PDA

View Full Version : manner lamac



Nezmysel
4th April 2011, 01:15 PM
kamo myslel som ze si v pohode ale to co som si precital na dasnete mam dost :D:D:D.

lamacSrdci píše:
Citace:
PS: seru vam na pick up. cus
jo a abych nezapomnel. nejen lamac> zemec. ale LAMACSRDCI>DASNET, GARENA, XPAM, LANCRAFT, HAMACHI.
no liferi xD vubec nevite co je real life. Vubec to neumíte, vy byste se mohli odemne ucit.

lamacSrdci píše:
Citace:
Čus čuráci, jak Vám to jde? Už to aspoň trochu umíte, nebo jste pořád nuly?
Pepso, na co si hraješ ty žebráku? Radši sklop oči a šoupej nohama. Od tebe nikdo nic nechce (viz: vr Ithuriel)

A co teprve Chliev? No lifer, co nemá nic. Prachy utrácí za pick up? xD
Celej dasnet je plnej čuráků, no namerů, no mannerů a nul. Jste hovna.
Krasně zaplní Vaše ubohé životy nick lamačSrdcí. :D Muj skill je tak vysoký, že ani kdybyste dali všichni skill dohromady na dasnetu, tak na můj nemáte.

A co teprve nějaký SRRS? Ty se radši nechej vyšetřit. Zakomplexovaný čůráček.
Ghost- a staff pick upu? Tvůj earth byl tak marnej, že by se neuplatnil ani na nulovém xpamu.

Nehrejte si na něco co nejste. Všechny z Vás bych dal 1vs1.

ty chces na xpame lvl 2 jo ? :D:D:D:D

[W3PD]rebrik
4th April 2011, 02:28 PM
ty ses vazne taky retard??? sak si to napisal este aj do podpisu a ze jeho manner sa zmenil...

Nezmysel
4th April 2011, 02:35 PM
lol zmenil :D to ako keby som povedal ze rebrik neni kokot

KukAc
4th April 2011, 02:53 PM
alebo ako ja, ze skutok je brainer :huh:

Nezmysel
4th April 2011, 03:16 PM
kukac nepouzivaj anglicke vyrazy ktorym nechapes thx

grimasko
4th April 2011, 03:57 PM
:D
MJ zije. Rebrik nezazil 3x mozgovu mrtvicu. Kukac nie je dement.

Oh wait..

Inak, ja lamacovi verim. Ale pocul som, ze uz flamoval par kamaratov na xpame. ;-x

TT_SNiP
4th April 2011, 07:09 PM
Pepso, na co si hraješ ty žebráku? Radši sklop oči a šoupej nohama. Od tebe nikdo nic nechce (viz: vr Ithuriel)

... ale jo, za tohle ma u me male bezvyznamne plus ... :happy2:

KukAc
4th April 2011, 08:49 PM
Kukac nie je dement.

True true...

lamačSrdcí
4th April 2011, 09:50 PM
Nechápu proč to tady vytahuješ. Asi máš hodně nudný život Nezmysel. Ale np, když se Ti uleví :)

P.S: Špina, kterou jsem zmínil u vr na level 2 vyšla ven.

IcetEA_to_nedas
4th April 2011, 10:19 PM
Nechápu proč to tady vytahuješ. Asi máš hodně nudný život Nezmysel. Ale np, když se Ti uleví :)

P.S: Špina, kterou jsem zmínil u vr na level 2 vyšla ven.

+1 :happy2:

Nezmysel
4th April 2011, 10:40 PM
ja len nechapem namyslenych garenakov dasnetakov a dota.sk (pro playerov) co si myslia ze oni su krali a vsade inde este neprisli anto ako sa skladaju itemy s viac ako 3 itemov hraci na NULOVOM XPAME pritom takych ako si ty tu ownia na publikoch jedna hra s tvojou CM (na chale)mi stacila ponovom sa chodia gangy na mid spoza veze a potom sa tams toji 3 minuty za cary hracom bez naznaky o snahu rozbehnut to a po ODexpenia midoveho cary hraca odijde sa postavat inde kde ho nikto nezabije. sory ale na tej garene ta toho asi moc nenaucili + lietajuca chicka v 10 minute ! +1

[W3PD]rebrik
4th April 2011, 10:44 PM
skutok zabil

TT_SNiP
5th April 2011, 12:54 AM
ja len nechapem namyslenych garenakov dasnetakov a dota.sk (pro playerov) co si myslia ze oni su krali a vsade inde este neprisli anto ako sa skladaju itemy s viac ako 3 itemov hraci na NULOVOM XPAME pritom takych ako si ty tu ownia na publikoch jedna hra s tvojou CM (na chale)mi stacila ponovom sa chodia gangy na mid spoza veze a potom sa tams toji 3 minuty za cary hracom bez naznaky o snahu rozbehnut to a po ODexpenia midoveho cary hraca odijde sa postavat inde kde ho nikto nezabije. sory ale na tej garene ta toho asi moc nenaucili + lietajuca chicka v 10 minute ! +1

Mas asi pravdu a souhlasim s tebou (+1), ale musel jsem si to precist 2x abych pochopil co se snazis rict (vic tecek priste Rytmus !:happy: )

lamačSrdcí
5th April 2011, 07:49 AM
Že zrovna ty, který posral mid s lanyou (proti lionovi?) se vyjadřuješ k tomu challu. Hra, kde jsi byl totalně mimo, mně vyčítáš :D Promiň, ale já si myslím, že na gareně mě neměl kdo učit. Každý se učí sám. A navíc, i když jsem se nic nenaučil, pořád si myslím, že ty patříš mezi hráče, kteří jsou na tom skillově stejně jako já :) a podle tvého příspěvku tebe někdo učil.

Laryk
5th April 2011, 09:04 AM
lamac zdaleka nejsi skillově tam kde skutok

viz opět tvuj cm sb v té hře kde měl skutok lanayu.. wtf ??

a pochybuju že měl lion v té hře solo

Nezmysel
5th April 2011, 12:20 PM
lamac dobre ze ste dali v tej hre wardu dole kedze trojlajna bola hore total antigang warda a na mide by si ma lion nikdy sam nezabil ale kedze ma s hora gangovala stale lina a shaker ty si prisiel prvy krat okolo 7 minuty a to tiez len na prechadzku a nie na kill. takze joky bokom a uz len tym ze si nekupil lieatujucu chicku si mi dojebal mid kedze ten lion si mohol posielat botu salvy botlu atd... vysvetlovat nieco cloveku co si z toho odnesie zasa iba wtf co to je za lamu nema vyznam. pozri sa na tu hru daj si na seba autocameru a skus to rozumne okomentovat.

lamačSrdcí
5th April 2011, 02:46 PM
Laryku, jsi mimo mísu. Bavíme se o jiném replay. Wake up. Btw: Skutok na tom není skillově líp jak já. again wake up. A pro tvoji informaci, nepochybuj že lion nebyl solo. ;)

Skutok ofc. Ty jsi nemohl poslat věci, protože nebyl pták a normalní kuryr neumí chodit, takže je zbytečné ho kupovat. ofc.
Dojebal jsem ti mid, protože nebyl pták, ale jenom kuře. ofc.

Ale řekni mi jedno, proč se tady bavíme o té hře, když tady ta hra není a navíc, je to o mém manneru.

Pravda že neumím support. Na pubu hrávám jen carry.(nechť je to rylay, lina, atd..) Takže se to nemám kde naučit a i kdybych se to měl naučit na pubu, tak tam to nejde. Konec konců, proč jsi sem zkopíroval příspěvky z dasnetu. Máš ze mě komplexy nebo snad je to něco víc? Šel jsem sem s čistým štítem. Proti tobě jsem nic nepsal, ani Tě neflamoval.

P.S: Laryku, zahrej si zase na chytrého a napiš sem zase něco strašně inteligentního.
P.S2: Ale Skutok, za to se nemusíš stydět že jsi nedával mid proti lionovi, hrál ho přece maso. ;)

Já už sem psát nebudu, protože bych se musel rozčílit. :(

Všichni už víte co jsem zač, tak myslím, že to můžete lock.

Nezmysel
5th April 2011, 05:00 PM
ty a skill ? to je snad zly zart :( vyhlasujem sutaz kolko ti to tu vydrzi s tvojim spravanim? - maximalne 2 tyzdne
Druhy tukan aha uz viem preco lebo spolu byvaju a jebu sa do ritiek :D:D:D

Arsony
5th April 2011, 05:25 PM
skutku můj ty smutku :omg: co to máš za matroš?

lamačSrdcí
5th April 2011, 05:32 PM
Ani 1vs1 nechce jít. Má fear. :( (o perma)

Nezmysel
5th April 2011, 06:30 PM
arsony nie nic nehulim bohuzial ak si nato este neprisiel a pozeras sa na neho cez klapky nemam co dodat to ze tu pride z gareny zacne vsetkych asslickovat a davat pribehy a vy mu to este fsetko zozerete NC ja som z inej sorty ludi.:bat:

lamačSrdcí
5th April 2011, 08:01 PM
Skutok žárlí :(

Edit: Nestyď se mluvit na TS, když se Tě na něco ptám ;) Škoda že děláš machra jen při slovíčkaření :)

BossBoT
5th April 2011, 08:09 PM
keby som sem hodil par replayov co som hral na garene tak verte ze sa nemal na com ucit a ak je to odveci tak sry.

Nezmysel
5th April 2011, 08:11 PM
Skutok žárlí :(

Edit: Nestyď se mluvit na TS, když se Tě na něco ptám ;) Škoda že děláš machra jen při slovíčkaření :)

Kokotkov ako si ty mam na TS mute sory.
Ak mas zaujem prid na navstevu ty ktori ma maju na FB ti to potvrdia pokecame a vies ako :bat: dopohody

lamačSrdcí
5th April 2011, 08:24 PM
Kéž by měl každý takový manner jako ty, hned by na světě byl mír.

Nezmysel
5th April 2011, 08:33 PM
Kéž by měl každý takový manner jako ty, hned by na světě byl mír.
Ja to chapem neboj sa.Ale nerob zo seba frajera cez internet ked ti ho plati mama!

Medved_EDDY_xD
5th April 2011, 08:56 PM
vy spicene nuly.... v oktobri se vracim...:happy2::happy2::happy2:

[W3PD]rebrik
5th April 2011, 09:13 PM
mutant

lamačSrdcí
5th April 2011, 09:29 PM
Ja jsem sirotek, takže mámu nemám a ty se mi směješ? Fakt Skutok to jsi přehnal.

Edit: Z toho šoku a sarkasmu se třepu ještě teď.

grimasko
5th April 2011, 10:52 PM
asi sa zabijem, resurektnem a znova zabijem

KukAc
5th April 2011, 10:58 PM
vy spicene nuly.... v oktobri se vracim...:happy2::happy2::happy2:

Join Date: Dec 2010
Location: slovakia
Posts: 80

huJhuJ
5th April 2011, 11:03 PM
toto že je offtopic ?
ludia sa spametajte

Arsony
5th April 2011, 11:12 PM
Já mu nic nežeru nemám ho rád a není mi sympatický ale tenhle topic mě zabijí -.-"

lamačSrdcí
5th April 2011, 11:35 PM
Tak díky teda.

Laryk
6th April 2011, 12:32 AM
však se díváš na replaye, na supp imo stačí se podivat od každého hera (a že jich pravidelně pickovaných je) dva replaye a support musíš umět na 70%

je mi jedno, o kterém replayi se bavíš, viděl sem tvoje 2 cm a obě byly fail

grimasko
6th April 2011, 12:40 AM
Zahrat support je tazsie, nez zahrat carry.

TT_SNiP
6th April 2011, 12:46 AM
asi sa zabijem, resurektnem a znova zabijem

Omg!:happy2::happy2:

mady my fucking day!
http://chunkypop.com/m_pictures/burnsbestpost.jpg

edit:

Zahrat support je tazsie, nez zahrat carry.
jj proto hraju sup ;D ~~

lamačSrdcí
6th April 2011, 12:48 AM
Kde bereš ty obrázky rofl

TT_SNiP
6th April 2011, 12:49 AM
www.google.com ^^

[W3PD]rebrik
6th April 2011, 11:44 PM
Zahrat support je tazsie, nez zahrat carry.

bullshit

Arsony
8th April 2011, 08:16 PM
rebrik;1287499']bullshit

+1

Carry musí mít přehled ve fightu excelentně umět farmit (A ne farmení není JEN o tom jaký máš lasthit - to je tak 20% ) a nekapat.

Support musí umět harasovat, nosit porty, kupovat wardy gangovat.

To první je mnohem těžší a je to mnohem víc o zkušenostech a skillu.

TT_SNiP
8th April 2011, 08:53 PM
...
both bullshit :)

Obe role maj sve "kouzlo" a obe vyzaduji ... "jiny skillset" ... to ale neznamena, ze je jedna slozitejsi nez druha. Spis bych se ale naklanel k tomu carrymu, protoze pokud se setkaj hraci stejneho skillu, tak se hra jeste da uhrat, kdyz to posere support, ale ne kdyz to prilis posere carry.

grimasko
8th April 2011, 11:37 PM
Zahrat kvalitny support > zahrat kvalitne carry, pretoze kvalitny support vytvara farmu kvalitnemu carry. Bitchies.

[W3PD]rebrik
8th April 2011, 11:55 PM
Zahrat kvalitny support > zahrat kvalitne carry, pretoze kvalitny support vytvara farmu kvalitnemu carry. Bitchies.

deja vu => bullshit
ked mas marny support tak to carry nafarmi o trocha menej... ked mas marny carry tak nenafarmi ani ked support "vytvori farmu" carrymu + moze aj nafarmit a stejne moze byt nakokot

TT_SNiP
9th April 2011, 12:42 AM
rebrik;1288938']ked mas marny support tak to carry nafarmi o trocha menej... ked mas marny carry tak nenafarmi ani ked support "vytvori farmu" carrymu + moze aj nafarmit a stejne moze byt nakokot
vyjmecne rebrik netrolluje a dokonce dava i smysl :)

zalezi na jake urovni to beres, ale kdyz si predstavis nejaky treba random acko, kde typek s mortou autoattackuje a kupuje vyhradne pouze battlefury :happy2: tak ho nezachrani ani deset supportu (tohle je ovsem velice extremni priklad :happy: )

[W3PD]rebrik
9th April 2011, 12:45 AM
vyjmecne rebrik netrolluje a dokonce dava i smysl :)


ono to bolo niekedy aj inak?:( a hento imo plati na kazdej urovni...

oB.Sweety
9th April 2011, 01:38 AM
neco proti memu itembuildu za mortu?!