoval a teď se chce pomstít nějakou nekonkrétní, ve své podstatě nic neříkající větou? kterou okopíroval někde o patro výš?..
a nebo jsem to špatně pochopil a jen trénuješ svůj skill na vysokou školu kde nepochybně studuješ psychologii ?

Nezmysel
7th April 2011, 10:40 PM
Takze zdravim, poprosil by som prehodnotit moderatorsky post Ob.sweetyho. Zo zaciatku si robil co mal, vsetko v poriadku... Ale postupom casu sa zacal az pri velmi venovat svojim kamaratom. Dnes som dostal od neho ban, samozrejme no reason. Zacalo to na challe ked sa dopikovali, musel som ist afk(zobrat auto z opravovne), normalne sa dalo rmk. Prisiel som potom na channel a hrac zeekee mi bez dovodu zacal nadavat do kokotov. A nasledne zalozil pub hru ze ,, diabol smrdi,, Nasledne som whispol sweetymu ze take gn nemoze davat. Sweety odpisal ze sa mam ukludnit, lebo mi da ban za to afk. Odpisal som mu, ze co to je za moderatora ked podporuje svojich kamaratov a neni ferovi. Odpisal mi ze zato ze sa do neho navazam, dostavam ban.(samozrejme bezdovodny). A dopisal este, ze kludne pokracuj. Myslim si ze je to z jeho strany az pri velmi drze a neni nemal by si dovolovat to co si dovoluje...
Len pre info jeden z mala whispov co zvikne davat diabol potom ako ho kicknem z hry lebo s takym kokotom nehram ale aby som nebol upla pica tak to tu nedavam ale tento ma dojal najviac http://img8.imageshack.us/i/vsdk.png/

Smato
7th April 2011, 10:51 PM
tak pocuvaj ma sweety, prestan pisat sracky, to je prva vec, druha vec, ja dam za hru kde sa nonstop nadava 3 nadavky a ty ich vsetky vypichnes, som clovek, kazdy clovek si obcas trochu zanadava, lenze ty si nadaval 5 krat tolko a si moderator, mas sa vediet ovladat
po dlasie, poslem spectru proti naixovi? a kam som ta mal poslat, do lesa? ked si to vsade inde feedol? :D ja si mam ustrazit hru, ano na to som uz povedal svoj nazor, ja mozem teamu len povedat ako kapitan a oni to tak maju spravit, mozem im to priprominat, ale ked ma neposluchnu tak som nahraty, o tom je chalenge ze kapitan hra s teamom!! ked hra team svoju hru tak to sux
dalej, to ze jareho poznas to som vedel, lebo ste sa bavili predtym, to ze sa spraval ako tard, to je proste on, ale tak isto, dokonca este horsie si sa spraval ty a cely cas si sa s nim hadal a na vsetko si reagoval,a kedze mas tu moc tak jemu si dal ban, toto je podla teba spravne?
dalej kto si mi tak smeje? ked mam vyrovnanu bilanciu chalov a vacsinu hram proti hracom co su seci na tsku, no boze, nemozem furt vyhravat, chale su na to aby sa zvysila uroven acka a hrali sa zmysluplne hry
a jasne, vsimaj si len to zle, ja som teba presvedcil ze ja som zly kapitan? vsak ty si to len feedol, a nehovor mi ze ta trojka sa nedala uhrat, stacilo aby si vydrzal 20 minut a boli by jasni, lenze ked mame marneho necra na mide a ty si este marnejsi, tak potom ta hra tak vyzera a kapitan je ten zly
som jeden z mala hracov co na acku nikdu nemal warn, nikdy nemal ban, ma pomerne v pohode manner, obcas nadavka ujde kazdemu, skill nadpriemer a to ze si myslis ze som marny kapitan, tak ja si to nemyslim, obcas skusam nove picky a taktiky, nekukam stale nejake turnaje alebo nepickujem stale to iste, navyse chalenge su na to aby sme sa ucili hrat a pickovat ...
a posledna vec co ti chcem povedat, si neuveritelne namysleny a nespravodlivy moderator, vinu zvalujes na druhych a nevies sa ovladat, kym neuznas chybu a nedas mi spat level tak na mna uz nic nepis

ArtSvk
7th April 2011, 10:58 PM
aj by som sa k tomu vyjadril ale uz mam vsetky nicky delevelnute na level 0 takze viete co si o tom myslim... vid moj topic co som dal v pondelok
BUMP ... :)

IcetEA_to_nedas
7th April 2011, 11:12 PM
sweety, už xxxxxxxxx krát si sa zmienil ak niekto niečo písal že "nieste zato platený, venuješ tomu dobrovoľne svoj čas robime to len pre vas" etc etc... ale mám taký pocit že ty to robiš len pre svojich kamarátov, za tak krátky čas čo tu si si si získal toľko haterov len svojím primitívnym správaním a hráš to na bonton a pri tom si v podstate sám "nomanner" ktorý má zjavne problémy so správaním...toto snaď ešte nedokázal žiadny moderátor :D robíš to pre ľudí ktorí ta nemajú radi ... na to by som sa radšej vysral :D načo si chcel tento post? aby si mal rešpekt? alebo aby si tu priniesol "spravodlivosť"? toto ti pomerne dosť nevychádza lebo tvoje rozhodnutia často maju ďaleko od spravodlivosti...vazne jeb nato :D
edit; a dobre, ja idem spať v tomto momente to vypínam a dúfam že dlho nezapnem w3 ani toto forum a nebudem na nič reagovať týkajuce sa s dotou a pod.. pa diabol pa ibalgin pa optimus pa luko36 ..:)

KukAc
7th April 2011, 11:18 PM
tak pocuvaj ma sweety, prestan pisat sracky, to je prva vec, druha vec, ja dam za hru kde sa nonstop nadava 3 nadavky a ty ich vsetky vypichnes, som clovek, kazdy clovek si obcas trochu zanadava, lenze ty si nadaval 5 krat tolko a si moderator, mas sa vediet ovladat
po dlasie, poslem spectru proti naixovi? a kam som ta mal poslat, do lesa? ked si to vsade inde feedol? :D ja si mam ustrazit hru, ano na to som uz povedal svoj nazor, ja mozem teamu len povedat ako kapitan a oni to tak maju spravit, mozem im to priprominat, ale ked ma neposluchnu tak som nahraty, o tom je chalenge ze kapitan hra s teamom!! ked hra team svoju hru tak to sux
dalej, to ze jareho poznas to som vedel, lebo ste sa bavili predtym, to ze sa spraval ako tard, to je proste on, ale tak isto, dokonca este horsie si sa spraval ty a cely cas si sa s nim hadal a na vsetko si reagoval,a kedze mas tu moc tak jemu si dal ban, toto je podla teba spravne?
dalej kto si mi tak smeje? ked mam vyrovnanu bilanciu chalov a vacsinu hram proti hracom co su seci na tsku, no boze, nemozem furt vyhravat, chale su na to aby sa zvysila uroven acka a hrali sa zmysluplne hry
a jasne, vsimaj si len to zle, ja som teba presvedcil ze ja som zly kapitan? vsak ty si to len feedol, a nehovor mi ze ta trojka sa nedala uhrat, stacilo aby si vydrzal 20 minut a boli by jasni, lenze ked mame marneho necra na mide a ty si este marnejsi, tak potom ta hra tak vyzera a kapitan je ten zly
som jeden z mala hracov co na acku nikdu nemal warn, nikdy nemal ban, ma pomerne v pohode manner, obcas nadavka ujde kazdemu, skill nadpriemer a to ze si myslis ze som marny kapitan, tak ja si to nemyslim, obcas skusam nove picky a taktiky, nekukam stale nejake turnaje alebo nepickujem stale to iste, navyse chalenge su na to aby sme sa ucili hrat a pickovat ...
a posledna vec co ti chcem povedat, si neuveritelne namysleny a nespravodlivy moderator, vinu zvalujes na druhych a nevies sa ovladat, kym neuznas chybu a nedas mi spat level tak na mna uz nic nepis


Lal +1... Smato > Sweety

Eph3dr1ne
7th April 2011, 11:42 PM
Eddy: Nažrat se ve čtvrtek a od 8 sedět doma...smutné =D

Art: "boží mlýny melou pomalu..."

Diabol: oba vás mám rád ale když flejmer nadáva flejmrovi že, flejmuje to je na mě příliš :-/

IceTea: Ta hra trvala asi 5 minut a vyhravali 7:1
a omluvili se že musí jít, na midu jsem byl ja lich8 a proti razor lvl4, emoquit to určitě nebyl.

Smato said: " mam pomerne v pohode manner" Asi jako ja :DD
V příspěvku máš zajímavé názory, trohu pravdy, trochu anime,
ale spamovat dneska na Ačku:
"KOMU SWEETY NECO UDELAL,TED MATE MOŽNOST, JE NA NEHO DEMOTE REQUEST NA FORKU"
Bylo docela ubohe...

So... Ja být na jeho místě tak se na vás vykašlu, když neumíte ocenit,
hraji s ním/ proti němu 10-15× týdně a není problém, že nadáva? Kdo z vás ne :D
A to jste ještě neviděli FlameWar ja vs. sweety když jsme byli v klanu, nás chodili poslouchat lidi z celého TS( silný soupeř :D ).
Bohužel ne každý má povahu jako Arsony, že zabanuje vlastní fakenick, že emoquitnul.
Davejte DR až zabanuje cely tym ze lamil nebo něco takového..

TT_SNiP
7th April 2011, 11:47 PM
Sweety = hero,
You = zero.

...nuff said :happy:

Ale je to tu hezka smesice Sweetyho hateru :cool2:
a btw ctete dobre co pise Efedrin, je to nejlepsi hrac na acku :cool:

Smato
7th April 2011, 11:48 PM
efe no trochu zle si to pochopil,aj ked vidim ze z tvojho pohladu to urcite ubohe bolo, ide o to ze vela ludi sa mi stale stazuje na sweetyho a stale sa pytaju kam mozu dat na neho request a takto sa aspon o tom par ludi co nemaju ani sajnu dozvie. Ale j trochu low to bolo :/

oB.Sweety
7th April 2011, 11:49 PM
To Kukac: z duvodu ze napsal "nasrany post" a pouzil tam tvrde slovicka?:D gj

To smato: Nejdriv si precti co si napsal na konci: a posledna vec co ti chcem povedat, si neuveritelne namysleny a nespravodlivy moderator, vinu zvalujes na druhych a nevies sa ovladat, kym neuznas chybu a nedas mi spat level tak na mna uz nic nepis
a pak si precti zbytek sveho posledniho postu.. nevidis se v tom?:) krom toho nespravedliveho moderatora..protoze nejsi moderator ;-)

jinak ke zbytku se snad ani vyjadrovat nemusim kazdy kdo vidi ten replay si o tom udela obrazek jak to bylo s trojlinkou a s tebou;-)
ps: kdy sme presli od diskuze k normalnimu flamu?:-O :spammer:

To Art: jestli chces tak se klidne vyjadri nicmene nezapomen ze ses mi pak pres PM omlouval zes pochopil ze je to tva chyba

To Icetea: To by mozna ani nepotrebovalo komentar..kazdej vi ze ty si tu ten "bad mannered guy" takze od tebe me urazky vazne nerozhodi (to vlastne ani od jednoho z vas.. spis me to povzbudi )


a ted vazne: kdy sem co udelal pro svoje kamarady?! toto uz ani neni normalni co tu melete.. vzdyt tu vytvarite nesmyslne konspirace plne nepodlozenych hovadin.. tak se prosim zamyslete a kazdej dalsi vyplod vasi bujne fantazie necim podlozte nebo me s tim ani neotravujte..dekuju :vuvu:


edit: To efe: +1 :D ty flejmwary na TS mi chybi:(
To snip: no tys tu chybel lasko.../irony on ...go zachran me tak ja zachranuju tebe pri kazdem pruseru! /irony off
btw. ja su tu asi jedinej (mozna krom borora) kerej proti sobe nemel jeste hate topic..aspon uz se necitim menecenej..


To Smato: Tos vazne udelal? :D imho lol kamo ty uz nevis jak si zachranit svou horici prdel ze ne?

ArtSvk
8th April 2011, 07:24 AM
To Art: jestli chces tak se klidne vyjadri nicmene nezapomen ze ses mi pak pres PM omlouval zes pochopil ze je to tva chyba



Lebo som clovek co mal vychovu a nechcem si rozduchavat ohen( a v tom pripade som sa ospravedlnil len z toho dovodu)kludne to mozes aj zverejnit tu PM , ale za to ze to bola PM a ty to zverejnujes tak si si u mna klesol vies kde :huh:
moj nazor mozes precitat v topicu http://eurobattle.net/showthread.php?t=138604 ja sa nemam k tomu co viac vyjadrovat

WINNER-
8th April 2011, 11:03 AM
me by zajimalo kteri hraci chcou tak strasne demote request na sladouse ze si cim dal vic lidi stezuje na neho :D vsak si stezujete porad jedni a ti sami dookola nikdo jiny a muzete si za to sami bezduvodne by vam ty bany nedaval a to ze tu tahate nejake kamaradstvi vsak sam napsal ze daval bany i tem "kamaradum" kdyz si ho zaslouzili jak rikam porad mate dojit na tsko za nama a zmenis na toho cloveka uplne nazor ( nazorny priklad je skutok ktereho taky nemela vetsina rada dotahl jsem ho na tsko a zjistis ze to je uplne v pohode clovek s kterym je sranda a proste lazoplazo i takovy rebrik kolikrat dojde a jaka je vzdycky sranda ze rebro davion :D:D ) tak prestante tu na sebe hazet spinu bez dukazu ps: ja fakt mit vase problemy tak jsem stastny clovek :D

IcetEA_to_nedas
8th April 2011, 02:10 PM
no...aj keď som písal že to tu už čítať nebudem tak som to ešte zapol ako na to reagoval sweety a čo sa tu ďalej píše...
; vieš čo je najsmutnejšie? že presne som očakával že niečo také napíšeš ... ale tu sa rieši tvoj manner, tvoj post, ty si moderátor nie ja...tak čo to tu vyťahuješ?
efe: ja myslím asi inú hru ako ty... ja myslím ten BR keď flejmovali a nasledne to emoquitli :D a píšeš že "hraji s ním/ proti němu 10-15× týdně a není problém, že nadáva? Kdo z vás ne " no mod by sa takto správať určite nemal a ešte ked za take niečo dáva druhým bany...to je trošku od veci :)

WINNER-
8th April 2011, 02:24 PM
a mas to nejak podlozene ze nekomu nadaval? proste to jsou jen hovna vy chcete neco resit a nemate vubec nic ale vubec nic to ja muzu tady taky chodit a na kazdeho bonzovat a vymyslet si ze nekdo nekomu nadaval si trosku uvedomte uz synci bo vy ste fakt taci parci a nobrejni ze to se nevidi jenom chodit brecet na forum a stezovat si na swetyho ze nekomu dal ban za nadavky kdybyste se s nim rozumne domluvili a omluvili ze si chcete zas normalne zahrat bez nejakeho flejmu verim tomu ze by byl ochotny na to pristoupit ptz swety neni taka arogantni p*ca za jakou ho mate jenom trosku pouzit hlavu ne hned chodit brecet a zalovat bez dukazu vsechno je jen o nejake domluve ... jinak na obhajobu smata vzit lvl 2 za jednu nevydarenou hru je taky blbost ...

DiAboL
8th April 2011, 02:48 PM
Proste vec sa ma tak, neriesi sa moj manner ale sweetyho. Takze si to zoberme, ze za kazdy prehresok som dostal ban.Preco by si to ty mohol robit bez trestu? Akurat len vsetko otacas na mna. zato ze ja mam zly manner mozes mat aj ty? nerozumiem tomu. Dalej by som povedal, ze ty snad najviac flamujes zo vsetkych. Niekto nieco pokazi, nepodari sa, samozrejmu mu vynadas, a ked ti nato nieco odpise kludne banned... ,, Ved sa do teba navazal,,. Ja sa ta nepokusam demote, ale mal by si sa trosku uvedomit, si len moderator.... A nezacinaj tu na kazdeho off topicy, ked ta vec sa tyka vylucne len teba.

grimasko
8th April 2011, 03:10 PM
"Zabanoval mi 24985977438942384278x nick. Uz ma to nebavi. Idem napisat hatetopic na forum!!!!"

Takto to, ale nefunguje diabol. :(

[W3PD]rebrik
8th April 2011, 03:18 PM
vy ste fakt taci parci .

made my day :eek:

oB.Sweety
8th April 2011, 03:37 PM
Diabolův post: Proste vec sa ma tak, neriesi sa moj manner ale sweetyho. Takze si to zoberme, ze za kazdy prehresok som dostal ban.Preco by si to ty mohol robit bez trestu? Akurat len vsetko otacas na mna. zato ze ja mam zly manner mozes mat aj ty? nerozumiem tomu. Dalej by som povedal, ze ty snad najviac flamujes zo vsetkych. Niekto nieco pokazi, nepodari sa, samozrejmu mu vynadas, a ked ti nato nieco odpise kludne banned... ,, Ved sa do teba navazal,,. Ja sa ta nepokusam demote, ale mal by si sa trosku uvedomit, si len moderator.... A nezacinaj tu na kazdeho off topicy, ked ta vec sa tyka vylucne len teba.

Mno já poukazuju na to kdo ho řeší..což si myslím že OT není ani náhodou když sem dojdou zvracet nesmysly lidi, kteří s morálkou mají společné jen písmena v nicku..znovu a naposled..podlož to něčím nebo se uklidni..Mmj netýká se to jen mě, ale naopak všech trollů co sem píšou..

NICE ONE:D teď si pobavil..neříkám, že jsem svatoušek ale flamuju jen se svýma, a když něco říkám ostatním tak v mezích slušnosti..což se o vás říct nedá;-) (GOOD ADVICE: čtěte někdy po sobě ten chat, než zase něco takového vyplodíte)

Nejmenuje se tenhle topic " Demote Sweety? " (GOOD ADVICE n.2.: nesrat si do huby ..)

Zapoměl si dodat že mu pak zabiju psa a rozřežu tkaničky u bot..(GOOD ADVICE n.3.: Než něco napíšeš promysli si jestli to není blbost..když zjistíš že to blbost není, napiš mi to nejdřív do PM a ja ti vysvětlím že to blbost je..)

Zajímavá poznámka: Ani jeden z vás by sem nenapsal jedinou čárku kdybyste nedostali nějakej trest. Logické že? Teď se zamyslete, proč tomu tak je. Není to náhodou, protože se dítěti sebrala hračka?..Nepřijde vám to též logické? (Nečekám na to kladné odpovědi ale zamyslete se) Jednoduše každej z vás (snad krom Smata) měl milionšest trestů od většiny lidí ze stuffu.. a všechno se to shrnulo dohromady, až jednomu z vás ruply nervy..chápu v jednotě je síla.."postnem to všichni naráz aspoň nebudem tak moc vidět jako jedinci.." Ale co udělat aby jednota byla silnější? Smato:"MÁM TO POSTNEM TO NA KANÁL!.."

sečteno podtrženo..tenhle topic ukazuje jak ste všichni dokonalí, když se snažíte uvařit guláš z vody..

Nejvíc se mi asi líbí jak se mě Diabol snažil asslickovat, až do doby kdy dostal trest..pak se asslick změnil na asskick a vznikl tenhle hatewar.

Na závěr tohoto románu bych rád poprosil všechny pseudointelektuály, aby se před každou další otázkou profackovali.

vieš čo je najsmutnejšie? že presne som očakával že niečo také napíšeš ... ale tu sa rieši tvoj manner, tvoj post, ty si moderátor nie ja...tak čo to tu vyťahuješ?
Odpověď: Přečti si moji první "modrou" větu.
a pochop že to řeší jen ti samí "průseráři" ..

Nezmysel
8th April 2011, 04:35 PM
sečteno podtrženo..tenhle topic ukazuje jak ste všichni dokonalí, když se snažíte uvařit guláš z vody..

sweety ale do gulasa vodu treba :D

oB.Sweety
8th April 2011, 04:36 PM
skutku to je prislovi..z vody znamena jen z vody a zadne jine ingredience;-)

[W3PD]rebrik
8th April 2011, 06:18 PM
Nejvíc se mi asi líbí jak se mě Diabol snažil asslickovat, až do doby kdy dostal trest..pak se asslick změnil na asskick a vznikl tenhle hatewar.


true true

DiAboL
8th April 2011, 06:28 PM
V zivote som ta neasslickoval. Tak tu nepis sracky :)

Zhulenej_rybA
8th April 2011, 07:01 PM
Hezký příjemný hvězdný podvečír, jakožto Nebešťan si vyhrazuju právo na uzavření tohoto topiku s výsledkem: demote request failed. Pro ty kteří by chtěli proti sweetymu stále něco mít bych jen řekl: nedrážděte Nebešťana bosou nohou. Děkuji za pozornost.

Arsony
8th April 2011, 07:08 PM
Jsem rád že se vlna hatu přelila ze mě na kolegu :beer2:

grimasko
8th April 2011, 07:21 PM
Ty nic nepis, Abusony!

MiZiGe
10th April 2011, 03:24 PM
Chápem to teda správne, že Diabol otvoril topic aby všetci videli, že si minulé bany zaslúžil a o budúce už postaral?

Okrem toho dostal smato demote za diskutabilný low lvl...no neviem neviem, ale to sem nepatrí. Rovnako ako Diabol na tento server.

JAnci2D
11th April 2011, 07:37 AM
Sweety uz zacal pisat farebne aby vyzeral drsnejsie :D. Furt si myslim, ze keby mu bol odobraty prikaz na demote a ban, tak by sa tu vsetko vyriesilo...mozno este mute v hre od nizsieho lvl, ale to by uz asi bolo moc. Moderator moze ostat, len nebude podla nalady nasierat takto hracov. Inak co si tam sweety zkopol na Smata nadavaky...to si kludne mohol napisat rukou :D, ale kedze ho poznam, tak tomu verim, len on nie je moderator...takze je trosku ubohe porovnavat seba, ze nadavas s normalnym hracom...takze skus nenadavat a spravat sa ako moderator, ktorym zatial si...

oB.Sweety
11th April 2011, 06:40 PM
Očividně si nic z toho co se tu píše nepochopil a proto píšeš úplně z cesty..

Tenhle topic zavírám a pokud se k tomu diabol bude chtít vyjádřit (myslím jeho rozsudek) tak mi napíše PM a já mu to rád na chvíly otevřu..

:tclosed: