PDA

View Full Version : br randomization



Nezmysel
7th March 2011, 03:06 PM
1.tento hrac nam prehral hru stylom gameruin.pickol si invokera a zlozil zanho 3x basher a este si z toho robil srandu pritom mu bolo vysvetlene po 1 bashri ze ma staviat hex nech je nieco uzitocny no nepocuval nase pokyny takze umyselne ruinoval hru.jeho predosly nick bol tusim randomizator ale prepokladam ze ma nanom ban takze tento ban ak ho dostane bude viest pravdepodobne k dalsiemu fake nicku na ktorom bude i napriek tomu hravat.
2. http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1299506732

LordDevil
7th March 2011, 05:55 PM
nevies aspon priblizne minuty kedy ste ho upozornili?nech to nekukam cele?

R4ndomization
7th March 2011, 06:11 PM
no tak sa k tomu teda vyjadrim aj ja.. pride mi vtipne ako kazdy clovek inak pochopi game ruin. o to viac vtipne mi pride ked sa nan stazuju ludia ktory si casto sami o sebe neuvedomuju ze to iste robia aj oni. napriklad vy mladez casto davate game ruin sami vasim spravanim, spammovanim hovadin a kanye westovskym egom

isiel som 3 bashere a skoro stvrty... no ok, vysvetluje to ako som tym nicil hru VAM, ked som vam neobmedzil pristup k farmeniu heroev a creepov? veng, ty si mal napriklad iba lothara za celu hru. a to si uz na zaciatku spammoval aky budes carry. assistov som mal celu hru dost, last hity som nikdy nedaval aby ste sa vy mohli farmit. aj na konci ked sme uz vyrazne prehravali som bol schopny zabit alebo vyrazne oslabit 2-3 herov kazdu bitku

takze preto, ze vy ste nedokazali vynimocne utiahnut hru, v ktorej ste nemali cely tym 5 ludi all pick VS pub, tak nevidim dovod preco moje hranie by bolo game ruin.

hram dotu uz od jej zaciatkov, kedysi som urcite hraval 50krat lepsie ako hram teraz, ale co uz, po tolkych rokoch mas chut hrat aj inym stylom. tak staviam veci co by som obycajne nestaval a vyhravam zvycajne aj s nimi, svoj tym ale nikdy neobmedzujem

cize mozte si mladez otvorit nejaky crytopic, zazrel som tu jeden niekde, mozno ste ho iba prehliadli

R4ndomization
7th March 2011, 06:16 PM
a este k tomu preco mam ban na svojom main acc. je to za afk, je mi to luto ze som vtedy isiel afk, ale nemal som na vyber, preto som ani neziadal o unban

Nezmysel
7th March 2011, 10:23 PM
(28:48 / [Allies]) SkuToK: naco 21 baskeri
(28:53 / [Allies]) Randomlzation: sa stackuju
(28:59 / [Allies]) MaryCz: hex>
po smrti
(35:30 / [Allies]) Randomlzation: no nic, treba dalsi basher
(35:33 / [Allies]) Lachtan_CZ: ja uz svama nejdu push to nema smysl
(35:35 / [Allies]) MaryCz: dopice
(35:36 / [Allies]) MaryCz: udelej
(35:37 / [Allies]) MaryCz: hex
tu si robil s toho srandu
(41:43 / [Allies]) Lachtan_CZ: invoker ty delas jako 3 basher?
(41:54 / [Allies]) SkuToK: request za game ruin
(42:14 / [Allies]) Randomlzation: s dvomi predsa nedam
(42:16 / [Allies]) Randomlzation: uz teraz
nazorna ukazka ako sa nam vysmieval neksor ked mal 3 pisal ze z troma uz nedava musi postavit 4 je toto normalne podla mna nie

LordDevil
7th March 2011, 11:36 PM
<FROM: CZSK-Keeper> Banned user [Randomlzation] on server [server.eurobattle.net].

4dni.