PDA

View Full Version : lvl2 vouch request Separ.LT.



Separ.LT
28th February 2011, 10:37 PM
.aktualny nick: Separ.LT (sorry do nazvu threadu som dal nick Separ.LT. s bodkou na konci ako mam tu na fore, mam to bez nej) používal som tak pol roka dozadu nicky de_sprite,Setcant inak som hral celkom dlho na ggc
.lvl2 chcem preto, aby som mohol vyzývať na challenge lebo ja už iné hry ani nehrám, lebo iný mod ako cm ma už ani nebaví :)
.tak manner myslím že mam v pohode, neberem to moc vážne, občas mi prasknu nervy a vyskočim ale nestáva sa mi to často..môžte posudit v replayu (nižšie) snažil som sa každému písať čo ma robiť atd... ked niekto nepochopil ani po 3. krat tak uz som bol vulgárnejši a ten puck bol namna občas moc :D...
.dotu hrajem tak 3-4 roky, teraz som mal najdlhsiu pauzu tak 5 mesiacov som nehral a pred nejakým týždňom som zase začal...skusenosti ako cap mám, nepickoval som na ziadnom turnaji ani za ziadny clan ani nič podobné, mam odpickovanych dost privatiek to hadam stači ale imo sa ako cap ešte mám čo učiť
.prikladam 3 replaye, cap som v hre "DK chall" :-)
edit: Separ.LT. je zabanovany z dovodu
<FROM: CZSK-Keeper> [separ.lt.] Captain wins: 2 losses: 1. Voched by czsk.
<FROM: CZSK-Keeper> Rank(673) points(1036) lvl(1) from(SK) First join (2011-02-20)
<FROM: CZSK-Keeper> No warnings in db.
<FROM: CZSK-Keeper> BANNED!!! from CallMeNoob at 2011-03-01 reason plugger ... padne mi jedna hra z 50ich a borci hned banuju, ale neriesim :) tak momentalne pouzivam Separ.LT

[Spis]Borovicka
2nd March 2011, 06:08 PM
support

oB.Sweety
2nd March 2011, 09:07 PM
icetea icetea...