PDA

View Full Version : Crytopic xxx



ArtSvk
4th April 2011, 01:25 PM
http://eurobattle.net/showthread.php?t=138604
VRCHOL ADMINSKEJ BUZERANCIE CO TU ZAVLADLA OD PRICHODU NOVYCH ADMINOV A MODERATOROV VRCHOL TEJ VASE ********* ....
a tie hviezdicky si prelozte ako chcete, a lorddevil naco sa to tu hras? poznal som ta predtym ako si bol adminom a bol si pohodak len teraz je z teba akysi arogantny honibrk co si chce dokazovat svoje trapne ego na virtualnej dote , kedze uz inde to nedokazes bohuzial...HAWK

KukAc
4th April 2011, 02:27 PM
To tu je na dennom poriadku mazat moje topicy? :D Mam len jednu otazku... Mam sancu, niekedy v buducnosti, dostat lvl2?

[W3PD]rebrik
4th April 2011, 02:35 PM
ja nepatrim medzi tych sweetyho kamaratikov ale podla mna zo seba robis kokota :-* a este si otvaras hubu na grimaska... vymazte ho ako eddyho!!!!!!!!!!

ArtSvk
4th April 2011, 03:19 PM
rebrik;1285906']ja nepatrim medzi tych sweetyho kamaratikov ale podla mna zo seba robis kokota :-* a este si otvaras hubu na grimaska... vymazte ho ako eddyho!!!!!!!!!!

hej a koli comu ze si nenecham lubit nejaky nezmyselny ban za tupost ??:):) ved ste smiesny chlapci:omg::omg::omg:

grimasko
4th April 2011, 03:49 PM
Ban si dostal za neopravneny !votekick a nasledny !banlast, pokial viem.

ArtSvk
4th April 2011, 03:50 PM
Ban si dostal za neopravneny !votekick a nasledny !banlast, pokial viem.

ano ban na tri dni lenze na to som dostal ban na tyzden za porusovanie pravidiel tzv urazanie admina > tupost

grimasko
4th April 2011, 03:53 PM
Rozbijes niekomu hubu, len preto, ze sa ti nelubi, dostanes penaznu sankciu. Jeho rodina poda na teba zalobu, pred sudcom sa budes obhajovat tym, ze je tupy, ze si mu tu hubu rozbil v sebaobrane, a pojdes za mreze za pohrdanie sudom.
Easy.

Neviem na co sa tu hras.

[W3PD]rebrik
4th April 2011, 04:02 PM
mne ked niekto rozbil hubu tak ho moja rodina nezazalovala:(

Nezmysel
4th April 2011, 04:04 PM
rebrik tvoj zivot nemoze byt zazalovany.

ArtSvk
4th April 2011, 06:26 PM
Rozbijes niekomu hubu, len preto, ze sa ti nelubi, dostanes penaznu sankciu. Jeho rodina poda na teba zalobu, pred sudcom sa budes obhajovat tym, ze je tupy, ze si mu tu hubu rozbil v sebaobrane, a pojdes za mreze za pohrdanie sudom.
Easy.

Neviem na co sa tu hras.

tak toto teda bol riadny priklad.... si sa teda moc s nim netrafil s tym prirovnanim... to bola fakt uvaha jak jarne sňahy:pet:

___________________________
ok proste napisal som mizigemu tak to nerieste ak napise ze admini mali pravdu a ze mal pravo mi devil delevelnut nicky na lvl 0 budiz uz tu nenapisem nic, ale myslim ze to je trocha malo objektivne rozhodnutie...

TT_SNiP
4th April 2011, 07:12 PM
Arte...
http://www.threadbombing.com/data/media/26/nobody_cares.jpg

grimasko
4th April 2011, 07:23 PM
Snip, I do.

Podla mna som trafil klinec po hlavicke!

TT_SNiP
4th April 2011, 07:25 PM
To je mozny, ale omyvat to samy dokola je o nicem. Kdyz to nekdo nechce pochopit, tak to nepochopi.

Arsony
4th April 2011, 11:28 PM
bože můj tohle už je moc :happy2:

http://farm4.static.flickr.com/3108/2746283320_3db5ce770c.jpg

IcetEA_to_nedas
4th April 2011, 11:37 PM
___________________________
ok proste napisal som mizigemu tak to nerieste ak napise ze admini mali pravdu a ze mal pravo mi devil delevelnut nicky na lvl 0 budiz uz tu nenapisem nic, ale myslim ze to je trocha malo objektivne rozhodnutie...

mne dal lord perma lvl 0 na všetky nicky zato že som presne po mesiaci dostal ban za leav v challengu (mal som nato svoje dôvody) a eddy mi dal ban :gives: a? xD ty sa tu hádaš s moderátormi už v niekoľkom topicu a ešte ti dávajú možnosť neskôr si podať o promote to lvl 1 :D váž si to :huh:

ArtSvk
4th April 2011, 11:52 PM
mne dal lord perma lvl 0 na všetky nicky zato že som presne po mesiaci dostal ban za leav v challengu (mal som nato svoje dôvody) a eddy mi dal ban :gives: a? xD ty sa tu hádaš s moderátormi už v niekoľkom topicu a ešte ti dávajú možnosť neskôr si podať o promote to lvl 1 :D váž si to :huh:

hmmmmmm :spammer:

Arsony
5th April 2011, 02:53 PM
Zpočátku jsem si myslel že si inteligentní jedinec co se umí chovat během pár dní si mě přesvědčil o opaku
http://www.clipartpal.com/_thumbs/pd/education/good_job_green_ribbon_T.png

lamačSrdcí
5th April 2011, 03:49 PM
Tohle je ten topic, kde se hlasuje o demote Skutka??

ArtSvk
5th April 2011, 08:16 PM
ok closnite topic mali ste pravdu som vol.... (v konfrontacii nazorov vyhra ten vplyvnejsi i ked netvrdim, ze mozno ste nemali pravdu...ale mozno som ju mal aj ja z nejakeho uhla pohladu...)
close dikes....:eek: