PDA

View Full Version : Džouk?



KukAc
5th April 2011, 09:05 AM
aj ja by som ta rad este videl hrat aj ked warlockov vies:)

Imba koment na lvl2 request :D :D

TT_SNiP
5th April 2011, 09:19 AM
Ty si asi magor kamo, ne..?:eek:
http://www.myconfinedspace.com/wp-content/uploads/tdomf/182664/Epic_Facepalm_by_RJTH.jpg

KukAc
5th April 2011, 09:22 AM
Ty si asi magor kamo, ne..?:eek:

imo ee...

Laryk
5th April 2011, 09:32 AM
trošku nechápu, proč se poslední týdny všichni obouváte do staffu.. bezdůvodně

get a life kids

KukAc
5th April 2011, 09:40 AM
ja sa len cudujem :D mne to len trochu vadi :D

LordDevil
5th April 2011, 12:56 PM
on si len kompenzuje to ze mu niekto nechce dat lvl2 pochopte ho on sa nikdy nezmeni a toto len nato poukazuje.

huJhuJ
5th April 2011, 01:11 PM
trošku nechápu, proč se poslední týdny všichni obouváte do staffu.. bezdůvodně


Lebo su stražcami zakona na ebnete, a zakon je nato, aby sa porušoval. Proste s tym treba ratat, nikdy nič nebude take ake to ma byt.... presne ako policajti, všetci ich rešpektuju ale nesuhlasi s nimi nikto + si z nich robia ludia srandu.
S tymto prirovnanim asi aj plati že lepšie ist do basy ako dostat banan

Toto neberte ako vlastnu skusenost a už vobec nie ako uražku, ale ako postreh = realitu.

KukAc
5th April 2011, 01:45 PM
on si len kompenzuje to ze mu niekto nechce dat lvl2 pochopte ho on sa nikdy nezmeni a toto len nato poukazuje.

tak mi ho nedajte, np... len imo ty nie si vobec kompetentny na to aby si niekomu mohol pisat do lvl2 requestu "support" :)...

mankind
5th April 2011, 02:12 PM
kvôli takej kokotine musíš zakladať new topic ? :-)

KukAc
5th April 2011, 02:17 PM
vsak je to off topic, takze np :D a btw tuto mi to aspon nevymazu -.- Napis si do google "Arsony's brain not found"... kliknes na to a nic :) potom mi este nieco vymazali...

EDIT: To vsetko stihli behom jedneho/pol dna :D

Arsony
5th April 2011, 05:27 PM
tak mi ho nedajte, np... len imo ty nie si vobec kompetentny na to aby si niekomu mohol pisat do lvl2 requestu "support" :)...

A ty snad jsi kompetentní na to abys soudil kdo je kompetentní sdělovat svůj názor ohledně nových kapitánů? o.O

btw: ten tvůj nesmyslný topic jsem nevymazal já aby tu nedošlo k omylu.

[W3PD]rebrik
5th April 2011, 05:36 PM
nesmyslny :D +1

KukAc
5th April 2011, 07:36 PM
A ty snad jsi kompetentní na to abys soudil kdo je kompetentní sdělovat svůj názor ohledně nových kapitánů? o.O

btw: ten tvůj nesmyslný topic jsem nevymazal já aby tu nedošlo k omylu.

To mi je jedno, kto to mazal...
A ohladom toho devila, tak on nezdiela nazor, nazor zdiela nejaky random user... Jeho nazor ma vahu, len to nechapem preco -.-

grimasko
5th April 2011, 11:00 PM
sdelovat =! zdielat

a =! =! !=

KukAc
5th April 2011, 11:03 PM
sdelovat =! zdielat

a =! =! !=

Tak potom sry, ale ajtak xD a btw aj ked som zle pochopil to slovo, ta veta dava takmer ten isty vyznam...

grimasko
5th April 2011, 11:07 PM
Nie nedava.

"A ty snad jsi kompetentní na to abys soudil kdo je kompetentní sdělovat svůj názor ohledně nových kapitánů?"

"A ty snad si kompetentny na to, aby si posudzoval, kto je kompetentny zdielat svoj nazor ohladom novych kapitanov?"

WTF?

KukAc
6th April 2011, 10:45 AM
po tom 4/14/4 huskarovi ti dobre hrabe...

"A ohladom toho devila, tak on nezdiela nazor, nazor zdiela nejaky random user... Jeho nazor ma vahu, len to nechapem preco -.-" ... tato veta dava takmer ten isty vyznam, aj ked som zle pochopil to slovo...

grimasko
6th April 2011, 11:51 AM
To som napisal este pred tym huskarom, takze mi akosi unika spojitost medzi tymito dvomi subsekvenciami. ;-x

KukAc
6th April 2011, 01:43 PM
To som napisal este pred tym huskarom, takze mi akosi unika spojitost medzi tymito dvomi subsekvenciami. ;-x

Mozno medzi tymi dvoma faktami spojitost nie je, ale obe su true :-*

grimasko
6th April 2011, 01:46 PM
Obe su true? Takze tvrdis, ze to, co som napisal, je true. Z toho vyplyva, ze pises picoviny.
NAJS SELFOWNIDZ

KukAc
6th April 2011, 02:14 PM
Obe su true? Takze tvrdis, ze to, co som napisal, je true. Z toho vyplyva, ze pises picoviny.
NAJS SELFOWNIDZ

asdadadasdadssdasd... JA SOM MYSLEL ZAS NATO, CO SOM PISAL JA. A NIE TY!!! : l

Medved_EDDY_xD
6th April 2011, 02:40 PM
kukac drz picu pls

KukAc
6th April 2011, 09:55 PM
kukac drz picu pls

omfg ty si to nenapisal po cesky? :O

Ibalgin
6th April 2011, 10:03 PM
Nie nedava.

"A ty snad jsi kompetentní na to abys soudil kdo je kompetentní sdělovat svůj názor ohledně nových kapitánů?"

"A ty snad si kompetentny na to, aby si posudzoval, kto je kompetentny zdielat svoj nazor ohladom novych kapitanov?"

WTF?

sdělovat != zdielať
sdělovat = oznamovať

KukAc
6th April 2011, 10:06 PM
To uz viem! ;D

Ibalgin
6th April 2011, 10:16 PM
ty asi, ale on zrejme ne :S

KukAc
6th April 2011, 10:36 PM
on to len napisal tak, ako som si to ja myslel predtym, ale nechapem naco to napisal, ked som sa uz opravil... len ma chcel "odjebat" :D asi ma nepochopil

grimasko
6th April 2011, 11:14 PM
IBALGIN NO SHIT SHERLOCK!

http://www.funnyforumpics.com/forums/Youre-Awseome/1/Win-Retard_Prize.jpg

PS: l2fuckingREAD

KukAc
6th April 2011, 11:58 PM
PS: l2fuckingREAD

Ze to akurat pises ty :omg:

grimasko
7th April 2011, 12:22 AM
V com som pochybil Mr. SF?

[W3PD]rebrik
7th April 2011, 12:39 AM
ja by som sa tak rad zapojil ale absolutne netusim o com tu pisete :(

KukAc
7th April 2011, 01:17 AM
A ty snad jsi kompetentní na to abys soudil kdo je kompetentní sdělovat svůj názor ohledně nových kapitánů? o.O

btw: ten tvůj nesmyslný topic jsem nevymazal já aby tu nedošlo k omylu.


To mi je jedno, kto to mazal...
A ohladom toho devila, tak on nezdiela nazor, nazor zdiela nejaky random user... Jeho nazor ma vahu, len to nechapem preco -.-


sdelovat =! zdielat

a =! =! !=


Tak potom sry, ale ajtak xD a btw aj ked som zle pochopil to slovo, ta veta dava takmer ten isty vyznam...
Vyznam tej vety bol v tom, ze ako moze davat devil ten supp... ci sdiela, alebo oznamuje je to v podstate jedno...


Nie nedava.

"A ty snad jsi kompetentní na to abys soudil kdo je kompetentní sdělovat svůj názor ohledně nových kapitánů?"

"A ty snad si kompetentny na to, aby si posudzoval, kto je kompetentny zdielat svoj nazor ohladom novych kapitanov?"

WTF?
Tu si sa celkom sekol uz...


Mozno medzi tymi dvoma faktami spojitost nie je, ale obe su true :-*
toto naraza stale na to, ako moze devil davat support xD


Obe su true? Takze tvrdis, ze to, co som napisal, je true. Z toho vyplyva, ze pises picoviny.
NAJS SELFOWNIDZ

nic no nechce sa mi s tym srat snad pochopis... Mr.Huskar :D

grimasko
7th April 2011, 10:55 AM
Praveze to NIE JE JEDNO, ci zdiela alebo oznamuje. To som ti vysvetlil v tom preklade. Asi tomu nechapes.

muhammat
7th April 2011, 01:50 PM
vase problemy bych chtel mit ;]]

KukAc
7th April 2011, 02:19 PM
Praveze to NIE JE JEDNO, ci zdiela alebo oznamuje. To som ti vysvetlil v tom preklade. Asi tomu nechapes.

Tymto postom si dokazal, ze si ma nepochopil... T_T. Ja som nenarazal na to ze ZDIELA, alebo OZNAMUJE, ale na to AKO TO KURVA MOZE!

grimasko
7th April 2011, 03:35 PM
Tak potom si debil a nevies vysvetlit, co ta trapi.

[W3PD]rebrik
7th April 2011, 05:29 PM
toto je hra o vacsieho kokota a ja som v nej neni... :(

grimasko
7th April 2011, 05:32 PM
Ty si v nej neni. TEBE JEBE.

oB.Sweety
7th April 2011, 06:44 PM
řekl bych že celej problém je v tom že Kukače NELZE pochopit..

edit: a pritom je to ve sve podstate jednoduchej clovek..

KukAc
7th April 2011, 06:54 PM
Tak potom si debil a nevies vysvetlit, co ta trapi.

Ja som hned tak reagoval na arsonyho, ako som ti to teraz opisal... a potom si sa ma stale snazil chytit za to "sdelovat".

grimasko
7th April 2011, 06:56 PM
Ja som ti len vysvetlil, ze medzi sdilet a sdelovat je rozdiel, co si nevedel pochopit.

KukAc
7th April 2011, 07:22 PM
Ja som ti len vysvetlil, ze medzi sdilet a sdelovat je rozdiel, co si nevedel pochopit.

hned jak si napisal "sdelovat =! zdielat", tak som siel googlit, takze tu o nepochopeni nie je ani zmienka...

grimasko
7th April 2011, 08:15 PM
pochopil to slovo, ta veta dava takmer ten isty vyznam...

this

KukAc
7th April 2011, 09:07 PM
this

Teraz si spravil v mojich ociach strasneho retarda zo seba. Hodis sem kusok vety, ktory je opakom toho co stoji v originale... NP

EDIT: Ale pokus dobry.

grimasko
7th April 2011, 09:29 PM
Malo tam byt "ta veta dava takmer ten isty vyznam...", akurat sa mi to potom nechcelo editovat.
Ale pokus dobry.

KukAc
7th April 2011, 09:36 PM
Malo tam byt "ta veta dava takmer ten isty vyznam...", akurat sa mi to potom nechcelo editovat.
Ale pokus dobry.

Teraz sa to uz len opakuje dookola... Ten vyznam som ti uz vysvetlil v predoslich postoch. Musis mat posledne slovo, alebo co?

grimasko
7th April 2011, 09:56 PM
Jo. I'm getting bored.

TT_SNiP
8th April 2011, 01:06 AM
Tak kdo teda vyhral debatu? Mam tu stale pro viteze schovany
http://www.mopo.ca/uploaded_images/one-free-794609.jpg

grimasko
8th April 2011, 01:40 PM
Ja chcem. Ja chcem.

Arsony
8th April 2011, 08:13 PM
:vuvu:

KukAc
9th April 2011, 02:40 AM
Lul. Ofc ja.

KukAc
19th June 2014, 03:38 AM
bolia ma oči z mojich postov :D :eek: