PDA

View Full Version : constestare ban



Canabys
7th April 2011, 03:14 PM
am si eu o intrebare ziceti ca am mh macar miati cerupt poze cv ? vreau sa stiu si eu asa bag si eu repleuri cu multi care cred ca aveam mh sau daca le ceream poze se faceam ca nu aud si alte chestii se dau ban pe nedrept cere frate print cv iti dau ms de ban care zice ca am mh sa isi vada de ale lui ca cred ca el juca asa zic si eu ca isi consuma sticla si se ducea la runa

http://eurobattle.net/showthread.php?t=138942 si nu stiu ce dovezi are ala ca eu am mh ca vad ca nu am facut nik special sa il trag sau eu stiu ce

-Decay-
7th April 2011, 04:04 PM
ce dracu de dovada mai vrei avand in vedere ca ai avut click prin fog? mai ai si tupeul nesimtit sa minti
imho ban pe ip pt nesimtire

RaouL
7th April 2011, 04:04 PM
SS-urile puse de DRG zic totu, si daca iti "ceruptea" cineva poze dezactivai mh si dadeai print nu ?

Canabys
7th April 2011, 04:08 PM
da nu a cerut infine de acum care imi pare suspect direct il postez daca ala sa dus jos si eu sus gata am mh
si din cate stiu daca ai mh nu merge dezactivat daca era sa il dezactivez si ii dadeam ss-uri arata ca am toata harta vazuta

i.liKe.BeeR
7th April 2011, 04:43 PM
BAN permanent sustin si eu am fost in jocul acela. Era si pe fata...fugea din orice pozitie...dadea hook prin padure. Doar asa pot castiga unii. Deci nu e vorba doar de faza cu sticla ce a facut-o loli. Sincer nu am idee cum arata mh si nici nu o sa am, dar e ceva gen fara fog of war... si vezi toata harta (marcopolo :)) ) ...doar asa ii duce capu pe unii sa castige. A fost ownat mid de loli dupa care s-a apucat de ganguri " ciudate " sa zic asa cand a vazut ca nu are ce face. Mereu venea direct pe mine in padure :O ...obs nema. Support longer ban... ca deja e tampenie astia cu hacks merita mai mult de 7 zile. Si daca cititi logul cand i-am zis de mh i-am zis ca in gluma si s-a apucat de injurat si eu inteleg caterinca...dar el nu a facut :))

i.liKe.BeeR
7th April 2011, 04:49 PM
Apropo ...loli i-a cerut id si poze...dar spre finalul jocului canabys a refuzat sa i le dea :) Deci nici macar in incercarea asta a sa de "scuza" nu a fost sincer. :|

Canabys
7th April 2011, 04:50 PM
bn gata nu am chef de cearta acum pentru un joc hai gg ca am mh

i.liKe.BeeR
7th April 2011, 04:52 PM
Nu e cearta...e o cerere facuta de tine...ce subliniaza nesimtirea si atrocitatea faptelor tale lmao.
Epic

Canabys
7th April 2011, 04:53 PM
bn gata dati topic closed ca am mh

i.liKe.BeeR
7th April 2011, 04:56 PM
Si ne facem alt acc si gata, nu?

DRG-
7th April 2011, 05:25 PM
da nu a cerut infine de acum care imi pare suspect direct il postez daca ala sa dus jos si eu sus gata am mh
si din cate stiu daca ai mh nu merge dezactivat daca era sa il dezactivez si ii dadeam ss-uri arata ca am toata harta vazuta

Variantele de MH astea de sunt ele noi apesi butonu -vezi toata harta ; apesi butonu -lucrurile revin la normal. Deci daca ne dadeai un screenshot harta aparea normala (cum a fost si la popitza). Enjoy your ban. :tiphat:

LOGiStiK
7th April 2011, 06:07 PM
Nu ai mh dar ai dat click pe ceva ce nu vedeai.
Gtfo, nu mai minti.

DRG-
7th April 2011, 06:37 PM
Thread closed. Verdictul e clar : MH