PDA

View Full Version : otazka



lubacos
1st March 2011, 12:20 PM
rad by som sa spytal ako je to s tym zapocitanim/nezapocitanim bodov pri leave pred koncom. Ak teda leftne niekto pred koncom 5 sec, nema to ziadny vplyv na jeho stats a body mu budu odpocitane, tak ak leftne 5 minut pred koncom trebars ma to vplyv na jeho stats a body? aka je tam vlastne ta doba, pri ktorej to na stats nema vplyv?

Nezmysel
1st March 2011, 01:50 PM
nema to ziaden vpliv ak keby si dohraval sam proti 5 vezme ti ako 5vs5 lebo bot to generuje uz v loby ako sa hraci joinu a ked sa hra pusti a vlastne uz od zaciatku mas iste body je ejdno ci hras 5 minutovu alebo 3 hodinovu hru body dava za rank preto sa uz nedava sp v hre ale v loby lebo vlastne v hre keby si sa prehodil napr ku sentom a v loby by si bol scrouge a vyhrali by senti tak ti ubere body kedze si bol v loby scrouge. :)

lubacos
1st March 2011, 01:56 PM
hh , j dik za objasnenie toho co som vedel : D, skor som to myslel tak ze ak leftnes alebo padnes trebars v 20 minute a tvoj team hra potom 60 minutovu bitvu, a trebars prehra, tebe ako hracovi co si padol to zoberie tak isto body (alebo prida v pripade vyhri) ako keby si normalne dohral dokonca?

Nezmysel
1st March 2011, 03:08 PM
ano ak padnes odpocita alebo ti pripocita podla toho ci tvoj team vyhral alebo prehral takze ak niekto leavne a mysli si ze s tym vyjebal tak dostane ban za leav + aj tka mu to tie body zobere :D:D alebo ak to jeho tym mocne potoci v tom pripade pripocita :D

lubacos
1st March 2011, 04:36 PM
dakujem za spolupracu, si velmi mily chalan, nech ti do buducna vsetko vychadza a nech ti podrastu gule este o nejaky ten centimeter dva : )

Nezmysel
1st March 2011, 04:41 PM
no iba s tymi gulami bude problem to uz viacej nejde :D