PDA

View Full Version : Cerere lvl 2 [+]



endosu.DT
5th April 2011, 09:16 PM
1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.Nume Gabriel Nickname : endosu.dT

2.) Varsta ta. 27

3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si nivelul de joc. Comportamentul de obicei il am foarte calm .. rareori ma enervez,pe mici prostii, nu bag de seama injuraturile,dar cand vad ca persoana cealalta nu cedeaza ripostez cu replica,nivelul de joc consider ca joc suficient de bine cat sa ma aprecieze alti jucatori PRO :)

4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator de DotA. Un scurt istoric...pai ce pot sa zic joc dota cam de vre-o 5 ani poate chiar mai bine ...un bun teamplayer perseverent,optimist si cu un simt al umorului bine dezvoltat :))

5.) Pozitia ta curenta. Membru (lvl 1)

6.) De ce vrei sa ocupi aceasta pozitie ? Pentru a hosta cu botii de pe Romania,si pentru a opta pt challengeuri

7.) Ati citit regulile si sunteti de acord cu ele ? Da sunt de acord cu toate regulile

8.) Daca ai ceva de adaugat la cererea ta (replay), adauga la acest punct. Nu am de adaugat nimica in plus,consider ca este suficient momentan ce am avut de adaugat

T-Pain
5th April 2011, 09:36 PM
ce endosu.DT:))
fa dupa model

T-Pain
6th April 2011, 09:54 PM
In sfarsit :D

RaouL
6th April 2011, 10:17 PM
Tu esti !bumpu lui ?

Promovat, have fun.