PDA

View Full Version : BR icetea_



[W3PD]rebrik
27th February 2011, 04:53 PM
1.gameruin
2.keby toto spravi mne tak si idem kupit macku a zabijem ju

IcetEA_to_nedas
27th February 2011, 05:02 PM
xD gogo ban me, keby sa toto malo zopakovat tak to leavnem znova... hrat s lamami ktori nic nevedia urcite nebudem...to ze ani jeden support nekupil chick ani wardy ma uz dorazilo... strata casu, a kludne si ten replay kuknite, to ze som nehral od 1 minuty a v teame sme mali este take 2 lamy, a eddy ani nevotol rmk ale kludne si hral dalej... ok dal mi ban to mi je uplne jedno ale taky clovek ma lvl 2 :D co hunti body a výhry na cap. v takychto hrach...to o niecom svedci... euro mal pravdu, kto to promotuje...tiez myslel konkretne eddyho, lebo aj ked sme mali asi 8i hraci lagy uplne blbol bot lebo bol pretazeny lebo sa hralo tak 9 hier na jednom botovy ked ze 1 a 2 nejdu.. a zase kazdy votol rmk okrem eddyho a neviem kto tam snim este bol :D gogo promotnite viac takych ludi bude sranda
+ ten jeho trapny vouch request, ze sa nad sebou zamyslel a neviem co za sracky tam pisal :D tak ak sa nejaky moderator nudi tak nech si pozrie jeho ladder odkedy ma lvl 2, a uistite sa ci uz ma manner v poriadku :-D taky idiot sa tazko zmeni
a keby sa nikomu nechcelo, kludne vam to vsetko hodim na parser nech viete ze čo za hracov tu maju lvl2 np

Medved_EDDY_xD
27th February 2011, 06:04 PM
:D :D napis mi prosim ta co som urobil zle,?????? ja zato nemozem ze kompot chcel chal.. a nevie si riadit team! a ja som hral kolko krat chal bez ciky.. nafarmil 200 g sel do base a hotovo! :D ale urcite by som nejebal hru ostatnym! ban mas zasluzeny tak mlc
edti: co je s mojim mannerom? myslim si ze je v poriadku ! :)

IcetEA_to_nedas
27th February 2011, 06:43 PM
ale eddy nepis sra*ky, poznam ta a viem ze to by si nikdy neurobil :D mas carry si mid a neni chick, nafarmis na chicku a ides base kupit ju :DD GOOD JOKE...tvoj manner je v poriadku? vies co ked sa dnes vecer budem strasne nudit je nedela tak ti tu popostujem tvoj flame odkedy mas lvl2
a nech posudia iny, ja som ti ten lvl2 doprial ale ked si az taka lama tak si ho vazne nezasluzis...

Medved_EDDY_xD
27th February 2011, 07:22 PM
ja som to myslel tak ze poviem suportovy, ked bude mat hned 200 g tak nech leti ju kupit...

[W3PD]rebrik
27th February 2011, 07:27 PM
ukaz mi niekoho s levelom 2 co neflamuje supportov co si kupia na linku bottlu

IcetEA_to_nedas
27th February 2011, 07:50 PM
to mi je jedno, nehovorim otom..on je proste vybusny tard ktory ma potrebu nadavat na vsetko co sa hybe... napr. dnes z challu umrel elbo som nestihol dat stun (pricom som ani nemohol lebo sa nedalo) a uz som skurvysyn :D..a takych replayov je urcite kopu...takze sa spametajte co tu idete pisat chlapci :)

[W3PD]rebrik
27th February 2011, 09:14 PM
rebrik;1265543']1.gameruin
2.keby toto spravi mne tak si idem kupit macku a zabijem ju

chapes?

Eph3dr1ne
27th February 2011, 09:48 PM
Rebrik ty jsi gameruin už jak se napojíš do hry, nechceš v chalech poslochat kapitany ani cely team a ještě máš tu odvahu psát BR

[W3PD]rebrik
27th February 2011, 10:04 PM
go br

grimasko
27th February 2011, 10:26 PM
Ja som teda este nevidel, ze by rebrik neposluchal kapitana. To, ze je retard, je uz vec druha.

IcetEA_to_nedas
27th February 2011, 10:30 PM
rebrik;1265681']chapes?

jj chapem, ale ja pisem uplne o niecom inom :/

[W3PD]rebrik
27th February 2011, 11:27 PM
Ja som teda este nevidel, ze by rebrik neposluchal kapitana. To, ze je retard, je uz vec druha.

ako mi moze pisat clovek ktory robi interview a neda tam svoju fotku

grimasko
27th February 2011, 11:33 PM
nvm :D

Laryk
28th February 2011, 12:35 AM
rebrik poslouchá capy, aspoň mě vždy poslouchal

oB.Sweety
28th February 2011, 11:35 PM
tak sme se vykecali ...icetea ban na neurcito na vsechny acc