PDA

View Full Version : Tutoriale



TheReturned
31st March 2011, 08:11 PM
Salut tuturor!

Nu am mai intrat pe server de ceva timp , am avut pb mari cu pc , acum cateva zile am aflat ca trebuie rescris biosul , un prieten care se pricepe (si a lucrat la Microsoft) a facut comanda de soft de bios , dupa ce soseste va veni ,il va rescrie , reinstalez windowsul si ma bag din nou :X o luna si ceva am stat pe bara...:(( tare neplacut...bine ca rezolv in cateva zile..

Oricum , sa revin la subiect.
Inainte numai stiu exact unde am intrebat de niste tutoriale de dota , pe care ,toate informatiile importante le-am pus intr-un .txt , dar am reinstalat windowsul de vreo 7-10 ori de cand s-a stricat , si s-a sters .txt-ul ala ....greseala mea ca nu l-am pus pe stick :(((( in plus nu imi mai amintesc mare lucru din el (sa nu joci dota atata timp lasa urme grave....) doar in mare parte ce imi trebuie la hero-u meu preferat (Phantom Assasin) si alte cateva chestii....ma intreb daca mai stiu sa fac iteme usor :confused:

Deci , as dori tutoriale , cum sa fac iteme pe eroi....doresc in special la phantom , la clinckz , la ...riki...eh mai toti eroii pe agility (my favourites :X:X:X ) la pudge ....si ce mai stiti calumea :D
As dori tutoriale DOAR de la jucatori experimentati , pe scurt , tutoriale bune :D (sunt binevenite si opiniile altor jucatori..:P)
sper sa se stranga niste tutoriale calumea aici , as dori sa ramana postul asta mult timp si sa fie adaugate mereu informatii , pentru ca cei incepatori sa poata invata (sau jucatori care pur si simplu vor sa afle mai multe :D )...+ tot felul de chestii...de exemplu unde se pun warduri etc...

Inca ceva , sper sa nu va certati ca "da nu-i bine ce ai zis tu acolo , cum sa pui ma asa ceva pe ala ? " sau alte chestii de genul asta...sa fie un thread cat mai curat si accesibil

Multumesc

RaouL
31st March 2011, 08:56 PM
Amplasarea Ward-urilor - CLICK AICI (http://eurobattle.net/showthread.php?t=110541)
+
alte ghiduri mai gasesti in sectiunea Jocuri > Dota.

Pentru eroul tau preferat :

- Phantom Assasin ( CLICK AICI (http://www.playdota.com/guides/a-dagger-a-blink-a-boom) ) - ghid in engleza
Daca doresti sa ajuti comunitatea, uita-te ce ghiduri nu avem la sectiunea Dota, si poti traduce cateva de pe playdota.com care au "rate" spre 9 acelea fiind cele mai bune.