PDA

View Full Version : Laryk



Flamewalker
9th March 2011, 06:06 PM
No, vemem to tak že až budete číst ten chat, tak cokoli co je v našem teamu jakákoli nadávka tak je vždycky na mě, protože já sem jim to prohrál, oni sou nejvíc a ikdyž je feedovali co to šlo tak jim to neubíralo sebevědomí a jediná chyba byla ve mě a tim víc nadávali, to že oni sami neudělali víc než že umřeli v první vteřině jim taky nevadilo... Bohužel mi příde stupidní že někdo kdo se neumí chovat a uznat chybu má nějaký pravomoce, o tom že když sem řek pravdu tak sem dostal mute vůbec mluvit nebudu, to že Pome a Ibalgin nadávali taky jak to šlo a že všechno byla jenom moje chyba ... (Venge support 0:13:7) že těch assistů ale má co?... prostě všichni sou looseři jenom oni sou pros...
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1299686280

Laryk
9th March 2011, 07:03 PM
jediná nadávka za celou hru směřovaná na tebe:
(54:39 / [Allies]) Cheyane: ano bone, po 53 minutách máš orchid, takže divine za 150 minut cca?
(54:48 / [Allies]) Laryk: ja nefarmim
(54:49 / [Allies]) Laryk: ty nulo

(50:36 / [Allies]) Laryk: naix to prohral
(50:37 / [Allies]) Cheyane: :D :D
(50:38 / [Allies]) Laryk: fetak skurveny

a divíš se? absolutně si nás neposlouchal, vzal si mi aegis, my sme hráli týmove ve čtyřech a ty sis hrál uplně jinou hru a farmil sis, spíš ty bys měl dostat ban za game ruin, prohrál jsi nám to

-pome
9th March 2011, 07:18 PM
naix byl marna pica tak to reknu

-pome
9th March 2011, 07:19 PM
to jak jsme mohli prohrat ale nechapu podle replaye :-DDD sak prekrepovali jsme je + prelevlili tam je necista hra beztak :-D naix hral snema

Ibalgin
9th March 2011, 07:29 PM
jj, napísal som ti, že si prakokot, true.

LordDevil
9th March 2011, 07:56 PM
tak laryk tam napisal to co pisal a u ostatnych tiez nevidim dovod na ban vacsinou tam dali nadavky nie smerovane na teba.cize closed bez banu.

Mitsuki
10th March 2011, 03:29 PM
Priste se vyhnete postovani "naix byl marna pica tak to reknu". Da se rict "Naix byl marny, tak to reknu"