PDA

View Full Version : ghost++



Ovelord
28th February 2011, 11:35 AM
bot se naloguje na bn
vidim ho kdyz si ho pridam do pratel ze je on
pošeptam mu !load dota v6.71b.cfg
odpovi loading
kdyz to alt tabnu mapu nacte ok vse tam je v poradku (drive mel problem s dota v6.71b.cfg ale ten uz jsem nasel co je ok)
dam !priv testovacihra
nebo !pub testovacihra

bot odpovi creating public/ private game with name testovacihra

ale nikdo se nemuze pripojit
kdyz to bylo public tak je to na veřejným kanálu videt da se nani kliknout chvilku čekaní (vše zašedlé a nic)

firewall jak ve win7 tak na routru jsem vypnul
port v botovi 6115 v hre 6112 mam tam i diry ve firewall na ty porty na euroloader na war3 a ghost++ a stejne se nikdo nepripoji

aktive ip jsem taky kdyz to udelam bez bota jen zalozim verejnou dota come all tak se nikdo nenapoji je to tam videt ale nejde join proste sek a nic...

v pripade nekoho kdo umi nastavit modem od O2 adsl hewui echolive i520 nebo tak nejak at se mi ozve na skype Ovelord17

dik za jakekoli rady

LordDevil
28th February 2011, 11:40 AM
microsoft loopback adapter tusim ze sa to vola t ti treba este nahodit.a ak nemas verejnu ip adresu tak ti to nepomoze.

Ovelord
28th February 2011, 11:50 AM
ok zkusim dik moc snad to bude na slunecnici nebo to vygoogluju

Mitsuki
28th February 2011, 03:35 PM
1) http://eurobattle.net/showthread.php?t=100670
2) loopback adapter je soucasti windows. googlni navod k instalaci. Nezapomen, ze kdyz to budes nastavovat, IP ktere musis zadat je tvoje vnejsi IP tudiz ip ktere vidis na whatismyp.com

Mitsuki
28th February 2011, 04:20 PM
http://eurobattle.net/showpost.php?p=1265983&postcount=3

Ovelord
28th February 2011, 06:39 PM
Tak jsem to vyzkoušel s kamarádem a je to pořád stejný, je vidět na battlenetu ve veřejných hrách ale nejde se připojit. ovšem teď to mělo jeden bonus já už se mohl připojit do hry ale nikdo jiný. Fireawall a na modemu a ve win 7 vypnuty,

a poty 6112 pro bn a 6115 pro bota nastaveny v NAT - Virtual Server ... jediné co nevím je proč nedostávám od pripojeni v siti 4 coz je Loopback Adapteru žádný pakety jen odesílam.
jinak 1 je internet a modem
---
Přípona DNS specifická pro připojení:
Popis: Realtek PCIe GBE Family Controller
Fyzická adresa: ‎XX-XX-XX-XX-XX-XX
Protokol DHCP je povolen.: Ano
IPv4 adresa: 10.0.0.1
Maska podsítě IPv4: 255.255.255.0
Datum zapůjčení IP adresy: xxxxxx
Zapůjčení IP adresy vyprší: xxxxx
Výchozí brána IPv4: 10.0.0.138
Server DHCP IPv4: 10.0.0.138
Server DNS IPv4: 10.0.0.138

2 je druha sitovka (na zakladni desce jsou 2) tam mam mistni sit a diskove pole pripojene

Protokol DHCP je povolen.: Ne
IPv4 adresa: 10.0.0.155
Maska podsítě IPv4: 255.255.255.0
NetBIOS nad TCP/IP povoleno: Ano

3 neni
a 4 je tan loopback adapter kterej jen odesila ale nedostava
Přípona DNS specifická pro připojení:
Popis: Microsoft Loopback Adapter
Fyzická adresa: xxxxx
Protokol DHCP je povolen.: Ne
IPv4 adresa: veřejná ip dle internetoveho http://www.whatismyip.com/ jen kvuli bezpecnosti xx.xxx.xx.xx
Maska podsítě IPv4: 255.255.255.0
Výchozí brána IPv4:
Server DNS IPv4:
Server WINS IPv4:
NetBIOS nad TCP/IP povoleno: Ano

rikam pubnu to je to videt ale nikdo se nepripoji jedine co se zmenilo ze se propojim ja muzu dat ping, from ... vse facha pub taky ale nikdo se nemuze connectnout jen ja

Mitsuki
1st March 2011, 01:35 AM
Checkni portforwarding. Musi byt nastaven na tvoje lokalni ip

Ovelord
1st April 2011, 02:39 PM
Tak už to jde děkuji všem za pomoc (již mi to jde nějakou dobu akorat jsem zapoměl poděkovat) teď bude nove forum dota stereoscopicky