PDA

View Full Version : LVL2 RequesT + [Manner]Lamač ♥



lamačSrdcí
27th March 2011, 08:22 PM
Zdravím skillery, no lifery a nooby. (:happy2:),

měl bych zájem o level 2. Někteří z Vás mě už poznali, jiní zase ne. (neplakejte, šanci dostanete :cool2:). Hodně lidí mi píše, čí jsem fake, atd .. pravdou je, že ,,patřím" mezi elitu starého Áčka. Na Áčku jsem se ocitl před 6 lety díky hráčům FiStY_BoY, Gengar a [FuD]Kysa. Na xpamu jsem hrával jenom polar escape a TD. (dota na pubu se hrála málo cca 3 doty a XX customs map. Založili jsme si klan (for fun) s názvem FuD. Hrávali jsme proti bootům (které jsem samozřejmě nedával a skoro vždy mě ponížili). Můj Skill pomalu rostl, a já začal hrávat proti lidem na áčku, seznámil jsem se s prima lidmi jako byli Clarkie, Laryk (neměl mě rád, protože jsem feedil), KábelOdMonitoru, Spoiler, MSI, T0p_Telf0n, Sirka(od kterého jsem chtěl práva na boota, protože jsem neměl veřejnou IP, avšak jedině za peníze :D) Zhulena ryba/jelen, a mnoho dalších na které si Teď bohužel nevzpomenu a oni snad už také ne (je to přece pár let). Áčko mělo 2 moderátory (Mizige a [-_-]Moom) Můj nick byl (bylo jich hodně, protože jsem dostával skoro pořád bany za feed), ale tak nejznámější ,,mohou" být: sedlákKrkovicka a SvihakLazensky. Také si pamatuji první dota turnaj na xpamu (vyhrál pome, 2 grimasko) a dostal ikonku která se nezobrazovala, takze jsme jen viděli ,,,fosforovy" čtverec. Pak jsem odešel na garenu, kde jsem měl hrát CW. (klan se hned po prvním zápase rozpadl :D)

Snad to bude stačit pro úvod kdo jsem, odkud jsem, a jak jsem se ocitl na Ačku. Teď působím na dasnetu (rgc - ladder a garena (level 20 kde mám perma za flame). Jsem známý, avšak ne kvůli skillu, ale flamu. A to mě mrzí.

Proto jsem se vrátil na Áčko zahrát pár krásných her a připomenout si to období, kdy jsem nebyl až tak závislý na dotě :)

Víc špiny na sebe prozrazovat nebudu, stejně se někdo najde a udělá to za mě :bat:

A teď k levelu 2:
Jmenuji se Michal, kamarádi mi říkají Chuck. Pocházím z kraje slivovice, piv a vína. Mám rád holky a alkohol. Velikost M - XX cm.
Proč chci level 2? Budu se cítit pro a chci hrát chall, protože jsem zjistil, že pub se hrít střízlivý nedá. :beer2:
Můj Manner je špatný, ale už se to zlepšuje. Chodím k chiropraktičce. :hf:
Skill mohla kopa z Vás vidět ve hrách. Sám posoudit neumím, poněvadž se mám hodně co učit. (viz: pickovaní v cm modech) Zkušenost kapítana mám. Jednou jsem pickoval na RGC pubu. Vyhráli jsme. (Byly to lamy :ph34r:)

Replay nemám ... počkat jeden si schovávám na pick up :D
Tady je: http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1301249906 support Ogre, RGC(ladder).Můj nick <°)))><

Za gramatiku nenesu žádnou zodpovědnost, chyběl jsem často ve škole.

PS: Snad se uvidíme na LC, když budu ještě dobře vidět :oops:
Edit: Hrával jsem také sig na áčku, avšak který už neexistuje.
EditII: Opraveno na Chall :D

IcetEA_to_nedas
27th March 2011, 08:51 PM
Proč chci level 2? Budu se cítit pro a chci hrát channel,



gg

DiAboL
27th March 2011, 09:43 PM
Gogo nobelovku za toto...

Laryk
28th March 2011, 12:28 AM
Můj Skill pomalu rostl, a já začal hrávat proti lidem na áčku, seznámil jsem se s prima lidmi jako byli Clarkie, Laryk (neměl mě rád, protože jsem feedil)

vubec netuším kdo to je, ale za to že jsem prima člověk tak supp :D

Clarkie
28th March 2011, 12:31 AM
Co je to za člověka, když mě řadí mezi prima lidi. Okamžitě lvl 4 :bless:

lamačSrdcí
28th March 2011, 06:34 AM
Tak Clarkie by mě měl znát. (dost dobře) Měl jsi mě i na ICQ. Na dotu jsi celkem sral, protože jsi byl na VŠ a nestíhal. (to jsou jen záseky na které si vzpomínám). Dal jsi mi práva na bota, který fungoval jen když jsi byl online. Jenom si vzpomeň. Zakládal jsi hry se jménem tuším ,,Lenička" Hráli jsme přece pak i na garéně. Tam už nick lamačSrdcí. A ty jsi měl tuším něco se sniperem nick ... ale to si nejsem jistý.

Laryk: Jak jsem psal, pamatuji si tyhle lidi. Je to doba, takže se nedivím, že si mě nepamatuješ.

Edit: Navíc ty nicky měly jen dokazovat, že jsem v té době tam hrával. To jestli si mě pamatujete, nebo ne, už je detail :) (ale, když zavzpomínáte, tak si určitě vzpomenete)

Clarkie
28th March 2011, 10:27 AM
Pamatuju, i ten nick sedlakkrkovicka. A poznal bych i další, jen se nemůžu podívat do FL, protože nemám W3. Ale toto je prostě nevýhoda multiaccounterů, že pořádně nevím, kdo je kdo. Nick se sniperem jsem neměl, to měl a nejspíš ještě má jeden kkt, který tak obdivoval mou herní genialitu, že jako ClarkieSniper nebo tak něco začal parazitovat na mém skillu. Akorát tomu o VŠ nerozumím, protože jsem teprve ve druháku, tak snad bych nezapomněl něco tak nedávného :D

EDIT: Tak jsem se podíval, do jaké sekce vůbec píšu a mám pocit, že jsem mírně OT. Ale je to vlastně svědectví, že nejsi fake a patříš mezi elitu.

Rhymak^
28th March 2011, 01:02 PM
Hra dobre, dokonca ochotne aj supporty na pube [relativne ochotne, no :D] A po tom co dostal mute za nadavky sa normalne ospravedlnil, to sa nevidi casto :)

oB.Sweety
28th March 2011, 01:32 PM
Ze seznamky zpátky k tématu.
Chvilku sem měl strach co se z tebe vyklube, protože se nám tu toulala panenka s nickem [MANNER]TUKAN a škubal bych si vlasy dat mu lvl2, každopádně diametrálně se od něj lišíš nejen skillem, ale i mannerem (byl hroznej). Možná malé plus pro tebe, že jsem te nikdy neviděl nadávat tak že by to bylo v rozporu s pravidly, takže za mě SUPPORT

grimasko
28th March 2011, 02:41 PM
Aky je tvoj vztah k Tukanovi?

IcetEA_to_nedas
28th March 2011, 03:03 PM
Aky je tvoj vztah k Tukanovi?

tukann je jeho spolubyvajuci :DD alebo take nieco

lamačSrdcí
28th March 2011, 03:45 PM
Grimaska(jednou jsem hrál s ním CW na dota.sk kde nás ponížili :D) a Najsmana taky znám z xpamu. Tukana znám od gareny room 3. Tehdy měl skill a dobrý manner. Teď jsem na něj narazil na VŠ čilou náhodou a už spolu i bydlíme na privátě.

Díky OB.sweety. Těším se až Ti to natřu v challu :D (vtípek)
Clarkie, to je ono ClarkieSniper. Hned mi bylo divné, že hraje hůř než ty. A s tou VŠ jsem si asi spletl střední .. asi nějak nechci pochopit, že už jsem starý caban :(

[W3PD]rebrik
28th March 2011, 04:24 PM
go demote chcem vidiet ako to tu potom vsetko vyflamuje

LordDevil
28th March 2011, 04:26 PM
odohraj nejaky chall na xpame a postni sem replay potom uvidim co ti dam.Hral som stebou len jednu hru a to si najskor hral len ff ked si mal v 40min len botku za pudga:0

DiAboL
28th March 2011, 05:57 PM
Hej ale to ze clarkie je prima osoba bol urcite len nejaky nepodareny joke... si nemohol mysliet vazne:huh:

lamačSrdcí
28th March 2011, 06:28 PM
odohraj nejaky chall na xpame a postni sem replay potom uvidim co ti dam.Hral som stebou len jednu hru a to si najskor hral len ff ked si mal v 40min len botku za pudga:0

Dobře, akorát jsem dohrál jeden, ale mám nastavené aby se mi neukládali replaye. Ihned jak udělám, dodám.

BTW: Ta hra byla fail. Lachtan mě ponížil na midu. Dostal luck kill (fb) a už to šlo do háje ..

WINNER-
28th March 2011, 07:47 PM
tak lachtan je jina liga :D jinak dneska s nama hral a nevim jestli az tak vynikal ale zase nic nepokazil ptz nas pekne poresil hanacek s ursou :Dtakze supp akorat jestli muzu poradit ocekovat si picky :D a jeste muzu se zeptat za co si dostal ban na dasnetu?ptz tam jsou strasni sasci az na par vyjimek :D sry za ot

lamačSrdcí
28th March 2011, 08:01 PM
tak lachtan je jina liga :D jinak dneska s nama hral a nevim jestli az tak vynikal ale zase nic nepokazil ptz nas pekne poresil hanacek s ursou :Dtakze supp akorat jestli muzu poradit ocekovat si picky :D a jeste muzu se zeptat za co si dostal ban na dasnetu?ptz tam jsou strasni sasci az na par vyjimek :D sry za ot

Myslíš ten chall jak jsem hrál toho eartha?
Ban jsem dostal za špatný manner, vytočil mě Mraky a Zemec. Tak jsem je poslal do háje. Ale už to je vše v cajku a na dasnetě už zase hrávám :)

lamačSrdcí
29th March 2011, 08:45 PM
Tak tady je hra z challu.
Ob.Sweety vs Arsony
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1301423691

Jen podotýkám, že konečně na challu si zahraji pořádnou dota game. Cítím se mezi dobrými hráči, ze kterých mám i fear. Hrajete líp než já, skilově jste na tom lepší. Ale doufám,že budete mít chvíli semnou trpělivost, než se do té vaší skillové úrovně alespoň přiblížím. Nasbírám více zkušeností.

Díky.

PS: Hrál jsem ještě jeden chall, který jsme sice vyhráli ale já zahrál strašného Eartha. (vůbec ho nehrávám a radší ho swapnu s někým kdo ho umí). Postnul bych ho sem, ale bohužel jsem ho nenašel už v seznamu her na bot stránkách.

P.S: Snad mi dáte možnost změnit vám váš názor na můj skill (viz:eph3dr1ne, thc_mess.., hannak, We_are_electric a nevidomi)

Hezký večer.

TT_SNiP
29th March 2011, 11:36 PM
Mimochodem, kontrolni dotaz .... pokud vis, ze jsi na tom skillove hure nez tady tahle ackarska smetanka (+ myslim, ze jsi tu i zminoval, ze s pickovanim nejake bohate zkusenosti nemas), tak naco vubec ten lvl 2 chces?

Mimochodem par poznamek k te hre co jsi hodil na parser - proc ses znicehonic na 6 rozhodl maxovat novu a pak zas zpatky frostbite...? Nejak nechapu, lvl 1 mit po ruce hned novu i frostbite a pak maxovat bud auru nebo frostbite... podle stylu hry a tve role v tymu..

Co se itemu tyce, nechapu proc utracet drahocenne prachy na bottlu s cmkou (proc to radeji nemela lina), kdyz to lip vyuziji jini herove a taky prvni wardu od tebe vidim az kolem 28. minuty.

Zalezi na hre no, kdyz koukam na to vase kombo, tak to asi moc seriozni hra nebyla (cim vic carry farmeru, tim vic Adidas :) ), ale kazdopadne sam tu zminujes ze mas skillovy nedostatky a toto to jen potvrzuje. Tak potom nejak nechapu, naco se hnat na kapitanovskej post...

Zhulenej_rybA
29th March 2011, 11:48 PM
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1301423691

teda teda klucííí :-D todle vypadá na hodně slušnej outplay ( škoda že mi to nejde spustit :-D :-D ) ale ten pick mi hodně silně připomíná něco co jsme hráli proti zerovcům a prohráli jsme během 15 min :-D

oB.Sweety
30th March 2011, 03:01 PM
vy tomu vubec nerozumite! :happy:

ten pick se vola "papirny brno" a je dobre hratelnej:D dyt sola sme meli dost silny a trojka taky nebyla k nicemu..dulezity bylo prezit mass fighty ( ke kterym ani moc nedoslo¨) pozn. a to sme hrali ve 4.. werter mel svuj vlastni vesmir:D
jinak s lamacem sem byl docela spokojenej zadnej vetsi fail az na itembuild tam nebyl a serja na TS taky moc nenadaval:D nezatracujte toho kluka ;-)

lamačSrdcí
30th March 2011, 03:50 PM
Sniper, špatně jsi to pochopil. Chtěl jsem tím říct, že na challu si konečně zahraju s lidmi kteří jsou buď na stejném skillu jako já, nebo víš. Pub si dávám jak nic, tak už žádné zkušenosti získat nemohu (hraji ho už přece přes 5-6 let). S tou bottlou, to byl omyl. Zrovna jsem měl kliknuté na ten obchod a kikl jsem na nějaké písmenko na klavesnici nechtě a ono se mi to koupilo. Nakonec se mi to hodilo k healovaní. BTW: lina bottle měla, ale pak jí prodala. Navíc, nevím jestli jsem koupil wardy až ve 28 minutě. Myslím že to bylo dřív... (pokud ne, tak musel jsem si našetřit alespoň na pt, abych měl nějaké HP a nebyl takový papír). Jsou tam i záběry, kdy se mi to PT vyplatilo, protože jsem vyvázl s luckem. Wardy jsem koupil ihned potom, co skončily od liny. Pak jsem je kupoval nonstop. Novu jsem maxoval kvůli harasu (má dost dmg a docela morphovi, venge a earthovi dost škodila a tak mohla mít magina free farm)

A k těm nedostakům: Každý není 100%. Každý má své nedostatky. Nebo jsi snad takový skillař, že už nemáš žádné nedostatky? Nedostatky které mám já, nepoznám na pubu, ale až v challu. Proto chci hrávat více challu než pubu. S pickováním zkušenosti moc nemám to je pravda, ale základy vím, a jaké hery na které platí taky vím. Pak tam budu mít přece team, který poradí, a já rád se přiučím a do budoucna budu už zase o něco zkušenější v pickování. Není snad dota team-play game? Jinak díky, za vyjádření. Vážím si toho.

Hezký den.

PS: Sorry za gramatiku a stylistiku příspěvku. Kamarád má dneska narozeniny a tak jsme to začali slavit už od rána :)

Edit: Ob.Sweety co bylo špatnýho na IB? Rád bych věděl, co bude lepší pro další hry.

oB.Sweety
30th March 2011, 03:53 PM
bottla je k nicemu cmcce , tredky nejsou az tak dulezity staci koupit botu a belt a pak koupit za 550 ten cloak na kouzelny dmg.. tedku dodelat az pak a wardy nonstop
(dal se vetsinou cmka nedostane:D ¨)
a kdyz nakou haluzi ma prachy od zacatku jakoze velky..tak sem videl i vanguard na cm coz neni zas tak marny ..(zdrzi to soupere nez te daji a mezitim je vykrupou spoluhraci .) )

lamačSrdcí
30th March 2011, 04:02 PM
Já vím, bottle je nahovno, to jsem psal, že to byl missclickl. Super, zas jsem o něco chytřejší :) díky

Laryk
30th March 2011, 04:33 PM
supporty prosimtě nehrávej..

TT_SNiP
30th March 2011, 07:24 PM
A k těm nedostakům: Každý není 100%. Každý má své nedostatky. Nebo jsi snad takový skillař, že už nemáš žádné nedostatky? Nedostatky které mám já, nepoznám na pubu, ale až v challu. Proto chci hrávat více challu než pubu. S pickováním zkušenosti moc nemám to je pravda, ale základy vím, a jaké hery na které platí taky vím. Pak tam budu mít přece team, který poradí, a já rád se přiučím a do budoucna budu už zase o něco zkušenější v pickování. Není snad dota team-play game? Jinak díky, za vyjádření. Vážím si toho.
Kazdy ma nedostatky. Jen nekdo jich ma min a nekdo vic. I EHOME delaji chyby, prestoze jsou to takovi hraci, kteri tu hru berou dost seriozne. Pointa je, ze kazdy dela chyby a otazka je, jestli se z nich pouci. Ty ocividne chyby delas. To neni tak hrozny, ale fakt zustava, ze delas celkem zasadni chyby (viz ten IB, chaoticky skillbuild a buhvico jeste ve hre - replay jsem nezkoukl). Samozrejme, posuzovat podle jedne hry je dost neprakticke, ale ty sam priznavas, ze jsi na tom skillove trochu niz. Proto zustava moje puvodni otazka - PROC chces lvl2? Proc chces byt kapitanem? Pokud vis, ze mas svoje zasadni nedostatky, proc se chces dostat do pozice cloveka, ktery ma mit nad hrou prehled? Chally si hrej jak je libo, proti tomu myslim nikdo nic nema - kdo je s tebou spokojeny a uz te zna, jiste te rad pickne. Ale proc chces ty byt kapitanem? Nebo se snad neco za tu dobu co jsem tu nehral zmenilo a lvl 2 ted slouzi pouze jako "vouch na chall"? :huh:


Edit: Ob.Sweety co bylo špatnýho na IB? Rád bych věděl, co bude lepší pro další hry.
Myslim, ze to tu bylo receno uz nekolikrat..

Samozrejme, me to muze byt jedno, momentalne nemam cas ani prostredky k tomu, abych si zas dosel "zadotit" na acko. Jen vyjadruju svuj nepostradatelny nazor :tiphat:

lamačSrdcí
30th March 2011, 08:48 PM
Pořád se tu bavíme o tom samém. Člověk přizná a zároveň pochválí skill challu a už hned má problémy s tím, že je na tom níže než ostatní. Jak jsem už jednou napsal, na challu jsou lidé, kteří jsou na tom skillově lépe než já, ale taky stejně ba dokonce i horší.
Proč chci level 2? Tak určitě abych hrál častěji Chall. Nejen s hráčema, kteří mají level 2 a také, že to má i své výhody (zakládání her na pubech, atd..)

Edit: Shlédl jsem hodně replayu a online streamů z gosugamers. IB, co stavit atd.. Podle mého, až tak useless můj IB nebyl, že se pořád o něho opíráte. Samozřejmě byly i jiná řešení, co postavit atd.. ale až tak moji hru to výrazně neovlivnilo.

Nezmysel
30th March 2011, 09:11 PM
aura na 11 lvl4 epick to by som ti nezozral ani keby si ako chcel povedat ze si tou novou harasoval.rylay sa pickuje hlavne koli tomu aby na lvly 7 mali vsetci dobry mana regen a mohli harasovat spelmy atd.

TT_SNiP
30th March 2011, 10:00 PM
Skill mohla kopa z Vás vidět ve hrách. Sám posoudit neumím, poněvadž se mám hodně co učit. (viz: pickovaní v cm modech) Zkušenost kapítana mám. Jednou jsem pickoval na RGC pubu. Vyhráli jsme. (Byly to lamy :ph34r:)...

...Hrajete líp než já, skilově jste na tom lepší. Ale doufám,že budete mít chvíli semnou trpělivost, než se do té vaší skillové úrovně alespoň přiblížím. Nasbírám více zkušeností....

...PS: Hrál jsem ještě jeden chall, který jsme sice vyhráli ale já zahrál strašného Eartha. (vůbec ho nehrávám a radší ho swapnu s někým kdo ho umí). Postnul bych ho sem, ale bohužel jsem ho nenašel už v seznamu her na bot stránkách...

...S pickováním zkušenosti moc nemám to je pravda, ale základy vím, a jaké hery na které platí taky vím. Pak tam budu mít přece team, který poradí, a já rád se přiučím a do budoucna budu už zase o něco zkušenější v pickování.

Pořád se tu bavíme o tom samém. Člověk přizná a zároveň pochválí skill challu a už hned má problémy s tím, že je na tom níže než ostatní. Jak jsem už jednou napsal, na challu jsou lidé, kteří jsou na tom skillově lépe než já, ale taky stejně ba dokonce i horší.

Tak mozna az si prestanes protirecit a prectes si co pises, pak se budem moct o necem bavit :happy: V podstate jsou to tvoje slova ne moje (ze jsi na tom skillove niz) a tim replayem to jen potvrzujes. Samozrejme, z jedne hry se toho moc nevycte, ale kdyz to sam nekolikrat priznavas...

BOTTOM LINE:
Nemusis se obavat, na mem nazoru az tak nesejde. Nicmene pro ty, ktere muj nazor zajima - fajn, dejme tomu, ze neco zahrajes, urcite jsou na acku mnohem horsi lidi, ale davas sam dost najevo, ze natom nejsi az tak dobre. V tom pripade fajn, hraj si chally jak je libo, ale proc se hnat na lvl 2? Pokud nemas dost prehled sam o tom, co je tva role ve hre, tak proc chces pozici, ve ktere bys mel ridit nejen sebe, ale i ostatni? Nepotrebujes prece lvl2, abys moh hrat chally ne? Kapitanovani muzes prenechat tem zkusenejsim. A puby jak pises te stejne az tak nezajimaj...
kulturni vlozka: ...a ver mi, ze vim o cem mluvim - vetsinou se v tomhle typu her ocitavam tak nejak odjakziva v pozici "leadera" .. at uz to je picker/kapitan v cmku na dote, kapitan nejakeho klanu/guildmaster nejake guildy na mmo nebo (treba ted aktualne) leader rated bg raidu na wow... v podstate je to to same dokola a stejne principy se daji aplikovat vsude - takovy zaklad by mel byt (krom toho, ze kapitan jde dolu s lodi), ze budes v pozici, ve ktere diktujes pravidla -> chce to pevne nervy a vedet co delas, jelikoz ostatni si z tebe berou priklad.. Pokud mas nedostatky v zakladech = sotva vis, co delas/mas delat ty sam, tak nema cenu se cpat na pozici leadera

[W3PD]rebrik
30th March 2011, 10:14 PM
omg to ze pise ze je skillovo na tom zle to pise aj rybka.... nechytaj ho za slovicka radsej mna chytaj za ale to je uz iny pribeh

lamačSrdcí
30th March 2011, 10:14 PM
Konec. Tvých rád si vážím, ale jsme pořád u toho samého jak jsem napsal, že jsem skillově níž, atd .. a vůbec Tě nezajimá, co jsem psal dál. Z toho co jsi napsal vyznívá, že jsem úplně neschopný a dělám všechno špatně. Nechme to na moderátorech a adminech. Gl.

TT_SNiP
30th March 2011, 10:37 PM
"Chytam ho za slovicka" jen proto, aby si on precetl, co vlastne sam napsal... Netvrd tedy, ze milujes hamburgery, kdyz jsi vegetarian :huh:

Pokud te ostatni s otevrenou naruci privitaj jako sveho kapitana, to je jejich boj. Ja osobne bych nechtel, aby mi pickoval a ridil hru clovek, ktery sotva ovlada svou roli v tymu. Howg. :)
a rebro ty tu nerozumuj a bez radsi postnout dalsi obrazek penisu do naseho picture pwnu :happy2:

lamačSrdcí
30th March 2011, 10:56 PM
Že sotva :D

Laryk
30th March 2011, 11:02 PM
Pořád se tu bavíme o tom samém. Člověk přizná a zároveň pochválí skill challu a už hned má problémy s tím, že je na tom níže než ostatní. Jak jsem už jednou napsal, na challu jsou lidé, kteří jsou na tom skillově lépe než já, ale taky stejně ba dokonce i horší.
Proč chci level 2? Tak určitě abych hrál častěji Chall. Nejen s hráčema, kteří mají level 2 a také, že to má i své výhody (zakládání her na pubech, atd..)

Edit: Shlédl jsem hodně replayu a online streamů z gosugamers. IB, co stavit atd.. Podle mého, až tak useless můj IB nebyl, že se pořád o něho opíráte. Samozřejmě byly i jiná řešení, co postavit atd.. ale až tak moji hru to výrazně neovlivnilo.

najdi mi pls rep kde cm postaví obs v 28. min

IcetEA_to_nedas
30th March 2011, 11:18 PM
ježis maria tak ho uz nechajte a doprajte mu to... ved sa to casom nauci ved taky kompot (to si niesom isty) alebo people ten to dokonca sam pisal ak mal lvl 2 a isiel hrat chall tak pisal ze pickuje prvy krat v zivote... ak dostane ten lvl tak odohra paru challov a uvidi sa, ako by mu to nikdy nemohli zobrať :x

lamačSrdcí
31st March 2011, 12:36 AM
najdi mi pls rep kde cm postaví obs v 28. min

??!!?? nechápu.?!?

TT_SNiP psal, že jsem dal wardu až ve 28 minutě.

VoSaZnOsA
31st March 2011, 01:11 AM
ice ja som predtým, ale nejaké chally odohral ako som si dal req + dostal som ho až po test game ;)

Laryk
31st March 2011, 01:32 AM
si psal že jsi si projížděl na gosugamers replaye a že podle nich je tvuj IB a SB v pořádku, tak se ptám, kde je replay kde cm staví obs v 28. min? což jsi v té hře, kterou jsi sem postnul, stavěl

lamačSrdcí
31st March 2011, 06:33 AM
No pokud sis nevšiml, tak jsem nejprve koupil kure a ptaka.
Nebyl jsem snad jediný supp ve hře. Taky jsem si musel koupit nějaké itemy pro sebe. (např: bota) Cm má malé ms, a tak s její low HP bylo docela riziko, že by jí mohli zabíjet. Potřeboval jsem botu na gangy. Taky to vyplývalo z hry. Team si nestěžoval, lina kupovala wardy. Ihned jak skončily wardy od liny, tak jsem je nakoupil já. Nebo máš snad někde napsané, že cm musí koupit wardy a kuře hned na začátku?

Prostě wardy jsem koupil ihned, jak byly nutný podle hry.

Rhymak^
31st March 2011, 06:53 AM
Laryk dost fail, ani si nekliknut a pozriet sa na ten replay :) Snad pochopia vsetci....

12:07 Animal Courier
28:10 Observer Wards

grimasko
31st March 2011, 11:04 AM
OH MY ****ING GOD .. byt kapitanom neznamena LEN pickovat. Kedy to uz zistite?

Snip, na inhouse ligach, a povedzme, ze aj tu, funguje "kapitancenie" sposobom "trojlinka dole, cm wardy, shaker chicku". Nic viac. Je to smutne.
Akonahle ako kapitan (napr. ja) nieco poviem "skusenejsiemu" hracovi, tak sa hned urazi a pise, ze z neho robim kokota.

Dream_
31st March 2011, 01:54 PM
to je o tolik lepsi jako ja, ze se ho polovina zastava? :D

Eph3dr1ne
31st March 2011, 03:44 PM
No když hrál podemnou chall on, tak měl nejméně asistu, nejmeně killu a nejvíce smrti a pak napsal že shakera hral 2× v životě, tak nevím co si o tom mam myslet, ale manner dobry :D

[W3PD]rebrik
31st March 2011, 03:44 PM
OH MY ****ING GOD .. byt kapitanom neznamena LEN pickovat. Kedy to uz zistite?

Snip, na inhouse ligach, a povedzme, ze aj tu, funguje "kapitancenie" sposobom "trojlinka dole, cm wardy, shaker chicku". Nic viac. Je to smutne.
Akonahle ako kapitan (napr. ja) nieco poviem "skusenejsiemu" hracovi, tak sa hned urazi a pise, ze z neho robim kokota.

+1 ja ked niekomu nieco napisem ze to robi zle tak hned ze rebrik je kokot a nomanner(pozdravujem smata)

TT_SNiP
31st March 2011, 03:45 PM
OH MY ****ING GOD .. byt kapitanom neznamena LEN pickovat. Kedy to uz zistite?
Naprosto presne s tebou souhlasim, jen si to asi kazdy vykladame trochu jinak. Koukni, pokud tu chcete mit kapitany, kteri to budou mit jen proto, aby mel kdo "sedet" na modre/ruzove barve, tak pak nemam co dodat :)

Potom neni ani treba hrotit nejaky vouch request, proste kazdy kdo hraje chally muze byt takzvany kapitan. Ja mel zato, ze tady to slouzi prave k jistemu vyberu toho "kdo nato ma" a kdo ne... Jestli jedina uloha, kterou ocekavate od kapitana, je picknout trojlinku a dve sola a urcit kdo kupuje wardy a kdo kure, tak to muze delat fakt (temer) kazdy. :tiphat:

V takovem pripade -> big support, verim, ze na tohle mas (stejne jako kazdy dalsi, kdo si ten request poda) :cool2:

Laryk
31st March 2011, 04:32 PM
No pokud sis nevšiml, tak jsem nejprve koupil kure a ptaka.
Nebyl jsem snad jediný supp ve hře. Taky jsem si musel koupit nějaké itemy pro sebe. (např: bota) Cm má malé ms, a tak s její low HP bylo docela riziko, že by jí mohli zabíjet. Potřeboval jsem botu na gangy. Taky to vyplývalo z hry. Team si nestěžoval, lina kupovala wardy. Ihned jak skončily wardy od liny, tak jsem je nakoupil já. Nebo máš snad někde napsané, že cm musí koupit wardy a kuře hned na začátku?

Prostě wardy jsem koupil ihned, jak byly nutný podle hry.
ať počítám jak počítám, hráli jste 10 minut bez obs, od 18. min do 28. min

TsunAmi
31st March 2011, 05:08 PM
Hehe, no vidal jsem ho na dasnetu, ten "manner" fakt zabijel :D

Jedna z castobanovanych legend, ale je fakt ze se pak omluvil, skoda jen ze to znelo jako ironie...

Ale proc ne, demotnout se da vzdy ne? :)

oB.Sweety
31st March 2011, 07:06 PM
uzavírám to, když se k tomu bude chtít vyjádřit zbytek stuffu tak to udělá..
!warn Kukac, diabol, dreamer, rebrik, laryk (stokrát ste byly varováni před OT..)

[Spis]Borovicka
2nd April 2011, 05:56 PM
po dlhom vahani davam deny. hrali sme hru. outpickol si to. a nemyslim si ze by si dokazal riadit poriadne tym. kus este potrenujes a bude dobre ;)