PDA

View Full Version : Chally



TT_SNiP
23rd March 2011, 05:09 PM
Kdy se tak hravaji nejvic "rozumny" chally na acku? (dny/casy) Sel bych nejaky obsnout, jelikoz si z notasu moc nezahraju. :tiphat:
bohuzel jeste jsem tam zatim zadny chall nechytil :huh:

MiZiGe
23rd March 2011, 05:44 PM
cez deň nestíham moc checkovať, ale po večeroch sa ich hraje celkom dosť (sa mi teda zdá)

[W3PD]rebrik
23rd March 2011, 06:49 PM
no eddy no chall

Medved_EDDY_xD
23rd March 2011, 07:41 PM
+1

IcetEA_to_nedas
23rd March 2011, 07:46 PM
bohuzel jeste jsem tam zatim zadny chall nechytil :huh:

asi ani nechytis... ked tu maju lvl 2 takí chudáci ako bubek, ktoremu uz tyzden pisem go chall a on mi odpise "jebem ti chall joini privatku" joinem na jeho privatku, on ma dole nastackovanych 5 ludi a ja sa napojim k lamam ani sa neopyta ci rdy a napise !start now (btw koli takymto retardom by som ten cmd zrusil) ale ja sa mu zas ani nečudujem, že nechce hravat cm lebo ak mu na tsku neradia 4ia co ma picknut tak sa outpickne aj sam :cool2:

ArtSvk
23rd March 2011, 08:40 PM
asi ani nechytis... ked tu maju lvl 2 takí chudáci ako bubek, ktoremu uz tyzden pisem go chall a on mi odpise "jebem ti chall joini privatku" joinem na jeho privatku, on ma dole nastackovanych 5 ludi a ja sa napojim k lamam ani sa neopyta ci rdy a napise !start now (btw koli takymto retardom by som ten cmd zrusil) ale ja sa mu zas ani nečudujem, že nechce hravat cm lebo ak mu na tsku neradia 4ia co ma picknut tak sa outpickne aj sam :cool2:

:happy: ale v tej privatke si mohol ziskat 30 bodov :happy2:

IcetEA_to_nedas
23rd March 2011, 08:50 PM
:happy: ale v tej privatke si mohol ziskat 30 bodov :happy2:

načo mi je hrat na body ak dosanem auto ban na kazdy nick na ktory mi lord pride? aj ked neviem preco vlastne stale :D (asi preto ze som pred mesiacom a pol pluggol chall, np) ja jedine co chcem na acku si zahrat normalnu hru a nie tieto trapne egoboost hry to dokonca nebaví už ani mna :smile3:

oB.Sweety
23rd March 2011, 09:59 PM
Staci kdyz mi pepo napises na icq a nakej chall kvuli tobe dam:D