PDA

View Full Version : Nie mozna rozpoznac wersji gry.... HELP!!!



extreme13
10th March 2011, 03:19 PM
Gdy właczam gre i klikam battle.net pokazuje pokazuje sie taki napis:
"Nie można rozpoznac wersji gry ..." prosze o pomoc.
I jeszce jedno w eurobattle.net 1.0.19
Pokazuje mi się ze Server Status: OFF czy to ma z tym jakis zwiazek ?

orzech12
15th April 2011, 01:41 PM
no ja mam to samo co Ty, chcialem zaczac pograc ale widze ze dupa ;/

B4rt0z0
15th April 2011, 01:44 PM
ja to samo pomocy? kacza widze ze pomagal moze kiedys pomoze ile mozna czekac...

orzech12
15th April 2011, 02:46 PM
nie wiem czy jest jakis sposob zeby to naprawic, prawdopodobnie format i reinstal windy, tak mi sie wydaje, duzo czytalem jak to naprawic probowalem roznych sposob i nic, gre to juz chyba z 10x usuwalem i na nowo instal, pozniej reinstal patcha i loadera, wpis do rejestru, i to samo, takze nie wiem co innego moglo by pomoc :)

KaCzA
15th April 2011, 02:46 PM
Na serwerze eurobattle obowiązuje patch 1.24e

orzech12
15th April 2011, 02:48 PM
No ten oto patch mam, ogolnie to wszystko robilem zgodnie ze wskazowkami, http://eurobattle.net/showthread.php?t=31428
ja do tepakow nie naleze takze zawsze wszystko sam probuje robic, a pisanie na forum to ostatecznosc jak juz mi brakuje pomyslow, mozliwe ze zlą gre sciagnalem, albo wina wirusow na kompie, ktore usuwam i zaraz po tym czyszcze rejestr.

KaCzA
15th April 2011, 02:55 PM
sprawdzałeś czy masz grę scrackowana ? czy masz poprawnie dodaną do rejestru ? czy masz zaktualizowanego ebn ?

orzech12
15th April 2011, 02:58 PM
no gry nie crackowalem bo pislascie tam aby jej nie crackowac czyli nie robilem tego, dodawalem do rejestru przez sciagniecie piliku ktory gdzies tu podawales na forum, ebn zaktualizowalem tez. Ja wszystko dokladnie zrobilem jak w tym linku ktory podalem :) mysle ze format moglby pomoc, bo co innego?