PDA

View Full Version : Systém



nooxion
22nd March 2011, 09:07 AM
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať, či nieje možné upraviť systém tvz. drop-u hráčov z hry, pokiaľ dostanú výpadok pripojenia internetu (rozmedzie 5-25 sekúnd)
Príde mi to trochu nefér, keď človek, ktorý si odohrá napr. 120 hier bez problémov, dostane 10 sekundový lag (ním nemožným ovlyvniť), padne z hry a dostane ban, s reasonom "leaver" -.- ...
Nechcem robiť reklamu, no spomeniem napríklad Garenu client...kde je klasický princíp, riešený (45 +/- sekúnd času, potom hráči samy votujú a rozhodujú o drope hráča)
Týmto chcem len poukázať na nefér takejto veci či problému, požiadať o upravenie (ak to je možné)...
Ja sám som toho obeťou...nemôžem to ovplyvniť a po bezproblémových 130-hrách dostávať bann-y -> za takúto zbytočnosť a následne robiť nový nick je sh*t... ^^
S pozdravom NooXion

KukAc
22nd March 2011, 10:47 AM
get a gproxy ^_^

nooxion
22nd March 2011, 11:39 AM
Vyskúšam to, vďaka aspoň za to..

huJhuJ
22nd March 2011, 02:21 PM
mohol by byť !voteban (namiesto banlastu)

a mozno by aj bolo dobre keby po takom padnuti nezaratalo staty z hry (!rmk by bolo useless lebo ludia su radi ked hraju v presile - statshunters, a celkovo, preco by malo niekomu kazit skore ked padne spoluhrac ktoreho ani nepoznas a nemozes zato)

ono to hned vidiš ked niekto padne a ked niekto potiahne kabel ...

-pome
22nd March 2011, 04:38 PM
gproxy resi vse

MiZiGe
22nd March 2011, 04:52 PM
gproxy: http://eurobattle.net/showpost.php?p=1271158&postcount=1

huJhuJ
22nd March 2011, 05:09 PM
to znamená že ked padnem tak ma to vrati do hry ?

KukAc
23rd March 2011, 01:04 PM
mohol by byť !voteban (namiesto banlastu)

a mozno by aj bolo dobre keby po takom padnuti nezaratalo staty z hry (!rmk by bolo useless lebo ludia su radi ked hraju v presile - statshunters, a celkovo, preco by malo niekomu kazit skore ked padne spoluhrac ktoreho ani nepoznas a nemozes zato)

ono to hned vidiš ked niekto padne a ked niekto potiahne kabel ...

joking, ju? proste na acku musis ist s tym do hry, ze tam budu aspon 3 stathunteri. 5v4 sa obvykle hrava po X-tej minute. A ten voteban, ftw?



gproxy resi vse
stathunt owmgtfrofl

huJhuJ
23rd March 2011, 01:44 PM
joking, ju? proste na acku musis ist s tym do hry, ze tam budu aspon 3 stathunteri. 5v4 sa obvykle hrava po X-tej minute. A ten voteban, ftw?


Forget voteban...:happy: Gproxy
Len by to chcelo nejaku propagaciu, nie kazdy to pozna