PDA

View Full Version : lvl2 request, Dreamer_



Dream_
15th March 2011, 03:05 PM
Ahoj kluci a holky :)

1) - jmenuji se Pavel, hraju na dvou uctech a to DT]DreameR. a DreameR_
- je mi 20 let, studuji VS na UPOLu, ale na dotu si najdu cas vzdycky :)
2) - lakaji me "challenge"
- dotu hraji zhruba 6 let a tak je cas posunout se dal a vyzkouset zase neco noveho :)
3) - manner... no, snazim se byt vzdy klidny, nekickuju z her horsi hrace, radsi dam sp at se tymy vyrovnaji... nekdy mi to ujede, ale komu ne ze? :)
4) - jak jiz jsem rikal, dotu hraji neco kolem 6 let, zacinal jsem jeste na 450mhz procesoru :D
- zkusil jsem si garenu, dotaleague (SIG), xpam (Acko), battle.net
- hraval jsem i v klanech... nejznamejsi byval CheVaLieRs.
- priznam, ze skill je dost kolisavy, itemy stavim podle sveho a ne podle zavedeneho rezimu (nesnasim dyku :D) a vetsine hracu to vadi no...nedivim se, ale tak deji se i horsi veci ze? :) co vic psat o skillu? z 90% her nejsem podexpenej i kdyz prohravame, mivam dost smrti, protoze se nebojim akce nebo zachrany spoluhrace, o deny se snazim se zacatku ale vetsinou se na to kolem 8ho lvlu vykaslu...
- s roli kapitana mam zkusenosti z klanu (byl jsem CL)
5) - http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1300193434 Zde hraju Yurnera, jde o zacatek replaye, pak bohuzel leavnul protihrac, hra sice pokracovala, ale uz by nemelo jit o replay na request ze? :)
- http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1300193887 Tady hraju Centaura, hra se rozjizdela pomalu, ale nakonec jsme vyhrali
- replay, kde jsem kapitan nemam... pokud ho budete vyzadovat, tak zkusim neco zahrat :)

Diky za precteni a zvazeni zadosti :)

Laryk
15th March 2011, 05:10 PM
co jsi hrával v týmu?

TT_SNiP
15th March 2011, 05:15 PM
Z tech her se mi chce brecet uz jen jak vidim ty zaznamy parseru - tos sem nemoh dat neco lepsiho nez random acko?:happy2:

WINNER-
15th March 2011, 05:46 PM
jestli ti muzu poradit tak odehraj nejaky chal proti nekomu kdo ma lvl2 tak ukazes vic jestli na to mas nebo ne urcite ti to reknou i kluci adminaci

[W3PD]rebrik
15th March 2011, 05:49 PM
ak sa nemylim co sa mne nestava casto tak by som chcel mat radsej 5kukacov za kapitana

Dream_
15th March 2011, 06:41 PM
to Laryk: vsechno mozny, ale vetsinou ne supp

to TT_SNiP: hry nejsou moc povedene, priznavam, moc casto replaye neukladam :(

to WINNER-: diky za radu :) chall jsem zatim hral jen jeden a nadchlo me to, ovsem ne v roli kapitana, bohuzel replay jsem si neulozil :( jen tak pro zajimavost - hral jsem voljina, skore 0:2:?10? a absolutne mi neverili takze mi dali ulohu kupovat wardy, kuryra a supp itemy... vim, ze proti nam hral LordDevil a Rhymak^

to [W3PD]rebrik: si zly :D

TT_SNiP
15th March 2011, 06:53 PM
No ja teda nevim .. pokud jsi hral jen jeden chall, naco chces lvl2? Se nejdriv zkus trochu poznat s tema lidma co chally hravaji, par si jich zahrat a pak uvidis... (jestli se tedy vubec hodis nato, abys byl kapitan v tymu...)

LordDevil
15th March 2011, 09:16 PM
chall odohraj ako kapitan.

Nezmysel
15th March 2011, 09:27 PM
nechapem na zaciatku pises ze si hral v klanoch a nasledne nato ze si hral jen jediny chalange a zapacilo sa ti to aky je rozdiem medzi cm s klanom a na chalange mne to skor vyznieva ze s hral raz mod cm na chalangi a pacilo sa ti ze ssi bol na trojlinke a hral babisit wardaka :D:D kamo ale pochybujem o tom ze to budes vediet napickovat ak si hral chalange 1 proste neviem moj nazor je ze by si mal najskor odohrat nejake cm mody a pak skusit rolu kapitana musis ist nato postupne lebo ta hraci sflamuju ak im napickuj sux herov a este im to aj sux rozhodis :D

nechcem robit reklamu ale chod na stranku gosugamers.com a cekuj replaye tam pochytis nieco do toho :)
(ak to je nelegalne ze som tu upol adres inej stranky sorac zmazte mi to :) )

[W3PD]rebrik
15th March 2011, 09:45 PM
nechapem na zaciatku pises ze si hral v klanoch a nasledne nato ze si hral jen jediny chalange a zapacilo sa ti to aky je rozdiem medzi cm s klanom a na chalange mne to skor vyznieva ze s hral raz mod cm na chalangi a pacilo sa ti ze ssi bol na trojlinke a hral babisit wardaka :D:D kamo ale pochybujem o tom ze to budes vediet napickovat ak si hral chalange 1 proste neviem moj nazor je ze by si mal najskor odohrat nejake cm mody a pak skusit rolu kapitana musis ist nato postupne lebo ta hraci sflamuju ak im napickuj sux herov a este im to aj sux rozhodis :D

nechcem robit reklamu ale chod na stranku gosugamers.com a cekuj replaye tam pochytis nieco do toho :)
(ak to je nelegalne ze som tu upol adres inej stranky sorac zmazte mi to :) )

jo no s jednym challengom nemas sancu lebo skutok ich ma spoustu za sebou a stale pickuje ako ta macka nadomnou :-*

Dream_
15th March 2011, 10:12 PM
abyste me spravne pochopili... hral sem s klanem jeste kdyz byli mezihernaky v cyber cafe... 2x sem si to zkusil... jinak sem hraval ligu na undzwei a united games a jednou nejaky turnaj poradany dasnetem a meertym... tenkrat byl jeste league mode a ne CM... challenge klidne hravat budu casteji nez dostanu druhy lvl, ale uprimne, kolik lidi me pickne do tymu, kdyz me neznaji? a mluvite tu o nejakym manneru, ale temer vsichni se mi tu jen tlemite a snazite se me shodit... ja vas uznavam, vsechny vas znam podle nicku a vim, ze hrajete daleko lip nez ja, ale vase povyseny chovani se mi nelibi...

Ibalgin
15th March 2011, 10:28 PM
+1

TT_SNiP
15th March 2011, 10:38 PM
abyste me spravne pochopili... hral sem s klanem jeste kdyz byli mezihernaky v cyber cafe... 2x sem si to zkusil... jinak sem hraval ligu na undzwei a united games a jednou nejaky turnaj poradany dasnetem a meertym... tenkrat byl jeste league mode a ne CM... challenge klidne hravat budu casteji nez dostanu druhy lvl, ale uprimne, kolik lidi me pickne do tymu, kdyz me neznaji? a mluvite tu o nejakym manneru, ale temer vsichni se mi tu jen tlemite a snazite se me shodit... ja vas uznavam, vsechny vas znam podle nicku a vim, ze hrajete daleko lip nez ja, ale vase povyseny chovani se mi nelibi...
Zvykej si, tady je to samy namysleny rebrik :tiphat:
Ale vem si priklad treba tady z Arsonyho, taky tu byl novej, nikdo ho neznal, zacal delat trosku humbuk a naraz je z nej mod a kazdy ho ma rad <3 :happy2:

oB.Sweety
15th March 2011, 11:53 PM
Me bude lito vas jestli neprestanete psat blbosti (konkretne rebrik) rikame vam to porad a pomalu uz me to fakt nebavi cist...dejte mu chvilku at se rozkouka da si par challu a uvidime...:omg:

To Dreamer: kdyz budes chtit napis vyzvu te na chall..:vuvu:

Dream_
16th March 2011, 01:05 AM
nepohybuju se ve vasich kruzich, proto vasi nadsazku nechapu ;) ja mam rad sluny lidi, tot vse a kdyz si to clovek zaslouzi, tak i slusne zachazeni... myslim, ze zadost jsem podal podle pravidel a se vsi slusnosti a k vam se take chovam slusne, s uctou a respektem ;)

to sweety: chall si rad s tebou dam, potrebuju trenovat :D diky za tu moznost :)

[Spis]Borovicka
16th March 2011, 01:25 AM
bude minimalne jeden test game.

Rhymak^
16th March 2011, 05:29 AM
neviem ci by som riskoval sign ku kapitanovi ktory "nema rad dyku" a za centa [aj ked na pube] postavi lothar a say...

btw, tu TurboTragicku hru som si ako-tak pamatal, tak som si nasiel rep, [ http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1300245654 ] plus prikladam nieco z bubkovho ally chatu :) [nie je to cely chat, ale k tomu dreamerovmu ospevovaniu slusnosti v poslednom poste to staci :D ]



(05:12 / [Allies]) bUbEk: a dreamer
(05:14 / [Allies]) bUbEk: kup kura
(05:16 / [Allies]) bUbEk: a upgrade
(05:19 / [Allies]) bUbEk: nic ine nekupuj
(05:21 / [Allies]) bUbEk: wardy
(05:26 / [Allies]) Dreamer_: delas si prdel?
(05:26 / [Allies]) bUbEk: potom
(05:30 / [Allies]) bUbEk: vazne pisem
(05:33 / [Allies]) nonan: nie tak sa hra chall
(05:33 / [Allies]) Dreamer_: chci si i zahrat ne jen vam delat kkta

LordDevil
16th March 2011, 01:32 PM
zas tu spamujete...neviem ale asi v kazdom kapitanskom requeste vas upozornujem a stale tych istych.Ak este do jedneho kapitanskeho requestu spustite spam ban na 3 dni a je mi jedno kto to tam zacne a bude pokracovat,ci ma lvl2 alebo nema...closed ak budes chciet pridat normalne replaye daj vediet na servery otvorime ti to.

MiZiGe
19th March 2011, 03:45 AM
nechápem, čo v každom threade rozbiehate za freakshow, niektorí, a hlavne načo.

na druhej strane, u teba sa mi ani v jednom prípade nepáčila ani hra, ani IB
takže momentálne deny