PDA

View Full Version : CZSK hlášky



ArtSvk
18th February 2011, 11:10 PM
Zdravíčko nevedel by mi dakto poradiť či by sa dali dať czsk hlášky hrdinov keď mam ANG. warcrafta??
Kedysi som mal českého lenže kôli Z som to preinštaloval na anglického...
ma lepšie skratky ktoré sa nesplietajú....
poradí mi dakto ako??? ak to vôbec pojde :)))

Mitsuki
18th February 2011, 11:29 PM
sak si nainstaluj zpatky CZ wary, a nadefinuj si vlastni zkratky prez customkeys. Je to vsecko v W3 options a customkeys.txt souboru

KukAc
18th February 2011, 11:51 PM
ja mam CZ, ale uz je to nuda pocuvat :D eng lepsie

ArtSvk
18th February 2011, 11:57 PM
sak si nainstaluj zpatky CZ wary, a nadefinuj si vlastni zkratky prez customkeys. Je to vsecko v W3 options a customkeys.txt souboru

no lenže českého w3 som kdesi odfajal a nvm kde... to už dlho dlho mám anglického len ma napadlo či to nejako ide... a dota keye mám ale občas mi blbnú tak ich nepoužívam

FogyX
19th February 2011, 12:22 AM
ja mam CZ, ale uz je to nuda pocuvat :D eng lepsie

ja mam tiez v eng. a rozumiem tomu tak je to originalne a este lepsie ak dabovane hlavne ta pugna ma skvely hlas ze ani neni predobovana DIEE!!!:D

ArtSvk
19th February 2011, 12:24 AM
ja mam tiez v eng. a rozumiem tomu tak je to originalne a este lepsie ak dabovane hlavne ta pugna ma skvely hlas ze ani neni predobovana DIEE!!!:D

ja už mám zase opočúvané ang hlášky... napríklad tkaého ogreho by som si vypočul :D

FogyX
19th February 2011, 09:58 AM
ja už mám zase opočúvané ang hlášky... napríklad tkaého ogreho by som si vypočul :D

ked som mal cz wara skusil som skoro kazdeho a len pri studni som stlacal F1
co som sa najviac pobavil bol blanar alebo sniper :) ale ogre je tiez dobry.

IcetEA_to_nedas
19th February 2011, 10:01 AM
co vy tu riesite :D ja hram w3 bez zvuku uz tak 5 rokov a stale pri dote pocuvam len hudbu a eng/cz hlasky poznam len u peona xD

Laryk
19th February 2011, 12:29 PM
já taky :D nikdy sem neměl zaplé zvuky, jen když sem hrál kampaň w3 před 10ti lety, wow to je času..

KukAc
19th February 2011, 01:32 PM
zvuky ako hudbu to mam vypnute aj ja, ale tie zvuky ako ked hero hovori a proste taketo, to mam zapnute aj pocas hudby.

ArtSvk
19th February 2011, 02:05 PM
zvuky ako hudbu to mam vypnute aj ja, ale tie zvuky ako ked hero hovori a proste taketo, to mam zapnute aj pocas hudby.
sak o tie mi ide :D by ma zaujmalo kto by hral pri original hudbe co tam hra :DDDD


-TAKZE JEDINE CZ WARCRAFT? NEDA SA ZE SKOPYRUJEM PRIECINOK "HLASKY" A VALIM? :D

Mitsuki
20th February 2011, 11:11 PM
dotakyes? na co? customkeys prebuilt in war3..

cz wary se da vygooglit, ale to musis udelat sam. Je zakaz tu postovat taketo linky..