PDA

View Full Version : Boti zase nepočítaj boty ani staty :unsure:



Peopl3Sh1tCz
19th February 2011, 05:33 PM
A já jsem z toho velmi smutný :" ...

nevíte kdy to bude už OK ?

FogyX
19th February 2011, 05:48 PM
uz pocitaju vzdy sa pozri na observer sloty ked niesu nebudu ani body

IcetEA_to_nedas
19th February 2011, 05:54 PM
uz pocitaju vzdy sa pozri na observer sloty ked niesu nebudu ani body

tak s tym by som veľmi nesuhlasil...pred par hodinami sme hrali chall (kde obs ofc. boli) a body to sice pridalo ale staty nezapisalo nikomu...
edit: ale ak sa to opravilo v najblizsiej 1 hodine tak sry..)

Arsony
19th February 2011, 10:25 PM
tak s tym by som veľmi nesuhlasil...pred par hodinami sme hrali chall (kde obs ofc. boli) a body to sice pridalo ale staty nezapisalo nikomu...
edit: ale ak sa to opravilo v najblizsiej 1 hodine tak sry..)

a nebyl náhodou použit příkaz !ff?

IcetEA_to_nedas
19th February 2011, 11:04 PM
a nebyl náhodou použit příkaz !ff?

j bol tusim, hned po ff priratalo body ale staty nic...ma to s tym nejaky suvis? pri ff nezapocitava staty alebo co?

BossBoT
20th February 2011, 09:40 AM
hmm tu hru som hral aj ja ale necheckoval som si to,btw body to dalo

Arsony
20th February 2011, 11:09 AM
když padne příkaz FF do určité minuty nepočítá to staty ale body ano. Je to kravina nechápu proč to tam je, ale "ti nade mnou" říkají že to má smysl a je to dobré.

IcetEA_to_nedas
20th February 2011, 11:15 AM
ale ved to ff padlo nejak v 40 minute... ( boss ja teraz nemyslim ten chall proti tebe ale druhy hned po tom co sme dohrali ) a staty aj tak nezaratalo a myslim si ze 40 minuta by mala stacit

ArtSvk
20th February 2011, 12:55 PM
když padne příkaz FF do určité minuty nepočítá to staty ale body ano. Je to kravina nechápu proč to tam je, ale "ti nade mnou" říkají že to má smysl a je to dobré.
vyššia moc :D

Arsony
20th February 2011, 02:11 PM
funguje to divně. Proti mě když jednou dali ff v 20 minutě tak to stejně započítalo staty a pak v 40 nezapočítalo.. nechápu ja kto funguje ani to nepochopím a už vůbec nechápu k čemu je to dobré (akorát ti co prohrají zlomyslně kazí staty těm co vyhráli) ale je to tak a asi s tím nic neuděláme (už jsem se proti tomu jednou odvolával ale marně)

-pome
23rd February 2011, 07:34 AM
Vis mizige ma svuj plan a ty mu ho jen tak nezmenis:) a ff je kravina prikaz,vetsina jede jen na body,takze chteji jit ff hned a jelikoz to jde za moc minut tak leave a novej nick...nikomu zatim nejde o zlepseni her:-(

[W3PD]rebrik
23rd February 2011, 05:18 PM
da sa niako vymazat body???

grimasko
23rd February 2011, 05:31 PM
Vytvor si novy nick.

muhammat
28th February 2011, 03:24 AM
a to ze boti pri FF zapocitaj vyhru tymu co prohral, je taky normalni?

viz treba http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=9996

nestalo se to poprvy ...

Mitsuki
28th February 2011, 02:54 PM
Ja tam vidim : "Winner -" totiz zadny..

muhammat
1st March 2011, 02:30 PM
to je sice pjekny, ze tam je winner zadny, ale dalo nam to prohru ... no to je jedno, stejne ty statsy se pocitaj jak chtej, takze jejich informativni hodnota se bude blizit k nule ;]