PDA

View Full Version : Chlastacka



ArtSvk
19th February 2011, 08:45 PM
zdar hosi sedim u kamaratky vsetci sli fajcit som pripitucky tak ma napadlo co keby sme sli ajmy niekedy kdesi oficialna akcia kdesi na vikend, alebo popripade sadnut? ved kolko hernych komunit ma taketo akcosky... vyjadrite nazor hm??uz som sa tu z bnetu stretol napriklad s alkoholixom a raz za cas nepadne nam zle ist spolu cosi popit .. .
napiste co si o tom myslite


i ked neviem stara partia tu sa uz rozbila... a kedysi ako tu bolo fajn ked nikto nehuntil nejake trapne staty alebo body--- tak nvm ....
art hralo sa pre team a zbavu

Laryk
19th February 2011, 10:57 PM
ideální by byla praha, já jsem sice z hodonína, ale praha je srdce československa, takže tam se možem domluvit

ArtSvk
19th February 2011, 11:41 PM
ideální by byla praha, já jsem sice z hodonína, ale praha je srdce československa, takže tam se možem domluvit

srdce ceskoslovenska??? si normalny?:?? :D ja som zo ziliny a to mam 300 km odomna fakt to chcew dohodnut ze kto moze odkadial ako a kto by siel atd... no zober si ze zo nieje zly napad naozaj ;) spoznat sa porozpravat sa prejednat debaty ako devil a bany atd :Dto by som velmi rad prejednal ale nielen okolo doty vsak vsetci sme ludia kdesi robime alebom studujeme aspon na vyskach abo ktosi dohana na strednej :DDD
proste spitiny 4 ever vyjadrite sa guys!!!

Laryk
19th February 2011, 11:46 PM
j srdce, šak já to mám taky 300km a jel bych tak co

IcetEA_to_nedas
19th February 2011, 11:51 PM
idealny by bol poprad, su tam tatry a byvam tam ale to nieje podstatne :D

ArtSvk
20th February 2011, 12:18 AM
tak bude najlepsie najst ludia co by do toho sli a najst nejaky stred respektive niekto co moze vybavit nejaku chatu za lacnejsie preto pisme ze piste nech viem na com sme

Mitsuki
21st February 2011, 12:08 AM
renamed.

Praha ftw

LordDevil
21st February 2011, 12:27 AM
to by vam stacili 2 dni na kecanie a chlast?

[W3PD]rebrik
21st February 2011, 12:37 AM
mne by stacila 1 minuta

grimasko
21st February 2011, 12:47 AM
Mne by stacil jeden face-punch do rebrika.

mankind
21st February 2011, 12:59 AM
no ono by to bolo fajn ... ale čo ženy ? :D

WINNER-
21st February 2011, 01:01 AM
jj a vsichni si dame pres tlamu :D:D

Ibalgin
21st February 2011, 01:08 AM
Larku Ty srdce československa :DDD gogo Blava, alebo nech sa teda hlasuje, ale nech sa to spraví :)

Laryk
21st February 2011, 01:10 AM
kkti go googlemaps a najděte si hodonín, to je čistý střed československa, je to na hranicích, vedle hodonína je kousek radějov, tam mám chatu, možem to dat tam


anebo gogo praha

Ibalgin
21st February 2011, 01:17 AM
ale ty si písal o Prahe a to teda žiadne srdce neni :D NPNP

[Spis]Borovicka
21st February 2011, 02:01 AM
no vsak kusok od Hodonina je Holic :) tam mam spolubyvajuceho a tam som parkrat uz bol .. je to na hranicach. keby si larku vedel vybavit nieco tam by bolo super si myslim :) artsvk tento napad uz aj mne lietal po rozume a chcel som pomaly uz aj ja nieco taketo pisat :) viem si predstavit ze by sme sa takto stretli strasne by sme sa opili a fajnovo by sme si pokecali :) jeden problem je a to ze vzdy to bude pre niekoho daleko :/

Nezmysel
21st February 2011, 02:08 AM
to by bol strasny hate :D:D podla man to skonci bitkou :D:D ale ne nieco bude my sme sa o tom uz bavili na kanale a najblizsie stretko oficial si mozte dat na lancrafte :)

[Spis]Borovicka
21st February 2011, 03:58 AM
ja nechcem lancraft :D ja chcem chatu kde sa bude chlastat a grcat krizom krazom bez obav ze si ovracam pocitac :D :D :D
nemyslim si ze by sme sa tam bobili :) vsak nas spaja DotA :D a keby fakt prislo k bitke tak ja mam na stastie rychle nohy a velke pluca :D sice aj ten lancraft. prisiel by som pozriet:D kde to je kedy to je ? :D :D

Laryk
21st February 2011, 08:33 AM
praha je srdce a basta

Zhulenej_rybA
21st February 2011, 01:12 PM
Jo Praha je Praha :-D:tiphat:

[Spis]Borovicka
21st February 2011, 02:39 PM
srdce to sice je .. ale 4/5 slovenska to maju tam straaaasne daleko :X

mankind
21st February 2011, 03:01 PM
a čo tak Bratislava? Rybka by síce tŕpol na hraniciach, či ho s niečím nechytia ale inak poho :D

[W3PD]rebrik
21st February 2011, 03:37 PM
ak ma nezoberu do ba na vysku tak sa zapalim

ArtSvk
21st February 2011, 09:07 PM
jj praha to je sux :D ale co tak zilina??? to je podla mna stred...
btw to hlasovanie bude urcite naj si myslim
vote: zilina

Ibalgin
21st February 2011, 09:54 PM
Kam chceš ísť rebrík? :D

Nezmysel
21st February 2011, 10:16 PM
mne to je uplne jedno kam sak niesom male decko co nevie nasadnut na autobus ale ak niketo byva pobliz vsetina alebo zlina alebo niekde tam to by bolo podla mna najspravodlivejsie stred urcite sa nebudem jebat do prahy 11 hodin autobusom a bratislava je zasa strassne daleko od severozapadnych ciech
ALEBO aj okolie skalice proste niekde tam keby bolo moznost vybavit chatu a je tu este otazka kto by si tu chatu zobral na starost ked tam pojde tolko zvierat :D
PS:som z uplneho severu oravy mam to tam tiez dost daleko som ochotny dojst ak sa vybere lokalita kto je prijatelna

ArtSvk
21st February 2011, 10:18 PM
mne to je uplne jedno kam sak niesom male decko co nevie nasadnut na autobus ale ak niketo byva pobliz vsetina alebo zlina alebo niekde tam to by bolo podla mna najspravodlivejsie stred urcite sa nebudem jebat do prahy 11 hodin autobusom a bratislava je zasa strassne daleko od severozapadnych ciech
ALEBO aj okolie skalice proste niekde tam keby bolo moznost vybavit chatu a je tu este otazka kto by si tu chatu zobral na starost ked tam pojde tolko zvierat :D
PS:som z uplneho severu oravy mam to tam tiez dost daleko som ochotny dojst ak sa vybere lokalita kto je prijatelna

ty sak mas lvl 2 :beer2::beer2:

Laryk
21st February 2011, 11:07 PM
tak jako nabídl sem vám chatu ve středu české a slovenské republiky (a jakože kurva lepší střed nenajdeete) a vy vymýšlíte kokotiny

možete close, toto se nikdy nedohodne

[Spis]Borovicka
22nd February 2011, 12:05 AM
okej zacina sa hlasovat.
vote : Larykova chata / ak sa teda da /

[W3PD]rebrik
22nd February 2011, 12:24 AM
Kam chceš ísť rebrík? :D

na laryckovu chatu len nech si ju kupi blizsie :omg:

ArtSvk
22nd February 2011, 12:25 AM
Borovicka;1262819']okej zacina sa hlasovat.
vote : Larykova chata / ak sa teda da /

zisti mi spoje zo ziliny :D

[W3PD]rebrik
22nd February 2011, 12:25 AM
mne to je uplne jedno kam sak niesom male decko co nevie nasadnut na autobus ale ak niketo byva pobliz vsetina alebo zlina alebo niekde tam to by bolo podla mna najspravodlivejsie stred urcite sa nebudem jebat do prahy 11 hodin autobusom a bratislava je zasa strassne daleko od severozapadnych ciech
ALEBO aj okolie skalice proste niekde tam keby bolo moznost vybavit chatu a je tu este otazka kto by si tu chatu zobral na starost ked tam pojde tolko zvierat :D
PS:som z uplneho severu oravy mam to tam tiez dost daleko som ochotny dojst ak sa vybere lokalita kto je prijatelna

ty sa nebojis ze ta tam vsetci zmlatia a okradnu a este aj prides o panictvo?

efko.wbs
22nd February 2011, 12:25 AM
potom aby ste sa tam nepobili ako sa tuna hadate :D

[W3PD]rebrik
22nd February 2011, 12:26 AM
no ono by to bolo fajn ... ale čo ženy ? :D

naco su tebe zeny??? aby si robil rekordy kolko pm im musis poslat aby si ta vymazali z fb?
a pichnut si aj tak nepichnes lebo tam bude cz/sk dotovy sexsymbol => laryk

[W3PD]rebrik
22nd February 2011, 12:27 AM
jj a vsichni si dame pres tlamu :D:D

jooo winner si so mnou :DDDD

mankind
22nd February 2011, 01:21 AM
rebrik;1262831']naco su tebe zeny??? Aby si robil rekordy kolko pm im musis poslat aby si ta vymazali z fb?
A pichnut si aj tak nepichnes lebo tam bude cz/sk dotovy sexsymbol => laryk

why did u do that? :(

Ibalgin
22nd February 2011, 01:36 AM
Laryček ak sa to podarí, príde celá K94 :D monty s ejom sú už informovaní :-D

Nezmysel
22nd February 2011, 01:40 AM
ja by som tam siel hlasujem za laryka

[W3PD]rebrik
22nd February 2011, 03:49 PM
why did u do that? :(

lebo sa so mnou nehras

Mitsuki
22nd February 2011, 04:03 PM
Hodonin je tez fajn. Laryku, na jak dlouho je mozne vyuzit chatu? A predpokladane volne terminy?

HouSe_AQF
22nd February 2011, 05:35 PM
imo idealni je Plzen ! :D to je stred vseho

Laryk
22nd February 2011, 05:42 PM
tak jelikož já musím být pondělí - pátek v praze tak třeba sobota - neděle

ArtSvk
22nd February 2011, 08:12 PM
tak jelikož já musím být pondělí - pátek v praze tak třeba sobota - neděle

sobota - nedela??? lepsie piatok-nedela ci???
btw urcite ale az ked bude teplejsie teraz by som maximalne kdesi primrzol na zastavke tam...
a pre kolko ludi je inak ta chata? cca

Laryk
23rd February 2011, 12:49 AM
já v pátek nemožu.. dojedu z prahy a to bych nestíhal nic.. no záleží jestli tam chcete spat nebo jet nonstop... lůžek je tam tak 8.. makind s rebrikem spí takže to je 9 lidí a tam vemu svoju tak sme na 10ti :D ale kdyby se naházely spacáky na zem když si vemete tak tam nějak 14 narvem

Laryk
23rd February 2011, 12:55 AM
btw 18+, děcka tam nechcu, sry

a vyhrazuji si právo u adminů:
1) kdo mi tam kurva něco zablije ban na acc na měsíc
2) kdo něco rozbije acc permaban
3) na IP ban si něco eště vymyslim :D

vezmu tam clarkieho, můžete si ho podat IRL :D

Mitsuki
23rd February 2011, 01:35 AM
a kdyz ti pobliju chatu a rozbiju okna? :)

Kazdopadne ja bych to spis videl na 4-5-6 brezna. Tento vikend jedu navstivit rodice. Ak budes chtit se muzeme domluvit a vezmu te tam z Prahy autem..

A jako admin si zabavujem luzko lebo nemohu najit spacak!

mankind
23rd February 2011, 01:50 AM
a ja som si naivne myslel, že to plánujete cez leto spraviť :/

[Spis]Borovicka
23rd February 2011, 03:00 AM
no ja by som to osobne tiez dal tak na zaciatok leta :-X tak od toho 15. 5. ... by sa tam mozno dali aj stany vonku rozlozit ? ci nie ? kym je vonku teplo a neprsi tak mi staci len nieco pod hlavu a flasa v ruke a ja sa vyspim aj vonku :) teraz by som este osobne nesiel. ale ked sa pojde tak sa budem musiet prisposobyt :) rozhodne sa chcem zucastnit :)

Laryk
23rd February 2011, 08:25 AM
ses zbláznil

ten březen - nehrozí
jakýkoliv březen - nehrozí (já nemám čas)
15. květen - nehrozí
prázdniny nehrozí
červen a druhá polovina května nehrozí - zkouškové
1-15. květen nějaký víkend tam najít
já sem bohužel na víkendy dost časově vytížený, takže s tím termínem je to blbé...

Mitsuki
23rd February 2011, 12:13 PM
No sak jsem se ptal kdy... odpoved bola sobota-nedele...

[Spis]Borovicka
23rd February 2011, 02:47 PM
takze mozme pocitat ze laryk bude domaci a my budeme hosita ? ak ano tak potom je to jasne. laryk spravi datum kedy moze a kto dojde dojde kto nebude moct nedojde. nikdy sa nezhodneme kedy ma kto volno..

Laryk
23rd February 2011, 02:56 PM
no nepočítej s tím že vás tam budu obskakovat nebo tak :D a nákup taky v žádném případě dělat nebudu, každý si doveze svoje, mám s tím akorát špatné zkušenosti

[W3PD]rebrik
23rd February 2011, 04:12 PM
laryk si sexy

Ibalgin
23rd February 2011, 04:31 PM
rebrik;1263643']laryk si sexy

je zadaný, márne sa snažíš.:unsure:

mankind
23rd February 2011, 07:30 PM
je zadaný, márne sa snažíš.:unsure:

pochybujem, že aj niekto nezadaný by rebríka chcel :unsure:

Nezmysel
23rd February 2011, 09:25 PM
btw 18+, děcka tam nechcu, sry

a vyhrazuji si právo u adminů:
1) kdo mi tam kurva něco zablije ban na acc na měsíc
2) kdo něco rozbije acc permaban
3) na IP ban si něco eště vymyslim :D

vezmu tam clarkieho, můžete si ho podat IRL :D

btw co mas proti 16/17 rocnym podla mna su niekedy rozumnejsi praveze ako ty starsi nieze by som spadal do tej kategorie ale proste spomen si asm ked si mal 16/17 a kazdy ta bral za decko spravali sa k tebe ako k menejcenemu proste ak je niekto rozumny podla mna tak na veku ani tak nezalezi tym zasa nechcem mat na zodpovednost deti bez obcianok ale proste 17 rocny by som nevidel ako taky strasny problem BTW chcem tam videt KUKACA :D:D:D

ArtSvk
23rd February 2011, 09:50 PM
btw 18+, děcka tam nechcu, sry

a vyhrazuji si právo u adminů:
1) kdo mi tam kurva něco zablije ban na acc na měsíc
2) kdo něco rozbije acc permaban
3) na IP ban si něco eště vymyslim :D

vezmu tam clarkieho, můžete si ho podat IRL :D

a jejda mne je 15 :unsure:

[W3PD]rebrik
23rd February 2011, 09:52 PM
a niektori su koehmehmkoti cely zivot =>

VoSaZnOsA
23rd February 2011, 11:50 PM
Veď poďte do PD to je z každej strany blízko.
A týmto chcem aj tak na Prievidžanov apelovať, že by sme mohli dať nejaký session v kéeérčme... Rebrík bol už oboznámený, že bude maskotom každého podujatia v PD :)

[W3PD]rebrik
24th February 2011, 12:18 AM
ja ich poznam?:O

VoSaZnOsA
24th February 2011, 12:21 AM
A viem ja ? :o ale nebolo by odveci zistiť, že kto je ten záhadný rebrík, o ktorom sa povráva, že je na smiech... ale z okolia PD je - Dolichol, Eddy, Ibalgin, Mengelle, Foliovnik, Doktor_Dusan + ešte jeden, Sepetlak, Maski, PD Bello, Dzony a ja(kompotisko) ak je ešte nietko z PD tak sa hláste :P

[W3PD]rebrik
24th February 2011, 12:24 AM
jaaa!!!

grimasko
26th February 2011, 02:35 PM
Go do Pezinka!

WINNER-
26th February 2011, 03:22 PM
go na moravu nejlepsi typci :D

IcetEA_to_nedas
26th February 2011, 03:47 PM
btw co mas proti 16/17 rocnym podla mna su niekedy rozumnejsi praveze ako ty starsi nieze by som spadal do tej kategorie ale proste spomen si asm ked si mal 16/17 a kazdy ta bral za decko spravali sa k tebe ako k menejcenemu proste ak je niekto rozumny podla mna tak na veku ani tak nezalezi tym zasa nechcem mat na zodpovednost deti bez obcianok ale proste 17 rocny by som nevidel ako taky strasny problem BTW chcem tam videt KUKACA :D:D:D

PRESNE !! xD