PDA

View Full Version : cerere Lvl2 (Low capt) rhaZ [+]



rhaZ
27th March 2011, 05:41 AM
1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.
Nume: Bogdan
Nick: rhaZ

2.) Varsta ta.
22

3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si nivelul de joc.
De obicei sunt calm, merg pe principiul "respecta ca sa fii respectat", de aceea astept lucrul asta si din partea celorlalti coechipieri; imi mai permit insa exprimari mai "deocheate" cu amicii si am ca tot romanu' "scaparile" mele atunci cand sunt injurat, incercand totusi sa ma abtin (nu imi iese in 100% din cazuri :shh:).

Nivel de joc mediu as zice.

4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator de DotA.
Joc de vreo 3 ani si ceva pe eurobattle, am jucat un pic si pe garena inainte dar e mult prea mult haos acolo (leaveri multi, hackeri, spooferi etc.), asa ca am renuntat; am fost membru EDL pt o perioada, dar lipsa timpului nu mi-a mai permis sa raman activ si la un nivel competitiv, asa ca mi-am luat unvouch pt inactivitate. Joc pe RO de cand a fost infiintat, mi se pare o comunitate proetenoasa, bine organizata si serioasa, cu multi oameni cumsecade care te ajuta cand ai nevoie (cu micile exceptii desigur, care confirma regula:happy:)

5.) Pozitia ta curenta.
Lvl1

6.) De ce vrei sa ocupi aceasta pozitie ?
As dori sa pot hosta in principal; cum timpul nu prea imi mai permite, nu mai reusesc sa joc atat cat mi-as dori (deh, tre sa mai si inveti pt facultate), asa ca skillul meu de chall nu poate fi unul stralucit, dar imi place sa cred ca accept criticile constructive, cu atat mai mult cu cat asa inveti mai repede din greseli (e mai bine sa asculti ce iti spune cineva decat sa fii incapatanat si sa ai sansa sa nu realizezi unde ai gresit).

7.) Ati citit regulile si sunteti de acord cu ele ?
Le-am citit si sunt de acord cu ele.

8.) Daca ai ceva de adaugat la cererea ta (replay), adauga la acest punct.
Nu am nimic de adaugat, astept doar raspuns.
Multumesc!:tiphat:

DRG-
27th March 2011, 09:49 AM
Promovat.