PDA

View Full Version : otazka c.2



lubacos
1st March 2011, 06:33 PM
Ok mam novu otazku. Mohol by mi niekto vysvetlit, co sa deje s tymi botmi, ked sa do nich ludia napajaju a kickuje ich to? Cim je to sposobene?

Separ.LT
1st March 2011, 07:19 PM
tým že niekto tam nahodi mapku pudge wars (môže to ktokoľvek) a vtedy ak mate stiahnutu tu mapu tak to kickuje...
to sa ti chce stále zakladať nový topic kôli tomúto? sak sa to spýtaj aj na channeli každy ti odpovie.

lubacos
1st March 2011, 08:46 PM
Takze dnes to spravil eddy preto aby mu ludia sli do challu tak? Vlastne uz sa to stalo druhykrat co eddymu nechceli ludia do challu, zrazu kazdeho kickovalo z hry, chall sa naplnil a vsetko bolo super : D, dobre je to

MiZiGe
1st March 2011, 08:53 PM
musím to "opraviť"...
teraz má bot prístup na folder, kde sú všetky mapy pre všetkých botov. Je to preto, aby sme šetrili miesto na serveri, aby nebola napríklad jedna dota mapa 85krát...
ale vidím, že pre CZSK je treba extra folder, kde bude iba JEDNA mapa

Medved_EDDY_xD
1st March 2011, 09:09 PM
Lol co mne obvinujes iba som napisal na chanel ze ked chcu to opravit nech daju /w czsk....!map dotav6.71b......... tak neviem twloee .. :D

Mitsuki
1st March 2011, 09:54 PM
Eddy, jestli je pravda ze zneuzivas prikazu !map aby se ti naplnila chal, tak ber toto jako varovani k zneuzivani.

Medved_EDDY_xD
1st March 2011, 10:12 PM
neni to pravda... urcite by som to robil ked mam lvl 2 a myslim si ze v tom mate nejaku databazu ze kto co pise cez /w botom ne?

lubacos
1st March 2011, 11:07 PM
Tak to prepac, mal som teraz tri dni volna a dost som hral, ja len ze sa to za posledne 3 dni stalo dvakrat(to ze to kickovalo ked si ludia zalozili hru) a zhodou okolnosti prave vedy ked si ty zakladal chall, to ma viedlo k tomu, ze je to vlastne jednoducha cesta ako si naplnit chall, nechcel som teda povedat,ze si to spravil ty, len som chcel poukazat na to, ze ak to takto moze niekto zneuzivat, bolo by dobre, aby sa tomu nejak zamedzilo. Lebo trebars 2 krat za 3 dni to pripustne je, ale ked sa to zacne diat castejsie tak to bude neprijemne

[W3PD]rebrik
1st March 2011, 11:44 PM
eddy the abuser

Medved_EDDY_xD
2nd March 2011, 12:23 AM
rebrik;1266913']eddy the abuser

+1:vuvu: