PDA

View Full Version : wtf?



Sirka
7th March 2011, 10:49 PM
možná to bude mimo tema ale tak snad si to moderatoři hodi tam kam to má být .. já nevím kam předem se omlouvám :oops:

vždy jsem myslel že kanal A dnes CZSK je na hrnaí privátních her .. byla tam vždy nějaká uroven hráčů dnes to již s tou urovní neplatí ale tak to co je na scr je opravdu moc ne? todle by jste měli opravdu zamezit :X

jako zakladat s botem určeným na kanál A PUB hry a ještě sdemso NOOBS! to je extrem!!

:omg::omg::omg::omg:

za velikost souboru a formát se také omlouvám nemám photoshop na upravu jsem po formatu ..


http://leteckaposta.cz/878572837

LordDevil
7th March 2011, 11:19 PM
je to verejny kanal preco by si niekto nemohol zalozit pub hru?

Laryk
7th March 2011, 11:38 PM
mám pocit, že se někde psalo že se nemají zakládat pub hry

Sirka
8th March 2011, 12:06 AM
je to verejny kanal preco by si niekto nemohol zalozit pub hru?


tak jestli je to pub bot už i na todle tak áčku dávam rok :X a jde totálně do (_o_) :oops:

LordDevil
8th March 2011, 12:07 AM
preco?ja tam tak casto pub hry nevidim zalozene.Laryk kde si to videl?:0

Sirka
8th March 2011, 12:16 AM
no neviděl neznamená že nejsou :X neni první a ani poslední co jsem tam viděl si mysilm x) nehledně na to pokud je to na pubu natahnou s tam nový lidi > pokud je pub NOOBS tak to nebudou kvalitni hráči nemyslíš?

KukAc
8th March 2011, 07:41 AM
preco?ja tam tak casto pub hry nevidim zalozene.Laryk kde si to videl?:0

T_T, to este mitsuki pisal, ale nie kvoli tomu, lebo je to acko bot, ale kvoli tomu, lebo ti boti sa bugli, ked sa zalozil pub.

Laryk
8th March 2011, 09:59 AM
já nevím, někde to psal nějaký admin, ale fakt si nevzpomenu kdo a kde..

FogyX
8th March 2011, 04:33 PM
nechapem ako moze niekoho trapit taka vec ze pride jeden zabludilec a takto si zalozi ked ma na to pravo lebo mas 10 hier na pub aj na priv

LordDevil
8th March 2011, 06:01 PM
nj nema zmysel to dalej rozoberat tak to tu closnem ak chcete pokracovat tak si to zalozte v offtopicu.