PDA

View Full Version : Leav Vorlon + Dezo



midwej
2nd March 2011, 10:33 PM
Ahoj, prosim o ban hracu Vorlon a hrace Dezo. Oba opustili hru a ani jeden z nich nedostal ban. Host byl hrac Dezo a nedal mu dan se slovy, ze Vorlon je jeho acc...a ja se ptam je tohle normalni? Dik moc jestli na to nekdo mrkne

http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=10407

Dezoo
2nd March 2011, 10:55 PM
proste nemam slov... za dve moje chyby ste sa do mna navazali zvysok hry
1. ked som si isiel pre item a nedefoval som vezku
2. kedl lina nekde skapala a robil som si z toho srandu ze si to zasluzi...

a ten vorlon on to neni moj ucet ale myslel som to, ze ako kamarat a on neleavol ale padol, kto si pozre replay vidi ze nemal dovod k leavu...

ja som sa v tej hre snazil, pikol som si medusu lebo nikdo iny nesiel na mid, dosol som tam neskoro invoker mal prevahu a vsetko co sa odohralo ste hadzali na mna.. pri tom sand staval mkb namiesto bkb alebo dyky...

a co spravim... to ze sa mi resetol v pc zrovna po tychto udalostiach vam hra do kariet, lebo ste boli na mna nasrani, akurat ze som tam dovod k leavu nemal, nikdy som neleavol hru a co by som mal z leavu... akurat som stratil body bez toho aby som tomu zabranil

btw aj tak nechapem tvoje spravanie, odohral som s tebu vela hier, myslel som ze si normalny friend ale teba proste vytoci jedna hra

midwej
2nd March 2011, 11:28 PM
vsal jsi si od leavra itemy a pak si (leavnul/nebo ti spadlo) ve vysledku je to uplne to same a my uz sme pak byli nahrani..takze total provarena hra..navic pokud to hrajes forfun jak jsi rikal, tak se ty itemy proste meli prodat a hotove..ale ty to vezmes..zenes se za tim jak za uzenym a jeste pak spadnes..

a co me sere nejvic? zavolas nas s davou do hry, kde je ty a tvuj kamos a oba spadnete :D :D to je fakt for fun..ale pro lidi, kteri v te hre zustali uz to takova sranda pak neni..

..ale hned jak ti spadlo PC a hra skoncila uz te vidim na kanalu jak jdes do dalsi hry..to je proste demence..

Laryk
2nd March 2011, 11:40 PM
za prvé trošku nechápu co měl void za itemy že mu je vzal pudge?
za druhé trošku nechápu že pudge = medusa
za třetí sk mkb wtf?

Dezoo
2nd March 2011, 11:41 PM
jaaaaaj to ze som si zobral ten item, pocas defovania vezi som priznal ze to bola moja chyba... aj tak je to nezmyselne sa tak rozculit za taku blbost.. crixovi si ani raz nic nenapisal, len do mna ste stale hustili a tym ze som vam stale odpisoval som stratil prehlad v hre... a myslel l som tym, ze to hram for fun, ale ze sa pri dote zabavam a niekedy si utahujem z hracov a podpichujem ich (toto robim iba niekomu o kom viem ze to pochopi a nenare sa - dava to nepochopilm, tak som to nehal tak...)

pochopitelne ze ta sere ked nekdo padne, ale to sa stava...aj mna to sere, aj ked moj drop stejne uz vysledok hry velmi neovplyvnil, ale tak co s tym spravim nemam sajnu preco sa mi resetne pc iba pri dote

Laryk
2nd March 2011, 11:42 PM
jo swap, už to chápu

Dezoo
2nd March 2011, 11:44 PM
za prvé trošku nechápu co měl void za itemy že mu je vzal pudge?
za druhé trošku nechápu že pudge = medusa
za třetí sk mkb wtf?

hmm tak ti to vysvetlim ked uz som tu a pojdem spat

tak to prve: ja som medusa a pudge je tam preto lebo odvotovali po mojom drope switch, item som zobral eaglehorn
to druhe je uz jasne

trete nechapem ani sam, kde prisiel na taky imba build :D

midwej
3rd March 2011, 12:10 AM
No ja to shrnu..to ze byl sand Total Recall :D to je jasne, takze tam sem hned pochopil o co jde..takze nemelo cenu to ani resit..o to vic sem pak cekal od tebe Dezo a tveho kamose..a to ze ste pak oba padli me vytocilo na maximalni miru a opravdu si myslim, ze na to mam pravo byt nasrany..

prisel sem si zahral hru, ale jen sem se u ni nasral..nekdy me fakt sere, ze neleavuju za zadnou a cenu a i takove hry se snazim dohravat bez !ff...

a to ze sem prisel o 27 bodu je taky smula..ale nenasere me to tak jako totalne ztraceny cas pri poskazene hre..nekde si rikam, ze by se mohlo zohlednovat kdyz nekdo dohrava 3v5..

jo a co se toho swapu na konci tyka tak to byl maximalni fail:

Void padne = meduza vezme jeho eagl
Meduza padne a enemy ji swapnem za pudgeho, na ktereho beztak celou hru nadavali = takze itemy zase zadne :D :D

no dobrou noc..konec tohle..postoval jsem to tu aby padla aspon nejaka omluva hlavne od Voida, ktery padnul prvni a ktery to cele pokazil a podle me mel dostat ban nebo aspon warm i kdyz je to tvuj kamarad..

Dezoo
3rd March 2011, 12:26 AM
myslim, ze to nasere kazdeho ked sa doj**e hra ale tak to je tu na dennom poriadku,.. a stava sa casto ze nekdo padne pocas hry a u voida je to uplne jasne ze to bol drop, a ked nekdo padne a vie sa o tom tak by ban podla mna dostat nemal... cakas ospravldlnenie... myslim ze by sa ti v pohode ospravldlnil akurat ze nedosiel na net odkedy padol a pochybujem ze vie o tomto threade takze asi tak..

midwej
3rd March 2011, 02:41 PM
mno..padl on padl jsi i ty, krom toho, ze jsi si vzal jeho itemy a hned po padu jsi byl zpet na kanale..takze ste tem ostatnim lidem mezi kteryma jsem byl i ja totalne pokazili hru a jako by se nechumelilo..

je mi jasne, ze to nezalezi na me, ale i kdyz to nekomu spadne tak bych daval aspon nejake varovani pokud to jde..nemelo by se preci stavat ze 2 lidi z jednoho teamu spadnou bez banu/varovani a nic se nedeje..mam pocit ze funkce toho bota a duvod proc se na nich hraje je prave ve zlepseni her a omezeni prave techto jevu..a ne ze on spadnul, ale je to muj kamarad zadny ban nebude + spadnu i ja a uz se ti tuplem nic delat nebude..ale pokdu to takhle je tak se omlouvam za topic..

z poslednich asi 30 her mam dve prohry..a obe jsou diky tomu ze padli dva hraci z jednoho teamu..

mrzi me ze tady postuji zrvona rep s tebou i kdyz vim, ze jsme spolu odehrali spoustu her, ale hlavne bych chtel upozornit na to, ze v tehle pripadech je proste neco spatne a mohlo by se s tim neco delat..

grimasko
3rd March 2011, 02:47 PM
Co je na tom, ze ide hrat dalej potom, co sa mu resetne PC/vylaguje/we else?

midwej
3rd March 2011, 02:51 PM
A pokud to nekomu sapdne treba 2x-3x denne to jsou pokazene tri hry, ale proto ze mu to spadlo, ale neleavnul chtene tak se nic nedeje? proste dal bych za pad varovani za 3-5 varovani uz by se pak mohl resit nejaky vetsi trest..

ale ty pokud by jsi hral ve hre kde by ti z teamu spadnuli dva hraci a dohraval by jsi tu hru navic by druhy hrac vzal itemy prvnimu urcite by ti to taky nevadilo a jeste by jsi na ne byl hodny :D

tak hergot chlapi ruku na srdce, koho bavi dohravat 5v3 a jeste s tim pocitem ze za ty dva pady nikdo nebude potrestany?

oB.Sweety
4th March 2011, 05:53 PM
mno vorlon spadl a u deza tezko rict jestli to byl rageplug nebo spechal za vorlonem kazdopadne je nedostatek dukazu a za vylagovani se bany nedavaj..closed