PDA

View Full Version : nOne^ - pls unban



nOne^
5th April 2011, 09:07 AM
Am primit ban pt ca am iesit cu ... ceva intre 10 si 30 secunde sami cada pomul-vietii. In plus eram 4-4. In plus mi-a dat ban un noob mare mare mare Kym pe nume. Nu am replay din pacate nu m-am gandit sa-l salvez. Multumesc anticipat.

Italianul
5th April 2011, 09:24 AM
fara replay nu faci nimic :)

DRG-
5th April 2011, 10:05 AM
Citeste si tu modelul de cereri de unban si editeaza cererea.

KyMGod
5th April 2011, 12:16 PM
Ba esti nesimtit?!,Va zic eu cum sta treaba,le-a picat partea de jos,dupa care omu a dat quit,nu erau nici 10 secunde,nici 30,au fost minute bune inainte sa-ti cada pomul,+ ca toti din echipa ta cereau sa-ti dau ban,acum pa`pa !

T-Pain
5th April 2011, 06:01 PM
"in-plus , in-plus" ca trb sa ataci akolo in turn si dupa iesi:D dupa 6-7 zile ti se scoate banu :D daca pui un ss aici sau replay poate mai rpd

DRG-
5th April 2011, 06:53 PM
Fara replay nu dovedesti nimic. Ai 12h sa pui replay

nOne^
6th April 2011, 06:03 AM
frate tot teamul meu cerea ban pt ca tot jocul iam facut NOOOBI ceea ce si sunteti aproape toti aici pe romania. noobi cu atitudine. maxim de noobi. al-de-kym :)) fucking joke. nam replay. crezi pe ala sau pe mine, end of story. trebuie sai suport la challenge pe toti lesinatii care nu stiu sa mute eroul pe harta sami faca nervi ? vreti sa fiti pro comportativa ca atare. veneratil pe mapy si pe rege :)) acolo e nivelul vostru.

DRG-
6th April 2011, 06:42 AM
None, nu-ti convine? Nimeni nu te tine aici baiatule. Pleaca. Nu avem nevoie de oameni ca tine aici.

T-Pain
6th April 2011, 07:46 AM
vreti sa fiti pro comportativa ca atare. veneratil pe mapy si pe rege :)) acolo e nivelul vostru.

nu veneram pe nimeni . Ce treaba are mapy si rege cu unbanul tau de aici?Nu inteleg care e faza.. nu iti convine dute pe forumu lu psionic downloadeaza programul ala si joaca la el...dak erai baiat de '24 de ani' nu te comportai asa..So calmeazate...e doar un ban..

i.liKe.BeeR
6th April 2011, 09:09 AM
support ban ^noNe...a mai facut leave si anti-game + mare mare flamer. -> troll

DRG-
6th April 2011, 09:20 AM
Ban-ul ramane.