PDA

View Full Version : balkan moderators recruitment!



NOe1
31st March 2011, 06:08 PM
This announce concerns only Balkan Alliance players, therefore it will be written on language which we use on league ( serbian/croatian ).


Dragi igraci balkan lige, obavestavamo vas da su otvorena nova mesta za moderatore u balkan ligi. Uslovi su sledeci:

1. Konkurenti mogu biti bilo koji igraci iz bivsih zemalja ex-yu.
2. Moraju da budu aktivni igraci u balkan ligi.
3. Da budu zrele i odgovorne osobe ( pod ovim se podrazumeva da flame, nacionalizam i rasizam ne dolaze u obzir. )
4. Da mogu odvojiti minimum 2-3 sata dnevno za rad u administraciji lige. ( forum/server )
5. Da imaju aktivan server i forum account stariji od 6 meseci.


Aplikacija treba da izgleda ovako:



1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?


2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?


3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?


4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?


5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)

Aplikacija za sad nije vremenski ogranicena. Zavisi od broja kandidata.
Kada novi modovi budu odabrani, svi ce biti obavesteni u ovom threadu.

Ziveli.

m4xTooL
31st March 2011, 06:36 PM
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?
Moje ime je Daniel , ja sam iz Hrvatske,zivim u malom gradu pored Zagreba.Imam 23 godine,zaposlen al uvijek se nadje vremena za dotu i forum. Moj nick na forumu je m4xTooL ( napravljen nedavno posto sam od starog acc izgubio pass ) bnet nick je mAx]TooL i manje vise me svi znaju.

2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?
Pa kao prvo dok sam bio mod jos za vrijeme hostbota, mislim da nije bilo previse prigovora na mene ( naravno uvijek se nadje neki bolid ) radio sam svoj posao i uvijek je bilo game-ova dok sam bio aktivan pa zbog toga smatram da bi mogao dovesti neke igrace sa ggca i zadrzati ostale.

3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?
Pa posto sam vec dugo na serveru, poznajem poprilican broj igraca pa bi i mogao smirit malo tenzije oko flejmovanja ili nacionalizma.Isto tako nisam nikad bio abuse pa ne bi niti sada postao.( Bio sam i tour mod. i sve radio kako treba ).

4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?
Pa ovako, dolazim sa posla oko 3 sata popodne i mogo bi bez brige da ulozim 3-4 sata dnevno u rjesavanju problema na kanalu i forumu.

5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)
Evo opet kazem , kad sam imao mod bilo za dotu il nesto drugo nisam abuse nikoga, u RL sam veoma smiren uvijek sklon zezanciji, naravno kao i svaki normalni covjek zna me nesto na ljuti pa tu nervozu prenesem na game i onda ponekad padne neki flame al nista ozb. Evo tolko od mene . Pozdrav.

[MaMa]dr4z4
31st March 2011, 06:57 PM
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?
Drazen 22god Srbija/ Priboj - [maMa]dr4z4

2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?
Reci cu samo jedno, a to su dve stvari: Red, Rad i Disciplina. :)

3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?
Zelim pokusati da doprinesem poboljsanju kanala i celokupne atmosfere u istom.

4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?
Pa negde oko 3-4h opusteno.

5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)
Old skul dota igrac

Vex
31st March 2011, 07:18 PM
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?

Zovem se Veljko Nick: Velja God: 17


2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?

Pa ovako, 1.Veoma sam aktivan na forumu :happy: 2.Manje flejma, spama i vise
druzenja.Pokusacu da povratim igrace koji su otisli sa xpama i valjda uspeti da ozvimo channel :tiphat:

u Balkanu sam od kada se osnovao!


3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?

1.Veliko iskusto o tome znam dobro da radim mh requstove i ofc Ban/Unban..
2.Imam dosta slobodnog vremena i veoma cesto provodim vreme dosadjivajuci se na forumu i skoro gledam svaki post koj moze da se vidi ovde :p tako da nema sta da propustim :)


4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?

Iskreno receno mnogo potrudi cu se da budem aktivan non stop :)



5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)

Idem u skolu za Racanure i Multimedia Sisteme dosta znam oko racunara i tih sitnih programcica kao sto su dota replay manager (ITD)

Igram na ovom serveru,pa evo sada ce 4 godine :vuvu: i evo ukazala mi se prilika da i ja valjda uradim nesto za tih 4 godine :)

Srecno svima , Srdacni pozdrav od Veljka :tiphat:

Pyro
31st March 2011, 08:35 PM
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?
Ognjen,19 godina,grad Zrenjanin,Srbija,nickname na serveru ^PyroShoW^


2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?
trudio bi se da vratim sto vise igraca na balkan,posto je sad kritican period sto se tice balkana; olaksanje posla ostalim modovima (pre svega noelu koji ima i SS)
evo sad vidim da je ostalo 2 moda ....


3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?
kao sto sam rekao gore,mislim da sam u zadnje vreme bio jedan od aktivnijih kapitena (svaka cast i ostalima naravno) ali bi mi bilo veoma zao kada bi balkan liga propala jer nema dovoljno igara za prosecne/malo bolje igrace,jer u pabu ne moze da se napreduje,a SS je nekome prezahtevan. Ukratko zelim da pomognem ovoj ligi da opstane.


4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?
mnogo,sigurno 4-5 sati dnevno,ako ne i vise,to je neki minimum.


5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)
1 forum infraction za rasizam,pisano u afektu,nisam imao niti jedan report za flame,za taj post sam se sjebao i to je to,posle jebanja nema kajanja :)
aktivan na balkanu od pocetka,ne znam vise ni sam sta da kazem

Shoocky3V
31st March 2011, 08:41 PM
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?

Siniša Malinović, Bumshakalaka (teo/shooki), 15


2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?

Igram na balkanu ono, skoro svaki dan, tako da bi spamo ljude za gejmove, a posto sam sa topaza skoro 24/7 tu video bi sve klasicne flejmere i ostale gluposti..


3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?

Igram na balkanu (srb) od kako je napravljen, capt sam od kako je guarda, a i hocu da pomognem da se balkan opet vrati gde je bio kad su ga otvorili, a ne da se ceka po 25 min za 1 usrani gejm


4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?

Po 2-3 sata, sto je kontam dovoljno


5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)

na ovim forumima sam dosta dugo, tako da nisam retard u vezi toga, a i nisam neka mega nubina u doti kao neki modovi sto su bili, i definitivno (pored mng) bi bio jedini aktivan lvl3/4 u ligi.

iPoz :happy:

IcyPig
31st March 2011, 09:26 PM
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?

Zovem se Aleksa (Beograd,Srbija) ,imam 18 godina , na xpamu nickovi su :
- Icypig
- Icy-Svinja (trenutno aktivan)


2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?

Sve u svemu aktivnost . Takodje poznajem dosta ljudi ,verovatno bi pozvao jos igraca.
Sto se tice mojih gameva igram skoro svaki dan , na zalost u ovoj sezoni nisam igrao puno zbog malo ljudi u kanalu ,cak nakon sto sam par puta pustio kruznu poruku.


3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?

Da pomognem , mislim da sam spreman da obavim svaki posao koji se od mene trazi jer vec duze vreme sam sa kolegama sa playdota.eu pa mislim da razumem sta se ovde trazi.


4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?

Oko 2,3 sata dnevno ,u vecernjim casovima ,kada je kanal aktivniji.
Mislim da je vreme zadovoljavajuce.


5) Dodatni info o sebi?

U ostalom
- Idem u V Beograsku Gimnaziju sto se tice mog ,,zanimanja '' Redovan i solidan djak.
-Smatram sebe kao stalozenu osobu , ne vredjam druge ljude i retko kad se nerviram ,u glavnom nikad oko sitnica kao sto je igranje dote. Uvrede na mene od drugih igraca istrpim .
-Verovatno bi ForTheLasTime garantovao za mene , jer ga znam u rl (isli smo zajedno u skolu) , ali zbog novo nastalih situacija ,mislim da mrNiceguy moze da garantuje takodje.
-Takodje dobro poznajem Photoshop ako treba nesto vezano npr : za pravlenje bannera(tour banner) ili vec sta vec, tu uvek moze bilo ko da mi se obrati.
-Takodje pratim forum svaki dan , vec neko vreme.

Hvala

Sai.InkBeast
31st March 2011, 09:50 PM
Poz svima


1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?
Vujanovic Nenad,
15 godina,
Eurobattle.net account: KenT.
Crnogorac


2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?
Igram tamo cesto(na drugim acc-ovima), na kanalu sam cesto pa bih doprinio otklanjanju spammer-a i Flamera.


Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?
Jer sam Ex. Bnet mod tako da znam kako to ide. Imam iskustva sa tim stvarima.


4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?
3-5 sati dnevno, Obicno popodne i uvece kada je kanal aktivan. Ako treba mogu i vise ostati nije problem


5) Dodatni info o sebi?

-Crnogorac, Cetinjanin :D
-Dobro igram dote i bio sam bnet mod prije tako da znam rules za ban i to.
-Imam dosta zivaca sa ljudima koji ne smaraju ofc x) .
-Iskren sam, otvoren i volim da pomazem ljudima.

Toliko od mene :)

_Dead_Shoot_
31st March 2011, 10:25 PM
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?

Nick forum/server: _Dead_Shoot_
Godine: 19
Drzava: Srbija
Grad: Novi Knezevac


2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?

Retko kada ima games,bio sam inactive mnogo zbog skole naravno i sada sam inactive ali od vikenda krecem da igram.


3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?

Da malo sredimo to capt req. ne da bude ono znam te ide ti !supp i to nego lepo da se pogleda replay i to.


4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?

Koliko treba ja bi mogao oko 7 sati.


5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)

Pisao sam mnogo tutoriala tj. preveo sam i postavio u Pravila i Pomoc.

Cen
31st March 2011, 11:24 PM
All non-application posts will be deleted as spam. If you want to give a suggestion or a complaint about a person, PM noel.

pec
1st April 2011, 12:15 AM
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?
Zivkovic Petar, 18 godina, nickname na serveru pec_

2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?
Pa kao prvo za sad ne znam od cega se sastoje problemi kanala.
Ali da krenemo da vam obecam(lazem :D)
1. Dalja promocija kanala, Balkan trenutno koristi 20% informisane ex-YU populacije na serveru, nema dovoljnu iskoriscenost kapaciteta, borba za izjednacavanje moderatorskih funkcija sa moderatorima RO channelima koji izgleda imaju siru paletu funkcija i to koriste za veoma uspesnu reklamu channela, koju nazalost balkan nema.
2. Sa prvim bi trebalo da ide sledeca vazna stavka, kapetani, ima dosta njih koji uopste ne igraju takoreci su ispod radara, a ima dosta onih u kojima se krije kapetan. Povecanje kapetana radi povecavanja igara dnevno.
3. Ovaj forum koristim godinama i upoznat sam (bio) sa hijerarhijom servera, upoznat sam sa svim pravilima servera.

3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?
Upoznat sam sa dosta igraca ovde kao i sa gore pomenutim pravilima.

4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?
Recimo dovoljno, s'tim sto mi je vreme rascepano dnevnim obavezama, ne racunajuci 00:00-08:00 koje je beskorisno u kalkulaciji, recimo 2-3 sata radnim danima.
Vikendom u kasnim popodnevnim casovima.

5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)
Ja stvarno nemam sta da dodajem o sebi o cemu moderatori i svako ko je na serveru koliko i ja ne zna. Osim nekih personalnih informacija.

Error.
1st April 2011, 01:56 AM
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?

Hi, zovem se veLjko, Error. mi je nick i imam 22 godine. (mator sam)



2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?

Pa pokusao bih da ozivim kanaL donekLe, nekim novinama, organizacijama turnira, liga itd.


3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?

Pa zato sto cu ubrzo vratiti mod status pa bih radije organizovao tunire u balkan channeLu nego na serveru. Pa da ne bude da ne radim nista :) A i uz to bio bih jedini crnogorac u baLkan staffu :) pa da reprezentujem moje ostaLe Djetice :)



4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?

Pa kako kada. Nekad 4-5 sati na dan. A nekad kad imam para i krecem mozda nekih sat-dva na dan.


5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)

Dugogodisnji sam cLan ovog foruma i moderator, imam iskustva sa svim vrstama hakova. organizacijama tunira i umijem sredjivati forum kvaLitetno. I da, zamaLo da zaboravim. Noob sam u doti :)

Zimo Pg
1st April 2011, 02:36 PM
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?
Zovem se Marko , nickname [BdP]Zimo , imam 18 godina (3 meseca).

2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?
Pa aktivan sam , ako ne bih bio preko wc3 u kanalu bio bi preko topaza , a za vreme koje ne igram bio bi na forumu. Bilo bi manje flejma , spama i ostalih gluposti. Pomagao bih koliko bih mogao ...

3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?
Imam iskustva s modovima , bio sam admin i mod , zelim da pomognem balkanu da se povrati.

4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?
Po 2-3 sata , a kada bi trebalo nesto da se uradi ili organizuje i vise..

5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)
Stuff sam nekog drugog servera i to je to...

Regards

ScR3aMofHe11
1st April 2011, 10:03 PM
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?
Moje ime je Goran, dolazim iz Virovitice, Hrvatske. Nick na server i forumu mi je ScR3aMofHe11. Imam 16 godina.


2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?
Moj doprinos na Balkanu bi bio taj da bih vratio aktivnost svojim idejama i smanjio flame i spam u kanalu/igri.


3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?
Razlog zasto zelim postat moderator (lvl3) je slijedeci. Zelim stvoriti ravnopravnost medu igracima tj. nezelim nikakve isprike u vezi bana i etc. ako si dobio ban moras ga posteno odsluziti.


4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?
Radnim danima mogao bih izdvojiti po 2 sata, a preko vikenda i do 4 sata (ako je potrebno izdvojiti malo vise zbog nekakvog vaznog turnira ili dogadaja np. xD)


5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)
Imam iskustva u ovome (moderator poziciji).
Sretno svima u ostvarivanju moderator pozicije!
:tiphat:

Bot^Fanat1k
1st April 2011, 11:53 PM
1) Osnovne informacije o sebi, uključujući ime, nickname, godine.

Zovem se Osman živim u BiH grad Tuzla imam 22 god.
Bnet nick Fanat1k.



2) Šta bi bio tvoj doprinos Balkanskom kanalu?

Pa kao prvo na poslu imam net mogu i da se igram kad zavrsim sa poslom..Kuci imam net tako da mnogo sam online mogu da pratim sva desavanja kako na forumu tako i na serveru..



3) Razlog zašto želim da budem moderator (lvl3)?

Pa zato sto imam vec nekog iskustva u tome, imam puno slobodnog vremena i htio bi da pomognem balkan comunity-u sa svojim zalaganjem.



4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?

Svaki dan sam online oko 7 h na poslu, kuci oko 2 h tako da mogao bi izdvojiti puno vremena..



5) Dodatni info o sebi (nije obavezno ali je pozeljno)

Pa kao sto sam vec rekao imam iskustva u ovome. Ljudi mi placaju da se igram na poslu :D Toliko o meni..
_____________
pozdrav

CoA_Imba
2nd April 2011, 01:07 PM
Quote:
1) Osnovne informacije o sebi, nickname, godine?
Quote:Aca acc: .AcaSRB. 18

2) Šta bi bio tvoj doprinos na Balkan kanalu?
Quote:bilo bi sigurno vise igraca u channelu / naravno games./fun :) / i Red U channelu nadam se da bi bio jos vise populary channel ..

3) Razlog zašto želim da budem moderator? (lvl3)?
Quote: pa zato sto imam iskustva o tome,, bio sam na puno channels lvl3/lvl 4 user / channel BPDC / LSD /VGT / Wararena

4) Koliko bi vremena mogao izdvojiti za administraciju lige dnevno?
Quote:6-7 h veoma sam aktivan / tako da bi imao i vremena na forumu i u channelu :)

5) Dodatni info o sebi? (nije obavezno ali je pozeljno)
.....imam i OP tako da mogu transfer na balkanu :P

NOe1
5th April 2011, 08:03 PM
odabrani novi modovi su sledeci: pec_, ^PyroShoW^ and mAx]TooL.

hvala svima koji su se prijavili, imacemo u vidu na vas u buducnosti.

pozdrav.

Cen
5th April 2011, 08:06 PM
:tclosed: