PDA

View Full Version : Reinstate Mapy^ !!!!



mapY^
18th March 2011, 08:47 PM
Salutare vechii mei prieteni si dushmani, in frumoasa seara de 18/03/2011 am sa postez aceasta cere. Aviz amatorilor, acesta nu este un TrollThread si rog sa fie tratat ca atare !

1:Vechime pe server&forum
5 ani pe Xpam - [SeX][si][RO]/[Kord]mapetz/Bdf^Sexul(rdA)/mapY^, vreo 3/4 ani pe forum sub diferite nickuri, contul asta fiind cel mai recent.

2:Numele si varsta candidatului
Am onoarea de'a implinii 20 de ani in 22Mai 2011(mersi parintilor mei ca m'au nascut in 91), incantat de cunostiinta, ma numesc Iuliu Deliu !

3:Ce sistem de operare folosesti
Cel mai bengalos, W7 HomePrem!

4:Nivelul de cunostiinte in PhP & WebDesign
Ma descurcam cu Adbone PS pe vremurile cand foloseam Hack si oamenii suspiciosi cereau SS'uri, ma ocupam profesional de cazuri -evident la CS. Ma descurc putin, stiu notiunile de baza pentru Photo edits si treburi, cunostiinte bune de Lb Eng/Fr/it !!

5:Sugestie pentru a imbunatatii Forumul Romanesc
Hm, pentru moment nu, sugestii pentru a imbunatatii Liga n'are rost sa spun aici, am avut deja cateva si voi mai avea.

6:Motivul meu de fapt
Stiu ca am zis ca nu voi mai revenii aici pentru Admin, dar mi'am schimbat gandurile sinucigase. De ce vin cu acest request ? Din respect pentru Smurf, el e singuru care s'a aratat om in toate sensurile cuvantului pana acum(Posturile gen asslick urmare a acestei declaratii nu vor fi luate in considerare) .. A vrut sa creeze o liga privata, m'a luat si pe mine in Staff, si de o buna bucata de vreme, observ (nush daca va intereseaza) o scadere accentuata a numarului de Challenge'uri. Desigur, oamenii de rand prefera sa joace publice, eu nu. Vreau sa va ajut ca si pana acum sa faceti cu adevarat O LIGA, DACA asta vreti, sunteti invitatii mei sa postati aici, daca nu imi pare rau si'o sa ramana PubLeague 90% din meciuri . Am capacitatile necesare luarii unei decizii corecte, si nu cred ca este vreun user de pe Romania(excluzand maimutele care nu ma suporta) care poate spune ca am avut vreun moment de incorectitudine pana acum. Nu am fost nciodata genu care sa dea !unban fara post, la prieteni sau alte chestii genu (aviz pain/joker-faza cu pathrocle mi'a placut cel mai mult). Desii sunt convins ca BoBo nu'i genu de om care' sa'si accepte greselile si sa'mi recunoasca(macar pe mess) ca mi'a dat demote degeaba - "iti dau kick ratatule daca ma mai omori" - astept decezia voastra ! Am devenit un Emo ! Daca voi fi "repus in functie" vreau sa atrag atentia unui singur lucru- BoBo de acum imi voi face doar treaba, fara glume "prietenesti" in care doar tu ma jignesti si injuri, fara nci'un fel de "relatie de amicitie". Multumesc pentru timpul luat ca sa cititi, stiu ca'i lung, am talent mai ceva ca Salam
P.S. Am zis ca nu'mi place Romania ca Liga/Channel, n'am mintit, am spus ce gandesc, nu are cum sa'ti placa, poate lu BoBo ii place ca face ce vrea si nu'i zice nimeni nimic, mie nu, inainte sa fiu Admin luam ban din toate partile, acum in schimb iau demote'uri, tot din partile ... macar banurile dinainte erau motivate ca eram nebun, acum e N/C . Daca vreti sa facem Ro un loc mai bun, o Liga spre privata as zice(in care sa joace oameni care se cunosc intre ei, amici, playeri decenti spre buni), in care sa nu mai joace toti ruptii publice sunteti invitatii mei sa postati aici, daca nu , VALEA.
P.S. Rog stafful actual sa nu DEA CLOSED acestui Thread si nici Remove, cum vad ca obisnuiti in ultima vreme, fiecare avem dreptu la o opinie, am ceva de spus, fie ca va place fie ca nu, putin ma intereseaza.

Deiu
18th March 2011, 08:52 PM
imho gief him one moar chance !

Regee
18th March 2011, 09:00 PM
Are dreptate la fazele cu pub . faceti si voi un calcul . cate challengeuri se joaca intr`o saptamana ? 35 sa zicem , 5 pe zi . cate pub ? de ordinul sutelor :D

demon-storm
18th March 2011, 09:04 PM
Are destul timp liber sa aduca multe challuri de calitate pe ro, este de treaba daca nu il provoci asa ca nu vad de ce nu ar merita inca o shansa :>
LE: REGELE MEU, dreptul la opinie nu inseamna "a plange"

Demostene
18th March 2011, 09:07 PM
io i dau suport lu mapy chiar daca nu contez :)) . stie nabu si sa joace , cam rau cu injuratu da nu cred ca daca ii veti da posibilitatea nu va face treaba buna / se va comporta civilizat.

DRG-
18th March 2011, 09:07 PM
Fiecare avem momente de slabiciune, daca nu s-ar mai repeta ar fi ok. Si nu stiu daca ar fi o idee asa de buna RO - private league.
Nu ar fi rea revenirea ta. Depinde de BoBo... Din partea mea, support

Regee
18th March 2011, 09:10 PM
demostenes , dupa cum stii nici eu nu am un limbaj prea frumos . si totusi , da ca imi zici ca imi dai ban sau imi scoti adminul ma calmez . [mno depinde acum] . asa si el . a gresit 1 data . dar cine plm nu greseste ? dati`i napoi adminul , si credeti`ma de data asta n`o sa se mai comporte asa (daca credeti ca nu s`a comportat cum trebuie) , ci din contra , va tine mai mult la liga .
ps : demon-storm , we miss u ftw =)

Immortal.Dani
18th March 2011, 09:16 PM
dik mapy scrie romane :)

are timp pt chestiile astea io zik sa ii dati o sansa

xD.Mnks
18th March 2011, 09:29 PM
dik mapy scrie romane :)

are timp pt chestiile astea io zik sa ii dati o sansa

Support!!:beer2::cool2:

L.E.S.
18th March 2011, 09:41 PM
lol, mapy a ajuns milog, i-a placut asslickul primit de la puberi si acum vrea mai mult...
sa va zic eu ceva: mi-am dat seama dc prefera oamenii puburi, mai bine face unu un joc in care nu sunt oameni care sufera de "proism", deja fiecare la challenge are stack, sau faze de genul: nu-l lua pe ala ca-i prost, iti piere tot cheful... mai bine joci un pub linistit... 45 minute... fara sa strige unu care sufera, pe tine... sunt putini care nu fac asa... si cum zice mapy, ca te enervezi daca vezi un noob care nu asculta... bai!! daca n-ai nervi ptr jocu asta nu te mai juca!! intotdeauna vor fi oameni care iti vor produce nervi, injuri una in fata monitorului si iti trece... pana nu va vindecati din a suferi pe urma unui simplu joc, nu vor fi jocuri de calitate pe RO, ligi private exista... asta nu e privata...

eu zic suport... desii drg e baiat de treaba si isi face treaba, ptr ce mai vreti 1000 admine?

p.s. BOBO rules :))))

PerditioN
18th March 2011, 09:42 PM
no mapy^ no fun. Iertati`l asa cum si eu il iert cand imi controleaza erou si imi distruge itemele sau ma trimite in fantana lor si nu`i fac post pentru antigame sau w/e. Asa e el xD <3

mapY^
18th March 2011, 09:47 PM
^^ Hardstyler, parca rugam mai sus fara maimutze fara viata si hatere, ai copchil de crescut, jet la datorie, lasa copiii sa se distreze smecherashule k mi'ai cerut nr de telefon sa ma bati, si n'aveai credit sa ma suni, mare sef de agentie de masini de spalat ce esti tu, in fiecare Thread postat de mine, tre sa apari tu, mesajele de Hate nu's binevenite la mine, intelege, mersi, seara faina cu fetitza, ca nevasta e la mine :* nb!

demon-storm
18th March 2011, 10:04 PM
injuri una in fata monitorului si iti trece
Te aud copiii tzarane =))

i-a placut asslickul

p.s. BOBO rules :))))
Tu fiind unul din acei puberi? =))

BoBo
18th March 2011, 10:21 PM
Thread fara nici un sens Romania a fost si o sa ramana o liga publica nu vreau sa facem din romania o liga privata sunt foarte multe pe eurobattle . Cat despre tine nu cred ca mai ai vreo sansa sa ajungi in functia in care ai fost .Ramane deschis thread daca vrea cineva sa isi spuna parerea

mapY^
18th March 2011, 10:36 PM
Nu e nevoie, cand ai de gand sa recunosti ca ai gresit, poti sa'i dai reopen, pana atunci e O.K, macar a fost fun :) Intr'adevar atat timp cat Romania (fie channel/tara) va fi condusa de ingrati care nu pot accepta adevaru si nu le place sa le spui direct ca gresesc, eu nu voi avea succes in nci'o parte :( Nici macar n'ai inteles ideea ligi cvasi Private, nu ca ai intelege cuvantu respectiv, zic si eu asa, te'ai grabit sa dai raspunsul tau frustrat, si omiti anumite parti care te privesc direct, evident pentru a parea diplomat, desii diplomatia unora lasa de dorit :)

T-Pain
18th March 2011, 10:36 PM
eu zic ca daca i-ai fi dat inapoi functia ar fi mai multe challeng-uri [NO NoobS]
era frumos sa se faca o liga pt romani , Separat de cea publica , la public joaca toti noobi , daca e asa dc mai exista Guard ? daca ei nu vor sa citeasca cum sa joace mai bine ( daca nu stiu ) . Sa zicem ca da mapy challenge cu hyperion , hyp vine cu teamu lui ca de obicei si mapy cu ce se alege ? Cu Publicari normal..

p.s. sa vedem ce mai scriu oamenii in continuare

raducu05
18th March 2011, 10:38 PM
Eu sunt de acord cu mapy...cred ca a luat demote fara nici un motiv...ca l-a facut ratat pe hostsot mi se pare prea putin...gandeste-te si tu bobo putin la situatia asta si o sa-ti dai seama ca nu e asa cum ai zis tu...pt ca ratatu ala...si merita apelativu respectiv a facut antijoc intentionat...deci nu vad de ce s-au luat masuri asa drastice impotriva lu mpay...good luck have fun...

T-Pain
18th March 2011, 10:39 PM
nici nush ce o sa se aleaga de canalu ROMANIA , daca tot asa jucam pub , totit o sa plece si nu o sa mai fie nici un Challenge

Deiu
18th March 2011, 10:53 PM
poate sa ramana Romania cum a fost si in paralel se poate face Romania Inhouse , alt channel alt staff si toate alea.

demon-storm
18th March 2011, 11:08 PM
Bobo, tu ai dat demote lui mapy pentru ca l-a jignit pe un kkt de publicar cu cuvantul "RATAT"? =)))) dude, nu stii cum e mapy, cuvantul ratat este foarte frumos in vocabularul lui. Si vad o ciuda asupra lui de catre tine datorita faptului ca e putin mai bun ca tine (parerea mea e ca nici nu te compari cu el, dar asta e un + pentru a-l face din nou admin), dar iti dai seama ca persoana asta iti mentine comunitatea activa si ti-o ridica in skill. Cand or vedea puberii pe channel challs cu stacks si alea alea, vor vrea sa invete si ei, si asa se va ridica RO in skill. Just my oppinion, nu trebuie sa o iei in serios bobo, te cunosc de mult timp.
P.S: Daca, crezi ca cuvantul ratat este vulgar, atunci tu vezi doar partea roz a vietii, sunt insulte mult mai grave si nu numai insulte..

iFound.WRATH
18th March 2011, 11:59 PM
*SHVRUM* (/me a taiat tensiunea cu cutitul)

BoBo
19th March 2011, 12:02 AM
Mapy nu a primit demote doar ca l-a facut pe hotshot ratat

mapY^
19th March 2011, 12:42 AM
Si ca i'am zis ca'i dau un kick si dupa chiar i'am dat ? +ban ? :))

T3rror
19th March 2011, 01:00 AM
Respect! frumos post. Desi am o alcolemie in sange/aerul expirat mare la ora asta m`a emotionat postul tau. :cool2::beer2:. Out T3rror

FallenKid
19th March 2011, 03:13 AM
Support Mapy^^ chiar merita o sansa.... :) cel putin provizoriu sa vedeti ca omu` poate sa realizeze.... and btw ... hotshot chiar e un ratat fara pic de minte :) [ The PubStomper at Chall ] FAIL

Putty
19th March 2011, 05:20 AM
Acuma ca nu am ceva cu tine mapy, esti ok sti sa joci dota dar de staff nu ai fata si asa merge in orice liga privata sau publica. Tot ce trebuie e sa stai mai relax pt ca esti prea disperat si normal tii challuri active dar cand nu joci cu stack si pierzi te enervezi cu alti useri care ei nus in stare sa tina pasu cu tine si dai ban/kick. deasta romania e public league si cred ca esti destul de mare sa intelegi.
Eu miam dat doar parerea ;)

DRG-
19th March 2011, 08:11 AM
nici nush ce o sa se aleaga de canalu ROMANIA , daca tot asa jucam pub , totit o sa plece si nu o sa mai fie nici un Challenge

Eu nu te-am vazut la un challenge. De ce vorbesti? Nu mai e wararena si de asta?

T-Pain
19th March 2011, 08:29 AM
vorbeam de mine ma drg? nu joc ca toti au stack, da tu dai un chall? ca ai si lvl 4 , nu vad si eu un .DRG.is.Back. capitan

DRG-
19th March 2011, 09:17 AM
Pt ca nu stiu, ce treaba are lvl 4 cu capitanu ? Nu trebuie sa profit ca am lvl 4 si sa stau capt daca nu fac fata unor capitani experimentati.

mapY^
19th March 2011, 10:22 AM
Acuma ca nu am ceva cu tine mapy, esti ok sti sa joci dota dar de staff nu ai fata si asa merge in orice liga privata sau publica. Tot ce trebuie e sa stai mai relax pt ca esti prea disperat si normal tii challuri active dar cand nu joci cu stack si pierzi te enervezi cu alti useri care ei nus in stare sa tina pasu cu tine si dai ban/kick. deasta romania e public league si cred ca esti destul de mare sa intelegi.
Eu miam dat doar parerea ;)

Te bagi in seama aiurea fara sa stii despre ce e vorba :), efectiv comentarii de dragu atentiei :)) Te inteleg ca esti Shark si plangeai pe forumuri ca ma luam de tine constant si nu'mi facea nimeni nimic, dar stai deoparte daca nu cunosti cauzele&subiectu :D

OsiRyS
19th March 2011, 10:50 AM
Daca o persoana stie sa joace dota bine,nu inteleg de ce trebuie sa fie si admin...A fi admin cere alte calitati..Daca sa stii sa apesi cateva clicuri si 4-5 taste gata esti admin?..Daca era prea bun jucator de dota deja nu mai plangea pe aici si facea bani din lucru asta...Ce a adus Mapy nou la forum?
(Personal nu am nimic cu el..e un tip de treaba)

mapY^
19th March 2011, 10:55 AM
Pai nici n'ai sa stii daca am adus ceva nou la Forum&Site'ul RO, pentru ca lucrurile astea nu vi se spun voua, si pe buna dreptate- nu va privesc, si ca'ti dau un raspuns "concis", da- am adus cate ceva nou forumului&site'ului :)

OsiRyS
19th March 2011, 11:09 AM
Iti dau un sfat prietenesc...Mai bine termini scoala(daca mai urmezi vreo una), incepi sa munceti si produci bani..tu la asta ar trebui sa te gandesti acum..NU uita ca ai unele avantaje fata de altii(daca esti cu adevarat in Franta)..Daca esti aici admin,nu te ingrijora ca nu vin cei de la microsoft si te angajeaza..Cu ce te incalzeste,iti da eurobattle bani,vreo pila la angajare sau ai mai multe femei?Suntem cu totii copii de stam si jucam dota si la varsta asta...

LOGiStiK
19th March 2011, 11:09 AM
Atitudinea e totul pentru a face parte din staff.
Nivelul de joc e mai putin important.
Daca vrei intr-adevar sa faci chall-uri pt activitate, poti sa o faci si acum, ca inainte, fara lvl 4.
Nu pot sa zic nici da, nici nu, insa mi-am zis doar parerea. Din moment ce am circa 2 ani petrecuti in staff, cred ca am tot dreptu sa o fac.

Raptor7
19th March 2011, 11:36 AM
Drama on!

Si totul ajunge la cuvintele lui papa Raptor...

mapY^
19th March 2011, 11:38 AM
De acord :D Mare om, mare caracter !

T3rror
19th March 2011, 11:41 AM
Pentru penultimu post , un cuvant ... Penibil!

Ancient Priest
19th March 2011, 12:52 PM
atitudinea e totul pentru a face parte din staff.
Nivelul de joc e mai putin important.
Daca vrei intr-adevar sa faci chall-uri pt activitate, poti sa o faci si acum, ca inainte, fara lvl 4.


+1

mapY^
19th March 2011, 04:17 PM
Pt ca nu stiu, ce treaba are lvl 4 cu capitanu ? Nu trebuie sa profit ca am lvl 4 si sa stau capt daca nu fac fata unor capitani experimentati.

Care din ei mai joaca in zilele astea pe RO, in postura de capitani?! Cele mai frecvente CHallengeuri sun Begformercy vs .Terry :-s

RaouL
19th March 2011, 04:39 PM
Care din ei mai joaca in zilele astea pe RO, in postura de capitani?! Cele mai frecvente CHallengeuri sun Begformercy vs .Terry :-s

Si tu ai level 2, te poti numara printre cei 2.

mapY^
19th March 2011, 04:56 PM
Pana mea, eu dau in medie, un chall la o zii/2 aici ... de multe ori dau si nu are cne da sign :-?? oamenii urla la mine sa dau "abort sa'si faca joc" :D
P.S. Sustin intr'un fel ideea ta de facut ca pe ss, cu lvl 2/3 pentru capitani Low/High, si comenzile de Hosting sa fie disabled pentru userii de lvl 1, in felu asta vor fi mai multe challs, mai putin publice, se va revenii la nivelu dinainte, doar ca va trebui sa fiti atenti cui dati lvl 2, nu ca inainte "Salut, ma numesc vasile, cont ionel, multumesc anticipat - promovat, hf"

Ancient Priest
19th March 2011, 05:22 PM
Romania e o comunitate PUBLICA, sa fie clar pentru toata lumea.

mapY^
19th March 2011, 06:04 PM
Vezi ca si Balkan e publica, si ai kteva publice pe zii, restu challs sau deloc la fel si CZSK.

Ancient Priest
19th March 2011, 06:51 PM
si de fapt scoti in evidenta in topicul asta ca tu ar trebui sa fii lvl 4?
pentru ca?
Nu ajuti cu nimic la administrare si ROMANIA prin asta.

demon-storm
19th March 2011, 07:26 PM
Ajuta, vine si el cu cateva idei de obicei, parca a facut cate ceva cat a fost lvl 4.. anyway, are dreptate ce a zis mai sus, nu-i ocoli spusele :)

[SyS]-Killer
19th March 2011, 08:00 PM
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

ps: jmechieri

T-Pain
19th March 2011, 10:29 PM
dai ma bobo a2a sansa , ca nici tu nu esti mai departe ca el , cu totii gresim , tu nu ai injurat nici un noob ? (normal ca nu am injurat ca doar sunt administratorul romaniei si trebuie sa fiu un exemplu)

Ancient Priest
20th March 2011, 12:15 AM
Stai putin ca nu inteleg.
Balkan e publica si are putine publice si multe chall-uri, asa SI?
sunt mai multi playeri care joaca chall, acolo, SI?
De parca trebuie sa fii admin global sa aduci idei.
In fine, parerea mea e aceeasi cu ce-am "plusat" mai sus. Spusele lui logi.

mapY^
20th March 2011, 12:59 AM
Si de unde stii care'a fost atitudinea mea in perioada de Admin, tu ai fost inactiv toata perioada asta in schimb vi aici si scuipi pareri cum scuipa Nea Vasile de la peluza pa stadion in capu lu Nea Ion dp randu mai jos... Esti la curent cu faptele&spusele mele in perioada despre care este vorba ? Ai fost acolo ? Nu te'am vazut sincer sa fiu, si crede'ma ca pot avea si'o atitudine buna, dar sa fi sigur ca nu fatza de cei care sufera constant(fie la mine fie la oricine) asa ca'mi pare rau daca te'am dezamagit cu ceva pana
acum, cu siguranta o voi mai face.
P.S. Tu mie mi'ai dat ban de 2 ori pe Romania doar pe faptu ca am scris "Garena ?", nu inteleg de unde pana unde vii tu cu opinii si sugestii .

L.E.S.
20th March 2011, 09:24 AM
cata suferinta ptr un admin.

Ancient Priest
20th March 2011, 12:32 PM
Si de unde stii care'a fost atitudinea mea in perioada de Admin, tu ai fost inactiv toata perioada asta in schimb vi aici si scuipi pareri cum scuipa Nea Vasile de la peluza pa stadion in capu lu Nea Ion dp randu mai jos... Esti la curent cu faptele&spusele mele in perioada despre care este vorba ? Ai fost acolo ? Nu te'am vazut sincer sa fiu, si crede'ma ca pot avea si'o atitudine buna, dar sa fi sigur ca nu fatza de cei care sufera constant(fie la mine fie la oricine) asa ca'mi pare rau daca te'am dezamagit cu ceva pana
acum, cu siguranta o voi mai face.
P.S. Tu mie mi'ai dat ban de 2 ori pe Romania doar pe faptu ca am scris "Garena ?", nu inteleg de unde pana unde vii tu cu opinii si sugestii .


Opa, a facut pustiu spume.
Eu inactiv? n-am fost decat acum 3 ani, pentru o perioada de 2 luni.
N-am jucat challenge? logic, nu-mi da nici o satisfactie.
Tu ai facut chestii? Posteaza aici tot ce-ai facut tu.
Vrei lvl mai mare de 2?
Tu, mapy, leaver infect + flamer nesimtit + abuser de 3 comenzi pe care le-ai avut pe un amarat de bot, vrei sa fii om important?
Daca vii la mine cu prostii de genul, mi-ai dat ban ca am zis "garena" sa ma acuzi de un abuz pe care nu l-am facut in viata mea, esti un mincinos notoriu.
M-am distrat destul cu tine.
Cheers, AP.

Leemn
20th March 2011, 01:31 PM
Stau in cap si vine banii.

mapY^
20th March 2011, 01:46 PM
Tu, mapy, leaver infect + flamer nesimtit + abuser de 3 comenzi pe care le-ai avut pe un amarat de bot, vrei sa fii om important?
Daca vii la mine cu prostii de genul, mi-ai dat ban ca am zis "garena" sa ma acuzi de un abuz pe care nu l-am facut in viata mea, esti un mincinos notoriu.
M-am distrat destul cu tine.
Cheers, AP.
Dupa ce ca esti prost, mai esti si slab de memorie, problema e ca Smurf chiar este inactiv, poate confirma spusele mele legate de "Garena", si abuzuri nu am facut "cu cele 3 comenzi pe bot" :)) Intrebarile legate de "chestiile facute" i le pui lu bobo pe mess daca te roade rau .

Ancient Priest
20th March 2011, 01:51 PM
deci vii aici la mine sa ma jignesti tu, copile. Ai grija la limbaj.
si spui minciuni cu confirmarile lui smurf?
spui ca ai facut chestii? TU? ce-ai facut ma?

D3stroyer
20th March 2011, 02:40 PM
Prea tare Threadu asta :D

-Decay-
20th March 2011, 03:07 PM
dak dota e defense of the ancients forumu e battle of the ancients

mapY^
20th March 2011, 03:23 PM
:D ai cu 3 ani peste mine, fiule, calmeaza'te ca tu m'ai jignit din start, scuipatorule de fraze.

Immortal.Dani
20th March 2011, 03:28 PM
=)) gg lemn / decay

ps sugeti acadele

DRG-
20th March 2011, 03:36 PM
Fara jigniri... nu de alta, dar nu vreau sa se inchida threadu asta prea curand :D :happy1:

eXtasY
20th March 2011, 06:32 PM
No. closed.