PDA

View Full Version : Need help?



grimasko
21st February 2011, 02:45 PM
1) nastavte !ff od 20. minuty
2) odoberte !banlast
3) pridajte do pravidiel povinnost ist RMK, ak niekto leavol/plugol/padol/umrel/prisiel o rodinneho prislusnika/whatever else pred 10.(15.) minutou!!!
4) odmente hracov na konci kazdej sezony nejakou peknou statistikou
5) nebanujte hracov podla toho, aku mali minulost a podla subjektivnych nazorov aka "mne sa ten rebrik nepaci, dam mu ban na rok"

...more to cum

muhammat
21st February 2011, 04:46 PM
celkem rozumny navrhy

ad 1] jednozacne pro, hry maj v prumeru do 40 min, takze !ff od pulky mi prijde rozumny
ad 2] tady nevidim duvod (mozna jen kvuli omylum)
ad 3] to bych taky zaved, ale 15ta minuta uz je podle me dost pokrocila hra, ta 10ta by byla asi ok (ja osobne bych to dal tak na patou, od ty doby co vysly creeps)
ad 4] nebo ikonou ve w3
ad 5] to by se kazdopadne nemelo (v pripade rebrika je to ale diskutabilni:)

tady jeste muj vlastni navrh

6] daval bych tem co si menej furt nicky, protoze sou banned, IP bany (sice to nepomuze u dynamickejch IP (sk t-com) a v pripade NATu, dostane ban cela sit pod nim (tolik xpamistu si myslim neni, aby to nekoho poskozovalo), ale aspon neco:)

BossBoT
21st February 2011, 04:53 PM
vsetko navrhy su podla mna uzitocne,iba nechapem preco odobrat banlast?

grimasko
21st February 2011, 05:02 PM
Lebo jedine co vznika pricinou !banlastu su unban requesty. Keby nebol prikaz banlast, tak by sa vytvaralo 2x menej topicov (pisali by sa ban requesty), a aspon by sa ludia naucili reportovat.
Mozno to je blbost, mozno nie.

[W3PD]rebrik
21st February 2011, 05:04 PM
ad 3] to bych taky zaved, ale 15ta minuta uz je podle me dost pokrocila hra, ta 10ta by byla asi ok (ja osobne bych to dal tak na patou, od ty doby co vysly creeps)


15minuta neni vobec pokrocila za 15minutu sa davaju bany!!!

KukAc
23rd February 2011, 12:22 AM
1) nastavte !ff od 20. minuty
2) odoberte !banlast
3) pridajte do pravidiel povinnost ist RMK, ak niekto leavol/plugol/padol/umrel/prisiel o rodinneho prislusnika/whatever else pred 10.(15.) minutou!!!
4) odmente hracov na konci kazdej sezony nejakou peknou statistikou
5) nebanujte hracov podla toho, aku mali minulost a podla subjektivnych nazorov aka "mne sa ten rebrik nepaci, dam mu ban na rok"

...more to cum

:O... To si kedy vybrainil? Som hrdy na teba :-*

OnTopic: ten 2. bod, s tym nesuhlasim :/ Hosti, resp hraci nebudu ziadne BR podavat, aspon teda podla mna. Aj tie UR si len preto podavaju, lebo to robia len kvoli sebe nich :huh:
EDIT: tak sa tu bude veselo leavovat a mozno zabanuju kazdeho tretieho leavera

grimasko
23rd February 2011, 12:56 AM
Nj, nieco na tom mozno bude.

oB.Sweety
23rd February 2011, 01:26 AM
1) nastavte !ff od 20. minuty
2) odoberte !banlast
3) pridajte do pravidiel povinnost ist RMK, ak niekto leavol/plugol/padol/umrel/prisiel o rodinneho prislusnika/whatever else pred 10.(15.) minutou!!!
4) odmente hracov na konci kazdej sezony nejakou peknou statistikou
5) nebanujte hracov podla toho, aku mali minulost a podla subjektivnych nazorov aka "mne sa ten rebrik nepaci, dam mu ban na rok"

...more to cum


mno s podobnýma změnama hodlám přijít už nějakou chvíly ale pochop že všichni pracujeme a toho času máme docela málo, sotva stíháme řešit UR, BR, LVL2 req, a podobné věci.. v první řadě bych začal tím ať se každej zamyslí nad sebou sám a tím možná získáme užitečnej čas k provedení podobných změn..

jinak co se těch bodů týče tak s
1) souhlasím
2) je to dost na pováženou..napadlo mě to ale otázka jestli by se tím forum nezaspamovalo mnohem víc, spíš bych to viděl na nějaké omezení kdy to používat.
3) souhlasím s 10.minutou přece jen je CZSK veřejný kanál tzn. že by tohle mohlo vést spíš ke snížení kvality her ( než začnete s tím že kvalita je nízká kvůli 4v5 tak si to promyslete...)

4)to bych prozatím nechal stranou, mám totiž určitou ideu jak bych chtěl aby to tu fungovalo, uvidíme kdy bude dostatek času na to to prodiskutovat se všema a jestli to bude možné.

5) nic takového se tu neděje... jestli byl rebrik konkrétně myšlenej případ tak on sám by měl dobře vědět za co to má a není to rozhodně nějakej hate vůči němu..

VoSaZnOsA
23rd February 2011, 04:47 PM
1. určite áno často sa stihne rozhodnúť aj do 20. minúty a čakať 10 minút kým ľudia dohuntia staty a podobne mi príde zbytočne.
2. banlast nie je zbytočný, ľudia sa ho musia len naučiť používať, to, že by sa mali dávať bany až po zohľadnení toho, či hráč má odohraté hry na botovi, resp, každý, kto má na acc na 20 hier by nemal už automaticky dostať ban za plug / dropnutie.... ale ako hovoria lord, sweety a spol, nie sú ľudia a čas na requesty atď. :)
3. rmk do 10 minúty by mal byť povinný, do 15 minúty by som zvažoval podľa vývoja skóre, ak je hra, že tých, čo je menej vyhrávajú o 13+ killov, nechal by som do konca, resp. žiadal !ff od enemy :)
4. môže byť
5. to samé čo v 2... je to o mentalite ľudí :)

Mitsuki
23rd February 2011, 05:19 PM
2) banlast neni idealni, ale je to prozatim nejlepsi z tech moznosti co mame.

Laryk
23rd February 2011, 06:44 PM
banlast nerušit, spíš bych vydal nějaké pravidlo pro evidentní plug, (skore 10:2, etc) a kerý host to zabanuje dostane ban

blchac
5th April 2011, 11:02 PM
Absolútne súhlasím s bodmi 1 a 3. Teraz som mal hru (preto si vlastne aj čítam toto fórum) kde 1 náš hráč nebol najlepší a očividne im to feedoval, začal sa flame atď. Okolo 20 minúty sa rozhodol, že nás opustí a leavol. Hru sme už nemali šancu vyhrať (viem, dá sa aj 4v5 ale vážne sme to dobabrali). tak sme chceli !ff, no nedalo sa. Celé to vyústilo v to, že sme aj tak boli pri fontáne a nič nerobil, lebo sme si nechceli staty kaziť . . .

TL;DR - body 1 a 3 sa mi veľmi páčia a schvaľujem ich

Pabil
16th April 2011, 01:42 AM
wuu fajne .

To rmk do 10tej minuty by maybe bolo lahsie spravit ze pri leave staci na prikaz prevaha hlasov v teame kde je leaver. Ako pri !ff. Zaroven by sa predislo povinnemu rmk ked ty 4 sa citia na dohratie.

huJhuJ
16th April 2011, 01:13 PM
http://paygate.aphteam.info/templates/008WHMCS-Templates.eu/HTML8/images/tick.png !ff nastavit od 20 minuty
http://paygate.aphteam.info/templates/008WHMCS-Templates.eu/HTML8/images/tick.png !banlast obmedzit, aby napriklad nebanoval newnick s 5 hrami hraca, ktory ma 200 hier, v pripade trebars ze ma dobre skore...
http://paygate.aphteam.info/templates/008WHMCS-Templates.eu/HTML8/images/tick.png !rmk pre tým, ktorý je v oslabení (tým v presile 99,9% nikdy neda rmk)
http://paygate.aphteam.info/templates/008WHMCS-Templates.eu/HTML8/images/tick.png !votekick taktiež nejak poriešiť, zneužíva sa to (najma ked hraju 4 kamarati s 5. kolesom na voze, ktorému zrovna nevyšla hra)

Všetko treba nejak poriešiť aby uroven acka porastla

grimasko
16th April 2011, 01:27 PM
Uroven pubu neporastie NIKDY.

huJhuJ
16th April 2011, 03:59 PM
pesimisto

Pabil
17th April 2011, 09:05 PM
sak nie skill uroven ale manner uroven. Ta moze rast ak sa zbavis tych co sa zmenit nechcu a ostatnis prevychovas .

Eph3dr1ne
19th April 2011, 10:53 AM
Bože, běžte na garenu, tam hrajte odpoledne, když male "online heroes" se vracejí ze školy a za týden se vraťte sem.

Uvidíte, že tady je manner zlatý, většinu her dohrajete do konce a skillově úplně jinde....
PS: grim nevrav opak :D

grimasko
19th April 2011, 01:01 PM
Na garene som pub nehral 2 roky, ale suhlasim s tebou.

Sadomasochista
1st September 2011, 04:47 PM
este po !ff by sa mala ukoncit hra za 10 sekund. a prikazy !r !rall !rs by tiez neboli od veci ...